Serie A 2013/2014 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Tomek
Temat ma 80 komentarzy i 11461 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 26-08-2014 (20:12).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-06-2013, 23:24   #1
..:: Elite VIP ::..

  
 
Tomek's Avatar
 
Dołączył/a: 21 Oct 2008
Miasto: Krotoszyn
Postów: 6 024
Tematów: 1177
Podziękowań: 7 034
THX'ów: 35 992
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 5
Plusów: 750 (+)
Tomek 750Tomek 750Tomek 750Tomek 750Tomek 750Tomek 750Tomek 750Tomek 750

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Tomek na Facebook
Serie A 2013/2014

Jako że sezon 2012/13 mamy za sobą zakładam nowy temat o Włoskiej Serie A.


Prosiłbym o nie wyzywanie się, nie kłócenie. Bedę bardzo rygorystyczny co do oceny postów.
__________________
Tomek jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 21-06-2013, 19:45   #2
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Serie A 2013/2014

Mam nadzieję, ze ten sezon bedzie o wiele lepszy niz poprzedni dla Interu top3 minimum.
Mazzarri powinien poukladac ta druzyne, ale trzeba dobrych transferow do tego.
maverik jest offline   Reply With Quote
Stary 21-06-2013, 21:44   #3
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Serie A 2013/2014

Moje zdanie jest takie, ze sezon skonczy sie dominacja Juventusu, podobnie jak poprzedni. Jesli chodzi o Inter to na chwile obecna ciezko mowic o odrodzeniu sie tej druzyny, jesli wezmiemy pod uwage fakt, ze zespol jak narazie oddaje pilkarzy, zamiast sie wzmacniac, choc odejscie Matíasa Silvestre lub Wáltera Gargano ciezko uznac za wielka strate, choc ich wartosc szacuje sie miedzy 7 - 8,5 mln euro. Ostatni mecz ligowy z Udinese byl podsumowaniem godnej pozalowania gry calego Interu, a wystawienie w ataku beznadziejnego 35 letniego Rocchiego, ktory mialby problemy z przebiciem sie do skladu w polskiej ekstraklasie to byl typowy akt desperacji. Mazzarri majac do dyspozycji takich pilkarzy nie jest w stanie zbudowac zespolu, ktory bedzie sie liczyl w walce o europejskie puchary, chociaz Napoli wyprowadzil na prosta podczas swojej czteroletniej kadencji. Inter to jedna z najstarszych ekip w serie a, najwyzszy czas na odswiezenie skladu.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 02:51   #4
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Serie A 2013/2014

Już z ta najstarsza ekipą to nie przesadzajmy, bo jednak jest sporo młodych jak Kovacić, Juan Jesus, Alvarez, Benassi. W tym sezonie przynajmniej Inter będzie grał stałą taktyką nie tak jak u Stramaccioniego, co mecz to inne ustawienie, że piłkarze się gubili. Przyszedł do Interu juz Icardi, młody napastnik Sampdorii, Campagnaro, ostoja defensywy Napoli, Andreolli z Chievo, oraz dwójka młodych spoza Serie A, Laxalt i Botta. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieje, że jakieś konkretne nazwisko przyjdzie, a także Handanović, Guarin i reszta zostaną na kolejny sezon
Trzeba liczyć na porozumienie Morattiego z inwestorami, to by podreperowało bardzo biedny budżet Nerazzurrich.
Pozytyw jest taki: gorzej juz być nie może
maverik jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 09:42   #5
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Serie A 2013/2014

Z tym wiekiem jest tak, ze biorac pod uwage zeszly sezon 2012/2013 najstarsza ekipa w serie a mialo Napoli, natomiast Inter byl na siodmym miejscu, wiec blizej bylo mu do Napoli, niz Udinese, ktore mialo najmlodsza ekipe w calej stawce. Co do transferow dokonanych, ktorych wczesniej traktowalem jako malo istotne:
Icardi rzeczywiscie obiecujacy pilkarz, ktory ma juz udany pierwszy sezon w serie a, pociecha w przyszlosci z tego zawodnika powinna byc niemala, mozna powiedziec ze mial zdecydowanie najwiekszy wklad sposrod pilkarzy Sampdorii w utrzymaniu swojego zespolu. Watpie natomiast, czy jest w stanie wygryzc Palacio, ktory chcac czy nie chcac dalej bedzie pierwszym napastnikiem Interu (sa jeszcze malo produktywni Milito i Cassano) , chyba ze Inter postara sie o jakis spektakularny transfer, jak na przyklad Juventus, ktory zakontraktowal Llorente i na tym nie koniec - wyrazal jeszcze zainteresowanie takimi pilkarzami jak Higuain lub Tevez. Nalezy powiedziec, ze Juventus gra dwoma napastnikami (jednym wysunietym i jednym cofnietym), a w klubie oprocz wyzej wspomnianego Llorente (do klubu najprawdopodobniej trafi jeszcze jeden napastnik) sa jeszcze Vucinic, Giovinco, Matri i Quagliarella, a wiec konkurencja ogroman. Podsumowujac, Icardi to inwestycja w przyszlosc, ale myslimy o zblizajacym sie sezonie.
Campagnaro to jest zdecydowanie najlepszy transfer, jaki dotychczas dokonal Inter. W ubieglym sezonie Inter stracil 57 bramek - to najwiecej sposrod wszystkich druzyn nieliczac strefy spadkowej.
Welug mnie Inter do przebudowy druzyny potrzebuje jeszcze kilka znaczacych transferow, a takich pilkarzy jak Milito lub Stankovic nalezy sie pozbyc.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 13:23   #6
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Serie A 2013/2014

Inter ma grac 3-5-2 wiec Palacio z Icardim najprawdopodobniej. Co do Milito to bym sie jednak nie pozbywal, za duzo zrobil dla tego klubu, poza tym ostatni sezon mial bardzo dobry do momentu...kontuzji niestety. Mazzarri przybyl do Interu wraz ze swoim sztabem od przygotowan fizycznych i nie tylko, więc można liczyć, że problem kontuzji w Interze zniknie. Co by nie było, dopóki Inter miał do dyspozycji cała kadrę w walczyc o lidera tabeli z Juve, potem posypały sie kontuzje, w 1 meczu az 15 kontuzjowanych, no i niestety, 3 składem nie da się wiele ugrać. Inter jest zainteresowany Belfoldilem z Parmy, 20latek napastnik z Algierii 8 goli i 5 asyst miał w poprzednim sezonie. Lecz niestety kosztem Antonio Cassano. Ja go bardzo lubię, w końcu Interista od dzieciństwa (prawdziwy, nie że tylko gada) no i te jego genialne podania, mogą się bardzo przydać.
Kolejna kwestia to zdolna młodzież Interu. Stramaccioni całkowicie ich olał, mam nadzieję, że Mazzarri tego błedu nie popełni.
Do wylotu z klubu jak dla mnie: Jonathan, Stankovic, Chivu, Rocchi, Alvarez za korzystna oferte.
Cambiasso oraz Milito mogą sie przydać.
maverik jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 14:22   #7
..:: true Member ::..
  
 
Angelu's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Sep 2006
Miasto: Drogomyśl
Postów: 185
Tematów: 21
Podziękowań: 206
THX'ów: 184
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Angelu 2
Odp: Serie A 2013/2014

Nie rozumiem 'fenomenu' Icardi`ego. Zawodnik ten zagrał 2 dobre mecze: z Juventusem (2 bramki) i z...Pescara (hattrick). Nie wiem, może jestem ślepy i nie zauważam jego talentu, ale niczym się nie wyróżnił wielkim.
Angelu jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 18:30   #8
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Serie A 2013/2014

Cytat:
Napisał Angelu Zobacz post
Nie rozumiem 'fenomenu' Icardi`ego. Zawodnik ten zagrał 2 dobre mecze: z Juventusem (2 bramki) i z...Pescara (hattrick). Nie wiem, może jestem ślepy i nie zauważam jego talentu, ale niczym się nie wyróżnił wielkim.
Fenomen jego polega na tym, ze glownie dzieki niemu (a szczegolnie dzieki jego trafieniom) Sampdoria utrzymala sie w serie a. Skoro w ligowym, mocno przecietnym sredniaku byl w stanie ustrzelic 11 bramek to chyba cos musi byc na rzeczy.
Skoro maverik mowi, ze Inter ma grac dwoma napastnikami (nie posiadalem wczesniej takich informacji) to wole ogladac mlodego, przebojowego i perspektywicznego Icardi'ego, niz Milito ktory swoje lata swietnosci mial w Saragossie, Genoi i oczywiscie Interze, ale oczywiscie za zaslugi miejsce w meczowej kadrze Interu byc moze mu sie nalezy. Co do Cassano - moje pytanie brzmi jaki z niego Internista od urodzenia? Przeciez gra w klubie z Mediolanu (o ile mam prawdziwe informacje) od 2012 roku....? Poza tym dotarly do mnie informacje, ze Cassano ma podpisac w poniedzialek kontrakt z Parma... Inna sprawa nowego pracodawce znalazl Donati (Bayer Leverkusen), a obrona (ktorych Inter ma jak na lekarstwo) Chivu za rok konczy kariere....
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Stary 22-06-2013, 19:20   #9
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Serie A 2013/2014

A więc tak, Cassano jest Interista od urodzenia, bo już jako mały chłopiec biegał w koszulce Interu i zawsze podkreślał, że im kibicuje. Co do transferu do Parmy, fakt jest taka możliwość bo zarząd Mediolanczyków uparł sie na wymiane Cassano<=>Belfodil i właśnie ten transfer póki co nie może dojść do skutku bo Antonio woli zostać w Interze nic isć do Parmy, w sumie mu się nie dziwie. Do tego sprzedaż całej karty Faraoniego żeby zbić cenę.
Jak dla mnie 10 mln za POŁOWĘ karty takiego grajka to spora przesada. Za taka cenę można kupić gotowego i ogranego napastnika. No, ale zarząd wie lepiej..
Co do Donatiego, prawy obrońca, ale 23 lata i brak debiutu w klubie, jedynie na Mistrzostwach U21. Ten zawodnik jest już zawodnikiem Bayeru, przeszedł za 3 mln. Przy taktyce 3-5-2 on nie miałby miejsca w składzie bo na skrzydło trzeba pomocników co się włączą w atak.
Co do samego Icardiego, to sam też nie jestem do niego przekonany, mam nadzieję, że wypali.

Teraz coś od siebie, niestety głupi zarząd na czele z Marco Branca, kolejne okazje przegapia. Mertens w Napoli za 9,5 mln. Paulinho który mogłby być idealny, juz na 95% w Tottenhamie za 17 mln. Inni się zbroją, Inter sie interesuje zawodnikami takimi jak: Gilardino, Nocerino, Danilo (z Udinese), Basta, Flamini, Bianchi, Pinilla.....ręce opadają. A taka Fiorentina zainteresowana: Gomez, Villa.

Last edited by maverik; 22-06-2013 at 19:22.
maverik jest offline   Reply With Quote
Stary 23-06-2013, 16:50   #10
..:: true Member ::..
  
 
Angelu's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Sep 2006
Miasto: Drogomyśl
Postów: 185
Tematów: 21
Podziękowań: 206
THX'ów: 184
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Angelu 2
Odp: Serie A 2013/2014

Proszę Cię. Takie deklaracje, że 'jestem kibicem klubu X i od dziecka marzyłem żeby tam grać' są na porządku dziennym. Tym bardziej, jeśli coś takiego mówi FanAntonio to trzeba brać to z przymrużeniem oka.
Belfodil? Podobno 2 Benzema. Podobno. Myślę, że lepiej będzie dla niego zostać w Parmie, pod okiem Donadoniego może się fajnie rozwinąć.
Inter nie ma nic ciekawego do zaoferowania dobrym zawodnikom, więc czego oczekujesz? Poza tym, Mazzari też nie miał w Napoli jakiś super mega zawodników, a potrafił z nich zrobić drużynę na 2 miejsce w lidze.
Do 3-5-2 (przynajmniej tego stosowanego przez właśnie Mazzariego/Conte) potrzeba wybieganych, bocznych obrońców, którzy potrafią grać dobrze w ofensywie
Angelu jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Sport] Primera Division 2013/2014 Tomek Przy piwie ... 187 23-05-2014 18:14
[Sport] Ekstraklasa 2013/2014 Peta Przy piwie ... 86 17-03-2014 10:41
[Sport] Europejskie puchary 2013/2014 Peta Przy piwie ... 186 02-03-2014 15:10

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->