Primera Division - Newsy, dyskusje - Strona 53 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Thomas Vodka
Temat ma 2197 komentarzy i 285073 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 20-08-2012 (07:57).

Tags: , , , , , , ,

Lista oznaczonych użytkowników

Primera Division - Newsy, dyskusje

« Skorzystał z okazji lub We Love Russia || TNL »

Pewne zwycięstwo Barcy

Barcelona pewnie pokonała Real Saragossa w sobotę - dwie z czterech bramek zdobyli stoperzy, Gerard Pique i Carles Puyol (fot). Po jednej bramce dołożyli również Villa i Messi.

Na boisku od pierwszych minut pojawił się Cuenca i Alexis Sanchez. Na ławce rezerwowych w tej sytuacji zasiedli Andres Iniesta i Alexis Sanchez.

Inicjatywa od samego początku należała do gospodarzy i udało się to udokumentować w 19. minucie. Po dośrodkowaniu Xaviego piłkę w siatce umieścił Pique. W 30. minucie Messi mógł odegrać do lepiej ustawionego rywala, ale zagrał zbyt egoistycznie i trafił tylko w boczną siatkę.

W 43. minucie po dobrym podaniu Fabregasa w pole karne piłke przejął Messi i tym razem Argentyńczyk się nie pomylił. Umocnił się przy okazji na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców przed meczem Valencia - Real Madryt.

W przerwie trener Saragossy przeprowadził dwie zmiany w nadziei na zmianę rezultatu, ale niczego to nie przyniosło. Już w 54. minucie Keita dośrodkował w pole karne i tym razem Puyol trafia do siatki. Tym oto sposobem dwóch środkowych obrońców katalońskiego klubu zapisało się na liście strzelców.

W 56. minucie Thiago pojawił się w miejsce Xaviego zaś Iniesta za Sancheza, a w 67. minucie Villa zmienia Fabregasa. Po chwili Messi wpada w pole karne i w ostatniej chwili jego strzał blokują obrońcy.

Ostateczny cios Aragońcyzkom zadał w 75. minucie Villa i tym oto sposobem Barcelona zainkasowała komplet punktów.

Brizard 1250Brizard 1250Brizard 1250Brizard 1250

Szkoda Valencii,bo należał się remis albo nawet zwycięstwo,ale wynik wynikiem.Gratuluje Realowi.
Amunt VCF

Ps.Jeszcze jak widzę tych sezonowców co wchodzą na strone VCF,po to aby napisać Jeb*ć Was to mam niezły polew...xd Trollnia daje o sobie znać niestety...

Last edited by Brizard; 20-11-2011 at 10:08.
Brizard jest offline
Brizard dostał 5 podziękowań za ten post.

Valencia - Tino Costa 22', Albelda 56'
Real - Arbeloa 33', Ronaldo 53', Marcelo 55', Oezil 56', Sergio Ramos 56', Xabi Alonso 65', Granero 90+4'

Valencia: Diego Alves - Miguel, Rami, Victor Ruiz, Jordi Alba (84' Aduriz) - Albelda, Tino, Mathieu, Parejo (62' Jonas), Feghouli (73' Pablo Hernandez) - Soldado

Real: Casillas - Arbeloa (51' Albiol), Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Lass (86' Granero), Xabi Alonso, Oezil - Cristiano Ronaldo, Benzema (73' Higuain)

W końcu jakieś emocje w La lidze
Dawid92 jest offline
Dawid92 dostał 3 podziękowań za ten post.

Max Reason 62
Odwiedź profil Max Reason na Facebook Odwiedź profil Max Reason na Soundcloud.com

Musze przyznać że na prawdę był dobry mecz Królewscy trochę nie docenili przeciwnika po czym wpadły dwie przypadkowe bramki dla nich a nawet 3,
druga bramka całkowicie S Ramosa, to nie zmienia faktu że Valencia grała tylko urywkami w ty meczu.

Plusów: 750 (+)
maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750maaarcin741 750

Odwiedź profil maaarcin741 na Facebook

Szkoda 1szej i 3ciej bramki dla Realu ;/ pomyłki zaważyły.. No i ta poprzeczka w końcówce ;/ Ale brawo Valencia powalczyli

Napisał Max Reason Zobacz post

o.O żartujesz prawda? Przypadkowe to patrz na bramki Realu Urywkami? Mecz był wyrównany,a w ostatnich 25 minutach to Real nie istniał
Brizard dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 20-11-2011, 10:19   #527

Wiek: 29
THX'ów: 812
KaJo. 53

Co można zauważyć :D Gra godna Realu Madryt xD
8 zółtych kartek w jednym meczu :D Brawo ^^
Już widzę mecz 11 grudnia z Barcą :D Tam będzie z 8 żółtych xD i może jakieś czerwone dla Realu xD
za bójki
Valencia powinna wygrać Powalczyli ładnie

Last edited by KaJo.; 20-11-2011 at 10:20.

za bójki
nie prowokuj koleżko. to raz. bo w GD wszystko sie moze zdarzyc a Ty sie bawisz w proroka... a co jesli za symulowanie i teatrzykowanie tez sie posypią kartki dla Barcy? nie pomyslales o tym nie? co do meczu to moim zdaniem i jedna i druga druzyna nie powinna kończyc tego meczu w komplecie. druga bramka dla Valencii cóż za wtopa Marcelo;/ jak mozna odpuscic taką piłke? pod koniec meczu Valencia dominowala i zasluzyla na remis. ale wynik jest jaki jest...
SinceAge jest offline
SinceAge dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 20-11-2011, 10:30   #529

Wiek: 29
THX'ów: 812
KaJo. 53

Nie napisałem że Barcelona nie dostanie żadnej kartki , bo na pewno dostaną jakieś zółte ale mogę się założyć że Real dostanie ich znacznie więcej bo we wszystkich meczach można to zauważyć . Nie gadaj że prowokuje bo to są fakty dostali 8 kartek to napisałem, a o meczu z Barcą to są moje przypuszczenia. I już więcej nie płacz xD