4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   World News (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/)
-   -   Jak mieć internet za darmo - nadchodzi outernet (http://www.4clubbers.com.pl/world-news/1100838-jak-miec-internet-za-darmo-nadchodzi-outernet.html)

ciacho_xv 23-11-2014 14:58

Jak mieć internet za darmo - nadchodzi outernet
 
W ciągu ostatnich lat internet stał się niezwykle popularny i chyba śmiało można powiedzieć, że już w wielu przypadkach internet zastępuje nam tradycyjne media i tradycyjne kanały informacyjne. Naszą wiedzę obecnie głównie czerpiemy właśnie z internetu. Dzięki sieci możemy rozmawiać z ludźmi z całego świata i mamy dostęp to nieprawdopodobnej ilości wiedzy. Ale internet niestety nie jest wszędzie tak łatwo dostępny jak w dużych miastach. Tylko 60% populacji ziemskiej ma do niego dostęp. Ale w 2015 roku ma to się zmienić. I nie dzięki rządowemu wsparciu. Uwaga! Nadchodzi outernet!
Aby nie zdradzać wszystkiego w opisie, to powiem tylko tyle, że jest to niesamowite przedsięwzięcie ze szczytnym celem. Darmowy internet to już nie mrzonki a realna sprawa. Internet za darmo będziesz mógł mieć i Ty więc warto zainteresować się tym tematem i tym czym jest outernet. Chcesz mieć internet za free i to w legalny sposób? Bezpłatny internet czyli outernet będzie miał jeszcze jedną dodatkową zaletę. Nie będzie niczym ograniczony.


Jak mieć internet za darmo - nadchodzi outernet | porady | poradnik | filmik | tutorial - Komputery.Spryciarze.pl


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.