Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Tutoriale

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Kowalski
Temat ma 87 komentarzy i 58053 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 10-01-2015 (14:40).


Lista oznaczonych użytkowników


Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego


zobacz także:

« Podstawy obsługi Mixera lub Poznaj płeć swojego kompuetra »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-12-2009, 15:50   #1
Wisła Płock
  
 
Kowalski's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Apr 2009
Miasto: Płock
Wiek: 34
Postów: 3 352
Tematów: 221
Podziękowań: 2 539
THX'ów: 2 622
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 850 (+)
Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850Kowalski 850
Nie możesz głosować!
7
Nie możesz głosować!

Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

Jest to artykuł o tym, jak to poszlismy sobie do klubu czy gdziekolwiek indziej a nasza laska np po kilku głębszych zabiera się za innego smietnika.
ps artykuł nie jest mójZdarza się czasem, że towarzysząca nam pani, w której pokładamy pewne nadzieje seksualne i uczuciowe, zaczyna – mimo składanych nam wcześniej szeptem deklaracji – zachowywać się wyzywająco w stosunku do znajdujących się wokół mężczyzn. Cóż wtedy robić? Nie jest to przyznam sytuacja łatwa i człowiek kulturalny postawiony jest wtedy w przysłowiowej kropce.

Gdybyśmy żyli w czasach nieco dawniejszych, dajmy na to w latach siedemdziesiątych i do tego nie w Polsce, ale w Związku Radzieckim, całkiem na miejscu byłoby to, co zrobił znany rosyjski aktor i pieśniarz Włodzimierz Wysocki wobec swojej francuskiej żony Mariny Vlady. Otóż kiedy pani Marina po kilku głębszych zaczęła zwierzać się towarzystwu ze swoich erotycznych konwulsji w trakcie seksu z mężem, ten wszedł do pokoju, strzelił ją z liścia i wyprowadził. Zyskał tym sobie dozgonny szacunek słuchaczy owej pani i jej samej.

My niestety nie możemy zrobić nic podobnego, czasy się bowiem zmieniły i strzał z liścia zostałby odebrany jako krańcowe zezwierzęcenie. Wezwano by do nas policję, która zawiozłaby nas na dołek, a nasza pani mogłaby dokończyć wieczór w towarzystwie jakiegoś szmondaka, co prawi komplementy używając przy tym francuskiego „r”.

Musimy działać inaczej. Złym pomysłem jest ciągnięcie jej za rękaw i kwękanie: „Ewka, no Ewka, przecież ze mną tu przyszłaś, nie gap się tak na tego dupka.” To nas z miejsca zdyskwalifikuje i pogrąży. Nie będzie już po czymś takim mowy o potrzymaniu za rękę, a o seksie nie ma nawet co wspominać.

Jeśli zauważymy, że ona ignoruje naszą gadkę lub wyraźnie męczy się słuchając nas, a wszystko dlatego, że siedzący obok misiek szczerzy się do niej i robi różne miny, możemy po prostu odwrócić się i walnąć miśka między oczy. Zyskamy sobie tym jej podziw, nawet jeśli będzie on z początku wyrażony słowami: „no co ty, k…wa, oszalałeś?”

Może się oczywiście zdarzyć, że misiek wstanie i będzie chciał oddać, wtedy bezwzględnie musimy przyjąć wyzwanie przy pełnej świadomości, że zaraz i tak rozdzielą nas kelnerzy i barman. Oni też następnie poproszą nas o opuszczenie lokalu, co uczynimy nader niechętnie wraz z naszą panią. Ona już będzie wiedziała, na co nas stać i w następnym lokalu nie wyszczerzy się głupio do byle kogo. No, może się oczywiście zdarzyć, że zechce nas wypróbować i sprawdzić, czy my tak tylko raz, czy może stać nas na więcej. W takiej sytuacji możemy mieć kłopoty, bo kelnerzy z blisko położonych lokali bardzo często się znają. Takie nieodpowiedzialne zachowania u kobiet zdarzają się jednak rzadko i ona będzie zbyt oszołomiona naszą reakcją, by prowokować powtórkę.

Jeśli nie czujemy się najmocniej w roli boksera, możemy zastosować jakiś inny chwyt. Nie próbujmy wylewać temu dupkowi gorącej kawy na okolice genitalne, bo może się wściec nie na żarty i jak nam przywali to na pewno nie wstaniemy. Może też zdarzyć się, że zrobimy mu prawdziwą krzywdę i prokurator, który będzie oskarżał nas o celowe dokonanie uszczerbku na zdrowiu, wpakuje nas na trzy miechy do aresztu. Potem te trzy miechy zamienią się niepostrzeżenie w sześć, a jak stamtąd wyjdziemy, nie będziemy już tymi samymi ludźmi. Lepiej więc uważać.

Można oczywiście odwrócić się do faceta i powiedzieć mu, żeby się przesiadł albo pogapił chwilę w lustro. Towarzyszącej zaś nam niewieście można zwrócić uwagę, że wieczorowe plany nie kończą się przecież w tym lokalu i jeszcze przed nami kilka godzin atrakcji. Ona powinna się przynajmniej obruszyć, a on – nawet jeśli nie ruszy się z miejsca – to może będzie się gapił nieco bardziej dyskretnie.

Sytuacja może się oczywiście rozwinąć w kierunku nieprzewidzianym, to znaczy ona odejdzie od nas i przysiądzie się do tego pajaca, no ale wtedy to już nie mamy wyjścia – albo w pysk, albo wychodzimy z lokalu i szukamy innej dziewczyny.

Jeśli nie jesteśmy gdzieś na mieście, tylko dajmy na to na urodzinach u kolegi i dookoła mamy pełno znajomych, własnych i jej, łatwo możemy przeoczyć moment, gdy zwykła pogawędka z kolegą zamienia się w coś więcej. Dlatego lepiej trzymać się obok niej i słuchać, co ona tam gada do tych frajerów, czy aby nie jakieś zaangażowane teksty o życiu lub o swoich przeżyciach erotycznych z wczesnej młodości. Jeśli tak, trzeba ją odciągnąć na chwilę na stronę i w krótkich, żołnierskich słowach wyjaśnić, żeby nie przeginała.

Panom zaś należy grzecznie wytłumaczyć, żeby poszukali sobie towarzyszki balu gdzie indziej, w jakimś miejscu, które będzie dla nich bardziej odpowiednie. Nie jest to wszak trudne dla takich przystojniaków, jak oni. Prawda?

Na prywatnym przyjęciu bywa jednak tak, że kobiety mają skłonność do głupich uporów, mogą zacząć się stawiać, machać torebką, robić miny. No cóż, wtedy lepiej się wyciszyć, może to bowiem oznaczać, że ona z jakichś przyczyn nie ma ochoty się z nami bawić tego wieczora, choć wcześniej chciała i nawet pożarła ciastka, które jej kupiliśmy.

Istnieje jednak jedna niezawodna metoda, która przywiedzie naszą sympatyczną koleżankę do naszych stóp bez jednego głośniej wypowiedzianego słowa. Kiedy tylko zauważymy, że ona zaczyna się mizdrzyć do jakiegoś typa, ruszamy do naszej najlepszej koleżanki i siadamy tak blisko niej, że nasze kolana i jej kolana stanowią wygodny stolik, w sam raz do tego by na nim ułożyć ręce lub pograć w brydża, jeśli ktoś akurat ma kraty. Możemy pocałować naszą koleżankę w dłoń i zajrzeć jej głęboko w oczy, możemy położyć jej rękę na kolanie i uśmiechać się wesoło. Nawet się nie spostrzeżemy, kiedy nasza ukochana stanie przed nami wywijając torebką. Pewnie nic nie powie, tylko od razu ruszy w kierunku drzwi wyjściowych, żeby trzasnąć nimi z hukiem i wrzasnąć przy tym, że nic tu po niej, nie będzie siedzieć w tym smrodzie z takim żałosnym dupkiem, jak my.

Musimy oczywiście wybiec za nią i na dworze, wśród parujących studzienek kanalizacyjnych i innych atrybutów metropolitalnej cywilizacji odegrać bezbłędną warsztatowo scenę pod tytułem "sama wiesz, że to nie tylko moja wina". Nigdy, przenigdy nie można obarczać kobiety winą za cokolwiek, bo ona tego nie zrozumie i nie wytrzyma. Jeśli nam się to uda to znaczy, że zwyciężyliśmy. Możemy wracać na parkiet i tańczyć do białego rana lub do chwili, kiedy ona nie zaproponuje nam nocnej eskapady przez miasto wprost do jej mieszkania.

Last edited by Kowalski; 19-01-2011 at 16:30.
Kowalski jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 24-12-2009, 21:20   #2
..:: Klubowicz ::..
  
 
The Real For Dj's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jan 2009
Miasto: Okolice Oświęcimia
Wiek: 34
Postów: 548
Tematów: 179
Podziękowań: 218
THX'ów: 721
Imię: Wojtek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
The Real For Dj 53
Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

sposob zawsze skuteczny, osobnika na zewnatrz i zrobic z nim co trzeba ale znow bez przesady:D
The Real For Dj jest offline   Reply With Quote
The Real For Dj dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 24-12-2009, 21:29   #3
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dj Matias's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Aug 2008
Miasto: Kutno woj. Łódzkie
Postów: 1 763
Tematów: 281
Podziękowań: 2 291
THX'ów: 3 020
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 62 (+)
Dj Matias 62
Odwiedź profil Dj Matias na Facebook Odwiedź profil Dj Matias na Youtube
Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

jeśli twoja kobieta chce dać dupy to choćby nie wiem co i tak jej nic nie powstrzyma. Proste... takie są realia
__________________
Dj Matias jest offline   Reply With Quote
Dj Matias dostał 114 podziękowań za ten post.
$ky, αmardo, ..::RAFIX::.., 10junior90, Aeroo, Alpinus, Andrew Van W, B-a-r-t-a-s, B-Max, BarTrack, Berbon, Biturbo, Blinders, carabella4wrc, CHANNE7, Criss Dave, Czarodziej, Damas, Damian989121, Dan Camtes, DaveDarrell, Defected, dejokster, DirtTrack, DiscoVision., djgrin, DjSlash, EFT, EROLOVSKY, FazZi85, Firzen, For the Moment, Friggio, Frozen, Funkatron!, Furious Shooter, Future, FuturePhobia, Gaajson, Gadom94, galars19, goofy20, grzechoo210, Guess Who?, hardwell2, Harnasik, IncreaseMusic, JANKOS69, Kamillo13, Kayned, kellrez, Kez, Komandzio, KovaL, Kowalski, kozawpns, Kozzi, Krystian T, Lamur, LeeQuit, lordik1992, Lukas90, lusa, Mac Alexander, maciek_14_1910, Massive1988, Matex32, Matinine, Mattheo, Matyk, Max Reason, Memciu, Microtek, Mikipa, Mischa, mzela, Okossj, Olszak, Patrick Dewell, Pavlo Asto, PlasticBoy, PrezZzeS, PRiDE, Puclav, Pyotrazz, p_wojtanowicz, r4zor, Revil O'Gallas, Routh, scyzoryk92, SERVVA, Size Matters, Sowinho, Stretch, swiffty, TocJo, Tomek, Trouble., Trzciniak, Uciex, Van Dressler, Vandalism, Vision_, Wojtek Szczęsny, Xien, Yelhigh!, zust90, _baku_, _cHomik_, _Jack, _NiebieSky_, _Small_, _Szymon
Stary 24-12-2009, 21:36   #4
..:: Klubowicz ::..
  
 
The Real For Dj's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jan 2009
Miasto: Okolice Oświęcimia
Wiek: 34
Postów: 548
Tematów: 179
Podziękowań: 218
THX'ów: 721
Imię: Wojtek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
The Real For Dj 53
Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

w 100% zgadzam sie z toba, na takie to szkoda czasu itp...
The Real For Dj jest offline   Reply With Quote
The Real For Dj dostał 7 podziękowań za ten post.
Stary 24-12-2009, 22:18   #5
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 393
Tematów: 526
Podziękowań: 3 643
THX'ów: 2 688
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

trzeba sobie wytresować przecież dobrze żeby nie chciała innego tylko ciebie
ja tam problemu takiego nie mam bo nie mam plogi
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali FazZi85 za ten post:
Stary 24-12-2009, 22:35   #6
CLUBBERS
  
 
Dołączył/a: 29 Jan 2006
Miasto: Lublin
Wiek: 35
Postów: 7 596
Tematów: 368
Podziękowań: 4 430
THX'ów: 5 716
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 360 (+)
Lukezz 360Lukezz 360Lukezz 360Lukezz 360

Nagrody Użytkownika

Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

Zaparkowac laske przed klubem i spokoj
__________________
Lukezz jest offline   Reply With Quote
Stary 24-12-2009, 22:40   #7
..:: Elite VIP ::..
  
 
z X z & Siara's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Białystok
Wiek: 37
Postów: 2 131
Tematów: 229
Podziękowań: 135
THX'ów: 2 322
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
z X z & Siara 65
Odp: [24.12.09] Jak opanować dupę gdy w klubie podrywa innego

Trzeba wiedziec z kim sie wychodzi po pierwsze. Ja bym po prostu dobrze sie bawił z innymi lub zmienił lokal, szkoda czasu, nerwów i kombinowania na taką panienkę jak dla mnie, co po alko ma ochote na szybką znajomość lub próbuje wzbudzić zazdrość w najgłupszy ze sposobów. Proste
z X z & Siara jest offline   Reply With Quote
Stary 24-12-2009, 22:52   #8
..:: Student ::..
  
 
Pavlo Asto's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Sep 2006
Miasto: Trzebiatów, Szczecin
Postów: 723
Tematów: 49
Podziękowań: 93
THX'ów: 398
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 13 (+)
Pavlo Asto 13
Odp: [24.12.09] Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

dokładnia Siara zmienić panienke to jedyna opcja na taką wierną suc*ke wybaczcie okreslenie
__________________
Pavlo Asto jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Pavlo Asto za ten post:
Stary 25-12-2009, 10:50   #9
Trance
  
 
kellrez's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2008
Miasto: mchw
Wiek: 31
Postów: 5 641
Tematów: 274
Podziękowań: 4 739
THX'ów: 5 357
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 800 (+)
kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800
Odp: [24.12.09] Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

Bym jej powiedział "Widzę ze się fajnie bawisz beze mnie, dzięki"
Po czym bym opuścił lokal
Lepiej już nie mieć nic, niż mieć coś na niby.
A żeby się bić o niewierną panienkę to nie dla mnie
Można się bić jak jakiś facio do niej się przyczepia a ona nie chce
__________________

Last edited by kellrez; 25-12-2009 at 10:55.
kellrez jest offline   Reply With Quote
Stary 25-12-2009, 11:28   #10
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
artenoDivi's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Jul 2009
Miasto: Rybno
Wiek: 31
Postów: 1 135
Tematów: 44
Podziękowań: 595
THX'ów: 484
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 31 (+)
artenoDivi 31
Odp: [24.12.09] Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

No ja to bym ją po prostu olał i zaczął się bawić w najlepsze

no chyba żeby mi na lasce zależało to bym jeszcze tamtemu kolesiowi zrobił

szamper a jej zapytał wporst czy bawi/przyszła tu ze mną czy z nim

no i wtedy po usłyszeniu odpowiedzi są dwie opcje albo bawie się z nią albo

bez niej

a tak bez kitu gdy widzi się że laska tak robi i lubi to najlepiej ją olać i nie

tracić czasu na błaganie jej o powrót tylko oglądać się za następną
artenoDivi jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali artenoDivi za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:47 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2023 DragonByte Technologies Ltd.
-->