4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Wasze pytania
(http://www.4clubbers.com.pl/wasze-pytania/)
-   -   Masowy przegląd pierwszych postów. (http://www.4clubbers.com.pl/wasze-pytania/1329927-masowy-przeglad-pierwszych-postow.html)

Vinylside 27-04-2018 14:56

Masowy przegląd pierwszych postów.
 
Witam szanowne grono 4Clubbers. Dzisiejszego dnia chciałbym poruszyć temat dotyczący podglądu pierwszych postów na naszym forum.

Opierając się na swoim przykładzie - z początkiem każdego, nowego miesiąca staram się odsłuchać wszystkie dodane kawałki, z interesujących mnie gatunków, w dziale Muzyka MP3. Dużo czasu zajmuje mi jednak klikanie w "plusiki" służące do poglądu pierwszego posta, w którym został umieszczony odsłuch nuty. Owszem, dla kogoś kto otwiera tematy wyrywkowo, bądź nie przegląda całych 4-5 działów, nie jest to problem, jednakże dla tych, którzy starają się być na bieżąco z większą ilością gatunków może być to sprawa równie uciążliwa. Starałem się szukać w opcjach możliwości otwarcia wszystkich pierwszych postów na całej stronie (na stronę przypada 30 tematów), jednakże nigdzie tego nie znalazłem. Wychodzę więc z pytaniem a jednocześnie propozycją - czy jest możliwość wprowadzenia przycisku, który w danym dziale, po kliknięciu, otwierałby wszystkie pierwsze posty, dając jednocześnie możliwość masowego odsłuchu wstawionych propozycji ?? Zdaję sobie z tego sprawę, że najbardziej zagorzali uploaderzy wraz z aktywnymi użytkownikami, zaczną na starcie krytykować pomysł, ponieważ w podglądzie nie ma możliwości oddania "Thanks'a". Stąd z automatu gorąca prośba i pomysł - jeżeli wyżej opisany pomysł przeszedłby przez administrację i został po czasie wprowadzony, czy jest możliwość dla tych użytkowników, którzy te skromne "Thanksy" zbierają, wprowadzenia go także w podglądzie pierwszego posta ??

Myślę, że Ci, którzy, podobnie jak ja, mają na oku kilka gatunków muzycznych i starają się być na bieżąco, byliby zadowoleni z takiego obrotu spraw, ponieważ odsłuch stałby się masowy i nikt nie musiałby otwierać wszystkich tematów w nowych kartach przeglądarki, bądź też marnować czasu na klikanie w 30 plusów na jednej stronie (a przypominam, że w niektórych działach odsłuch całego miesiąca to ok.5-6 stron), tylko z automatu po kliknięciu w przycisk otworzyłby sobie wszystkie pierwsze posty, gdzie został umieszczony odsłuch. Dodatkowo przy uploadzie, który przypadłby do gustu można by było zostawić założycielowi tematu to skromne podziękowanie w postaci "Thanks'a".


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.