4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-03-2013, 14:32   #13
kwapol
..:: Klubowicz ::..

kwapol's Avatar

Dołączył/a: 11 Jul 2011
Miasto: wlkp
Tematów: 73
Podziękowań: 52
THX'ów: 1 058
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 40 (+)
kwapol 40

Nagrody Użytkownika

Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Wydaje mi się że początkowo Ty źle odebrałeś to co ja napisałem a później ja to co Ty napisałeś. Na wiele spraw myślę że mamy podobne spojrzenie.
Zapewniam Cię że nie jestem wyznawcą religii PiS. Jest wiele spraw w których się nie zgadzam z ich patrzeniem.
Mam jednak świadomość tego co z Polska zrobiła PO a co próbował PiS za swoich rządów.

Cytat:
Napisał MikePetersky Zobacz post
Jak obiecałem - wyjaśnię na koniec dlaczego uważam, że to co robi PiS to największe świństwo, jakie można wyrządzać wielu ważnym sprawom ośmieszając je i umyślnie powodują, że w końcu lemingi i wszyscy albo żartują sobie z nich, albo nimi rzygają. Przykłady? Lustracja. Macierewicz, eks lewak, zlustrował tylko tych, co mu byli niewygodni, jednak z tej bardzo ważnej sprawy (czerwone ścierwo trzeba rozliczać) zrobił szopkę, z której wszyscy zaczęli żartować i w efekcie gdyby nie fakt, że było to już dawno temu to wszyscy by sobie dzisiaj żartowali z lustracji. Kolejny przykład? Zamach w Smoleńsku. To fakt, że sprawa ta jest pełna niejasności i przekłamań, jednak Pisiory musiały o niej mówić w taki sposób, że obrzydzono to każdemu, nawet niektórym PRAWDZIWYM prawicowcom i w efekcie każdy sobie cynicznie żartuje z tragedii smoleńskiej i z teorii zamachu. Nie wspominając, że wszystkim ten temat wychodzi bokiem. Więcej? Odwołanie rządu i krytykowanie go. Nie można w każdym przemówieniu tych samych formułek, bo skoro PiS jest taki antysystemowy, to powinien wiedzieć, że bydło z mediów lubi sobie wycinać zdania z kontekstu aby z ośmieszyć, natomiast oni ciągle akcetnują to samo 'rząd jest zły' itd. Już mamy efekty - gimbaza na każdym kroku rzuca nieśmieszne i żałosne lemignowe żarciki pt. 'wina tuska XDDD beka heheheh'.
A zastanowiłeś się może nad tym że teraz tak tylko można uprawiać politykę? Też nie jestem za takimi sposobami, ale może inaczej się nie da. Polską rządzi banda hipokrytów którzy zajmować się naprawą państwa zajmują się wytykaniem błędów opozycji. Media tylko temu przyklaskują. Więc skoro normalne działania nie przyniosły dla PiS pożytku to próbują robić to samo co PO.
Brzydzi mnie to i czasami nawet nie chce mi się komentować tego co się w naszej polityce dzieje.
I nie wiem ile jeszcze musi się wydarzyć zeby ludzie się obudzili i dostrzegli co PO zrobiła z Polską!?
kwapol jest offline   Reply With Quote