Finał Ligi Mistrzów 2015 - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: milek87
Temat ma 37 komentarzy i 4698 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 07-06-2015 (13:52).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


Finał Ligi Mistrzów 2015


zobacz także:

« La Liga 2014/2015 lub Super Mecz: Lechia Gdańsk zagra z Juventusem Turyn (29.07.2015) »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-05-2015, 15:49   #21
JJU
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 3 083
Tematów: 143
Podziękowań: 1 466
THX'ów: 4 943
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
To ty pooglądaj sobie mecze z udziałem CR7.
Tu Cię zaskoczę, oglądałem prawie wszystkie mecze Realu w tym sezonie
W zeszłym sezonie Ronaldo dawał więcej Realowi z typowej gry, dzisiaj już większość jego bramek to bramki takiej typowej dziewiątki, wolne(nie wiem czemu nie oddaje Baleowi) i strzały z dystansu już nie te, grymasi, przewala się. A co najważniejsze chyba w żadnym ważnym meczu nie pokazał tego, czego się od niego oczekuje (patrz m.in. Juventus, Atletico). Nie wiem, może to już moment gdy trzaska trzydziestka i zaczyna brakować tego i tamtego.
Raz jeden, raz drugi wydaje się być w danym sezonie lepszy. I tutaj myślę że mimo mojej większej sympatii do Messiego trzeba powiedzieć że w tym, głównie roku, gra dużo lepiej od Ronaldo i nie ma co się dąsać.

I koniec tematu, bo mi się wydaje że niepotrzebny

Last edited by JJU; 16-05-2015 at 08:48.
JJU jest offline   Reply With Quote
JJU dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 15-05-2015, 16:01   #22
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 57
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 910
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Totalny stek bzdur. Gdy ofensywny pomocnik/rozgrywający w całym spotkaniu jest niewidoczny to Twoim zdaniem jego gra wygląda dobrze? To jest mózg drużyny, przez niego powinna każda akcja przechodzić. Nie mówię tutaj o podaniach na pamięć ("walił z pierwszej piły na pamięć"), przeczytaj mój poprzedni post ze zrozumieniem. Coś mi się wydaję, że ty z futbolem masz niewiele wspólnego.



Dlaczego w połowie, skoro jak to dobitnie określiłeś "nic nie grał"?



Ty tak na serio?



To ty pooglądaj sobie mecze z udziałem CR7.
1. Co ty pie*dolisz? xD My gadamy o danym meczu półfinałowym, czy o jego ogólnej roli ? Mam bardzo dużo wspólnego z piłką nożną i jestem przekonany, że o wiele wiecej niż ty
2. Bo jak wspomniałem wcześniej - do 70 minuty nic nie grał. Przez ostatnie 20 minut (mówie mniej więcej) pokazał się z bardzo dobrej strony, właśnie wtedy, gdy Juventus tego najbardziej potrzebował
3. Tak. Popatrz z kim grali
4. Ty tak serio? Czy może masz ból pupy z faktu, iż to nie Real awansował?
lion. jest offline   Reply With Quote
Stary 15-05-2015, 16:50   #23
..:: Elite VIP ::..
  
 
Karolinho's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Oct 2007
Miasto: Suwałki
Postów: 6 682
Tematów: 414
Podziękowań: 346
THX'ów: 12 569
Imię: Santon
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 190 (+)
Karolinho 190Karolinho 190
Odwiedź profil Karolinho na Youtube Odwiedź profil Karolinho na Last.fm
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
1. Mam bardzo dużo wspólnego z piłką nożną i jestem przekonany, że o wiele wiecej niż ty

A co, grasz w A klasie na napadzie czy jak?
__________________
Karolinho jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Karolinho za ten post:
Stary 15-05-2015, 21:53   #24
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 57
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 910
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał Karolinho Zobacz post
A co, grasz w A klasie na napadzie czy jak?
nie ważne

lion. jest offline   Reply With Quote
Stary 16-05-2015, 12:39   #25
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 30
Postów: 5 990
Tematów: 268
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 363
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
1. Co ty pie*dolisz? xD My gadamy o danym meczu półfinałowym, czy o jego ogólnej roli ?
Może wysłów się bardziej w zrozumiały sposób. Czym się różni "mecz półfinałowy od jego ogólnej roli"? Gdzie dałem Ci do zrozumienia, że mówimy o innym meczu? Proszę o konkretny cytat.

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
Bo jak wspomniałem wcześniej - do 70 minuty nic nie grał. Przez ostatnie 20 minut (mówie mniej więcej) pokazał się z bardzo dobrej strony, właśnie wtedy, gdy Juventus tego najbardziej potrzebował
Juventus przez ostatnie 20 minut potrzebował obrony. Czy według Ciebie Pogba wykazał się w obronie? W jaki sposób się wykazał w ostatnich 20 minutach? Słucham

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
Ty tak serio? Czy może masz ból pupy z faktu, iż to nie Real awansował?
Trochę miałem, ale już przeszło.

Cytat:
Napisał Safrol
Ani Pirlo, ani Pogbra nie byli w tym meczu rozgrywającymi, a był nim Vidal który ustawiony był zaraz za napastnikami i to od niego oczekiwano kreowania sytuacji.
A kto według Ciebie był defensywnym pomocnikiem tak się spytam?
Takich jaj to dawno nie czytałem.

Last edited by Tomaszzz; 16-05-2015 at 12:39.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Stary 16-05-2015, 15:17   #26
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 57
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 910
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Może wysłów się bardziej w zrozumiały sposób. Czym się różni "mecz półfinałowy od jego ogólnej roli"? Gdzie dałem Ci do zrozumienia, że mówimy o innym meczu? Proszę o konkretny cytat.



Juventus przez ostatnie 20 minut potrzebował obrony. Czy według Ciebie Pogba wykazał się w obronie? W jaki sposób się wykazał w ostatnich 20 minutach? Słucham
Już mi sie nie chce, napisałem wystarczająco a kto niby powiedział, że Juventus potrzebował w ostatnich minutach obrony? Ty jesteś ślepy czy jak? Ogladałeś w ogóle ten mecz? Nie chce mi sie juz z tobą dyskutować chłopie, bo to sensu nie ma.
lion. jest offline   Reply With Quote
Stary 16-05-2015, 15:40   #27
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 30
Postów: 5 990
Tematów: 268
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 363
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
że Juventus potrzebował w ostatnich minutach obrony?
A co Juventus robił w ostatnich dwudziestu minutach ??
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Stary 16-05-2015, 15:54   #28
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 57
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 910
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
A co Juventus robił w ostatnich dwudziestu minutach ??
grał w piłkę nożną ...
lion. jest offline   Reply With Quote
Stary 16-05-2015, 17:01   #29
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 30
Postów: 5 990
Tematów: 268
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 363
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Cytat:
Napisał lion. Zobacz post
grał w piłkę nożną ...
To dobrze *****, że na nartach nie skakał.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Tomaszzz dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 16-05-2015, 21:35   #30
..:: Fanatyk ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Jun 2011
Miasto: PL
Wiek: 27
Postów: 81
Tematów: 15
Podziękowań: 0
THX'ów: 14
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
lopez93 6
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Nie chce mi się czytać waszych sporów, bo to męczące, dlatego napiszę co myślę o zestawie finałowym oraz meczach 1/2.
Barcelona zaklepuje sobie awans już w pierwszym starciu na Camp Nou, dokłada 2 nokautujące ciosy w Monachium i resztę meczu przechodzi spacerkiem. W drugiej połowie nie grali praktycznie nic, bo nie było też takiej potrzeby. Bayern pokazał dobrą piłkę, lecz mimo wszystko Barca miała sytuację pod kontrolą i praktycznie ani na moment jej nie straciła. Zabrakło mocnego środka pola, jakiegoś czarodzieja, który rozrzuci piłki, a w trudnym momencie weźmie na siebie ciężar gry + koncentracji w obronie (chociażby babole Boatenga). Bo Barcelonie wszystko przychodziło łatwo, z taką lekkością i polotem, i z perspektywy osoby trzeciej wyglądało na wykonywanie wcześniej ustalonego planu. W finale wylądował klub, który jest na chwilę obecną zdecydowanie lepiej zorganizowany i przede wszystkim którego gracze są w mocnym gazie + kontuzje Barcelony zbytnio nie trapią. W chwili obecnej są chyba nie do zatrzymania, a Messi przechodzi momentami samego siebie.
Juventusowi awansu za bardzo nie wróżyłem, aczkolwiek z Realem mieli większe szanse niż chociażby z Barceloną. Zagrali mądry, skupiony w dużej mierze na obronie futbol, ale to było naprawdę fajne dla oka. Dla mnie nie jest sztuką tylko strzelanie goli i przeprowadzanie pięknych akcji. Niektórzy twierdzą, że drużynę buduje się od tyłu, a Juventus jest wyznawcą takiej teorii. Ich gra opiera się na bronieniu i budowaniu ataków, często w postaci kontr. Może nie grają "ładnie", lecz ważne, że skutecznie. Co mieli zrobić - zrobili. Ciężko jest iść na wymiany z Realem i to była genialna taktyka piłkarzy Starej Damy. Według mnie do finału awansowali zasłużenie, a Real sam sobie winny, bo okazji mu też nie brakowało. Poza tym ten karny to z kapelusza trochę, więc kolejny plusik dla Juve i brawa za awans.
Finałowy pojedynek zwiastuje starcie 2 odmiennych stylów gry. Z jednej strony ofensywnie grająca Barcelona, z drugiej przyczajony Juventus. Turyńczyków nie spisywałbym na straty, choć ciężko będzie im walczyć z ruchliwym Messim czy Neymarem. Zawodnicy bardzo trudni do upilnowania. Fizycznie Juventus silniejszy, ale jeśli dodać technikę i spryt to już niekoniecznie. Liczę na świetne widowisko. Jeśli muszę typować wynik to więcej plusów jest po stronie Dumy Katalonii, lecz Juventus pokazał, że nie można go spisywać na straty i także potrafi być bardzo niebezpieczny. Spotkanie może wyglądać podobnie jak ich półfinałowe, także jestem jak najbardziej ZA.
lopez93 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów milek87 Sport
23 23-04-2015 12:29
Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów milek87 Sport
12 12-03-2015 13:18
Finał Ligi Mistrzów 2014 milek87 Sport
54 30-05-2014 16:34

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"