4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Wasze pytania
(http://www.4clubbers.com.pl/wasze-pytania/)
-   -   Ciemny kolor forum - poradnik (http://www.4clubbers.com.pl/wasze-pytania/1373028-ciemny-kolor-forum-poradnik.html)

Miczki 31-03-2019 01:24

Ciemny kolor forum - poradnik
 
Świeżo po przeżywaniu emocji na FAME MMA, wymianie cennych obserwacji z innymi użytkownikami na ShoutBoxie i przed udaniem się w błogi sen chciałem jeszcze coś napisać.


Od paru tygodni używam w Firefoxie wtyczki Dark Reader. Zmienia ona domyślnie kolor wszystkich stron na ciemny. Zmieniła tym samym m.in. stronę moje uczelni (sic!), banku i wielu innych. W tym 4clubbers. Dodatkowo możemy dostosować skalę szarości, sepię albo przełączyć na domyślny layout forum, kiedy ten nowy już się nam znudzi.


Poniżej macie zrzut ekranu. Zobaczcie, jak się prezentuje. Może komuś ta informacja się przyda i zmieni sobie wygląd clubbersów. Napisałem ten post, bo przy okazji 11 listopada kilka osób pochwaliło zmiany w wyglądzie strony. Tamte jednak były tymczasowe ;)


https://screenshotscdn.firefoxuserco...bade8f4a8c.png

Wygląd może być dla niektórych ubogi, ale to tylko dlatego, że zainstalowałem dużo wtyczek blokujących. Jedna z nich usunęła nawet logo forum xD


PS. Trush, z naszej wieczornej pogadanki wynikło, że CoreMoreRun bardzo chce zostać SuperModem. Wiedz, że ma już moje poparcie i planował do Ciebie napisać. Nawet to zostało uwiecznione na powyższym screenie. Liczy, że weźmiesz pod uwagę jego propozycję ;)


Pozdrowienia!

Rate Motion 31-03-2019 09:44

Odp: Ciemny kolor forum - poradnik
 
Fajna wtyczka, tylko że sama automatycznie usuwa logo forum z wyłączonym adblock sprawdzone :).

Trush 31-03-2019 11:29

Odp: Ciemny kolor forum - poradnik
 
Na Dole strony można zmienić styl forum. Nie jest on jakiś pro, ale jak kogoś gryzie biały to może się tym drugim posługiwać.


Co do smoda to w dalszym ciągu preferujemy awanse wśród moderatorów działów więc najpierw musiałby sprawować funkcje w którymś z działów.

Uciex 31-03-2019 16:05

Odp: Ciemny kolor forum - poradnik
 
Mogę dodać od siebie, że od dawna używam ciemny motyw na telefonie w przeglądarce CM Browser.
Minus jest taki, że niemal niewidoczny jest czarny tekst z pogrubioną czcionką.
Ale tak to przyjemnie się ogląda strony :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.