Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Ogólne > Ogłoszenia > Wasze pytania

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Spotify
Temat ma 18 komentarzy i 5567 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 22-12-2019 (21:13).

Tags: , ,


Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym, by oddzielić dział PROMO MIX od reszty profesjonalnych setów?
TAK 28 90.32%
NIE 3 9.68%
Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

Lista oznaczonych użytkowników
KonFish


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-10-2019, 17:21   #1
Banned
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Postów: 1 558
Tematów: 28
Podziękowań: 228
THX'ów: 604
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

ZAKŁADAM TEN TEMAT PONOWNIE, GDYŻ POPRZEDNIO DODANA ANKIETA NIE MIAŁA OPCJI PODGLĄDU KTO JAK GŁOSOWAŁ I W ZWIĄZKU Z TYM GŁOSOWANIE MOGŁOBY BYĆ NIEOBIEKTYWNE


Witam.
Pragnę poruszyć pewien temat, który obgadujemy już od jakiegoś czasu.
Mianowicie kwestia działu SETY, PROMO MIX, LIVE SHOW, nowo powstałego prefixu VIDEO oraz kwestii promowania swoich promocyjnych setów przez userów tego forum.

Większość została opisana w tym temacie:

http://www.4clubbers.com.pl/wasze-py...liveshows.html

I w nim zostało zawartych sporo merytorycznych argumentów, mówiących o tym, dlaczego niedawno wprowadzony regulamin i podział działu SETY oraz prefix VIDEO nie zdają egzaminu i są zrobione niedokładnie, co powoduje spory bałagan w tym dziale.

Jak trzeba będzie to napiszę te argumenty i przykłady jeszcze raz, ale myślę, że po przeczytaniu powyższego tematu i sprawdzeniu wyników załączonych w nim ankiety, każdy user, nie mający problemów z czytaniem ze zrozumieniem, skuma o co tam chodzi .

Do rzeczy - sama idea zmian, mająca na uwadze podniesienia zainteresowania setów promocyjnych, wrzucanych przez userów tego forum sama w sobie jest super i chyba nie ma wątpliwości, że takie coś trzeba cenić. Ale jak już wprowadza się już coś nowego to chyba neleży to zrobić należycie. Otóż, po przeanalizowaniu pewnych spraw, opinii innych użytkowników oraz po analizie wyniku sondy, chciałbym zaproponować pewne rozwiązanie oraz dać je pod dyskusje ogólną dla wszystkich, a w szczególności dla osób, które bezpośrednio dotyczyć będą te zmiany - tych, którzy wrzucają tutaj swoje sety oraz tych, którzy często tych setów słuchają, ściągają je, promują itd.

Oto moja propozycja:

1. Oddzielenie setów promocyjnych wrzucanych przez użytkowników tego forum (nie będących setami granymi w klubach czy na eventach itd) od reszty setów. Na czym by to polegało? A mianowicie na zamienieniu miejscami działu PROMO MIX z działem LIVE SHOW. Pokażę to wizualnie: (wybaczcie, nie jestem dobry w paincie)

Teraz mamy tak:A powinno to być tak:Po wejściu w pierwszy dział, mielibyśmy w jednym miejscu wszystkie sety, które nie są setami promocyjnymi użytkowników (no chyba, że dany user naszego forum grał seta w znamym klubie czy evencie jak choćby sety Martina Metza LINK)
Reasumując:
Wchodząc w dział i widzielibyśmy mniej więcej taki widok:Chyba nie muszę drugi raz tłumaczyć co to znaczy LIVE SHOW i jakie sety do tego subforum powinny trafiać bo tłumaczyłem to już w tym temacie Uciexa z dołączoną ankietą - nie można mieszać setów userów z setami światowej sławy producentów, dji, rezydentów jak ASOT, FSOE, Global DJ Broadcast, ALy & FIla itd. No sorry ale NIE! Nie ten poziom, nie ta sława, nie ten fejm. W perfumerii też obok Hugo Bossa i Armaniego nie stawia się na jednej półce Bonda, Brutala czy Playboy Miami a w Galeriach w butikach Gucii czy Diesel nie znajdziemy ubrań, które możemy kupić na jarmarku

Tam nie trzeba by było jakoś specjalnie promować tego działu - dobra marka sama się obroni, zainteresowanie takimi setami jest z racji samego prestiżu i nazwy dja, klubu, eventu czy Live Show bardzo duże.

2. Należałoby natomiast pomyśleć, jak należałoby zagospodarować i odpowiednio poukładać sety w osobnym dziale nazwanym PROMO MIX I tu już jest pole do popisu i dyskusji.
Moja propozycja:

Do tego działu, wrzucane by były WSZYSTKIE pozostałe sety userów, nie będące grane w klubie, czy na evencie, niezależnie od tego, czy dany set był grany w radio internetowym (GRANIE AUDYCJI W RADIO PARTY ITD. CZY NA FACEBOOKU LUB YOUTUBE TO ŻADNE LIVE SHOW! I KPINĄ JEST WRZUCANIE CZEGOŚ TAKIEGO DO JEDNEGO DZIAŁU Z ASOTAMI, FSOE ITD.), czy to jest videomix, czy set był grany live czy nagrywany rok w programach typu Mix Meister Fusion, FL, Ableton, VDJ, czy grany na sprzęcie za 50 tysięcy czy za 200 zł). Jeżeli set jest dobry to znajdzie swoich odbiorców i każdy wrzucający swoje sety powinien mieć tutaj szanse pokazania swojego seta i tym samym dania coś od siebie w celu przesłuchania.

NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA JAKA POZOSTAJE - PREFIXY I ODPOWIEDNIA KATEGORYZACJA

3. Prefixy w dziale PROMO MIX - moja propozycja (Dawajcie swoje pomysły)

Jeżeli byłaby możliwość na nowe prefixy w dziale PROMO MIX to do istniejących już dodałbym nowe. Wyglądałoby to tak:

a. prefix PROMO DJ - sety nagrywane live na sprzęcie djskim - vinylach, konsolach
b. prefix PROMO PC - sety nagrywane live na różnego rodzaju programach do tego związanymi jak vdj, ableton live i innych kontrolerach
c. prefix PROMO SOFT - sety robione (sklejane nie na żywo) w softach typu MMF, FL itd.
d. prefix PROMO RADIO - sety naszych userów grane w radio internetowym jak np sety Daniusa w Radio Party
e. prefix VIDEO - i teraz najbardziej sporny prefix. Moim zdaniem tutaj należałoby usunąć całkowicie ten temat:

http://www.4clubbers.com.pl/dj-zone-...miksujesz.html

I wszystkie aktywne videosety z tamtego tematu przenieść właśnie do PROMO MIX z prefixem VIDEO, niezależnie czy to będą mega profesjonalne, prowadzone od lat videosety jak np De Layny czy DJ Goro, czy choćby DJ Killera czy mniej profesjonalne lub amatorskie ale grane live z możliwością odsłuchu i podglądu video.

Czyli tym sposobem wiele kwestiii zgodnie z tym, co napisał Rang Mod byłoby rozwiązane

Cytat:
Napisał Śniegu Zobacz post
Przyszedł czas wyjaśnić to całe zamieszanie, które dla mnie jest kompletnie bez sensu.

Prefix Video oznacza, że set jest nagrywany razem z obrazem - Audio i Wideo. Oznacza to, że żadne grafiki/animacje przez całe wideo nie wchodzą w grę, bo równie dobrze mogło by być nagrywane samo Audio i wrzucone na Soundcloud czy cokolwiek innego. Dodanie animacji nie ma żadnego wpływu na to czy set jest w formacie wideo czy nie. Wideo traktujemy jako nagranie rzeczywistego miksowania.

Tym sposobem temat "Pokaż jak miksujesz" zyskał osobny prefix. Taki był zamysł całego przedsięwzięcia.

To chyba tyle.
Teraz jest jeszcze jedna kwestia, na którą nie mam pomysłu - jaki prefix dla tego typu setów:Jak już wynik sondy pokazał i słowa Rang Moda - nie jest to videomix, czyli prefix VIDEO tu nie pasuje, z drugiej strony set jest grany live podczas audycji live na facebooku ale bez podglądu video, czyli jest możliwość słuchania seta live i tyle. Czyli "ranga" i "renoma" takiego seta, niczym nie różni się od seta granego w radiu internetowym, więc ja proponowałbym wspólny jeden prefix pod audycje RADIO I FB czyli prefix PROMO RADIO/FB. Chyba, że macie inne zdanie na ten temat.

Dalej istnieje kwestia promowania setów w dziale i poza nim. Przyklejanie na pewien czas tematów, które na to zasługują w dziale przez moderatora to jedna z tych opcji. Myślę, że współpraca z fanpage 4clubbers na fb jak i grupą 4clubbers, którymi zarządza nasz forumowy "admin" Kameleon byłaby dobrym rozwiązaniem - wrzucanie linków do tematu z setem oraz krótki opis i zachęcenie do odsłuchu obarczone jakimś dobrym foto byłaby niezłym pomysłem. Myślę, że takie posty nie byłyby tam usuwane tylko promowane.

To chyba tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę. Zachęcam do udziału w dyskusji przede wszystkim osoby, które wrzucają tutaj swoje sety jak i tych, które często tych setów słuchają i pobierają. Czekam również na merytoryczne argumenty, pomysły i przede wszystkim apeluję o kulturę w temacie.

Do tematu dołączam małą sondę i zapraszam do zagłosowania po przeczytaniu tego co pisałem wyżej. Chcę, żeby głosowanie było uczciwe a nie wymuszone np tym, że ktoś jest z kimś w zmowie. Zachęcam do dyskusji i przedstawiania swoich pomysłów odpowiednio je argumentując.

Last edited by Spotify; 01-10-2019 at 17:30.
Spotify jest offline  
Spotify dostał 12 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 01-10-2019, 20:04   #2
Trance4Live
  
 
koniu88's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jan 2011
Miasto: kalisz
Wiek: 33
Postów: 8 157
Tematów: 3200
Podziękowań: 18 722
THX'ów: 160 940
Nominated Tematy Tygodnia: 71
Nominacje T.T. : 10 275
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 15
Oznaczeń w tematach: 179
Plusów: 80 (+)
koniu88 80
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Na wstępie dzięki Grzechu za poruszenie takiego tematu

Wchodząc w ten dział nie widziałem chyba większego misz masz na tym forum

Nie wiem kto się podpisał pod akceptacja połączenia w jednym działem audycji konkretnych artystów jak armin, Markus, do diablo i reszta światowej czołówki w raz z setami userow i chyba jedynie po to ktoś wymyślił takie połączenie aby promować siebie i swoje sety

Tak to widzę wskrocie
__________________

Last edited by koniu88; 01-10-2019 at 20:11.
koniu88 jest offline  
koniu88 dostał 5 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 09:40   #3
OnLy MaSSiVe TuNeS
  
 
Elektryczka xD's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jun 2009
Miasto: Podlasie
Wiek: 28
Postów: 3 118
Tematów: 121
Podziękowań: 3 501
THX'ów: 4 837
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Ewelayna
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 44 (+)
Elektryczka xD 44
Odwiedź profil Elektryczka xD na Facebook Odwiedź profil Elektryczka xD na Twitter Odwiedź profil Elektryczka xD na Youtube Odwiedź profil Elektryczka xD na Soundcloud.com Odwiedź profil Elektryczka xD na Mixcloud
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Jak najbardziej jestem za rozdzieleniem tego działu
Sama jestem aktywna djka od okolo 10 lat ale moich setow na 4clubbers nie wrzucam bo nie ma to dla mnie najmniejszego sensu. Nagrywam guest mixy dla popularnych kanałow na youtube, ale nie mam zielonego pojecia w jaki dział miałabym to wrzucic bo wg mnie, nie jest to "promo mix" ale setem z klubu tez nie jest
pozdrawiam
__________________

Last edited by Elektryczka xD; 02-10-2019 at 09:41.
Elektryczka xD jest offline  
Elektryczka xD dostał 5 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 11:21   #4
..:: Super Moderator ::..

  
 
djmietas's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Sep 2006
Miasto: Olesno
Postów: 3 886
Tematów: 1318
Podziękowań: 27 760
THX'ów: 32 145
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1 121
Wzmianek w postach: 52
Oznaczeń w tematach: 268
Plusów: 210 (+)
djmietas 210djmietas 210djmietas 210
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

jestem za rozdzieleniem ale tylko żeby rozdzielić sety swiatowe od setów userów
ale jestem także za dodaniem prefiksu video mix w tym dziale tak żeby wrzucać tam wszystko co jest związane z video
nieważne czy kogoś kto stoi za konsoletą czy ma animację(jeśli chodzi o Vinylside to chłopak się napracował żeby animacja była) dla mnie napewno to jest estetyczniejsze i ładniejsze niż jakis gibający sie gościu za konsoletą wiec videomix tez powinien być
co do nazwy live show to jeżeli weźmiemy tłumaczenie to jest to nazwa pokazać coś na żywo wiec to też jest trochę sprzeczne z tym co chcecie zeby rozdzielić gwiazdy od typowych userów
Trzeba to sensownie rozgryźć wiec zapraszam do debaty
djmietas jest offline  
djmietas dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 11:55   #5
..:: Klubowicz ::..
  
 
Uciex's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Łódź
Wiek: 32
Postów: 6 040
Tematów: 470
Podziękowań: 10 097
THX'ów: 3 734
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 38
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 97
Plusów: 8 (+)
Uciex 8
Odwiedź profil Uciex na MySpace Odwiedź profil Uciex na Facebook Odwiedź profil Uciex na Youtube Odwiedź profil Uciex na Last.fm Odwiedź profil Uciex na Soundcloud.com
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Właśnie idąc tokiem myślenia niektórych ja jako DJ Uciex tworzyłem sety od 2005r. W latach 2007-2009 było sporo ludzi, którzy lubili tu moje sety. Szczególnie sety DnB. Wystarczy wpisać dj uciex w wyszukiwarkę. Więc jak też jak najbardziej powinienem teraz czuć się ważny i powinny pojawiać się w Live Shows jako podcast :D
Sodówa niektórym tak uderzyła do głowy, bo w polskim radyjku internetowym grali, że odpłynęli.
Denerwuje mnie to, że zamiast logicznego podejścia do realiów i że tu są userami forum jak każdy to wciąż się czują jak prowadzący audycję.

Tutaj mało kogo interesuje czy graliście w jakimś radiu czy nie. Ale wiem, że do niektórych nic nie dociera i to jest irytujące. A to, że vinylside sobie zmienił prefix na podcast, aby tylko być w tym dziale z najpopularniejszymi audycjami to ręce opadają.

Proponuję przesunąć prefix [video] do działu promo mix dla takich mixów jak Goro lub Elektryczki, a w live shows zostawić prefixy [podcast] i [radio] dla popularnych światowych audycji.

Dawno takiego cyrku tu nie było :/
__________________

Last edited by Uciex; 02-10-2019 at 11:56.
Uciex jest offline  
Uciex dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 12:09   #6
Banned
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Postów: 1 558
Tematów: 28
Podziękowań: 228
THX'ów: 604
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

@Uciex

Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami Jest wiele osób na tym forum, którzy to zauważyli
Dobra, ale teraz tak na poważnie. To że należy oddzielić sety userów od setów światowej sławy artystów, dj, rezydentów to chyba nie pozostawia złudzeń - ankieta (jej wynik i to kto głosował) mówi sama za siebie.
Należy jednak teraz zastanowić się jak poukładać te sety userów i jakie dać prefixy, żeby to miało ręce i nogi i nawet ci z wybujałym ego i narcystycznym mniemaniu o sobie byli tutaj zadowoleni.
Drugim problemem jest to co pisała De Layna - gdzie wrzucać takie sety, o których ona pisała?

@djmietas
Video to Video - realny obraz wraz z audio a nie jakieś animacje czy fotki w tle.
Co mi po takiej animacji gdy będę sobie chciał posłuchać seta? Równie dobrze mógłby dać sam link do odsłuchu na soundclud, mixcloud z okładką albo normalnie do pobrania żebym sobie odpalił - efekt ten sam.

Last edited by Spotify; 02-10-2019 at 12:09.
Spotify jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Spotify za ten post:
Stary 02-10-2019, 12:15   #7
..:: Klubowicz ::..
  
 
Uciex's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Łódź
Wiek: 32
Postów: 6 040
Tematów: 470
Podziękowań: 10 097
THX'ów: 3 734
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 38
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 97
Plusów: 8 (+)
Uciex 8
Odwiedź profil Uciex na MySpace Odwiedź profil Uciex na Facebook Odwiedź profil Uciex na Youtube Odwiedź profil Uciex na Last.fm Odwiedź profil Uciex na Soundcloud.com
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Ja proponuję w promo mix prefixy:
[DJ] - sety na konsoli
[PC] - sety w sofcie
[Video] - nagrane wcześniej transmisje wideo z granych setów
[Live] - sety grane na żywo
[Live/Video] - na żywo grane sety transmisją na yt/fb czy innym czorcie.


Choć bym został tylko przy 3 pierwszych prefixach, ale proponuję 2 dodatkowe, aby postarać się zadowolić tu wszystkich
__________________

Last edited by Uciex; 02-10-2019 at 12:17.
Uciex jest offline  
Uciex dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 13:06   #8
Macie tą colke jeszcze ?
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 27
Postów: 2 879
Tematów: 982
Podziękowań: 2 524
THX'ów: 9 197
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 124
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 78
Oznaczeń w tematach: 57
Plusów: 420 (+)
Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420Vinylside 420
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Rzygam już tym całym tematem związanym z setami. Na każdym kroku jedno i to samo. Każdego dnia, od Lipca włącznie. Jako osoba, która w dziale dla moderatorów przedstawiła pierwszy pomysł, który został później po części wprowadzony, pozwolę sobie ostatni raz zabrać głos w tej sprawie bo nie mam na tyle czasu żeby wałkować ten sam temat przez następne pół roku. Są ciekawsze rzeczy do roboty. Ale jeżeli już chcemy wszystkich faktów to proszę bardzo.

Gdy obowiązywały stare zasady ludzie narzekali, że w dziale jest monotonia a na Shoutboxie pisano o martwym miejscu (sam wielokrotnie używałeś takiego stwierdzenia). Po wprowadzeniu delikatnej kosmetyki wielka burza bo przecież w końcu ktoś coś zrobił (powtórzę po raz setny - finalne wykonanie nie przypomina pomysłu nawet w 30%). Wcześniej o pomysł nie pokusił się nikt. Teraz wątek na wątku. Szczerze ? Obecnie takich tematów można zakładać setki bo zawsze znajdzie się grupa osób z własnym pomysłem i nigdy nie będzie tak, że dogodzi się wszystkim. O tym się jednak w dalszym ciągu zapomnima.

Tygodniowy wątek założony przez Twojego kolegę nie był żadną argumentacją tylko wylaniem wielkiego żalu przez tych, których swego czasu sam w tej sprawie nakręciłeś. Potwierdzają to screeny prywatnych wiadomości (wspominałem, nie wszystkim możesz zaufać), rozmowy publiczne (jak Shoutbox) oraz najważniejsze notoryczne wypowiedzi w tym temacie tych samych osób. Osób, które po mojej ostatniej wrzutce do działu "Live Shows", postanowiły z miejsca zminusować mi temat (swoją drogą przypominam, że założyciel wątku widzi kto skusił się na wejście). I niech jeszcze raz ktoś mi powie, że nie to ja tworzę teorie spiskowe. M.in. dlatego śmiem twierdzić, że w poprzednim temacie widoczność nicków głosujących została ukryta, ponieważ (jak widać po komentarzach) było to grono wszystkich tych, o których wspomniałem wyżej. Tych, których można wymienić z pamięci. Ale po co, Ci którzy śledzą "nieporozumienie" doskonale wiedzą kto z kim trzyma.

Trochę śmieszny i jednocześnie zastanawiający jest tu jeden fakt. Spójrzmy. Dlaczego w tej sprawie od samego początku nie wypowiedzieli się ludzie, którzy są notorycznie aktywni w działach "Promo Mix" i "Live Shows" ? Dlaczego nie odpowiedzieli uploaderzy setów Armina czy DJa Tiesto ? Tak sami od siebie, bez podesłania im linku z prośbą o głos czy wypowiedź (oboje wiemy, że ja też mógłbym to zrobić, ale akurat bardzo szanuję czas swój i innych). Dlaczego ktoś, kto popierał pomysł od samego początku nie uderzył się w pierś i nie napisał "kurde, jednak trzeba zrobić coś innego" ? Odpowiem. Bo każdy na to gwiżdże. Ludzie mają gdzieś to, w którym dziale znajduje się dany set i z czym jest mieszany. Chcą słuchać światowych gwiazd, klikają po prostu w temat i nie mają problemu z tym, że obok Niego stoi jakiś Vinylside, Goro czy Janusz ze wsi. A jeżeli Tobie jest wstyd wrzucać godne nagrania swoich ulubieńców do Live Show, to nie jest powód, aby wprowadzać zmiany. Regulamin spełniają, więc dlaczego umywasz ręce i nie chcesz tego promować ?

Wydaje mi się, że niektórzy w dalszym ciągu ślepo wierzą w to, że sety z działu "Live Shows" podnoszą markę innych, wrzuconych w tym dziale. Jasne, 10 lat temu może i tak, ale teraz (jak widać) ciężko uzbierać w nich 3 komentarze, nie wspominając o szerszym rozgłosie. Dlatego jak sam wspomniałeś - "dobry temat powinien bronić się sam". A skoro tematy w tym dziale miały zbyt słabą ofensywę i wg. aktywnych tam osób, stworzyły monotonię, to administracja wraz z gronem wypowiadającej się moderacji, była otwarta i postanowiła wprowadzić świeże zmiany, które koniec końców i tak odniosły sukces - zainteresowanie działami po części wróciło - zaledwie po miesiącu pojawiły się tematy z nowymi artystami (np. DJ Goro), nowi ludzie skusili się na wejścia i komentarze. Dodatkowo dwa wątki w "Wasze Pomysły" i notoryczny temat pojawiający się na Shoutboxie (oczywiście po tym jak skończy się kolejny odcinek poniżania Romika czy Veexa).

Mówiąc już totalnie na siłę; jakby nie patrzeć, subfora w "Muzyka Mp3" też są karuzelą między trackami profesjonalistów i amatorów, wydawanymi i oddawanymi zupełnie za darmo bo label oznajmił, że nie przyłoży do tego ręki. Mimo tego nie widzę tematów z pomysłem zmian. Każdy słucha to czego chce i nie zwraca uwagi obok czego to leży. Jest jednak odpowiedni podział - na typową amatorkę i coś zrobionego z sercem, poprawnie, co widnieje obok produkcji najlepszych artystów.

Z drugiej strony, dziwię się, że przy tak znikomej aktywności w tej części forum, niektórzy zażarcie walczą o kolejną kosmetykę. Spójrzmy prawdzie w oczy, ilu tych użytkowników będących "przeciw" w przeciągu ostatniego roku w tym dziale wrzuciło coś, skomentowało czy zostawiło "thanksa" ? Obecna sytuacja jest bardzo podobna do pomysłu wydłużenia okresu wrzucania tracków w dziale z muzyką. Kumpel moderatora spotkał się z tematem w koszu i od razu pojawił się wątek o zmianę z argumentacją, że "wszyscy tak chcą" i "tak będzie lepiej". Jakiś czas temu gorącym tematem był też zakaz wstawiania linków do tematów na Shoutboxie. I cała wyżej wspomniana grupa była "za" bo przecież "Vinylside" spamuje setami. Gdy przestałem, temat ucichł a finalnie nie został wprowadzony w życie i dalej wszyscy rzucają linkami. Więc już jest ok ? Dziwne.

Na deser; moje sety w byłym dziale radiowym widnieją od 2016 roku. Przez ten czas przewinęło się tam dużo setów z innych rozgłośni radiowych, od podobnych prezenterów. Użytkownicy, którzy obserwują działy nigdy nie mieli z tym najmniejszego problemu. Przyszedłeś Ty i znalazłeś sobie kolejny gorący temat, podobny do tematu nielubianych użytkowników na forum. Z całym szacunkiem, ale jak tak się to czyta z boku to można odnieść wrażenie, że to Twój chleb powszedni i bardziej zależy Ci na zrobieniu na złość, niż rzeczywistym porządku. Dlatego wałkujesz temat, który każdy ma gdzieś, już kilka miesięcy. Potwierdzeniem tego niech będą zarzuty z Lipca, gdzie po półrocznej przerwie wrzuciłem nagranie i dosłownie po 10 minutach otrzymałem od Ciebie wiadomość z wyrzutami, napisanymi w taki sposób, jakbyś był administratorem.

Jeżeli chodzi o sam pomysł, opisany ładnie i plus za poświęcenie czasu. Jedyną rzeczą godną uwagi jest podpięcie live'ów z oprawą graficzną pod prefix "Radio" lub po prostu "Live" w celu identyfikacji, że są zaprezentowane w troszkę innej formie. Nic więcej. Cała reszta to strata popołudnia dla tych, którym by się chciało przy tym grzebać. Swoje zdanie z poprzednich tematów podtrzymuję; to co robione w domu na spokojnie, na FLu, klejone tygodniami, aby brzmiało perfekcyjnie powinno mieć swój dział. Cała reszta powinna być krok przed tym i wyróżniać się umiejętnościami prezentera, który gra na żywo. A Ci, którzy w tym siedzą doskonale wiedzą, że to nie lada wyczyn i nie jednemu internetowemu cwaniakowi miękły nogi przy konsoli, z mikrofonem u boku, po połączeniu się z obojętnie jakim serwerem. Oferta wrzutek powinna jednak zostać przedstawiona ludziom, którzy chcą, ale rzadko zaglądają na forum. O czym mówię ? Prosty post na Facebooku, w którym zachęci się osoby grające na żywo (obojętnie w jakiej formie) do wrzucania swoich nagrań. W mojej ocenie tylko tego dotychczas zabrakło.

Kończąc monolog, myślę, że nikt nie będzie miał mi za złe, jak umieszczę tu screen pokazujący post, od którego wszystko się zaczęło. Pierwotny pomysł, który finalnie został wprowadzony, ale początkowej wersji nie przypomnina ze względu na podzielone zdania i fakt, że nie jedna osoba tutaj decydowała o wszystkim. To chyba logiczna kolej rzeczy w tego rodzaju tematach.

Aha. I proszę Cię, nie poświęcaj swojego czasu na odpowiedzi, ponieważ nie mam ochoty czytać jednego i tego samego setki razy. Wystarczy przejrzeć Shoutbox. A jeszcze zaraz ponownie dojdzie do sytuacji, gdzie dodam Twój nick do czarnej listy (po raz któryś bo jak wiemy to już Twoje chyba 20 konto tutaj), tak dla świętego spokoju. W tym temacie to wszystko co mam do powiedzenia i to oficjalnie po raz ostatni. Więcej nie zamierzam do niego wchodzić. Aczkolwiek życzę powodzenia i miłej zabawy

__________________
Vinylside jest offline  
Vinylside dostał 5 podziękowań za ten post.
Stary 02-10-2019, 13:24   #9
Banned
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Postów: 1 558
Tematów: 28
Podziękowań: 228
THX'ów: 604
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

Ja tylko w jednej kwestii

"A jeszcze zaraz ponownie dojdzie do sytuacji, gdzie dodam Twój nick do czarnej listy (po raz któryś bo jak wiemy to już Twoje chyba 20 konto tutaj), tak dla świętego spokoju."

Proszę to udowodnić Albo poproś kogoś z administracji by to udowodnili Napisać fake news w celu? no właśnie jakim? Myślisz, że ci taka wyssana z dupy informacja w czymś pomoże?

P.S. Nadal zero merytoryki z twojej strony tylko płacz i teorie spiskowe i urażone ego. Wybacz ale już każdy tym rzyga i twoją osobą i tym jak bronisz tego jak beton

Jak zauważyłeś - wynik ankiety mówi sam za siebie - zagłosuj to zobaczysz kto jak głosował i już nie płacz że to są moi koledzy bo tylko się ośmieszasz. Każdy chce zmiany i oddzielenia Promo Mix od reszty.
Wiedziałem, że wbijesz i zamiast pisać o tym, jak zrobić tak, by wszyscy byli zadowoleni to będziesz atakował mnie i wymyślał teorie spiskowe. Zaproponuj coś konkretnego a nie płacz już.

P.S.
Zaproponowałeś zmiany, spoko - jak już wspominałem, szanuję każdego usera i jego pomysły, które chcą wnieść coś nowego i ożywić forum. Ale jak już coś zmieniać to raz a dobrze. Widzisz - twoje pomysły i to co wprowadziła administracja nie są do końca popierane i zrobiły się problemy i nieścisłości. Sporo (jak widać) userów, czy są to moi "koledzy" jak ty to określasz, czy nie) też zauważyli problem i chcą zmiany i dopracowania regulaminu tak by miało to sens. A ty zamiast się unosić i atakować mnie za to że założyłem ten temat (swoją drogą ciekawe co byś miał do powiedzenia, gdyby to samo założył ktoś inny i dokładnie to samo opisał i zaproponował co ja) i pisać na ShouBoxie, że już tutaj więcej nie wejdziesz i że rzygasz tym tematem, nie obchodzi cie ta dyskusja i masz co robić innego ważniejszego to jako moderator działu z setami powinieneś jednak wziąć udział w merytorycznej dyskusji i zaproponować swoje przemyślenia i jakieś rozwiązania.
A nie że propozycja przeszła, admini zatwierdzili i jesteś zadowolony Ten dział z setami to nie jesteś tylko TY i TWOJE sety

Last edited by Spotify; 02-10-2019 at 14:39.
Spotify jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Spotify za ten post:
Stary 02-10-2019, 13:51   #10
..:: Super Moderator ::..

  
 
djmietas's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Sep 2006
Miasto: Olesno
Postów: 3 886
Tematów: 1318
Podziękowań: 27 760
THX'ów: 32 145
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1 121
Wzmianek w postach: 52
Oznaczeń w tematach: 268
Plusów: 210 (+)
djmietas 210djmietas 210djmietas 210
Odp: Dział SETY - podział, prefixy i PROMO MIX

@Spotify

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
@Uciex

Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami Jest wiele osób na tym forum, którzy to zauważyli
Dobra, ale teraz tak na poważnie. To że należy oddzielić sety userów od setów światowej sławy artystów, dj, rezydentów to chyba nie pozostawia złudzeń - ankieta (jej wynik i to kto głosował) mówi sama za siebie.
Należy jednak teraz zastanowić się jak poukładać te sety userów i jakie dać prefixy, żeby to miało ręce i nogi i nawet ci z wybujałym ego i narcystycznym mniemaniu o sobie byli tutaj zadowoleni.
Drugim problemem jest to co pisała De Layna - gdzie wrzucać takie sety, o których ona pisała?

@djmietas
Video to Video - realny obraz wraz z audio a nie jakieś animacje czy fotki w tle.
Co mi po takiej animacji gdy będę sobie chciał posłuchać seta? Równie dobrze mógłby dać sam link do odsłuchu na soundclud, mixcloud z okładką albo normalnie do pobrania żebym sobie odpalił - efekt ten sam.
zgodzę się z tym
ale live show to live show i robione nieważne przez kogo
Promo mix to niech jest set robiony na PC lub czyms innym
Live show czyli granie na żywo na konsoli
Bo nie jednokrotnie własnie sety grane przez swiatowych dj są przygotowywane przez jakiś czas na komputerze w programach i jak grają to potem na tzw live a to jest jak u piosenkarzy playback gdzie dostawią przy konsoli parę dźwięków dodatkowo i znam takich artystów gdzie ludzie mówią ale zayebisty set a on już był zrobiony miesiąc przed imprezą

a te od swiatowych gwiazd sety niech są w dziale?? no właśnie może tez w LIVE SHOW

Last edited by djmietas; 02-10-2019 at 13:51.
djmietas jest offline  
Użytk. którzy podziękowali djmietas za ten post:
Zamknięty Temat
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
-->