Premiership - Temat zbiorczy - Strona 36 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Longer_7
Temat ma 356 komentarzy i 38911 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 19-08-2012 (16:28).

Tags:

Lista oznaczonych użytkowników

Premiership - Temat zbiorczy

« Fatalny debiut Fornalika lub Skorzystał z okazji »

Napisał Odki Zobacz post
Ja tam w takie cuda nie wieże (nie licząc Chalsea z LM) i słabo widzę żeby ten skład z tym trenerem się bardziej rozpędził. Ale zobaczymy zobaczymy...
I jak taką wypowiedź traktować poważnie? ;x

Z "tym" trenerem? Mówisz o jednym z najlepszych w historii angielskiej piłki...

I poza tym : "Chelsea" i "wierzę"

Last edited by sajgoN1; 25-05-2012 at 07:13.
sajgoN1 jest offline
sajgoN1 dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

Strasznie dużo wniosłeś ta wypowiedzią do tematu

EDIT: I po co ten spam w tym poście? nie mogłeś się powstrzymać?

Ty za to swoimi 'wypowiedziami' wnosisz duuuużo więcej -.-
Edit2: Spam to Twój post, nie mogę warnować za spam, więc upominam.

Last edited by Longer_7; 25-05-2012 at 19:45.

podrzucę trochę newsów z Londynu.

Podobno Hulk jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Chelsea. Ponoć uzgodniono już wszystkie warunki i pozostało tylko podpisanie kontraktu.

Roberto Di Matteo wg. doniesień angielkich mediów odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Chelsea (!!!)

Torres zapewnia, że dobrze czuje się w Chelsea i nie zamierza zmieniać klubu.

Ciekawie zapowiada się okienko transferowe. Najbardziej martwi mnie (jako kibica The Blues) kto obejmie stery. Szkoda by było tracić kolejny sezon (chodzi mi oczywiście o ligę) z powodu problemów z trenerem.
Unlucky jest offline
Unlucky dostał 2 podziękowań za ten post.

Longer_7 jest offline
Longer_7 dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 26-05-2012, 13:22   #355

Wiek: 35

Nie wiadomo, co mu Roman oferował. To, że miał dostać umowę na rok to tylko plotki. Nikt tego oficjalnie nie potwierdził.

Plusów: 750 (+)
maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750

Odwiedź profil maaarcin741 na Facebook

Tarcza Wspólnoty dla Manchesteru City

Manchester City ma już na koncie pierwsze trofeum w tym sezonie. W meczu o Tarczę Wspólnoty mistrzowie Anglii pokonali Chelsea Londyn 3:2

Kibice na pierwszą bramkę musieli czekać do 40 minuty. Fernando Torres dostał podanie w polu karnym od Ramiresa i ładnym technicznym strzałem przeniósł piłkę nad Pantilimonem. Radość kibiców Chelsea szybko zmąciła czerwona kartka dla Ivanovica za brutalny atak na nogi Kolarova.

Początek drugiej połowy znakomicie ułożył się dla "The Citizens". W 53. minucie wyrównał Yaya Toure, a 6 minut później MC na prowadzenie wyprowadził Tevez. To był znakomity okres gry podopiecznych Roberto Manciniego. W 65. minucie Nasri wykorzystał podanie od Kolarova i podwyższył na 3:1.

W końcówce niespodziewane emocje kibicom zafundował Pantilimon, który przy próbie obrony strzału z dystansu odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Bertrand i nie miał problemów z wpakowaniem jej do siatki. Do końca spotkania wynik nie uległ jednak już zmianie. Manchester City zdobył Tarczę Wspólnoty.

Chelsea Londyn - Manchester City 2:3
Bramki: Torres 40, Bertrand 80 - Toure 53, Tevez 59, Nasri 65

Manchester City: Costel Pantilimon - Pablo Zabaleta, Stefan Savic (46-Gael Clichy), Vincent Kompany, Aleksandar Kolarov, Nigel De Jong, Yaya Toure, James Milner, Samir Nasri (76-David Silva) - Sergio Aguero, Carlos Tevez (88-Edin Dżeko).

Chelsa: Petr Cech - Branislav Ivanovic, David Luiz, John Terry, Ashley Cole - Ramires, John Obi Mikel, Frank Lampard, Juan Mata (74-Daniel Sturridge), Eden Hazard (71-Ryan Bertrand) - Fernando Torres.

Last edited by Longer_7; 12-08-2012 at 16:15.

Re: Premiership - Temat zbiorczy

W pierwszym niedzielnym meczu 1 kolejki Premier League, Chelsea pokonała na wyjeździe Wigan Athletic.

The Blues rozpoczęli od mocnego uderzenia, już w 2 minucie po świetnie wyprowadzonym kontrataku, Branislav Ivanovic mocnym strzałem nie dał szans Al Habsiemu na skuteczną interwencję. Asystę przy bramce Serba zaliczył nowy nabytek Chelsea, Eden Hazard. Po chwili Belg został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla gości. Wynik z jedenastki podwyższył Frank Lampard.

W końcówce pierwszej części gry groźnie z prawej strony uderzał Victor Moses, ale Petr Cech zdołał sparować piłkę. Po godzinie gry Chelsea była bliska podwyższenia prowadzenia, jednak piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Torresa wybił Ramis. W końcówce Wigan przycisnęło i miało kilka świetnych okazji do zdobycia bramki kontaktowej. Najpierw Petr Cech instynktownie odbił strzał Aruny Kone z bliskiej odległości, a po chwili Jordi Gomez minimalnie chybił po strzale z przewrotki. Ostatecznie czeskiego bramkarza nie udało sie pokonać i Chelsea wygrała pierwszy mecz w sezonie.

Wigan - Chelsea 0:2 (0:2)
0:1 Ivanovic 2'
0:2 Lampard 6'

Wigan: Al Habsi, Alcaraz, Boyce, Ramis, Caldwell, Figueroa, Moses, Maloney (Gomez), McArthur (Watson), McCarthy, Di Santo (Kone).

Chelsea: Cech, Luiz, Ivanovic, Bertrand, Cole, Terry, Mikel, Lampard, Hazard (Oscar), Mata (Meireles), Torres,

Żółte kartki: Caldwell, McArthur (Wigan), Luiz, Lampard (Chelsea)

Eden Hazard zdobył dwie asysty w ciągu 7 minut Downing nie mógł tego dokonać w ciągu całego poprzedniego sezonu w Liverpoolu ha ha ; )) Będzie z niego pożytek !!