Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Stevie
Temat ma 24 komentarzy i 16806 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 08-09-2014 (17:31).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial


zobacz także:

« Legia Warszawa nie zagra w Lidze Mistrzów! Jest decyzja UEFA! lub Letnie okienko transferowe 2014 - Temat zbiorczy »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-03-2013, 19:38   #11
..:: Klubowicz ::..
  
 
Galci's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Oct 2009
Miasto: Bochnia
Postów: 2 439
Tematów: 152
Podziękowań: 1 287
THX'ów: 2 021
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 155 (+)
Galci 155Galci 155
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Nie kupujcie na weeb.tv ;/ tez wysłałem i nie da się oglądać
Galci jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Galci za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 12-03-2013, 19:40   #12
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 19 Feb 2010
Miasto: S.
Wiek: 28
Postów: 6 294
Tematów: 1049
Podziękowań: 9 682
THX'ów: 72 876
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 189
Imię: Mieczysław Męczywór
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 11
Plusów: 185 (+)
Joker ! 185Joker ! 185
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Tutaj nie zacina i po Polsku, a jakość w miare dobra Stream1 | Mecze na żywo


A kurde, to link do drugiego meczu xd

Last edited by Joker !; 12-03-2013 at 19:41.
Joker ! jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Joker ! za ten post:
Stary 12-03-2013, 20:32   #13
..:: Klubowicz ::..
  
 
Houselevels's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2010
Miasto: Tczew
Postów: 1 241
Tematów: 118
Podziękowań: 2 913
THX'ów: 1 218
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 48 (+)
Houselevels 48
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

nie ma nic lepszego
Tvembed | Live events sports
__________________
Houselevels jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Houselevels za ten post:
Stary 12-03-2013, 20:43   #14
..:Music Maniac:..
  
 
Chris Antoua's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2009
Miasto: Poznan
Wiek: 33
Postów: 7 036
Tematów: 737
Podziękowań: 47 075
THX'ów: 10 016
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 111
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 525 (+)
Chris Antoua 525Chris Antoua 525Chris Antoua 525Chris Antoua 525Chris Antoua 525Chris Antoua 525
Odwiedź profil Chris Antoua na Youtube
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Cytat:
Napisał Galci Zobacz post
Nie kupujcie na weeb.tv ;/ tez wysłałem i nie da się oglądać
Popieram, wykupiłem premium na 3 dni i ni *uja nie mogłem nic obejrzeć.
Bez przerwy się cięło...
Chris Antoua jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Chris Antoua za ten post:
Stary 12-03-2013, 21:25   #15
..:: senior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 21 Jan 2009
Miasto: Gdzie wygodniej...
Postów: 146
Tematów: 3
Podziękowań: 172
THX'ów: 71
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 1 (+)
s3ba92 1
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Co do weeb.tv Jeśli ktoś się "obudził" kilka godz. przed meczem, a chce wykupić za te 4 zł pakiet, to polecam przez allegro. Jeślj macie konta bankowe, wpłacacie na payu sprzedawcy. Kasa dochodzi w zasadzie po kilku minutach. Po kolejnych paru-dostajemy z automatu kod ma email.
Na weeb.tv przeważnie kod dostaniemy (jak w moim przypadku) po ok. 10-12 godzinach, więc zakup przez allegro jest najlepszym wyborem. Pod warunkiem posiadania konta bankowego z możliwością przelewu przez internet.
s3ba92 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali s3ba92 za ten post:
Stary 12-03-2013, 21:32   #16
..:: Klubowicz ::..
  
 
Peta's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2011
Miasto: Rakoniewice
Wiek: 28
Postów: 1 863
Tematów: 150
Podziękowań: 8 959
THX'ów: 2 573
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 230 (+)
Peta 230Peta 230Peta 230

Nagrody Użytkownika

Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Weeb.tv najlepsza strona pod względem tv internetowej. To, że teraz mają tam problemy i kody dostępu przychodzą po takim czasie to nie należy ich przekreślać.
Sam używam Weeb.tv już długi długi czas i jestem zadowolony. Mnóstwo kanałów, niektóre z bardzo dobrą jakością i za niską cenę.
Kody zawsze po takim czasie były i będą, takie jest działanie tej strony.


A transmisje z Piłki nożnej i innych dyscyplin polecam szukać tutaj:
soccer-live.pl
Szukasz dany mecz i spis całych transmisji z różnych stron które na niego są.
__________________
Peta jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Peta za ten post:
Stary 12-03-2013, 21:48   #17
Stevie
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7960
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

weeb dziś poleciał w ciula ale to nie 1 raz gdzie przycinało wszystko...zbyt wysoki ruch na stronie..powinni zainwestować w nowsze, szybsze serwery bo to w tej chwili najlepsza TV internetowa jakby nie patrzeć


EDIT:

Znalazłem rozwiązanie dla weeb w przypadku gdy tak ścina i jest duży ruch i co chwile buforuje..kuźwa szkoda że nie skapnąłem się w trakcie meczu...Gdy mamy premium na parę dni to wchodzimny w Moje Konto >>> Usługi Dodatkowe>>>Lokalizacja 3 Dni i wymieniamy jeden dzień Premium na Lokalizacje 3 Dni po czym będziemy mieć możliwości edytowania lokalizacji w ustawieniach odtwarzania...z domyślnej lokalizacji Francja dajemy na Niemcy lub Czechy i cieszymy się z transmisji bez zacinania...Sprawdzałem teraz na przykładzie NSport, jest powtórka meczu Barcy z Milanem i jak wszedłem to cięło tak że masakra, gorzej nawet jak przedtem, zmieniłem lokalizacje i nie ścina nic a nic..więc warto to obczaić next time..a swoją droga weeb poleciało dzis w **uja

Last edited by Stevie; 12-03-2013 at 23:57.


Warn: (0%)
 
Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali za ten post:
Stary 13-03-2013, 01:23   #18
..:: true Member ::..
  
 
Odki's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Jun 2011
Miasto: Krk
Wiek: 29
Postów: 319
Tematów: 4
Podziękowań: 147
THX'ów: 364
Imię: Piotrek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Odki 1
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

1
Napisałem do nich chamskiego maila to za 30 minut mi kody na maila przyslali jakos Hd polecam

2
Komentatorzy sie zapomnieli i mica nie mieli przed w przerwie i po meczu wylaczonego wszystko bylo slychac xD
__________________
Odki jest offline

 
Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Odki za ten post:
Stary 16-03-2013, 20:53   #19
..:: junior Member ::..
  
 
Laure's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2011
Miasto: Cały Świat
Wiek: 28
Postów: 91
Tematów: 11
Podziękowań: 79
THX'ów: 174
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Laure 1
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Canal + nie jest lepszy od HBO!
Laure jest offline

 
Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Laure za ten post:
Stary 18-03-2013, 16:53   #20
..:: Klubowicz ::..
  
 
Wojtek Szczęsny's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce
Wiek: 30
Postów: 10 763
Tematów: 2287
Podziękowań: 24 148
THX'ów: 116 050
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 148
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 15
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 300 (+)
Wojtek Szczęsny 300Wojtek Szczęsny 300Wojtek Szczęsny 300Wojtek Szczęsny 300
Odp: Jak Obejrzeć Transmisje Sportową Online - Tutorial

Dopóki nie zainwestowałem w Nkę wszystkie mecze oglądałem na ADTHE.NET . Choćby nie wiem kto grał na tej stronce zawsze jest sprawnym stream i nie tnie mimo , że neta mam padakę 2mb... także polecam z góry ten serwis
Wojtek Szczęsny jest offline

 
Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Wojtek Szczęsny za ten post:
Odpowiedz