4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opinie i propozycje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-01-2015, 11:11   #76
Trush
Szefowa

Trush's Avatar

Dołączył/a: 10 Aug 2008
Miasto: Łódzkie
Tematów: 1451
Podziękowań: 4 404
THX'ów: 22 939
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 401
Imię: Justyna
Wzmianek w postach: 130
Oznaczeń w tematach: 68
Plusów: max. (+)
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Trush na Facebook Odwiedź profil Trush na Twitter Odwiedź profil Trush na Youtube Odwiedź profil Trush na Last.fm Odwiedź profil Trush na Soundcloud.com Odwiedź profil Trush na Mixcloud
Odp: Opinie i propozycje

Cytat:
przydało by się coś w tym stylu, bo nie nie wiadomo na jakim temacie skończyło się przeglądać dany dział.
Zostanie zapisane na liście modyfikacji do wykonania.

Cytat:
i czemu po kliknięciu "poproś o reupload" piszemy wiadomość w dziale song requests (dla mnie bez sensu), zamiast automatycznie wysłać automatyczną prywatną wiadomość do użytkownika wstawiającego, że link padł i prosimy reupload?
Programista sądził, że to wystarczy jak my będziemy robić reupy, ale okazuje się, że nie i trzeba to dokładniej dopracować. Wysłałam uwagi do Wojtka i jak będzie miał czas to się tym zajmie.

Cytat:
Napisał _Tomek_ Zobacz post
Bartkowi zapał minął, zabrał się za licznik.... robi,robi, skonczyć nie może :D
Jeśli chodzi ci o licznik pobrań, to jest on już od sporego czasu w użyciu i nie sprawia już problemów ;x

Cytat:
Napisał _Tomek_ Zobacz post
Ja bym sie zastanowił nad tym tlem na calej wysokosci forum .... ten różowy.....nie ciekawie to wyglada
Jak da się zauważyć jest to reklama imprezy i po jej odbyciu tło zmieni się na stare.
Trush jest offline   Reply With Quote
Trush dostał 2 podziękowań za ten post.