4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Organizacja festiwalu muzycznego
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-08-2015, 23:57   #1
deniol96
..:: true Member ::..
  
 
deniol96's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2014
Miasto: Katowice
Postów: 278
Tematów: 10
Podziękowań: 146
THX'ów: 133
Imię: Denis
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deniol96 1
Odwiedź profil deniol96 na Mixcloud
Organizacja festiwalu muzycznego

Witajcie Clubbersi!

Słowami wstępu powiem tylko że jeżeli ktoś chce mnie wyśmiewać i obrażać zamiast pomóc to prosiłbym o opuszczenie wątku gdyż poważnie podchodzę do sprawy Mam również prośbę do moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego wątku ponieważ samemu nie potrafiłem określić pod jaki dział to przyporządkować


Zapewne wielu z Was fascynuje się wielkimi festiwalami muzycznymi. Często narzeka się że u nas w PL za mało takich eventów ma miejsce. Razem z kumplem zastanawiamy się jak wygląda taki festiwal od strony organizacyjnej. Można powiedzieć że mamy dobre dojście do władz naszego rodzinnego miasta (Siemianowice Śląskie), które bardzo chce się wypromować spośród miast śląskich. W mieście funkcjonuje jeden klub muzyczny, brak tego typu wydarzeń. Większość to festyny na których śpiewają chórki i występują lokalne kapele, które mimo iż grają na prawdę świetnie to przejadły się już szerszej publice. No bo ileż można słuchać na każdym festynie 3 tych samych zespołów.. (oczywiście nie mam zamiaru urażać ich umiejętności ponieważ sam ich podziwiam i życzę im jak najlepiej).
Podczas ostatniego sylwestra wystąpił jeden z naszych siemianowickich DJ. Można powiedzieć że znany tylko wśród swoich znajomych być może nawet nie wszystkich. Sam jego set nie był najwyższych lotów mimo to zebrało się mnóstwo młodzieży którzy na prawdę byli chłonni drobnego klimatu festiwalu.
Przechodząc do sedna. Chciałbym dowiedzieć się przynajmniej ogólnikowo (a jeżeli się da to szczegółowo) jak wygląda organizacja takiego przedsięwzięcia? Jak zrobić porządny biznesplan? Co w nim ująć? Jak pozyskać sponsorów? Gdzie najpierw zgłosić pomysł organizacji takiego wydarzenia?
Tak jak pisałem mamy dosyć dobry kontakt z władzami miasta jednak nie możemy umówić się na spotkanie i po prostu powiedzieć "chcemy festiwal muzyki elektronicznej". Może ktoś ma z takim czymś do czynienia?

Pozdrawiam.
__________________
deniol96 jest offline   Reply With Quote
deniol96 dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents