4CLUBBERS.PL

Matan Zajcev 10-06-2012 12:13

Argentyna - Brazylia 4:3

​Argentyna pokonała Brazylię 4-3 (2-1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w New Jersey. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Lionel Messi. Napastnik Barcelony na listę strzelców wpisał się w 32., 34. oraz 84. minucie.

Nim swój koncert rozpoczął Messi, prowadzenie "Canarinhos" w 23. minucie dał Romulo. Dziesięć minut po przerwie był już remis 2-2 - do siatki trafił Oscar. W 72. minucie Brazylia ponownie wygrywała, a na listę strzelców wpisał się Hulk. Jednak zaledwie 180 sekund później po główce Federico Fernandeza Argentyna wyrównała, a następnie decydujący cios zadał Messi.
Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W doliczonym przez sędziego czasie gry w kłótnie wdali się Marcelo oraz Ezequiel Lavezzi i zobaczyli za to czerwone kartki.
Na trybunach Meadowlands Stadium - obiektu na którym swoje mecze w lidze futbolu amerykańskiego NFL rozgrywają drużyny New York Giants i New York Jets - zasiadło 82 tysiące widzów.

Gaajson 10-06-2012 12:54

mówcie dalej, że Messi jest słaby w Reprezentacji..

maaarcin741 10-06-2012 13:04

No bramka Leo na 4-3 niesamowita, objechał Marcelo jak dzieciaka ;) Brazylia odmładza kadrę co chyba na dobre im nie wyjdzie - Argentyna ma z przodu niesamowity potencjał. Pod koniec meczu głupota Lavezziego - nie ogarniam takich zachowań..

Max Hot 10-06-2012 15:58

Messiemu mecz wyszedł niesamowicie, szkoda mi tej Brazylii od najmłodszych lat pamiętam ich, że byli najlepsi, czas jednak płynie nieubłaganie, i wielkie nazwiska odchodzą w pamięć..

Czarny Lulek 10-06-2012 16:06

Cytat:

Napisał maaarcin741 (Post 5090472)
Brazylia odmładza kadrę co chyba na dobre im nie wyjdzie

Nie wyjdzie im na dobre ? Poczekaj 3-4 lata.

Oglądałem końcówkę meczu , bo akurat zbiegło się w czasie z Niemcy-Portugalia.
Ostatnia bramka messiego rzeczywiście urodziwa , z taką grą jest w stanie doprowadzić barcelone do triumfu w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej jednocześnie (wybaczcie sarkazm , nie trawie go).

Memciu 10-06-2012 21:01

Brazylia odmładza skład, czy to źle ? Wątpię, innego wyjścia nie mają bo te ich gwiazdy już nie są tak dobre jak kiedyś, i ogółem to już emeryci [patrząc na nich jako piłkarzy].

Gole bardzo ciekawe :)
A gol Messiego nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia jak na innych.

PS: W 2:58 minucie ładna panna na stadionie :D Tylko ciekawe czy to rzeczywiście kobieta, bo wiadomo jak to jest w Brazylii hahaha

SaheX 10-06-2012 22:52