Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata! - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Black King
Temat ma 10 komentarzy i 9283 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 08-12-2015 (21:42).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!


zobacz także:

« Jürgen Klopp oficjalnie trenerem Liverpoolu. lub UEFA Euro 2016 »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-11-2015, 23:34   #1
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Black King's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Wiek: 29
Postów: 16 589
Tematów: 2727
Podziękowań: 14 165
THX'ów: 73 499
Nominated Tematy Tygodnia: 4
Nominacje T.T. : 3 378
Imię: MARCIN
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 109
Plusów: 4000 (+)
Black King 4000Black King 4000Black King 4000Black King 4000
Black King 4000Black King 4000Black King 4000Black King 4000Black King 4000Black King 4000
Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!



Nieudana Obrona pasów federacji WBA, IBF i WBO wagi ciężkiej.

Sędziowie punktowali jednogłośnie:
115-112, 115-112 i 116-111 dla Brytyjczyka.


Brytyjczyk wyznał, że nie wierzy w swój triumf, oddał hołd Kliczce i zapowiedział, że teraz to on będzie panował w ringu. Ukrainiec był załamany i smutny. - Nie mogłem znaleźć swojego rytmu gry, nie byłem w stanie go pokonać - przyznał po walce były już mistrz świata.

Można by śmiało powiedzieć,że minęła pewna epoka w boksie,bracia wiedli prym w wadze ciężkiej tyle lat,mamy nowego mistrza świata.

a tu Artur Szpilka po walce:


__________________

Last edited by Black King; 28-11-2015 at 23:52.
Black King jest offline   Reply With Quote
Black King dostał 7 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 29-11-2015, 08:04   #2
..:: Klubowicz ::..
  
 
AZuDA's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Aug 2011
Miasto: Mikolajki "MAZURY" - Ennepetal/Germany
Wiek: 30
Postów: 5 085
Tematów: 2516
Podziękowań: 4 660
THX'ów: 74 358
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 95
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 270 (+)
AZuDA 270AZuDA 270AZuDA 270
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

No wkoncu :D ktos mu skopal dupke :D
__________________
AZuDA jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali AZuDA za ten post:
Stary 29-11-2015, 10:36   #3
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 31
Postów: 4 233
Tematów: 388
Podziękowań: 13 860
THX'ów: 3 449
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 39
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Cytat:
Napisał Krashu Zobacz post
No wkoncu :D ktos mu skopal dupke :D
nie skopał...widzialeś walke ? to były jakieś jaja...Kliczko w ogóle nie miał na niego sposobu...był bardzo pasywny ...12 rund i zero boksowania, zasnąć można było...a Ten Tyson Fury to jakiś pajac jest, tańczy, śpiewa piosenki na ringu, lekceważy przeciwnika, nie mogłem na tego debila patrzeć...jeżeli ktoś taki zostaje mistrzem świata to dla mnie to sa początki końca prawdziwego boksu...zrobią z tego coś w stylu MMA...będa gwiazdki, gwiazdorzy, show i zero prawdziwego sportu i boksu..byle kasa się zgadzała
__________________

Last edited by Dave al Mine; 29-11-2015 at 10:37.
Dave al Mine jest offline   Reply With Quote
Dave al Mine dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 29-11-2015, 13:40   #4
CLUBBERS

  
 
MajorMejdzer's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: okolic Zakopanego
Postów: 11 768
Tematów: 1501
Podziękowań: 8 121
THX'ów: 12 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Major
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 1250 (+)
MajorMejdzer 1250
MajorMejdzer 1250MajorMejdzer 1250MajorMejdzer 1250MajorMejdzer 1250

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil MajorMejdzer na Facebook Odwiedź profil MajorMejdzer na Last.fm
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

taaa Szpila niech dalej obija kelnerów a odnosnie walki to zasłuzenie!
__________________
MajorMejdzer jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali MajorMejdzer za ten post:
Stary 29-11-2015, 14:21   #5
Fanatyk
  
 
BarTrack's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Mar 2011
Miasto: Namysłów
Wiek: 28
Postów: 5 651
Tematów: 413
Podziękowań: 2 662
THX'ów: 14 115
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 1 025
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 40
Plusów: 3100 (+)
BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100
BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100BarTrack 3100
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Cytat:
Napisał MajorMejdzer Zobacz post
taaa Szpila niech dalej obija kelnerów a odnosnie walki to zasłuzenie!
Dokladnie , Szpilka kozak tylko w papie.

Nie oglądałem walki, jak usłyszałem, ze przegrał Ukrainiec byłem mega zdziwiony, chociaz rewanz był w klauzyli także w rewanżu czuję, ze Brytyjczyk nie da mu rady.
__________________
BarTrack jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali BarTrack za ten post:
Stary 29-11-2015, 17:28   #6
..:: Klubowicz ::..
  
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 28
Postów: 6 308
Tematów: 369
Podziękowań: 1 086
THX'ów: 13 503
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Cytat:
Napisał Dave al Mine Zobacz post
nie skopał...widzialeś walke ? to były jakieś jaja...Kliczko w ogóle nie miał na niego sposobu...był bardzo pasywny ...12 rund i zero boksowania, zasnąć można było...a Ten Tyson Fury to jakiś pajac jest, tańczy, śpiewa piosenki na ringu, lekceważy przeciwnika, nie mogłem na tego debila patrzeć...jeżeli ktoś taki zostaje mistrzem świata to dla mnie to sa początki końca prawdziwego boksu...zrobią z tego coś w stylu MMA...będa gwiazdki, gwiazdorzy, show i zero prawdziwego sportu i boksu..byle kasa się zgadzała

Co Ty pleciesz typie? Element psychologiczny zawsze był obecny w boksie, to że jeden zawodnik pajacuje, a drugi jest bardziej wycofany charakterem nie decyduje który jest lepszy.
Meyweather, także "pajacuje" w ringu, a mimo to jest najlepszym zawodnikiem w tej dyscyplinie sportowej.
__________________
benek2411 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali benek2411 za ten post:
Stary 29-11-2015, 19:14   #7
Hardstyle Mafia! <3
  
 
Nesther's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2013
Miasto: Skrzydlna
Postów: 1 725
Tematów: 60
Podziękowań: 7 443
THX'ów: 1 163
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 55
Imię: Wiesław
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 42 (+)
Nesther 42
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Kliczko zgarnął 20 mln za walkę, niedługo dojdzie do rewanżu i Kliczko odzyska pasy. Zgarnie jeszcze pokaźniejszą sumkę i zakończy karierę jako mistrz świata..
Co do walki - DNO, praktycznie bez ciosów, szkoda było poświęcać na to "widowisko" czas.
Nesther jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Nesther za ten post:
Stary 29-11-2015, 19:59   #8
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 31
Postów: 4 233
Tematów: 388
Podziękowań: 13 860
THX'ów: 3 449
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 39
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
Co Ty pleciesz typie? Element psychologiczny zawsze był obecny w boksie, to że jeden zawodnik pajacuje, a drugi jest bardziej wycofany charakterem nie decyduje który jest lepszy.
Meyweather, także "pajacuje" w ringu, a mimo to jest najlepszym zawodnikiem w tej dyscyplinie sportowej.
typa znajdź sobie w domu...dla mnie Tyson Fury pokazał że potrafi tylko pajacować i unikać przeciwnika chodząc po ringu jak pijany...jak czuł się taki mocny to mogł podjąć walke a nie jej unikać...w sumie to Kliczko też się nie popisał
__________________
Dave al Mine jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dave al Mine za ten post:
Stary 30-11-2015, 07:52   #9
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Wojt3Ek's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Mar 2008
Miasto: Kraina niograniczonych możliwośći
Wiek: 31
Postów: 646
Tematów: 63
Podziękowań: 1 574
THX'ów: 437
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 24 (+)
Wojt3Ek 24
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Piszecie tutaj że kończy się pewna epoka boksu oraz prawdziwy boks. Dla mnie boks w wadze ciężkiej skończył się już dawno temu. Kiedyś za gówniarza wstawało się o 3 4 rano i czekało z utęsknieniem na walki takich pięściarzy jak Evander Holyfield, Lenox Lewis, Mike Tyson, Andrzej Gołota. Prawdziwemu boksowi towarzyszyły niesamowite emocje a nie jak teraz jakieś przepychanie, pyrganie.
__________________
Wojt3Ek jest offline   Reply With Quote
Wojt3Ek dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 30-11-2015, 21:06   #10
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 28
Postów: 2 096
Tematów: 45
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 832
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Władimir Kliczko pokonany,Tyson Fury nowym mistrzem świata!

Podzielam zdanie kolegi wyżej. Nie wiem skąd ta zapaść w HW, na chwilę obecną wygląda to dramatycznie. Pięściarze z Cruiser przechodzą do ciężkiej bo upatrują swoich szans w tej kategorii. Moim zdaniem słusznie bo niema kto tu walczyć. Właśnie ostatnimi z tych kolosów byli bracia Kliczko. To jest nie do pomyślenia żeby jeden pięściarz przez 11 lat trzymał pasy mistrzowskie i nikt nawet nie był w stanie mu zagrozić. Teraz biją się jakieś Areole, Haye, Szpilki, Adamki, Powietkiny. No akurat ten ostatni jest świetnym bokserem ale odstającym warunkami fizycznymi. 15 lat temu to oni wszyscy by tułali się w jakiejś 30 rankingu, albo wcale do tej kategorii nie startowali. Jest wielki żal że wielka epoka się skończyła.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Piaszeczki za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
WALKA ROKU ! Wladimir Klitschko vs Tyson Fury ! zwiastun video AZuDA Sport
0 24-09-2015 15:10
Kamil Stoch Mistrzem Świata maycell Sport
6 28-02-2013 19:17

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"