Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Danielowy.
Temat ma 28 komentarzy i 2708 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 05-02-2012 (16:01).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym


zobacz także:

« LIGA TYPERÓW - 10 kolejka lub Ariel Borysiuk w Kaiserslautern !!! »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-02-2012, 16:36   #21
..:: Klubowicz ::..
  
 
Kapel's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2009
Miasto: Ełk
Postów: 2 512
Tematów: 91
Podziękowań: 762
THX'ów: 1 526
Imię: Kacper
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 42 (+)
Kapel 42
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post
Stadion jest dla ludzi,
Dokladnie ! a nie dla zwierzat
__________________

Last edited by Kapel; 03-02-2012 at 16:36.
Kapel jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 03-02-2012, 19:15   #22
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 29
Postów: 3 285
Tematów: 336
Podziękowań: 2 944
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

Cytat:
Stadion Narodowy w Warszawie nie nadaje się jeszcze do użytku - brakuje między innymi zgody sanepidu. Próbowaliśmy się dzisiaj dowiedzieć, jakie konkretnie zastrzeżenia ma ta zacna instytucja i po wykonaniu kilkunastu telefonów udało się wreszcie dotrzeć do kogoś, kto zdołał te zastrzeżenia wyartykułować. Pan Wiesław Rozbicki stwierdził: - Dopóki nie dokonamy odbioru murawy, to nie ma szans na wyrażenie zgody.

No dobrze, ale... pojawia się zasadnicze, nie takie całkiem głupie pytanie - co ma sanepid do murawy?

Odpowiedź: - Musimy sprawdzić w jakich warunkach oni chcą grać. Czy ta murawa nie jest za śliska, czy jak się będzie po niej biegało, to nikt się nie poślizgnie. Coś się komuś stanie i potem kto będzie za to odpowiadał? Jakieś warunki bezpieczeństwa muszą być zachowane.

Hola, hola! Przecież to absolutny biurokratyczny potworek. Sanepid musi sprawdzić, czy piłkarz na murawie się nie poślizgnie?! Przecież, do ***** nędzy, w każdym meczu piłkarze się ślizgają po murawie. I co z tego? Teraz spójrzmy, z jak wielkim absurdem mamy do czynienia. Stadion - przykładowo - w Poznaniu zostaje oddany do użytku w lipcu. Sanepid sprawdza murawę - piękna, można grać, nikt się nie poślizgnie! I to zezwolenie później już funkcjonuje, bez względu na to, czy z murawy cokolwiek zostanie, czy nie.

Mało tego! Jak można stwierdzić, jak śliska będzie murawa trzy miesiące albo pół roku później? Przecież kiedy spadnie śnieg albo kiedy pojawi się lód, to stan boiska będzie skrajnie inny, prawda? Jak sanepid może zatwierdzić murawę do użytku, nie mając bladego pojęcia, jaka będzie jej "śliskość" w przyszłości?

Sanepid przychodzi raz i wystawia dokumenty: - Można grać.

A potem - hulaj dusza, piekła nie ma. Oblodzenie, śnieg? A graj, chłopie, graj. Przecież jest papier z sanepidu, że można grać. Wystawiony w lipcu. Murawa spełnia wymogi. Spadły hektolitry deszczu? Woda po kostki? Zdaniem sanepidu - nic się nie stanie. Kiedy była wizytacja, to akurat nie padało.

Powiedzcie nam - jakich karkołomnych zabiegów myślowych trzeba się chwycić, by uzasadnić te kretyńskie wymogi? Ile pieniędzy podatnicy wydają na bandę zbędnych urzędników?
Nie mam pytań HAHAH
__________________
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 03-02-2012, 19:29   #23
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dawid92's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jan 2010
Miasto: ....
Postów: 2 674
Tematów: 247
Podziękowań: 5 124
THX'ów: 4 440
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 53 (+)
Dawid92 53
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

Ten nasz kraj jest tak poje**! Szkoda gadać! Grubo na trybunach może być jak będziemy grali z Rosja w Czerwcu(i tak przegramy). Najgorzej widzę przeżywa to Polsat , który miał to pokazywać na otwartym kanale.
Dawid92 jest offline   Reply With Quote
Stary 04-02-2012, 10:00   #24
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 191
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

I bardzo dobrze się stało.Stadion powstał zgodnie z przepisami FIFA i UEFA,a te nie przewidują sektorów klatek w których przetrzymuje się niebezpieczną zwierzynę.Takie klatki to tylko w zoo,ale to już inne przepisy.
Sauron jest offline   Reply With Quote
Stary 04-02-2012, 10:17   #25
..:: Klubowicz ::..
  
 
Legs Alive!'s Avatar
 
Dołączył/a: 10 Oct 2008
Miasto: Hoddesdon, Herts (UK)
Wiek: 27
Postów: 1 173
Tematów: 145
Podziękowań: 5 011
THX'ów: 1 971
Imię: Bastian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 14 (+)
Legs Alive! 14
Odwiedź profil Legs Alive! na Facebook Odwiedź profil Legs Alive! na Soundcloud.com Odwiedź profil Legs Alive! na Mixcloud
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

Popieram decyzję - może niech najpierw położą trawę, a ta niech się ukorzeni do 29 Lutego, żeby nie było tego samego co w Poznaniu... Poza tym nie ma barierek itd bo to SN a nie stadion z kratami na mecze Ekstraklasy, gdzie 50% to kibole, 30 % cwaniacy, którzy mają się za rodzaj mafii, która po jednym strzale na ryj zaczyna płakać, 20% to normalni ludzie Przecież, gdyby ten mecz sie odbył, byłaby kolejna afera - że trwa gnije i sie nie ukorzeniła albo że kibicie zdemolowali stadion. Trochę realizmu Co do lokalizacji jest ona dobra moim zdaniem, bo na stadionie Legii lub Wisły mecz na pewno by się nie odbył. Dla mnie to możecie grac nawet na stadionie gwiazd pomorskich tsunami rębowola... A jesli mecz się nie odbywa ze względów bezpieczeństwa i odpowiedniego stanu murawy i wy jeszcze macie pretensje to proponuję samemu tę trawę układać i pilnować stadionu przed "kibicami" o rozumie dziecka jak tylko popije lub zobaczy drużynę przeciwną. Kibice... już lepszy zespół z Gliwic - 4 k&rwy a ksiądz kibic
Legs Alive! jest offline   Reply With Quote
Stary 05-02-2012, 15:36   #26
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 29
Postów: 3 285
Tematów: 336
Podziękowań: 2 944
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

a kto im kazał wyznaczac ten stadion? sami są sobie winni więc teraz niech się cymbały z tego wywiązują, jak grzeją dupy na ciepłych posadkach to niech chociaż raz w roku się wykażą co do organizacji meczu ; o czy może za dużo od nich wymagamy???

Co do meczu też warte przeczytania, to są kpiny i tyle.
Cytat:
Ekstraklasa SA ma pomysł, jak doprowadzić do rozegrania meczu o Superpuchar Polski. Jak? Proste - zagrać bez kibiców Wisły Kraków. Jeśli spotkanie miałoby zostać rozegrane w ten właśnie sposób, to lepiej, żeby nie robić kpin i nie grać w ogóle. Jeśli to właśnie genialne wyjście z patowej sytuacji chce zaproponować Andrzej Rusko podczas wtorkowej konferencji prasowej - lepiej żeby się nie kłopotał, nie kompromitował i został w domu, zwłaszcza, że mrozy są nieludzkie. Gościu, nie ciągaj dziennikarzy przez całe miasto, żeby przedstawić im jakąś swoją chorą wizję, bo jeśli dziennikarze pofatygują się do ciebie przy temperaturze minus 20, to tylko po to, żeby się z ciebie pośmiać.

Na stronie stowarzyszenia fanów "Białej Gwiazdy" możemy przeczytać:

(...) Ekstraklasa SA była przez SKWK informowana o tym, że nie ma możliwości zorganizowania przejazdu pociągami specjalnymi dla całej grupy kibiców. Po pertraktacjach z PKP udało się ostatecznie wytrasować 4 pociągi specjalne. Nie było możliwości zamówienia w tym terminie kolejnych składów.

Ekstraklasa SA wiedząc o tym fakcie przyznała nam kolejną pulę 2000 biletów. Było sprawą wiadomą, że ponad połowa kibiców będzie musiała udać się do Warszawy własnym transportem.

W dniu 2 lutego br. w Warszawie odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami Ekstraklasy SA, klubów oraz przedstawicieli stowarzyszeń kibiców Wisły oraz Legii. W trakcie spotkania omawiano sprawy organizacyjne dotyczące planowanego meczu. Wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do podjęcia ostatecznych ustaleń dotyczących udziału grup kibiców obydwu klubów w planowanym meczu.

Sytuacja diametralnie zmieniła się dzisiejszego poranka. Przedstawiciele SKWK zostali zaproszeni na spotkanie z Zarządem Wisły Kraków SA, gdzie dowiedzieli się, że klub otrzymał oficjalne pismo od Ekstraklasy SA, w którym to władze spółki poinformowały o zakazie wyjazdu kibiców Wisły transportem kołowym. Powołano się przy tym na opinię mazowieckiej policji, która kategorycznie stwierdziła, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa i porządku przy tak znacznej grupie kibiców poruszających się własnym transportem oraz autokarami po ulicach stolicy.

Ekstraklasa SA pod naciskiem policji postanowiła przekazać nam jedynie bilety na transport kibiców pociągami specjalnymi.

W związku z zaistniałą sytuacją Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków poinformowało klub oraz Ekstraklasę SA, że jeżeli decyzja ta nie ulegnie zmianie w następnych dniach cały wyjazd zostanie odwołany. Tak więc do Warszawy pojedziemy albo w 9000 albo nie pojedzie nikt.

(...)

Coraz sprawniejsze wydaje się państwo polskie. Teraz okazuje się, że "ruchem kołowym" nie można legalnie dostać się z Krakowa do Warszawy w dniu 11 lutego, a przynajmniej nie w celu obejrzenia meczu. Czy to jakiś stan wyjątkowy? Czy jakiekolwiek przemieszczanie się osób zameldowanych w Krakowie do Warszawy jest wykluczone? Czy kibic nie ma prawa przyjechać do innego miasta i po prostu usiąść w tym sektorze, na który kupił sobie bilet? A na przykład samolotem to można polecieć czy trzeba się koniecznie pakować w śmierdzący pociąg? Czy ruch lotniczy Kraków - Warszawa w dniu 11 lutego jest pod specjalnym nadzorem? Czy kibic Wisły ma obowiązek przynależeć do grupy zorganizowanej?

Wiadomo, kibice - jako grupa - to nie aniołki, wielu zapracowało na opinię. Te wszystkie "promocje" na stacjach benzynowych sprawiły, że dzisiaj policja dmucha na zimne. Ale czy w związku z tym każdy musi się godzić, by ograniczano jego wolność obywatelską? Czy dlatego, że jeden czy drugi przygłup ukradł zgrzewkę piwa, inni ludzie nie mogą pojechać samochodem na mecz? Czy to policja służy ludziom czy ludzie policji? Czy wszystko ma być tak zorganizowane, żeby najwygodniej miała "władza", czy może należałoby sytuację odwrócić? Co to w ogóle znaczy, że policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa? Komendant główny powinien się natychmiast podać do dymisji.

Jeśli ten mecz miałby się odbyć bez kibiców Wisły, to mamy nadzieję, że spokój z nim dadzą sobie również kibice Legii. Niech się panowie z Ekstraklasy bawią dobrze, w towarzystwie działaczy PZPN-u i pań z sanepidu. Na pustym stadionie.
Od czego jest ta Policja w naszym kraju jak nawet nie potrafią upilnować kibiców? Najlepiej wogóle zabronić wyjażdów bo te debile boją się o własną dupę. Żal.
__________________

Last edited by Konr@do; 05-02-2012 at 15:50.
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 05-02-2012, 15:39   #27
..:: Klubowicz ::..
  
 
Pawel's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Jan 2011
Miasto: Lublin
Postów: 1 102
Tematów: 54
Podziękowań: 682
THX'ów: 772
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 210 (+)
Pawel 210Pawel 210Pawel 210
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

niech zamykają wszystko!!
Pawel jest offline   Reply With Quote
Stary 05-02-2012, 15:57   #28
..:: true Member ::..
  
 
oscar wilde's Avatar
 
Dołączył/a: 22 May 2007
Miasto: Kraków
Postów: 1 935
Tematów: 74
Podziękowań: 40 765
THX'ów: 981
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 6 (+)
oscar wilde 6
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

PZPN! PZPN! je*** je*** PZPN! ;D a w sumie to dobrze tak GTSowi ;D a milicja wiadomo... słaba to sie boi... ale zeby SWOICH sie bali? milicja milicyjnego klubu? dziwne te czasy...
oscar wilde jest offline   Reply With Quote
Stary 05-02-2012, 16:01   #29
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 29
Postów: 3 285
Tematów: 336
Podziękowań: 2 944
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Brak zgody na mecz na Stadionie Narodowym

Cytat:
Generał Andrzej Rokita, dotychczasowy komendant małopolskiej policji, objął w poniedziałek obowiązki zastępcy komendanta głównego policji. Będzie odpowiadał za pion kryminalny. Okazuje się, że syn generała - Radosław, to fan Cracovii, organizator kibicowskich wyjazdów i dopingu na stadionie.

Radosław Rokita związany jest ze stowarzyszeniem "Tylko Cracovia". Na jego forum wrzuca teksty kibicowskich przyśpiewek i tłumaczy zasady zachowywania się w młynie, czyli sektorze najwierniejszych kibiców, np. "przepis" mówiący o tym, że ci, którzy nie śpiewają dla Cracovii, będą z młyna wypraszani.

Znany większości kibiców "Radson" utrzymuje dyscyplinę w szeregach "Pasów". Pisze m.in. "Koniec samowolki, nikt nie ma prawa zaintonować przyśpiewki poza prowadzącym. Krzykacze będą wyprowadzani".

Inni fani Cracovii go szanują. - Zaczynał od organizowania wyjazdów. Ucywilizował nasze wypady. Teraz skupia się na prowadzeniu dopingu w czasie meczów - mówią kibice Cracovii. - Zna wielu kiboli, ale nikt mu raczej nie wyrzuca tego, kim jest jego ojciec - dodają.

Próbowaliśmy skontaktować się z Radosławem Rokitą, ale wiceprezes "Tylko Cracovia" Paulina Gruszka poinformowała nas, że nie chce on komentować całej sprawy.
Raczej craxa ma związki z policją, nie chce się kłócić ale jak widac ich kibice to tez dobrzy hipokryci ;d
sry za OT
__________________
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Policja sprawdzi twoje konto. Bez zgody sądu! Matan Zajcev World News 16 27-08-2011 07:38
[19.08.10] Oświadczyny na stadionie legii Jubassek Ciekawe...
15 06-09-2010 14:39

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:42 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
-->