4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-11-2015, 14:13   #1
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 966
Tematów: 422
Podziękowań: 3 906
THX'ów: 11 493
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 536
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 63
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument

Kto z nas nie lubi Daft Punk? Enigmatyczny duet traktuje się niemal jak bogów muzyki elektronicznej, co zaowocowało świetnym, biograficznym dokumentem "Daft Punk Unchained", który przybliża widok zza kulis niewiarygodnego sukcesu Francuzów. Gdzieś w świecie Roboty mają wyjątkowo oddanego fana, założyciela popularnego serwisu Daftworld... o którym również powstał dokument.Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument

Poznajcie Djamela, najbardziej zagorzałego fana francuskiego duetu. Jest on założycielem Daftworld, czyli największej strony internetowej traktującej o wszystkim, co związane z Thomasem Bangalterem i Guyem-Manuelem de Homem-Christo oraz - jak sam przyznaje - niemal obsesyjnym fanem Daft Punk. Strona Djamela powstała w 2005 roku i jest prawdziwą skarbnicą wiedzy: znajdziemy tam wszystko od nowinek, plotek i obserwacji po odnalezione, niewydane produkcje. Niezaspokojona potrzeba bycia numerem jeden przerodziła się w hobby, na którym od lat korzystają setki tysięcy fanów na całym świecie - facebookowe konto Daftworld śledzi niemal 260 tysięcy zapalonych daftpunkowców.

Obsesja Djamela osiąga tak imponujący poziom, że jest on aż niepokojący. Wydał on tysiące na nabycie wszelkiego rodzaju gadżetów, począwszy od figurek po wyjątkowo trudną do kupienia kopię pierwszego singla byłej grupy Daft Punk, Darlin', która wyszła nakładem zaledwie 1500 kopii. W jego kolekcji znajduje się dosłownie wszystko.

To niesamowite oddanie zostało docenione przez młodego filmowca, Nicolasa Capiauxa, który postanowił przedstawić jego historię w swoim dokumencie. Poznamy m.in. najdroższe nabytki Djamela oraz powody powstania strony Daftworld w 2005 roku. Rzecz jasna Djamel miał także okazję poznać Daft Punk osobiście, zarówno razem jak i każdego z nich indywidualnie. Drugi raz, kiedy spotkał duet we francuskim Radio FG, spędził kilka godzin przed studiem rozgłośni tylko po to, by ujrzeć tajemniczych artystów choć przez chwilę. Później Djamel został zaproszony do radiostacji i miał możliwość uczestniczenia w wywiadzie przeprowadzonym z grupą, po czym zabrał ze sobą puszki, z których Thomas i Guy-Manuel sączyli colę - teraz dumnie stoją one w jego prywatnej kolekcji.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że jesteś największym fanem Daft Punk, ten facet musi Cię rozczarować. Poniżej cały dokument o Djamelu:
Śledź mnie na DanceMusicAristocracy.blogspot.com oraz na portalach społecznościowych aby być na bieżąco m.in. z newsami, wywiadami, artykułami i recenzjami ze świata muzyki elektronicznej:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Oto największy fan Daft Punk na świecie. Zrobiono o nim dokument-daft-2bpunk.jpg  

Last edited by MKL.; 29-11-2015 at 14:28. Powód: Podmiana linku wideo
MKL. jest offline   Reply With Quote
MKL. dostał 12 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents