Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: PostScriptum
Temat ma 7 komentarzy i 2159 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 15-03-2017 (20:41).


Lista oznaczonych użytkowników


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-09-2015, 16:25   #1
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: trzykrotnie mniejsze od Szanghaju
Wiek: 33
Postów: 18 198
Tematów: 1329
Podziękowań: 6 391
THX'ów: 9 028
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 12
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

"Porozumienie dotyczące podziału 120 tys. imigrantów, osiągnięte we wtorek przez ministrów spraw wewnętrznych państw UE, jest – zdaniem Merkel – „tylko pierwszym krokiem”.

Daleko nam jeszcze do celu końcowego, do którego musimy dojść – zaznaczyła szefowa niemieckiego rządu w oświadczeniu w parlamencie po środowym spotkaniu przywódców UE.

Jestem głęboko przekonana, że Europa potrzebuje nie tyle punktowej relokacji, co raczej wprowadzenia stałego systemu uczciwego rozdziału uchodźców pomiędzy kraje członkowskie – powiedziała Merkel. – To, w jaki sposób rozwiążemy kryzys, zdecyduje o losach UE – powiedziała kanclerz, dodając, że imigranci są „próbą moralności” dla Europy. "

Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek :: Europa Zachodnia :: Kresy.plAngela przydzieli Polsce więcej imigrantów

"- Jestem głęboko przekonana, że Europa potrzebuje nie tyle punktowej relokacji, co raczej wprowadzenia stałego systemu uczciwego rozdziału uchodźców pomiędzy kraje członkowskie - te słowa Angeli Merkel wygłoszone wczoraj w niemieckim parlamencie mówią wszystko. Rozdział imigrantów się nie zakończył i będzie trwał, a więc Polska będzie przymuszana przez Niemcy do przyjęcia kolejnych tysięcy nielegalnych muzułmańskich imigrantów, którzy tysiącami codziennie przekraczają granice Unii Europejskiej.

Merkel podkreśliła, że wczoraj zakończone negocjacje i ustalenia ws. rozdziału 120 tys. imigrantów są dopiero "pierwszym krokiem":
- Daleko nam jeszcze do celu końcowego, do którego musimy dojść.

Jeżeli 120 tys. imigrantów to "pierwszy krok", a do celu końcowego jest jeszcze daleko, to ilu imigrantów będzie chciała rozdzielać po Europie Angela Merkel? Miliony?

W tej chwili Polska zgodziła się na przyjęcie 7 tys. tzw. uchodźców. Wczoraj o komentarz w tej sprawie poprosiliśmy gen. Romana Polko, który o tej decyzji powiedział wprost:
- Nie jest to przemyślana decyzja, patrząc na to jak wyglądała debata sejmowa. Jest to po prostu działanie pod presją polityczną Niemiec i tych, którzy w tej chwili wiodą prym w Unii Europejskiej.

Cały wywiad: Gen. Roman Polko dla Kufel.pl: Nie mamy kontroli nad tym, kto do nas przybywa

Warto zwrócić uwagę, że z jednej strony mamy szantaż emocjonalny taki, że w sprawie "uchodźców" powinniśmy zachować z solidarność z uciekającymi przed wojną ludźmi oraz krajami Unii, które udzielają "uchodźcom" gościny. Jeżeli ten szantaż nie pomaga kierowane są groźby odcięcia od kasy unijnej. Z drugiej strony mamy cały czas zapewnienia ze strony polityków w rządzie Ewy Kopacz, że w sprawie "uchodźców" Polska podejmuje decyzje suwerennie. Co nie jest prawdą i najlepiej świadczą o tym słowa tych samych polityków. Wiceszef MSZ Rafał Trzaskowski tak mówił 5. miesięcy temu, kiedy Polska zgodziła się na przyjęcie pierwszej partii imigrantów:
- Dlatego podjęliśmy decyzję, żeby się zaangażować w negocjacje i wynegocjować te wszystkie kwestie, na których nam zależało. Czysty sprzeciw doprowadziłby do tego, że nie mielibyśmy wpływu na te decyzje, a i tak musielibyśmy przyjąć uchodźców, jak to będzie w przypadku Słowacji czy Czech.

"I tak musielibyśmy przyjąć uchodźców" oznacza ni mniej, ni więcej, że w sprawie tego ilu nielegalnych, muzułmańskich imigrantów przyjmie Polska, nie decyduje polski rząd, tylko kanclerz Niemiec."

Angela przydzieli Polsce więcej imigrantów - Kufel.pl

Merkel zapowiedziała, że kraje UE mają przyjmować imigrantów regularnie ponad ustaloną liczbę
Prawdziwa twarz imigrantów – relacja z granicy serbsko-węgierskiej

"Wojciech Cieślak i Grzegorz Piątkowski ze Społecznego Komitetu STOP Nielegalnym Imigrantom udali się na Węgry, w rejon granicy z Serbią, aby na miejscu zobaczyć, jak wygląda sytuacja w związku z napływem migrantów.

Przyjechali na Węgry, aby – jak tłumaczył wiceprzewodniczący Komitetu Grzegorz Piątkowski, "zobaczyć, jak sytuacja na Węgrzech wygląda naprawdę". "Nie to, co pokazują polskie czy zachodnie media. Tutaj powinna objawić się solidarność europejska, ponieważ widzimy imigrantów szturmujących węgierskie ogrodzenie. Węgry są dziś przedmurzem chrześcijaństwa, przedmurzem Europy. Chcemy, aby Polska wsparła Węgry w tym wysiłku”.

„Na tym powinna polegać solidarność: na wspólnej obronie granic Schengen i na wspólnym wystąpieniu przeciwko wielkiemu zagrożeniu, jakie dziś stanowią imigranci z państw islamskich”
– twierdzi Piątkowski.

Z kolei według Cieślaka, Węgrzy odnoszą na polu walki z nielegalną imigracją coraz większe sukcesy, które powinny jego zdaniem stać się lekcją na Polski.

Rozmawiali zarówno z migrantami, jak również z Laszlo Toroczkai, burmistrzem miasta Asotthalom przy granicy z Serbią i Attila Palko z Fundacji Szazadveg, która powołała specjalne Centrum Migracji w celu wypracowania długofalowych rozwiązań."Prawdziwa twarz imigrantówCejrowski o imigrantach: To nie ucieczka tylko inwazja na Europę - KLIK

Grecka wyspa znów ofiarą imigranckiej nawałnicy. Jednego dnia przybyło 2,5 tys. uchodźców! - KLIK__________________
PostScriptum jest offline   Reply With Quote
PostScriptum dostał 8 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 24-09-2015, 18:05   #2
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 32
Postów: 4 312
Tematów: 388
Podziękowań: 14 400
THX'ów: 3 484
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 53
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

***** y kur wa zdradziecki rząd !! ten kraj nie istnieje ! same pizd y w rządzie a naród tez sie zrobił pizdo-waty tylko ***** na fb wszyscy potrafią *******ić!
__________________
Dave al Mine jest offline   Reply With Quote
Dave al Mine dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 24-09-2015, 19:05   #3
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: trzykrotnie mniejsze od Szanghaju
Wiek: 33
Postów: 18 198
Tematów: 1329
Podziękowań: 6 391
THX'ów: 9 028
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 12
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

Cytat:
Napisał Dave al Mine Zobacz post
***** y kur wa zdradziecki rząd !! ten kraj nie istnieje ! same pizd y w rządzie a naród tez sie zrobił pizdo-waty tylko ***** na fb wszyscy potrafią *******ić!

spokojnie
nie trudno wyjsc na ulice i zrobic szum bez efektu... na wszystko przyjdzie czas. Poczekajmy do jesieni

---------- Post added 24-09-2015 at 18:29 ----------"Przeczytane przed chwilą w welt.de. Mapka, jaką mają przy sobie syryjscy uchodźcy.

Nowa trasa do ziemi obiecanej. Pal licho, że nie zostaną u nas w Polsce, ale syf jaki zostawią po sobie... wszyscy widzieliśmy jak wyglądają autostrady na Węgrzech...[...]"

https://www.facebook.com/OdbudowaPol...726242/?type=3
https://www.facebook.com/historiajak...241664/?type=3Mosad pomoże Polsce weryfikować uchodźców?

Izrael sam nie przyjmie ANI JEDNEGO "imigranta", bo nie są w stanie odróżnić "imigranta" od terrorysty, ale cudownym sposobem żydzi u nas będą ich weryfikować Boki zrywać. "Zgoda i bezpieczeństwo"..... w Izraelu :D


"Słynny Mosad, czyli wywiad Izraela, pomoże Polsce weryfikować uchodźców - dowiedziało się nieoficjalnie Radio ZET. Polska zwiększa także budżety ABW i Agencji Wywiadu. Służby chcą mieć pewność, że pod maską uchodźcy do naszego kraju nie trafi nikt związany z Państwem Islamskim.

Pomagać Polsce ma nie tylko Mosad, który jest wywiadem cywilnym, ale również Aman, wojskowa agencja wywiadowcza Izraela. Służby państwa żydowskiego mają nam pomóc przy identyfikacji uchodźców, bo mają dobre rozpoznanie w Syrii czy Iraku. [...]"

Mosad pomoże Polsce weryfikować uchodźców? - Wiadomości - WP.PL


Znowu PiS ale kolejny raz im sie udaloTak, wy wezmiecie na klate... zamkniecie sie w swoich palacach z podatkow ludzi i tyle was bedzie a zwykli ludzie beda musieli sobie z tym radzic... - tyle ode mnie.I z ciekawostek jako uzupelnienie:

Niemcy: Żołnierze opuszczają koszary, aby zrobić miejsce dla imigrantów - KLIK


Debata TVP ws. migrantów – widzowie zdecydowanie przeciwni przyjmowaniu uchodźców - KLIK


MSW i ich zarzadca katechetka Piotrowska chce pouczać dziennikarzy, jak mają pisać o uchodźcach - KLIK


Polski MSZ przyznaje: Nie będzie ewakuacji Polaków z Mariupola - KLIK

80 Polakow to problem... 7000 Muzulmanow to juz nie a przy okazji PO zabrala 1 MILION ZL z pomocy dla repatriantow i przekazala na wlasnie tych Muzulmanow...


Platforma zabrała pieniądze repatriantom i dała je islamskim uchodźcom - KLIK

https://www.facebook.com/OfficialBri...968143/?type=3
__________________

Last edited by PostScriptum; 24-09-2015 at 19:33.
PostScriptum jest offline   Reply With Quote
PostScriptum dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 24-09-2015, 20:57   #4
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 32
Postów: 4 312
Tematów: 388
Podziękowań: 14 400
THX'ów: 3 484
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 53
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

Cytat:
Napisał PostScriptum Zobacz post
spokojnie
nie trudno wyjsc na ulice i zrobic szum bez efektu... na wszystko przyjdzie czas. Poczekajmy do jesieni
ale mnie już nosi
__________________
Dave al Mine jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dave al Mine za ten post:
Stary 24-09-2015, 21:45   #5
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: trzykrotnie mniejsze od Szanghaju
Wiek: 33
Postów: 18 198
Tematów: 1329
Podziękowań: 6 391
THX'ów: 9 028
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 12
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

Cytat:
Napisał Dave al Mine Zobacz post
ale mnie już nosi
to zacznij ćwiczyć jogę
zachowaj wściekłość na później
__________________

Last edited by PostScriptum; 24-09-2015 at 21:45.
PostScriptum jest offline   Reply With Quote
Stary 27-12-2015, 05:21   #6
Trance
  
 
kellrez's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2008
Miasto: mchw
Wiek: 29
Postów: 5 640
Tematów: 275
Podziękowań: 4 737
THX'ów: 5 357
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 800 (+)
kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800
Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

Z tej mapki wynika, ze znowu Niemcy będą w przyszłości punktem zapalnym III wś.
__________________
kellrez jest offline   Reply With Quote
Stary 28-12-2015, 16:33   #7
..:: Klubowicz ::..
  
 
Uciex's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Łódź
Wiek: 33
Postów: 6 136
Tematów: 487
Podziękowań: 10 269
THX'ów: 3 898
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 42
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 106
Plusów: 9 (+)
Uciex 9
Odwiedź profil Uciex na MySpace Odwiedź profil Uciex na Facebook Odwiedź profil Uciex na Youtube Odwiedź profil Uciex na Last.fm Odwiedź profil Uciex na Soundcloud.com Odwiedź profil Uciex na Mixcloud
Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

Ciekawe jak będą sprawdzać kto z "uchodźców" jest terrorystą :D Jak taki islamista przybędzie do Europy i zmienią mu się poglądy na radykalne, chociaż wcześniej takich nie miał? Np. z powodu niezadowolenia jak będzie się go traktowało w Europie i w jakich warunkach musi żyć. I z tego wqrwienia wysadzi się w jakimś miejscu? Im dużo nie brakuje do radykalizacji poglądów.
Niestety Ci ludzie to jest dzicz, która nigdy nie żyła w swobodnym politycznie kraju. Nikt nie wie co może odbić każdemu "uchodźcowi", który poczuje trochę wolności, podsycany tym, że Merkel najchętniej każdemu z nich by zrobiła loda (tfu!), żeby czuli się dobrze w swoim "nowym państwie".
__________________

Last edited by Uciex; 28-12-2015 at 16:40.
Uciex jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Uciex za ten post:
Stary 15-03-2017, 20:41   #8
..:: true Member ::..
  
 
Dominika&Przemek's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jan 2010
Miasto: żychlin
Wiek: 33
Postów: 877
Tematów: 1
Podziękowań: 1 926
THX'ów: 74
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 44
Plusów: 1 (+)
Dominika&Przemek 1
Odp: Merkel: 120 tys. imigrantów to dopiero początek

sadze ze sa tak perfidni ze sami wyszkolili tych grubszych terrorystow i podrzucili w szeregi uchodzcow...
Dominika&Przemek jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dominika&Przemek za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Humor] Bogusław Linda o problemie imigrantów MΔKAVΞLI Przy piwie ... 0 15-09-2015 13:51

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
-->