4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   World News (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/)
-   -   Dziennikarz ujawnia: Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/1282855-dziennikarz-ujawnia-znana-poslanka-nawalona-jak-stodola.html)

Gordon_FreeMaN 15-06-2017 23:41

Dziennikarz ujawnia: Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA
 
Dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnia szokujące informacje na temat znanej posłanki Nowoczesnej. Miała ona pod wpływem alkoholu wykpiwać katastrofę smoleńską.

Rafał Otoka-Frąckiewicz, dziennikarz, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Uważam Rze, Newsweekiem, Forbesem, przedstawił szokujące doniesienia na temat posłanki Nowoczesnej. Joanna Scheuring-Wielgus miała podczas wesela wznosić oburzające toasty.

Posłanka, jak wskazują na to informacje podawane przez dziennikarza, miała zachowywać się w niestosowny sposób podczas wesela syna prezydenta Supraśla.

– W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N, pani Barbara Dolniak, której maż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze. Cała ta akcja jest tak żenująco zła, że pozostawię ją bez komentarza. Za informację dziękuję DDB” –
napisał publicysta.

Źródło: Dziennikarz ujawnia: Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA nabijała się ze Smoleńska

Raffsky 24-07-2017 19:32

Odp: Dziennikarz ujawnia: Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA
 
A czego można się spodziewać po "żyd...ch i chamach" przywiezionych tu na rosyjskich tankach i podniesionych za pomocą aparatu przemocy do rangi ELYTY.

Wojtek Szczęsny 24-07-2017 20:45

Odp: Dziennikarz ujawnia: Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA
 
po wszystkich z Nowośmiesznej spodziewam się tylko głupoty, chamstwa i debilizmu - niczego więcej


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:20 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.