4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prefix [video] w dziale LiveShows
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2019, 19:26   #14
Vinylside
Macie tą colke jeszcze ?

Vinylside's Avatar

Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Tematów: 982
Podziękowań: 2 524
THX'ów: 9 197
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 124
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 78
Oznaczeń w tematach: 57
Plusów: 420 (+)
Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Prefix [video] w dziale LiveShows

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
A kogo to obchodzi jak dany set został zrobiony - czy grany na konsoli czy na Vdj, czy sklejony w FL-u czy Abletonie czy w MMF-e czy zagrany na vinylach czy na sprzęcie za 50 koła czy za 200 zł.
Skoro lata temu w dziale "Promo Mix" powstały prefixy - "DJ" oraz "PC" - to najwyraźniej kogoś to jednak obchodziło.

Z drugiej strony, skoro set jest fajny to dlaczego go nie promujesz ? Na Facebooku ludzie grających tak jak ja lub całkowicie podobnie, tylko, że z video, są setki. Dlaczego nikt z wypowiadających się tutaj nie ma ochoty tego wrzucać ? Ty nawet seta Goro kazałeś wrzucić koledze bo najwidoczniej Ci się nie chciało Pierwszy pisałeś na Shoutboxie, że dział "Radio Shows" jest do wycięcia, ze względu na słabą aktywność. Gdy administracja chciała delikatnie wszystko odświeżyć, pójść z duchem czasu, dając tym Facebookowiczom możliwość wrzucenia swoich wypocin na forum, zrobiła się afera bo przeszedł jeden pomysł. A to, że pomysłodawcą byłem akurat ja to trzeba było uderzyć akurat we mnie. Pójdę jeszcze dalej; dlaczego żadna osoba z powyższych nie poświęciła tych 30 minut na swój pomysł ? Bo szybciej idzie napisać krytykę. Zamiast skorzystać z nowych opcji to wielkie oburzenie. Dziwicie się później, że nikt nie chce niczego zmieniać ? Bo ja chyba zaczynam rozumieć.

A jeśli chodzi o mnie - jestem moderatorem działów i w każdej chwili mogę przenieść je do działu Promo Mix. Nie ma dla mnie żadnego problemu. Tylko co to zmieni ? Będziesz sobie przy tym tasował, że sety zmieniły miejsce ? Bo ja serio na to gwiżdżę.

Pomysł pojawił się w dziale z modami. Każdy, kto jest tu trochę czasu wie, że takich osób jest tam sporo. Wizja została poparta. Po czasie wprowadzona. Więc jak widać, to nie jest decyzja tylko jednej osoby bo nie przypominam sobie, abym był "czarny" i mógł od tak, pstryknięciem palcem wszystko sobie pozmieniać

Cytat:
Napisał Uciex Zobacz post
I wrzucał do działu obok ASOT-a, Above & Beyond, Globala, FSOE
1. Czyli do setów, które mają taką samą aktywność (momentami nawet gorszą) jak mixy w dziale "Promo" ?
2. Ani jednego wydania nie słuchałem. Gustuję trochę w innej muzyce i nie uważam, że promocja moich wypocin czy kogokolwiek innego, bazuje na sukcesie tamtych artystów. Ja nie czuję się przez to lepszy bo nie cenię wyżej wspomnianych artystów (może dlatego, że jak wspomniałem, obracam się w zupełnie innym gatunku). To Wasza "ekipa" wymyśliła sobie argument w postaci poszukiwania przeze mnie fame'u przez to, że niby chcę mieć sety obok tego i tego. A jeżeli Tobie jest "wstyd" wrzucać tam cokolwiek innego to dlaczego próbujesz mi wpoić swój tok myślenia ? Chcesz, daj link to ja będę to tam wrzucał. Daj wszystkie do setów De Layna'y. Też Ci wrzucę lub przeniosę. Ciekawe czy w takim przypadku będziecie robili z tego dym

Last edited by Vinylside; 24-09-2019 at 19:36.
Vinylside jest offline  
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.