4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Film "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-06-2015, 10:34   #5
Vinylside
Macie tą colke jeszcze ?

Vinylside's Avatar

Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Tematów: 982
Podziękowań: 2 524
THX'ów: 9 198
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 124
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 79
Oznaczeń w tematach: 58
Plusów: 420 (+)
Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Teoretycznie tak; pomysł bardzo dobry, jednakże obawiam się niestety tego, że produkcja będzie zrobiona tylko i wyłącznie pod hajs a aktorzy odpowiednio dorobią sobie bo nawet jak ktoś nie czeka to z ciekawości obejrzy co się będzie działo.

Moim zdaniem ciężko jest kontynuować coś co nie miało na siebie pomysłu już od 3 sezonu. Ostatnia "część" była praniem mózgu, ponieważ we wszystkich odcinkach widzieliśmy praktycznie to samo. Z drugiej strony jednak reżyser miał ciężki orzech do zgryzienia bo idąc w otwarty świat drugiego sezonu (notoryczna ucieczka przed policją) powtórzyłby fabułę. Zamiast krycia po lasach, planowania "wyjazdu" zobaczyliśmy pogoń za sławną "S.C.Y.L.L.Ą", ale to w sumie wszystko. W pewnym momencie zaczęło już nudzić mnie "zabieranie urządzenia w przypadkowy sposób wrogowi".

Ogromne wrażanie zrobiły na mnie dodatkowe odcinki 4 sezonu, gdzie Sara trafia do więzienia dla kobiet. Teoretycznie zakończenie było "klasyką", ale jednak została ta wisienka oryginalności. Myślę, że twórcy nowego sezonu uderzą w statystyki bo wiele osób nie widziało tych dwóch, dodatkowych nagrań (23 oraz 24). W odcinku numer "22" jest pokazany tylko grób Michaela, nic więcej. Okoliczności zajścia poznajemy dopiero później (właśnie w tych bonusowych rozdziałach). Sądzę, że producenci szybko wymarzą widzom te dwa odcinki z głowy bo patrząc na statystyki widziała je serio duża mniejszość

Ciekawi mnie pomysł na kontynuację szczególnie patrząc na okoliczności ostatnich scen, w których główny bohater ginie. Może teraz jego brat rzuci się pod pociąg i będzie próbował go wydostać z bram piekła ? Nie wiem.

Moim zdaniem trzeba było ochłonąć po 2 sezonie i właśnie w tym momencie dopieścić pomysł kolejnych części, ponieważ wiele osób skończyło śledzenie serialu ze względu na jego monotonność (więzienie, ucieczka, więzienie, ucieczka). Mimo wszystko chętnie obejrzę bo jestem ciekaw tego "pomysłu".

Last edited by Vinylside; 09-06-2015 at 10:44.
Vinylside jest offline   Reply With Quote