Serie A - Temat zbiorczy - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Wojtek Szczęsny
Temat ma 209 komentarzy i 30992 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 20-08-2012 (17:57).

Tags: , , , , , , , , ,

Lista oznaczonych użytkowników

Serie A - Temat zbiorczy

« Amigo czesc 3 lub "Oryginalne" pomysły popowych wykonawców »

Odp: Derby Włoch : JUVENTUS - MILAN 2:0 - Marsz JUVE po Scudetto Trwa

I tak dalej uważam że Juve zbyt groźne w tym sezonie nie będzie, po takich meczach jak mieli, mierząc w mistrza, bilans powinien być lepszy. Przecież 5/7 drużyn(7 Milan i 8 Catania), z którymi oni grali jest obecnie w drugiej połowie tabeli, więc nie mówcie że bilans 3-4-0 po meczach z takimi rywalami jest dobry. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo, ale lepiej się spiąć, mówić że się podniecam, że mnie boli i hejtuję

Last edited by JJU; 25-10-2011 at 13:03.
JJU jest offline
Użytk. którzy podziękowali JJU za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

Odwiedź profil Ziko na Mixcloud

Po dzisiejszej wygranej z Fiorentiną już jest bilans 4-4-0 Wygrana cieszy, ale dopiero teraz będzie prawdziwy sprawdzian umiejętności i możliwości tej drużyny, tj. wyjazd na mecze kolejno z Interem i Napoli, później u siebie z Palermo i wyjazd do Rzymu na mecz z Lazio. Jako fan, życzę Juventusowi jak najlepiej.
@JJU: w Turynie jeszcze nie mierzą w mistrza, na pewno nie w tym sezonie.

Wojtek Szczęsny 950

po pięknym widowisku Juventus dziś pokonał Lazio 0:1. Bramkę zdobył PEPE. Juventus jest liderem z jednym spotkaniem mniej które będą nadrabiać we wtorek.
Wojtek Szczęsny jest offline
Wojtek Szczęsny dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 27-11-2011, 00:47   #24

Wiek: 33
Imię: Dawid

Racja, mecz mógł się podobać nawet bezstronnemu widzowi, dużo ciekawych akcji po obu stronach boiska. A oglądanie zmotywowanego grą w Juventusie Pirlo to czysta przyjemność.
Masa nerwów przez jakieś pierwsze 25 minut drugiej połowy, ale udało się, strasznie ciężko wywalczone trzy punkty, jednak mimo wszystko jest to dość sprawiedliwy wynik. Czas na Napoli - szkoda, że bez Marchisio.

Last edited by Ziko; 27-11-2011 at 00:47.

Odwiedź profil marchioni66 na Facebook

Ważna wygrana w Rzymie ! Teraz kolej na zaległość w Neapolu Napoli idzie w dół będą chcieli sie przełamać na juve ale bianconerri złapali forme ciekawy mecz sie zapowiada.
marchioni66 jest offline
Stary 28-11-2011, 22:24   #26

Wiek: 33
Imię: Dawid

Napoli po lidze mistrzów musiało w meczu z Atalantą dać wypocząć kilku zawodnikom (choćby Lavezzi) i nieco odpuścić bo inaczej mogliby nie wyrobić kondycyjnie. Na Juve wystawiają najsilniejszy skład.
Jak dla mnie to będzie najtrudniejszy mecz w sezonie, remis brałbym w ciemno. Zwłaszcza, że stadion Napoli nam nie służy, ogółem ciężko się Juventusowi z nimi gra.

E: jednak Cavani ma nie zagrać, z jednej strony szkoda, bo lubię go oglądać i chciałbym zobaczyć co potrafi na dzień dzisiejszy para Cavani - Lavezzi, a z drugiej strony Juventus ma dzięki temu minimalnie lżejszą przeprawę

Last edited by Ziko; 29-11-2011 at 15:53.
Stary 29-11-2011, 22:46   #27
Banned

Wiek: 33

Po fenomenalnym widowisku w Neapolu Juventus FC zremisował z SSC Napoli 3:3, pomimo iż Bianconeri przegrywali już 0:2 i 1:3. Dla gospodarzy strzelali: dwa razy Pandev i raz Hamsik, Stara Dama uzyskała remis dzięki golom Matriego, Estigarribii i Pepe.

3.Udinese 24pkt 15 - 6

Last edited by Wojtek Szczęsny; 02-12-2011 at 19:44.
Użytk. którzy podziękowali Wojtek Szczęsny za ten post:
Stary 29-11-2011, 22:59   #28

Wiek: 33
Imię: Dawid

Po pierwszej połowie byłem załamany, tak bardzo, że za późno włączyłem transmisję i nie widziałem jeszcze gola Matriego.
Pierwsze 45 minut fatalne, drugie już w miarę dobre. Oczywiście dno dna niezależnie od dnia, meczu i sytuacji podkopuje profesor Bonucci.
Mecz wyrównany, pełen skrajnych emocji. Przez ostatnie 10 minut emocjonowałem się jak mało kiedy. Szkoda świetnego podania Vucinicia, Matri trochę zawalił.. co by to był za comeback.
Z niesamowicie trudnego terenu Juve wywozi cenny punkt. Plan minimum zrealizowany. Jak pisałem wczoraj: "remis brałbym w ciemno." Na podsumowanie napiszę tylko Bonucci - Juventus 3:3.

Cieszę się, że podopieczni Conte są niepokonani w lidze, w ligach z europejskiej czołówki jako jedyni obok City.
Teraz nieco lżejsza przeprawa u siebie z Ceseną, pewnie Pirlo i (mam nadzieję) Lichtsteiner sobie odpoczną.

Last edited by Ziko; 29-11-2011 at 23:02.
Użytk. którzy podziękowali Ziko za ten post:
Stary 29-11-2011, 23:04   #29
Banned

Wiek: 33

Cytat:
Napisał Ziko Zobacz post
Dokładnie , Cesena ma przedostatnie miejsce więc to będzie raczej lekki mecz dla Juve.
Może Del Piero wpuści Conte na chociaż połówkę jedną.
Stary 30-11-2011, 16:52   #30

Postów: 562
Tematów: 50

Juve pokazuje że walka o E Scudetto jest w ich zasięgu ! Wczoraj zdołali zremisować z Napoli przegrywając dwoma golami Bravo Pepe Matri i spółka ! Teraz mecz u siebie i nie wydaje mi sie żeby tego nie wygrali