|
Home | ZAREJESTRUJ SIĘ !! | Zmień nick | FAQ | Grupy Społecznościowe | Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane |
Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: trisek Temat ma 130 komentarzy i 76146 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 15-12-2016 (17:51). |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
24-02-2008, 15:29 | #1 |
PRotector Ostrów Wlkp
Dołączył/a: 22 Jan 2007
Miasto: Wroclaw
Postów: 2 178
Tematów: 708 Podziękowań: 1 840
THX'ów: 1 158
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
|
13
Pseudonimy Producentów
W związku z pomysłowością i oryginalnością współczesnych producentów którzy mieszają nam swoimi aliasami w głowach i czasami niewiadamo o co chodzi, chciałem założyć ten temat aby sam siebie uświadomić i nie tylko siebie. Mianowice chciałbym abyście wpisywali tu Nazwę producenta i obok wypisali wszystkie pseudonimi artystyczne pod jakimi wystepowal. Bo ja sam czasem mam dwa kawałki obok jeden pod drugim dwie różne nazwy a po czasie dowiaduje sie że to ten sam producent:/a wczesniej nie miałem o tym pojęcia. Więc kto coś wie na temat jakiegoś producenta i jego pomysłowości co do swoich pseudonimów to prosiłbym o krótka wypowiedz typu
"Prudecent - i wypisanie alisaów i projektów w jakich wystepował, w przypadku projektów najlepiej jeszcze by było wiedzieć z kim Po Waszych wypowiedziach można by to złożyć wszystko do kupy (w jedna całość) i założyć topic tylko do odczytu żeby nie było syfu w którym było by napisane jasno na temat każdego z producentów. pozdrawiam 2 Men Strong = Misja Helsloot/ R. Kramer 2 phat cunts = sasha and brian transeau 2 Smokin' Barrels = Tony Hewitt & Terry Francis 2 Unlimited = Jean-Paul De Coster & Phil Wilde 2002 = Andreas Krüger 2HD = Ferry Corsten 3 Drive On A Vinyl = DJ Enrico & DJ Ton TB A Jolly Good Fellow = Ferry Corsten A.C. Boutsen = Cygnus X A.I.D.A = Rank / Rank 1 = E.B. De Goeij & P.W. Bervoets A3 = Tijs Verwest & DJ Montana Aaron Kassar = Gate Aaron Liberator & Guy McAffer = Crash 'n Burn Abili = Tijs Verwest & Armin Van Buuren Above and Beyond = Paavo Siljamäki, Jono Grant, and Tony McGuinness. Accuface = Marlon Jurs Ace = Ace Da Brain Acetate = Pascal Minaard + Ronald Hagen Acidphase = A.C. Boutsen & Ralf Hildenbeutel Acidphase = Cyrus + Guido Gronwald Acrid Abeyance = Carsten Bleekmann, Jürgen Driessen Adobo = Cyrus + Guido Gronwald Afterburn = Chris Agnelli & Robbie Nelson Agnelli & Nelson = Chris Agnelli & Robbie Nelson Airfire = Marc La Cruz N Ace Da Brain = Marc N Ace Airscape = Johan Gielen + Sven Maes Airtribe = Gary D. & Arne L II Airwave = L=Vee & Laurant Veronnez Albion = Ferry Corsten Alex K = Alex Kabbouris Alexander Coe = Sasha Alibi = Major League = Tiesto & Armin Van Buuren Alice Deejay = Dennis van der Driesschen + Johan Gielen + Kalmani+ Andreas Schmidit = Ace Da Brain, Ace, Airfire (w. Marc La Cruz), M.A.G. (w. George Acosta & Marc La Cruz), Traveler (w. Marc La Cruz) Pronti + Sven Maes + Wessel van Diepen Factory = Stefan Müller, Bob Henning (early formation) Stefan Müller, Michael Anhalt (later) Allure = Tijs Verwest Alter Ego = R. Flugel & J.E. Wuttke Alter Native = Ferry Corsten Altern8 = Chris Peat + Mark Archer Amen = Paul Masterson Amsterdance = Armin van Buuren Andre Tannenberger = ATB, SQ1 (w. DJ Spacekid), Sequential One Andreas Kramer & Thomas Pogadi = Schwarze Puppen, Russenmafia Andreas Krüger = 2002, Der Dritte Raum, Der Stern von Afrika, Dr. DNA, Perpetuum Mobile, Plaste und Elaste, Solid State Andy Jay Powell = Sonic Society Andy Nalin & Mike Kane = Nalin & Kane, Nalin I.N.C. Andy Perring = Olmec Heads (w. West Coggle), Pulser Angelic = Judge Jules AND his wife Anglia = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen Anthony Pappa = Freefall Antiloop = David Westerlund + Robin Sæderman Aquagen = O. Dieckmann/ Gino Montesano Armania = Armin van Buuren Armin = Armin van Buuren Armin Van Buuren = Alibi (w. DJ Tiësto) , Amsterdance , Armania , Armin , AVB , Darkstar , Electrix (w. Floris Klinkert) , GAIA , Gig , Gimmick , Rising Star , Major League (w. DJ Tiësto) , Hyperdrive Inc. , Perpetuous Dreamer , Problem Boy , Red & White (w. Gert den Heijer) , Technology (w. Gert Den Heijer) , The Shoeshine Factory , Wodka Wasters (w. Olav Basoski) Arpeggiators = Thomas Wedel + Thorsten Adler Arrakis (w. Thomas P. Heckmann) , Kai Mac Donald(?), Der Verfall , Formic Acid , Mac Acid , Phase 2 Face (w. Andy Jay Powell) Arrakis = Kai Tracid + Thomas P. Heckmann Arriva = andrea doria & d. Lanni Arrola = Ruff Drivers Arrow = Kai Tracid Art of Trance = Simon Berry Arte Bionico (Oliver Lieb & Marcos Lopez) Ascension = Dave & Brendan Webster = Transa = Cascade Ascension = Rick Simmonds + Stephen Jones Ashtrax = Ashley Casselle & James Christopher ASYS = Kai Tracid ATB = Andre Tannenberger Atilla = Coocoma Atlants vs avatar = maccormack, goldenburg, g winkworth, l horton and p kershaw Atomic Junkies = Gary D. & DJ Gollum Aurora = Collission / Greenaway Avancada = R. Heinrichs/ F. Wiese/ J. Schruff AWeX (Adler=Wax=eXperiments) = Thomas Wedel + Thorsten Adler Axel Konrad = DJ Valium Ayla = dj tandu Ayla = Ingo Kunzi Azid Force (Oliver Lieb & Pascal F.E.O.S.) Azid Force = Pascal FEOS, Oliver Lieb Bad Habit Boys = CJ Stone/ G. Dee Balearic Bill = Johan Gielen + Sven Maes Bang EP = Mauro Picotto & Mario Piu Barthezz = Bart Claesson Bash Brothers = Norman Feller + Thomas Wedel Basic Avalon = Cyrus + Guido Gronwald Bassxpansion = Gary D. BazzClean = Thomas Wedel + Thorsten Adler Beats International = Norman Cook Bedrock = John Digweed + Nick Muir Ben Keen = BK Benno De Goeij = A.I.D.A (w. P.W. Bervoets) , Bervoets & De Goeij (w. P.W. Bervoets) , Ceres , Dutch Force , El Dorado (w. DJ Jim) , Hidden Sound System , Jonah (w. Piet W. Bervoets, Mischa van der Heiden) , Pedro & Benno (w. P.W. Bervoets) , Rank / Rank 1 (w. Piet W. Bervoets) , Kamaya Painters (w. DJ Tiësto) , SAN , The Quest , Benicio , System Eight (w. P.Bervoets) , Ambassador (w. Oliver Lieb & Bervoets) , Secilia , Benno Bernd Augustinski = Nostrum, The Ape Binary Finary = Matt Laws + Ricky Grant Bismark = M. Bisegna, M. Picotto, A. Remondini, R. Ferri Bizz Nizz = Jean=Paul De Coster & Blackmaster = Dirk "MIKE" Dierickx Peter Neefs Blade Racer = Ferry Corsten Boccaccio Life = Johan Gielen + Sven Maes Body Heat = Johan Gielen + Sven Maes Body=Shock (L=Vee, DJ Ghost) Brainchild = A.C. Boutsen Brainchild = Boutsen/ Molenschot Brain=e = Thomas Wedel + Thorsten Adler Breeder = Rowan Blades & Simon Noble (no longer recording together)Brian Transeau = BT, Libra, Libra presents Taylor, Two Phat Cunts(w. Sasha) Brothers in Rhythm = Dave Seaman + Alan Bremner Bush = Thomas Bruchschmidt Bypass-X = Thomas Wedel + Thorsten Adler C.M. = Hand's Burn = Marino Stephano, Crisci Mauro C`N J = Cyrus + Guido Gronwald Cabal = Nick Muir Ca-Lo = Harry Diamond & David Pannell Caludio Giussani = Art Of Trance (w. Simon Berry), Granny (w. Paul Brogden), Union Jack (w. Simon Berry), Urban Shakedown (w. Micky Finn & Gavin King) Camisra = Tall Paul Candy Girls = Paul Masterson + Rachel Auburn Captain Kirk (Jurgen Leyers, Dimitri Dewever) Carabine = Chris Liberator & Guy Mcaffer Carlo Resoort = Madelyne, 4 Strings, Carlos (w. Piet W. Bervoets) Carlos = Carlo Ressoort + Piet Bervoets Cascade = Dave & Brendan Webster Celine Diablo = Paul Masterson Cequenza = Seb Fontaine + Vern Ceres = E.B. Goeij Chakra = Rick Simmonds + Stephen Jones Changing Shape = 16B Chateau Ciel (Oliver Lieb & W.J Henze) Cherrymoon Traxx = Yves De Ruyter, DJ Ghost Cherrymoon=trax = Axel Stephenson, Yves Deruyter, Frank Kloeck Chicane = Nick Bracegirdle Choo Choo Project = Harry "Choo Choo" Romero Chris Agnelli & Robbie Nelson = Agnelli & Nelson + Afterburn Chris Cowie = xcabs Chris Liberator = Cosmic Trigger (w. DDR & Paul Harding), Carabine (w. Guy McAffer), Dynamo City (w. D.A.V.E. the Drummer) Chris, Julian, Aaron Liberator & Paul Harding = Hardcore Disco Christian Scharnweber = DJ Mellow=D, Mellow Trax, Novaya Chrome = Chriss Source/ Marc O Toole Citizin Caned = D. Tade CJ Dolan = Quench Clear View = Storm & Tiesto Clergy = Judge Jules + Paul Masterson Club 69 = Peter Rauhofer + Victor Calderone Club Qake = DJ Jamo & Marc Taylor Club Robbers = Zini & Kantini Clubmasterz = Dorwart/ Hazeleger Coast 2 Coast = McCleery, Dobbin & Johnston CocoDaSilva = Chris Coco & RuiDaSilva Cominotto = M. Cominotto, R. Ferri, M. Picotto Computer Controlled = Kai Tracid Control Freaks = Tiesto & De Goeij & P.W. Bervoets Cor Sangers = Equator Cores = Michael Kores Cosmic Baby = Energy 52 (w. Kid Paul), Visions of Shiva (w. Paul van Dyk) Cosmic Gate = Bossi, Nic Chagall, & Dee Jay Wave Cosmic gate = claus terhoeven, stefan bossams and andre wevens Cosmic Trigger = DDR & Chris Liberator & Paul Harding Crash 'n Burn = Aaron Liberator & Guy McAffer CRW = A. Remondini + Mauro Picotto Curtis Allen Jones = Green Velvet Cybersonik = Richie Hawtin Cygnus X = A.C. Boutsen D. Deleon = De Leon Da Hool = DJ Hooligan, Central Love, Paranoia X (w. Frank Tomiczek & Ingo Kays) Danski = Dennis van der Driesschen Darkstar = Armin van Buuren Darude = Ville Virtanen & Jaakko Salovaara Das Licht = DJ Dean Dave & Brendan Webster = Transa, Cascade, Transcend Dave Lee = Joey Negro, Prospect Park, Doug Willis, Z=Factor Dave Ralph = Airtight, Tea Freaks (w. James Robson & Sean o'Neil) David Forbes = Hal Stucker, Prototype Dawnseekers = Threesome (w. Cor Fijneman) De Leon = D. Deleon Dee Mark = Karsten Loos/ Martin Buckmann Deep Cover = Watson and Ian Wilkie Deep Dish = Dubfire & Sharam Deep Vision (Alexander Hawking, Oliver Lieb, Sven "the Bass") Deepdish = Ali 'Dubfire' Shirazinia and Sharam Tayebi DeeRex = Hans Jörg Nonn Delerium = Bill Leeb, Rhys Fulber Delerium = front line assembly Delmundo = Wessel van Diepen Delta = X-Dream Denzel D = Waakop Reijers Deputy Dawg = Luke Slater Der Dritte Raum = Andreas Krüger Der Stern von Afrika = Andreas Krüger Des Mitchell (w. Sven Maes) , Strawberry Flavour , Summermadness , Svenson & Gielen (w. Sven Maes) Des Mitchell = Johan Gielen + Sven Maes D-Factor = Pascal Minaard + Ronald Hagen Digital Control = Ferry Corsten Dirk "M.I.K.E." Dierickx = Aspiral , Bibi Brown , Calling "The Freak" , Calling "The Freak" Vs. The Space Cadet (M.I.K.E., Jericho) , Cosmo Kid , Dark City (M.I.K.E., Yves DeRuyter) , Dosse Posse , Electric Avenue , Extreme Trax (Philippe Van Mullem, Phi=Phi, L=Vee, Yves DeRuyter) , (L=Vee, M.I.K.E., Jericho) , Galore , Globe Masters (M.I.K.E., Yves DeRuyter) , Interstate , Intimo (M.I.K.E., Jurgen Leyers) , Liquid Overdose , M.I.K.E. , Magnetical , Mass Effect , Moon Project (Franky Jones, M.I.K.E., Jericho) , Musix , Mystic Friends , Mythe , Nevada , Overtone , Plastic Boy , Project PGM , Return Of The Native , Sector 7 , Space Rangers (M.I.K.E., Jericho) , The Aggressor , The Astronaut , The Blackmaster , The Snapper , Tribal Warriors (M.I.K.E., Jericho) , Ultravibe (L=Vee, M.I.K.E.) , Xtra=Vaganza Dirk 'MIKE' Dierickx = Blackmaster, Extreme Trax (w. Yves de Ruyter), Plastic Boy, Push, Return Of The Native, Fun=Tastic, Overtone Disco Citizens = Nick Bracegirdle + Ray "Madman" Hedges Discodroids = Ferry Corsten Diver & Ace = Taucher & Torsten Stenzel DJ Arabesque = Mario Piu DJ Dean = Das Licht DJ Enrico = Erik de Koning DJ Errick = Erich Schmeier DJ Errik = A.C. Schneider/R. Zenker/R. Kusza/U. Papenroth DJ Gabry Fasano = G. Fasano & R. Ferri DJ I.C.O.N. = Nico Gollasch DJ Isaac = Roel Schutrups DJ Jo = Joachim Theis & Slobodan Petrovic jun. DJ Johan Gielen = a Perfect Stranger , Abnea , Alice Deejay (w. Pronti & Kalmani, Danski & Delmundo & others) , Airscape , Balaeric Bill , Boccaccio Life , Body Heat DJ Jon & Svenson = Johan Gielen + Sven Maes DJ Jurgen = Jurgen Rijkers DJ Manga = Marc Wehlke & Adrian Misiewicz DJ Manga = Marc Wehlke & Adrian Misiewicz DJ Mellow=D = Mellow Trax = Novaya = Christian Scharnweber DJ PezJunky = Udi Hakim DJ Quicksilver = Orhan Terzi (Turkey), Watergate DJ Sakin & Friends = DJ Sakin, Torsten Stenzel, S. Bozkurt DJ Spacekid = Ulrich Poppelbaum DJ Tandu = Ingo Kunzi DJ Taucher = Andrew Claxton + Lisa Gerrard + Ralph Armand Beck + Torsten Stenzel DJ Tiesto = Tijs Verwest DJ Tim = Starfighter DJ Tom & Norman = Tom Wax, Norman Feller DJ Ton TB = Ton van Empel DJ Valium = Axel Konrad DJ Vicenzo = Kriek DJ Vincenzo = Vincent Kriek Djane Diva = Tom Stevens Doug Willis = Dave Lee DP-SOL (Dennis P. Sarratou & Oliver Lieb) Dr Motte = Euphorythm Dr. DNA = Andreas Krüger Dragon = Ralph Fritsch/ D. Hastik Drax = Thomas P. Heckmann Dronez = Erick Morillo + Harry "Choo Choo" Romero + Robbie Rivera Dumonde = DJ Jam X & Joe de Leon, J.D.T. (w. Talla 2XLC) Dutch Force = De Goeij Dutchforce = m.b. De groen & karin nagi Dynamic Maniax = Frank Cochois + Thomas Wedel Dynamo City = Chris Liberator & D.A.V.E the Drummer E.S.P. (Oliver Lieb & Marcus Ghoreischian) El Dorado = DJ Jim + De Goeij Elad Avnon = Dj Spoiled Electric Nature = Jan Friedrich + Thomas Wedel Electrique Boutique = Arno Beaufort + Dan Hewson + Jerry Bouthier + Maxine Barker + Simon Grainger Electrix = Armin van Buuren + Floris Klinkert Electrobics = Ronald van Gelderen Elef Tsiroudis = Plastic Angel Elektrika = Ferry Corsten + Robert Smit Energy 52 = Kid Paul, Cosmic Baby En=motion = steve helstrip Ensistima = Cyrus + Guido Gronwald Entropy = Alexander Metzger + Thomas Wedel Equator = Cor Sangers Erich Schmeier = DJ Errick Eros Euphony = Jimmy Van M Essence = Rick Simmonds + Stephen Jones Euphorythm = Dr Motte Exciter = Ferry Corsten Exit EEE = Jürgen Driessen & Ramon Zenker Extreme Trax = Dirk "MIKE" Dierickx + Yves de Ruyter F/X = Ralph Fridge & DJ Mind X Faithless = Maxi Jazz + Sister Bliss + Rollo Fanatic Cracks = Thomas Wedel + Urs Krämer Fatboy Slim = Norman Cook Fernick = Ferry Corsten Ferr = Ferry Corsten = EAST WEST Ferry Corsten = Albion, Discodroids , Gouryella (w. DJ Tiësto) , Kinky Toys , Moonman, Pulp Victim , Sidewinder , Soundcheck (w. A. vd Bosch) , Starparty (w. Robert Smith) , System F , Tellurians , Veracocha (w. Vincent De Moor) , Vimana (w. DJ Tiësto) Fierce Ruling Diva = Abraxas + Flamman Fire & Ice (L=Vee, Jurgen Leyers) Firmly Underground = Ferry Corsten Flamman & Abraxas = Fierce Ruling Diva, Party Animals Flutlicht = DJ Natron & Reverb = Marco Guardia/ Daniel Heizer Force Legato (Oliver Lieb & Torsten Fenslau) Force Majeure = Rick Simmonds + Stephen Jones Force Mass Motion = Michael Wells Force Staccato (Oliver Lieb & Marcus Ghoreischian) Forkman = Gary D. & DJ Yanny Formic Acid = Kai Tracid Formologic = Ronald van Gelderen Fragma = Ramon Zenker/ Dirk Duderstadt/ Marco Duderstadt/ Jorn Friese Franchino = F. Prin****to & G. Gagliano & M. Picotto Frank Zenker = DJ Scot Project, De Zenk, Arome and Disc=o=thek, M. Roth, Y.O.M.C. Franky Tunes = Pulsedriver = Petrovic Jr. Freak Power = Norman Cook Freddy Spins (Oliver Lieb & Marcus Ghoreischian) Free Radical = R. Helstrip & S. Helstrip Freebase (L=Vee, Jurgen Leyers) Freefall = anthony pappa & bremmer & jan johnston Freejack = Molenschot Freelance Icebreakers = Sean Cusick & Jimmy Van M Fugeo = Hans Jörg Nonn Full Intention = Jon Pearm + Mike Gray Funk Function = Lucien Foort Fuse = Richie Hawtin Future Breeze = Markus Boehme + Martin Hensing (Germany) Future Funk = Jerome Isma=ae & Marcel Krieg Futureshock = A. Tepper & P. Dockerty G.T.O. = Michael Wells Gaetano Parisio = Gaetek Gary D. = Airtribe (w. Arne L II) , Atomic Junkies (w. DJ Gollum) , Bassxpansion , Forkman (w. DJ Yanny) , Kamasutra (w. Revil O. & Martink) , Screwdriver (w. Dr. Z) , Uranus (w. Claus Pieper) Gate = Aaron Kassar Gee Moore = Gee Moore & M. Picotto General Midi = A.Watson & P.Crossman Generation X = Vandenberg German Division = Thomas Wedel + Thorsten Adler George Acosta = M.A.G. (w. Marc N Ace), Shadow Warriors (w. Marc La Cruz), Planet Soul (w. Vocals By Nadine Renee ), Trance Cowboys (w. Dj Taucher) Gig = Armin van Buuren Gimmick = Armin van Buuren Gizeh = Rob Fabrie Gouryella = Ferry Corsten + Tijs Verwest (Dj Tiesto) Grace = Paul Oakenfold + Steve Osborne Granny = Claudio Giussani + Paul Brogden Greed = Jon Pearm + Mike Gray Green Velvet = Curtis Allen Jones Guido Gronwald = Acidphase (w. Cyrus), Adobo (w. Cyrus), Basic Avalon (w. Cyrus), C`N J (w. Cyrus), Ensistima (w. Cyrus), Highlanders (w. Cyrus), Skylab (w. Cyrus), Trancesistor (w. Cyrus), The Joker Hal Stucker = David Forbes Hal Stucker = David Forbes, Tecra, Propulsion Halogen = Pablo Gargano Hammock Brothers = Tiesto & C. Fijneman Handsburn = Seb Fontaine Hans Jörg = Nonn DeeRex, Fugeo, Luxor, NonEric, Ovation Hansi HiHat vs. Carl Clap = Thomas Wedel + Tobias Menguser Hardcore Disco = Chris, Julian, Aaron Liberator, and Paul Harding Hardfloor = Ramon Zenker, Oliver Bondzio Hardy Hard = Hardsequencer = Kay Lippert Hardy Heller = HH Harem Doctors = DJ Mind=X & DJ Dynamic Harry 'Choo Choo' Romero = Choo Choo Project, Dronez (w/Erick Morillo & Robbie Rivera), Soulsearcher Havana = Cannemeijer/ Roozen Head Honcho = Shem McAuley & Simon Rogers Headhunter = Martin Eyerer Heavy Mental = Maximilian Lenz Heliotropic (w. N Hale & G Dewar) Henrietta Schermall = Miss Yetti HH = Hardy Heller Hidden Sound System = De Goeij Hi=Gate = Judge Jules + Paul Masterson Highlanders = Cyrus + Guido Gronwald Hooligan = frank tomiczek & inglo kays Housemartins = (somebody) + Norman Cook Human movement = mitchell, macdonald Humate = paul langley Humate = Freichs Schmidt + Huntermann Hustler's Convention = Jon Pearm + Mike Gray Hyperdrive Inc. = Armin van Buuren Hyperlogic = Jon Truelove Hypertraxx = Sean Dexter & Hypertraxx Ian Masterson = Trouser Enthusiasts, Monoboy, Flexifinger, Mekka (w. Jake Williams), Heliotropic (w. N Hale & G Dewar), Planet Perfecto (w. Paul Oakenfold and Jake Williams) Ian van Dahl = Christopher Chantzis/ Erik Vanspoaarwen, Martinn Theeuwen Illuminatus = Dennis Pierre Sarratou, Armin Jeff Hohnert Infinite Aura (Oliver Lieb & Pascal F.E.O.S.) Ingo Kunzi = Ayla, DJ Tandu, Kosmonova Ingo Kunzi aka DJ Tandu = Polar Lander w/ DJ Allan McLoud Insigma = Andy Perring Interactive = Jens Lissat, Ramon Zenker Intimo (M.I.K.E., Jurgen Leyers) J. Mutscholl = DJ JamX J.D.T. = DJ Jam X + Joe de Leon + Talla 2XLC Jack Molenschot = JM, Freejack Jam & Spoon = Jam el Mar + Marc Spoon Jam el Mar & Mark Spoon = Jam & Spoon, Storm, Trancy Spacer & Spacey Trancer, Tokyo Ghetto Pussy james holden = ariane = souldriver = ogenki clinic James Holden = Mad Dogs (w. Timo Maas & <Unknown> Jan Friedrich = Electric Nature (w. Tom Wax), Toja (w. Tom Wax), Tom Wax & Jan Jacarta (w. Tom Wax), Wave Captain Jan Jacarta = Jan Friedrich Java (Oliver Lieb & Dr. Atmo) JB3 = Joey Beltram Jean=Paul De Coster = 2 Unlimited (w. Phil Wilde) and Bizz Nizz (w. Peter Neefs) Jeff Mills = The Wizard Jefferseif = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen Joey Negro = Dave Lee Jens = Jens Mählstedt & Gerret Frerichs Jesse Skeens = Medway Jimmy Van M = Eros Euphony and Freelance Icebreakers Joey Beltram = JB3 John Chevalier = Tobias Menguser John Digweed = Bedrock (w. Nick Muir) John Graham = Quivver, Stoneproof, Tilt (w. M. Parks & M. Wilson) Jon Campbell = The Time Frequency (TTF) Jon Doe = Jon Pitts Jon Truelove = Hyperlogic, Lectrolux, The Source Jones & Stephenson = Axel Stephenson & Frank Sels Judge Jules = Angelic, Clergy (w. Paul Masterson), Hi=Gate (w. Paul Masterson), Julius O'Riordan Junk Project = Kramer/ Khan Jurgen Leyers (DJ Fire (previously known as DJ Energy))= Kai MacDonald = Kai Tracid Kai Tracid = DJ Warmduscher , Arrow , K , Computer Controlled , Tyrone TB , ASYS Kamasutra = Gary D. & Revil O. & Martink Kamaya painters = tiesto & m.b. De goeu Kamaya Painters = M. B. De Goeij + Tijs Verwest Kay Cee = Oliver Huntemann Kay Lippert = Hardy Hard, Hardsequencer Kernkraft 440 = splank & mooner Kevin Sauderson = E=dancer Kid Vicious = Ronald van Gelderen Killahurtz= Mick Parks, L. Whitney, & N. Britton Kinky Toys = Ferry Corsten Klubbheads = Greatski, Izzy Bizzy Boozy Woozy, Nexus 21, DJ Disco (w. Ittybitty Boozywoozy, Greatski and (occasionaly) Hernandez), The Ultimate Seduction Komakino = Fridge = Final Fantasy = Ralf Fritsch & Detlef Hastik Kristine blond = billy mann L. Veronnez = Fire & Ice (w. J. Leyers), Airwave, Planisphere, V One Lange = Firewall = Nu-Nrg Lars Palmas = DJ Gollum Laurent Veronnez A.K.A. L=Vee / Airwave = Airwave, Blue Velvet , Body=Shock (L=Vee, DJ Ghost) , Capetown (L=Vee, Frederico Santini) , Cloud 69 , Cosmic Junkie , Extended Mirror , Extreme Trax (Philippe Van Mullem, Phi=Phi, L=Vee, Yves DeRuyter) , Fire & Ice (L=Vee, Jurgen Leyers) , Forcefield , Freebase (L=Vee, Jurgen, Pascal Quatretemps, M.I.K.E.) , Fun=tastic (L=Vee, M.I.K.E., Jericho) , Gizmo , Groove Syndicate , Jaccot , L=Vee , Indoctrinate , Magnetix , Meridian , Montera , North Pole , Nova , Oddworld , Planisphere , PLG , Sensoria X , The Green Martian (L=Vee, Georges Petkidis) , Ultravibe (L=Vee, M.I.K.E.) , Velvet Girl , V=One , V=Two , V=Three Lava = Mauro Picotto + Tillman Uhrmacher Lectrolux = Jon Truelove Les Hemstock = Sagiterre Li Kwan = Matt Darey liaisons D. = sven van hees, paul ward, marcos salon Libra presents Taylor = BT + DJ Taylor Lightforce = Valo Liquid Child = Jürgen Herbarth + Rebekka Zafarbakhshian + Tobias Menguser Liquid DJ Team = T.v/d Geer/ B. Arends Little Diamond = Timo Maas Lost Tribe = Matt Darey Lost witness = simon paul & simon kemper LSG = Oliver Lieb Luke Slater = Deputy Dawg, Planetary Assault System Lustral = Rick Simmonds + Stephen Jones Luxor = Hans Jörg Nonn Luzon = stacy burket M3 = Matt Darey/ Marcella Woods/ Michael Woods Mac Acid = Kai Tracid Major League = Armin van Buuren + Tijs Verwest Mandala = Commander Tom & Ray Boyé Mansun = Paul Draper Mara = Barry Gilbey & Sara Whitetaker Marc Et Claude = Marc Romboy, Klaus Derichs & Jürgen Driessen Marc La Cruz = Airfire (w. Ace Da Brain), M.A.G (w. Ace Da Brain & George Acosta), Shadow Warriors (w. George Acosta), Traveler (w. Ace Da Brain), Waldmeister (w. Baced & Tillman Ulmacher), Winter Heaven Project Marc N Ace = Marc La Cruz N Ace Da Brain = Marcus Kreck & Andreas Schmidit = Airfire, M.A.G. (w. George Acosta), Traveler M.A.G. = Marc La Cruz, Ace Da Brain, & George Acosta Marc O'Tool does = Motorcraft, & Chrome Marino Stephano = C.M. = Hand's Burn (w. Crisci Mauro) Mario Piu = DJ Arabesque, Mas Mark Archer & Chris Peat = Altern8 Marmion = Mijk van Dijk, Marcos Lopez Mars & Mysterë (produced by O.Lieb) Martin Y.O.M.C. Roth = Y.O.M.C. Xenajo Marusha = Marusha Gleiss Marusha Gleiss = Marusha Mas = Mario Piu Masai = Ronald van Gelderen Mash Up = Matt Darey Matt Darey = Lost Tribe, Mash Up, Sunburst, Li Kwan, Tekara Matt Laws = Binary Finary Mauro Picotto = Bismark (w. M. Bisegna, A. Remondini, R. Ferri) , CRW (w. A. Remondini) , R.A.F. (w. A. Remondini) , Ricky Effe (w. R. Ferri) , Ricky Le Roy (w. R. Cenderello, R. Ferri, A. Remondini) , Lava (w. Tillman Uhrmacher) , Megamind (w. R. Ferri) , Sosa (w. Bortolotti and A. Remondini) Mauro Picotto = M. Picotto/ A. Remondino/ R. Ferri Maximilian Lenz = Heavy Mental, Members Of Mayday, Westbam Mayhem Bros = Kai Praag + Thomas Wedel Mega 'lo Mania = Ramon Zenker Megamind = Mauro Picotto Megavoices = M. Picotto Mekka (w. Jake Williams) Mekka = Jake Williams + Ian Masterson Members Of Mayday = Westbam and Klaus Jankhun Memnon = holmes d ilves Meteor Seven = Jens Ebert & Manuel Kesseler Meteor Seven = Jens Ebert & Manuel Kesseler Michael Baur = DJ Crack, Phobia, Brain xx, Code xx, Cyborg, Sonic Tool Michael Gerlach, Florian Preis = Sunbeam, Art Bizarre, Iron Wobble Michael Kores = Cores Michael Parsberg = Safri Duo, Little Jam Michael Wells = Force Mass Motion, G.T.O, Technohead Michael Wilson = Tilt (w. J. Graham & M. Parks) michael woods = warrior Microbe = Darkmoon Microbots = Tom Wax, Thorsten Adler & Thomas Keil Microwave Prince = Stefan Müller Microworld = Roel Butzen Mighty Dub Katz = Norman Cook Mike Gray & Jon Pearm = Full Intention, Greed, Hustler's Convention, Ronaldo's Revenge, The Rule, Sex O Sonique Mike Parks = Tilt (w. J. Graham & M. Wilson), Killahertz Mind to Mind = Ferry Corsten + Piet Bervoets Mirage (Oliver Lieb & Ralph P. Ruppert) Miss shiva = c.j. Dolan Miss Yetti = Henrietta Schermall Moby = Richard M. Hall Moguai, & Punx = Phil Fuldner Moogwai = Chab Moonface = Phil Thompson Moonman = Ferry Corsten MoonTribe = Vincent Kriek Mothers Pride = Seb Fontaine Myst = Chantzis/ Menheere/ Kollas Nakatomi = Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen Nalin & Kane = Andy Nalin + Mike Kane Natious = T. Ratcliffe Nevada = Stig Klubben (DJ Stigma), M.I.K.E., DJ Jamie Nexus = M Pollen N-Fluence = Ronald van Gelderen Nick Bracegirdle = Chicane, Disco Citizens (w. Ray "Madman" Hedges), Tomski Nick Sentience = Nick Fryer Nick Warren = Way Out West (w. Jodie Wisternoff) Nico d'Acido = Robotnico Nico Gollasch = DJ I.C.O.N. Nixieland = Ferry Corsten + Piet W. Bervoets NonEric = Hans Jörg Nonn Norman Cook = Beats International, Fatboy Slim, Freak Power, Part Of Housemartins, Part Of Mighty Dub Katz, Pizzaman Norman Feller = Bash Brothers (w. Tom Wax), DJ Tom & Norman (w. Tom Wax), Toonoo (w. Tom Wax), Watchman, Wax Scientists (w. Tom Wax) Norman Feller = Watchman, Norman, Terry Lee Brown Jr. Nostrum = The Ape = Bernd Augustinski Nylon = M. Shiner/ S. Hill ocean lab = above & beyond Ocean Wave = Kasey Taylor Odessi = Leama, Mick Park & Mick Wilson Oliver Huntemann = Kay Cee Oliver Lieb = L.S.G., Spicelab, Ambush , Superspy, S.O.L. , Mindspace , Smoked , Genetix , Metrixx , Monkey I , Multiplicity , Gobiman , Phools Inc , Ivan , Ecano , Antimon , Archon , Radical Impression , Snakemen , Strike Olmec Heads = Andy Perring + West Coggle One = Carlo Resoort Organza = M. Hol Orhan Terzi = DJ Quicksilver Orinoko = Timo Maas Other collaborations with artists like Frederico Santini are planned.... Oudja = G de Windt/ Santini Ovation = Hans Jörg Nonn Pablo Gargano = Paul Gaarn, Halogen Paffendorf = Gottfried Engels/ Ramon Zenker Pancake = O. Basoski & Erick E. Paragliders (Oliver Lieb & = on some = Torsten Stenzel) Paragliders = Oliver Lieb & Torsten Stenzel Pariah = Rowan Blades & Naughty G Party Animals = Abraxas + Flamman Pathfinder = Tom Stevens Paul Draper = Mansun Paul Gaarn = Pablo Gargano Paul Masterson = Amen, Candy Girls (w. Rachel Auburn), Celine Diablo, Hi=Gate (w. Judge Jules), Portimento Passout, Sleaze Sisters, Yomanda (w. Judge Jules), Wand, Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten = Anglia, Southside Spinners, Marco V. & Benjamin, Jefferseif, DJ Marco V & Benjamin, MV&B, Out Of Grace, Collusion, Locus, Marco V, The Nightstalkers, 8th Wonder, Tales From The Club, Stars On '99, The Fusion, Diminish, Magic From Above, Disco Macabre, Decade In Dance, Jefferseif, Marco Solo (Marco V Only), The Beatshop Paul Oakenfold = Planet Perfecto, Perfecto Allstars (w. Steve Osborne), Grace (w. Steve Osborne), Virus (w. Steve Osborne) Paul van Dyk = Humate (w. Freichs Schmidt & Huntermann), Visions Of Shiva (w. Cosmic Baby) Pedro & Benno = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets Perfecto Allstars = Paul Oakenfold + Steve Osborne Perpetuous Dreamer = Armin van Buuren Perpetuum Mobile = Andreas Krüger Phase 2 Face = Kai Tracid & Andy Jay Powell Phil Thompson = Moonface Phuture Wax = Thomas Wedel + Thorsten Adler Piet W. Bervoets = A.I.D.A (w. M.B. De Goeij) , Team Deep (w. M. van der Heiden) , R.O.O.S. , Jonah (w. M.B. De Goeij, Mischa van der Heiden) , Carlos (w. Carlo Resoort) , Control Freaks (w. M.B De Goeij and DJ Tiesto) , Rank / Rank 1 (w. M.B. De Goeij) , Pedro & Benno (w. M.B. De Goeij) , Bervoets & De Goeij (w. M.B. De Goeij) Pizzaman = Norman Cook Placid Angel = Taglialatela Nino Planet Perfecto = Mecca + Paul Oakenfold Planet Soul = George Acosta (w. vocals by Nadine Renee) Planet Trax = Taucher & ? Planet Vision = Pascal F.E.O.S., Sonic Infusion, Resistance D. (w. Maik Maurice Diehl) Planetary Assault System = Luke Slater Plaste und Elaste = Andreas Krüger Plastic Angel = Elef Tsiroudis & Gregory Engelhardt Plastic Angel = Raul de Chile and Tubular Knights Plastic Boy = Dirk "MIKE" Dierickx Plastikman = Richie Hawtin POB = Paul Brogden Poltergeist = Simon Berry Portimento Passout = Paul Masterson Power dove = yoogie van bellen & john leonhard Pqm = c.e. Christomoglou & m napuri Problem Boy = Armin van Buuren Project Aurora = Ferry Corsten Prospect Park = Dave Lee Prototype = David Forbes Psilocybin (Oliver Lieb & W.J Henze) Psycho Drums = Thomas Wedel + Thorsten Adler Pulp Victim = Ferry Corsten Pulser = Andy Perring Push = Dirk "MIKE" Dierickx Quadran = P. van Mullem/ T.J. Paul Quadrant = Bill Hamel Quadrophonia = Lucien Foort Quench = CJ Dolan Quivver = John Graham Quivver = Stoneproof R. Green & M. Duram = Shango R. Simmonds & S. Jones = Chakra, Force Majeure, The Space Brothers, Ascension, Lustral, Ascension & Essence R.B.A. = R. Verkerk/ DJ Astrid R.O.O.S = C.J.M. van der Heiden + Piet Bervoets RAF = Mauro Picotto Ralf Fritsch & Detlef Hastik = Komakino, Fridge, Final Fantasy Ralph Armand Beck = DJ Taucher Ralph Barendse = Alpha Breed Ralph fridge = ralph fridge & detlef hastik Ramon Zenker = Hardfloor (w. Oliver Bondzio), Mega'lo Mania (w. Nils Ruzicka), Interactive (w. Jens Lissat), Fragma (?), Exit EEE (w. Jürgen Driessen) Rank / Rank 1 = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets Rapid Eye = Steve Hellstrip & Tim Stark Red & White = Armin van Buuren + Gert den Heijer Re=flex = Spacekid/ Woody van Eyden/ Heiner Keller Resistance D. = Pascal FEOS, Maik Maurice Diehl Return Of The Native = Tijs Verwest = Dirk "MIKE" Dierickx Rich Mowatt & Andy Bury = Solar Stone Richard M. Hall = Moby Richie Hawtin = Plastikman, Cybersonik, Fuse Ricky Effe = R. Ferri, Mauro Picotto Ricky Le Roy = R. Cenderello, M. Picotto, R. Ferri, A. Remondini Rising Star = Armin van Buuren Riva = DJ Manta RMB = Rolf Maier=Bode + Farid Gharadjedhi (Germany) Rob Fabrie = Gizeh Robert Smit = The Digital Blonde Robotnico = Nico d'Acido ROEF = Ferry Corsten Roel Butzen = Microworld Roel Schutrups = DJ Isaac Ronald Hagen & Pascal = Minaard Acetate, D=Factor, Ron Hagen & Pascal M, Signum Ronald van Gelderen = Masai, Kid Vicious, Formologic Ronaldo's Revenge = Jon Pearm + Mike Gray Roze = Tijs Verwest Rozzer's Dog = Kris Needs & D.A.V.E the Drummer Saccoman = G. Saccoman & M. Picotto & R. Ferri Sagiterre = Les Hemstock Saints & Sinners = Van Bellen & Wilfried Beiz Sakin Bozkart = DJ Sakin, York (?) SAN = De Goeij Sasha = Alexander Coe Schiller = christopher von den deylen, mike von schliffen Science Department = Danny Howell & Dick Trevor Science Dept. = DJ Danny Howells & Dick Trevor Scoop = Fiocco = Jan Vervloet/ Moerenhout Scooter = H.P.Baxxter + Rick Jordan + Ferris Bueller Screwdriver = Gary D. & Dr. Z Sean Dexter = Hypetraxx Seb Fontaine = Cequenza (w. J Vern (Fontaine?)), Handsburn, Mothers Pride Secret Hero = D.A.V.E. the Drummer, Rozzer's Dog (w. Kris Needs), Dynamo City (w. Chris Liberator) Sentinel (O.Lieb & R.Flex) Sentinel = Oliver Lieb Sequential One (SQ1) = Andre Tannenberger + Ulrich Poppelbaum Servant of Light = M. Guardia Sex O Sonique = Jon Pearm + Mike Gray Shade On Grey = DJ Astrid/ D. Brinslee/ C.E. Schouten Shadow Warriors = George Acosta & Marc La Cruz Shango = R. Green & M. Duram Sidewalk = Vincent De Moor Sidewinder = Ferry Corsten Signum = Pascal Minaard + Ronald Hagen Silverblue = Michael Pollen Simon Berry = Art of Trance (w. Caludio Giussani), Poltergeist, Union Jack (w. Caludio Giussani) Sirius = G van Zitteren/ R. Pols/ G. Pernet/ E. De Knoning Sister Bliss = Ayalah Bentovin Skylab = Cyrus + Guido Gronwald Slacker = Shem McAuley & Simon Rogers Sleaze Sisters = Paul Masterson Slobodan Petrovic jun. = Aqualoop, Don Esteban, DJ Jo (w. Joachim Theis), Pulsedriver Slusnik luna = niko nyman Smiter = Robert Smit Solar Stone = Andy Bury, Sam Tierney and Rich Mowatt Solid State = Andreas Krüger Sonic Infusion = Pascal F.E.O.S. Sonic Society = Andy Jay Powell Sosa = A. Remondini + Bortolotti + Mauro Picotto Soulsearcher = Harry "Choo Choo" Romero Soundcheck = Andre Van Den Bosch + Ferry Corsten Sourmash = Razor's Edge Southside Spinners = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen Space Manoeuvres = John Graham Spoiled & Zigo = E. Avnon/ Z. Goland SPX = Benno de Goeij Starecase = A.Watson & P.Crossman Starfighter = DJ Tim Stargate = Gizeh = Rob Fabrie Starparty = Ferry Corsten + Robert Smit Stefan Müller = Microwave Prince Stefan Walter = Waterloop Stella Browne = 187 Lockdown, Gant, Nush, Nu=Birth Steve Hellstrip = En Motion, Rapid Eye (w. Tim Stark), The Thrillseekers Stoneproof = John Graham Storm = trancy spacer Storm = Jam el Mar + Marc Spoon = jam & spoon Storm's other alias = Trancey Spacer & Spacey Trancer Strawberry Flavour = Johan Gielen + Sven Maes Stray Dog = Tijs Verwest Summer Madness = Johan Gielen + Sven Maes Sunbeam = Art Bizarre = Iron Wobble = Michael Gerlach + Florian Preis Sunburst = Matt Darey Surreal = lange, long & heath Sven Maes = Svenson, Des Mitchell (w. Johan Gielen), Svenson & Gielen (w. Johan Gielen), DJ Jon & Svenson (w. Johan Gielen) System F = Ferry Corsten Taglialatela Nino = Placid Angel Taiko = Kaycee Tall Paul = Camisra Tea Freaks = Dave Ralph & James Robson & Sean o'neil Technohead = Michael Wells Technology = Armin van Buuren + Gert den Heijer Tekara = Matt Darey Tenth planet = david sylvian Terra Ferma = Claudio Giussani Terra Firma = Claudio Giussani The Act = L. Poublon The Blackmaster = Tijs Verwest The Digital Blonde = Robert Smit The Joker = Guido Gronwald The Pitcher = M. Pollen The Pulp = Thomas Wedel + Thorsten Adler The Quest = De Goeij The Rule = Jon Pearm + Mike Gray The Shoeshine Factory = Armin van Buuren The Shrink = Scooter The Source = Jon Truelove The Space Brothers = Rick Simmonds + Stephen Jones The Swimmer = Glasson/ Glancy The Time Frequency (TTF) = Jon Campbell The warrior = michael woods The Wizard = Jeff Mills Thomas P. Heckmann = TPH, Silent Breed, Drax, Drax Ltd. II, Drax Ltd. III, Welt In Scherben Thomas Wedel = Tom Wax , Wax Trax , Arpeggiators (w. Thorsten Adler) , "AWeX" (Adler=Wax=eXperiments) (w. Thorsten Adler) , Bash Brothers (w. Norman Feller) , BazzClean (w. Thorsten Adler) , Brain=e (w. Thorsten Adler) , Bypass=X (w. Thorsten Adler) , DJ Tom & Norman (w. Norman Feller) , Dynamic Maniax (w. Frank Cochois) , Electric Nature (w. Jan Friedrich) , Entropy (w. Alexander Metzger) , Fanatic Cracks (w. Urs Krämer) , German Division (w. Thorsten Adler) , Hansi HiHat vs. Carl Clap (w. Tobias Menguser) , Mayhem Bros. (w. Kai Praag) , Microbots (w. Thorsten Adler) , Phuture Wax (w. Thorsten Adler) , Psycho Drums (w. Thorsten Adler) , The Pulp (w. Thorsten Adler) , Toja (w. Jan Friedrich) , Tom Wax & Jan Jacarta (w. Jan Friedrich) , Toonoo (w. Norman Feller) , Tours (w. Urs Krämer) , Wax Scientists (w. Norman Feller) Thrillseekers = steve. Helstrip, d. Sherman, p. Newton, insigma Tidy Girls = Anne Savage + Lisa Lashes + Lisa Pin=Up + Rachel Auburn Tijs Verwest = A3 (w. his younger brother, DJ Montana) , Alibi (w. Armin Van Buuren) , Allure (w. Cor Fijneman) , Clear View (w. Storm) , Control Freaks (w. M.B De Goeij and P.W. Bervoets) , DJ Tiësto , Drumfire , Gouryella (w. Ferry Corsten) , Hammock Brothers (w. C. Fijneman) , Kamaya Painters (w. M.B. De Goeij) , Major League (w. Armin Van Buuren) , Return Of The Native , Roze , Straydog , The Blackmaster , Vimana (w. Ferry Corsten) , Wild Bunch , * Magikal Remakes are Tiesto's remixes Tilt = John Graham, Mick Park & Mick Wilson Timo Maas = Little Diamond Tin tin out = edwards & strokes Tobias Menguser = John Chevalier, Hansi HiHat vs. Carl Clap (w. Tom Wax), Liquid Child (w. Jürgen Herbarth & Rebekka Zafarbakhshian) Toja = Jan Friedrich + Thomas Wedel Tokyo Ghetto Pussy = Jam el Mar + Marc Spoon Tom Stevens = DJ Tom Stevens, Djane Diva, Pathfinder Tom Wax = Thomas Wedel Tommaso De Donatis = Quicksilver & Orban Terzi Tomski = Tom Jankiewicz Tonca boys = carl daniel Tony Walker = André van den Bosch Toonoo = Norman Feller + Thomas Wedel Torsten Stenzel = Diver & Ace (w. Taucher), DJ Sakin & Friends (w. Janet Taylor, DJ Sakin), DJ Mind=X (w. André Forrer) Tours = Thomas Wedel + Urs Krämer Trance Cowboys = George Acosta & Dj Taucher Trancesetters = dobre & jamez Trancesistor = Cyrus + Guido Gronwald Transa = Dave & Brendan Webster Traveller = A. Schmidt/ M. Kreek Traveller = Marc La Cruz & Ace The Brain Trouser Enthusiasts = Mecca (Jake Williams + Ian Masterson) True Minds (Oliver Lieb & Marcus Ghoreischian) Tubular Knights = Plastic Angel Twister = mark shimmon, bernie hurst Two Phat Cunts = BT + Sasha Tyrone TB = Kai Tracid Udi Hakim = DJ PezJunky Ultra Vibe = Push & Airwave Union Jack = Claudio Giussani + Simon Berry Uranus = Gary D. & Claus Pieper Urban Shakedown = Claudio Giussani + DJ Micky Finn + Gavin King Uros Umek = Umek, GOD Uwe Wagenknecht & Martin OYMC Roth = DJ Wag, Yakooza, Frost, Cyberspace Van Bellen = Saints & Sinners Van M/Leeds = Jimmy Van M & Austin Leeds VDM = Vincent De Moor Velocity = Kid Paul Vengaboys = Dennis van der Driesschen & Wessel van Diepen, Alice Deejay (w. others), Danski & Delmundo, Nakatomi Veracocha = Ferry Corsten + Vincent De Moor Ville Virtanen & Jaakko Salovaara = Darude Vimana = Ferry Corsten + Tijs Verwest Vincent De Moor = Fix To Fax, Sidewalk, VDM, Outline, Descent, Extract, Quacke z, Greenwich Mean, Pomp, DH Cartel, Veracocha (w. Ferry Corsten), N. Muir, Cabal, Bedrock (with J. Digweed) Vincent Kriek = DJ Vincenzo and MoonTribe Virus = Paul Oakenfold + Steve Osborne Visions Of Shiva = Paul van Dyk, Cosmic Baby Voyager = Justin Scott Dixon Wand = Paul Masterson Watchman = Norman = Terry Lee Brown Jr. = Norman Feller Waterloop = Stefan Walter Waldmeister = Marc La Cruz, Baced, Tillman Ulmacher Wave Captain = Jan Friedrich Wax Scientists = Norman Feller + Thomas Wedel Wax Trax = Thomas Wedel Way Out West = Jody Wisternoff + Nick Warren Welt In Scherben = Thomas P. Heckmann Westbam = Maximilian Lenz Wild Bunch = Tijs Verwest Winter Heaven Project = Marc La Cruz Wodka Wasters = Armin van Buuren + Olav Basoski X-Cabs, Dawntreaders, Vegas Soul, Frank Le Fever = Chris Cowie X-Dream = Delta Xenajo = Martin Y.O.M.C. Roth Y.O.M.C. = Martin Roth Yahel = YahelSherman Yahel Sherman = Yahel Yomanda = Paul Masterson York = chris rea Yves de Ruyter = Extreme Trax (w. Dirk 'MIKE' Dierickx) Z-Factor = Dave Lee Zicky = Mario Piu & Mauro Picotto i do tego jeszcze Sandler aka Sam Sharp aka Purple Haze aka Frequence aka Sander Van Doorn G Spott aka Richard Durand Mr. Sam aka Mojado Maor Levi aka Maori Octagen aka Re:locate John O Callaghan aka Joint Operation Centre
__________________
|
|
|
24-02-2008, 15:42 | #2 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 22 Feb 2007
Miasto: okolice Bydgoszczy
Postów: 1 259
Tematów: 67 Podziękowań: 1 336
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 140 (+)
|
Odp: [24.02.08] Pseudonimy producentów
Dzieki Richard :D fajny i pozyteczny pomysł
Pozdro! |
24-02-2008, 16:58 | #3 | |
..:: ILT ::..
Dołączył/a: 22 Jan 2007
Miasto: Jarosław
Wiek: 33
Postów: 467
Tematów: 46 Podziękowań: 296
THX'ów: 141
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 11 (+)
|
Odp: [24.02.08] Pseudonimy producentów
Cytat:
__________________
|
|
24-02-2008, 19:39 | #4 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 05 Dec 2007
Miasto: Trancelvania
Wiek: 36
Postów: 574
Tematów: 116 Podziękowań: 150
THX'ów: 344
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 35 (+)
|
Odp: [24.02.08] Pseudonimy producentów
o prosze jakich rzeczy ja sie tu dowiedziałem :D
thx durand |
24-02-2008, 21:19 | #5 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 30 Sep 2006
Miasto: Stare Budkowice
Wiek: 31
Postów: 4 730
Tematów: 181 Podziękowań: 2 777
THX'ów: 1 898
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 300 (+)
|
Odp: [24.02.08] Pseudonimy producentów
sam kiedys takie cos robilem ... ale tu tego jest zdecydowanie więcej !!!THX
__________________
|
11-03-2008, 12:04 | #6 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 05 Feb 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 478
Tematów: 174 Podziękowań: 226
THX'ów: 596
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 5 (+)
|
Odp: Pseudonimy producentów
The Wizards nie The wizard ;D
__________________
|
11-03-2008, 15:48 | #7 |
..:: Bywalec ::..
Dołączył/a: 18 Oct 2007
Miasto: Siemianowice Śląskie
Wiek: 34
Postów: 55
Tematów: 2 Podziękowań: 70
THX'ów: 16
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
|
Odp: Pseudonimy producentów
Hmm dobre, kilka spraw się wyjaśniło. A swoją drogą to ciekawe po co niektórzy mają tyle pseudonimów, nawet nie w duetach a solo.
|
11-03-2008, 17:35 | #8 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 01 Oct 2006
Miasto: Szydłowiec
Wiek: 34
Postów: 3 169
Tematów: 232 Podziękowań: 1 480
THX'ów: 5 384
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 16 (+)
|
Odp: Pseudonimy producentów
Braincreator = Michael Vinetti = Pay Or Die = Man Without Face = Missclick :D
__________________
|
thesldr dostał 4 podziękowań za ten post. |
14-03-2008, 17:37 | #9 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 22 Jan 2008
Miasto: W Polsce ;)
Postów: 921
Tematów: 136 Podziękowań: 792
THX'ów: 1 372
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 23
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 36 (+)
|
Odp: Pseudonimy producentów
Bardzo ciekawy pomysl!!! Moze Fabio Riberra = Fabio Riberra??
Manox = Bazzpitchers |
14-03-2008, 17:56 | #10 |
..:: Klubowicz ::..
Dołączył/a: 24 Jun 2006
Miasto: Głubczyce/Opole
Wiek: 35
Postów: 1 753
Tematów: 72 Podziękowań: 582
THX'ów: 1 980
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 59 (+)
|
Odp: Pseudonimy producentów
Brennan Heart = Blademasterz
|
Użytk. którzy podziękowali Justin Bieber za ten post: |
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
Wygląd | |
|
|