4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - eRDS CONTROL - radio internetowe, emisja RDS na antenie Twojego radia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-04-2014, 02:13   #1
Cukierek
Trance Ma Sens <3
  
 
Cukierek's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Dec 2009
Miasto: Manchester
Postów: 1 218
Tematów: 180
Podziękowań: 1 634
THX'ów: 3 348
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Ewa
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 62 (+)
Cukierek 62
Odwiedź profil Cukierek na Facebook Odwiedź profil Cukierek na Last.fm Odwiedź profil Cukierek na Soundcloud.com Odwiedź profil Cukierek na Mixcloud
eRDS CONTROL - radio internetowe, emisja RDS na antenie Twojego radia

Aplikacja RDS pozwala w dynamiczny sposób wykorzystać pole tytułowe w odtwarzaczach muzycznych Twoich słuchaczy. Możesz umieścić tam dowolne informacje, reklamy, adresy internetowe - co tylko zechcesz! To proste, wystarczy, że przeczytasz poniższą instrukcję.

Instrukcja obsługi:
W sekcji eRDS znajduje się czternaście pól tekstowych. Należy tam umieścić treść komunikatów, które program, za pośrednictwem serwera SHOUTcast, ma wysyłać do słuchaczy. Przy każdym z komunikatów można ustawić indywidualny czas jego wyświetlania. W treści komunikatów można bez przeszkód używać polskich znaków.

Liczbę tekstów, które chcemy przekazywać słuchaczowi, możemy ustawić w polu "ilość komunikatów". Minimalna ilość to 2, maksymalna 14 tekstów. Po wybraniu liczby mniejszej niż maksymalna, czyli 12stu, część pól przeznaczonych na komunikaty stanie się nieaktywna.

Właściwości połączenia to pole, w którym należy podać dane serwera SHOUTcast, z którym program ma się łączyć - takie jak jego adres (IP lub nazwa hosta), port oraz hasło (admina bądź nadawcze).

W chwili kliknięcia przycisku "Odpal", program rozpocznie wysyłanie do serwera kolejnych komunikatów w podanych przez Ciebie odstępach czasowych. Należy pamiętać, że na komputerach słuchaczy, wyświetlać się one będą z niewielkim opóźnieniem. Poziomy wskaźnik w prawym dolnym rogu aktywuje się, w chwili wysyłania kolejnych komunikatów do serwera.

Aby zakończyć emisję komunikatów, wystarczy kliknąć na przycisk "Wyłącz eRDS".

Po opuszczeniu programu automatycznie nastapi zapis wszystkich komunikatów i danych (poza hasłem). Zostaną one automatycznie wczytane w momencie kolejnego uruchomienia aplikacji.
(info zaczerpnięte ze strony: Polskie Centrum SHOUTcast)


Wystarczy pobrać tu:[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Last edited by Cukierek; 30-04-2014 at 02:40. Powód: dzięki za przecinki :)
Cukierek jest offline   Reply With Quote
Cukierek dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents