4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   World News (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/)
-   -   Minister Sikorski w Białymstoku (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/723231-minister-sikorski-w-bialymstoku.html)

Raffsky 27-09-2011 14:14

Odp: Minister Sikorski w Białymstoku
 
Cytat:

Napisał Piaszeczki (Post 4589309)
Chłopie. Ty chyba jesteś niepoważny. Jak można obrażać tak bezpośrednio władze państwowe?? Nie jestem zwolennikiem platformy, mam ją gdzieś, ale to była przeginka ze strony kiboli. To nie byli kibice, tylko kibole. Wcale nie uważam że Sikorski coś przerażającego powiedział. On też jest człowiekiem.

No i jeszcze te wyzwiska z komuną. Debilizm, debilizm i jeszcze raz debilizm. Ciekawe co by zrobili gdyby rzeczywiście komuna była.

To Sikorski,Palikot,Arabski,Komorowski i ich jego komanda obniżyła standardy lżąć legalnie,wybranego prezydenta i wyznaczając nowe granice tego co wolno.Także zbierają sami co zasiali.Tyle co ci kolesie zrobili dla obnizenia autorytetu władzy w kraju nie zrobił nikt(może jeszcze Kwaśniewski wsiadając z Kuczmą na oczach zagranicznych kamer przez bagażnik do samochodu i spie...ąc przed dziennikarzami po drabinie).
Przestudiuj doniesienia medialne to zobaczysz kiedy nastąpiła eskalacja konfliktu z kibicami i jaki udział miała Gazeta Wyborcza i TVN w prowokacji wymierzonej w kibiców Lecha Poznań.
Sam jestem przeciwko bandytom na stadionach ale się cieszę ta pokazówka Platformy odbiła im się czkawką

http://ma.blox.pl/resource/adam3.jpg
http://ma.blox.pl/resource/adam2.jpg
http://ma.blox.pl/resource/adam4.jpg

zobacz zdjęcie pijackiej balangi założycieli obecnego systemu władzy,a reszta do roboty za 1300 zł i słuchać autorytetów ala ZDRADZIO

tobasco 27-09-2011 15:52

Odp: Minister Sikorski w Białymstoku
 
Super akcja!, naprawdę kibice robią to czego nie chce zrobić szary obywatel - czyli wyrazić sprzeciwu! bo przecież zdychamy we własnych kraju klepiąc mniejszą lub większą biedę. A takim bufonom i zdrajcom jak sikorski to się NALEŻAŁO w 100%, dziękuję kibicom naprawdę, dostał lekcję sługa izraela :)

Raffsky 27-09-2011 21:58

Odp: Minister Sikorski w Białymstoku
 
Konfrontacja DonAlda Tuska z kibicami Jagiellonii Białystok 1_2 - YouTube!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.