Ekstraklasa 2013/2014 - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Peta
Temat ma 86 komentarzy i 11409 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 17-03-2014 (10:41).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Ekstraklasa 2013/2014


zobacz także:

« Gdzie jest NEMO - wersja OCENZUROWANA lub Gdzie oglądacie ? »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-06-2013, 17:19   #11
.::.(L)o(L).::.WoW::.
  
 
Kali1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2007
Miasto: WWA - URS/ Mrozowa Wola
Postów: 1 484
Tematów: 136
Podziękowań: 2 607
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
Kali1992 65
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Oj tam oj tam pewnie "wciągł" brzuch xD

Mamy takich trochę spaślaczków i to będąc u nas gwiazdami (Murawski, Radovic) za granicą nie są w stanie normalnie treningu przepracować:/

Z drugiej strony to zawsze trochę mu cieplej, a przy okazji tłuszczyk zamortyzuje zderzenie z jakimś piłkarzem :D
- - -
Cwany Rumun, naje się, napije, pobawi, pomieszka, i idzie dalej - byle do przodu :D

Ale Wiśle i tak nie przystoi, bo tamte kluby to piłkarskie zadupie nawet z pkt widzenia naszej ligi. Oby nauczyli się na tym błędzie i więcej podobnych nie popełniali.
Kali1992 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 29-06-2013, 21:38   #12
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dawid92's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jan 2010
Miasto: ....
Postów: 2 753
Tematów: 222
Podziękowań: 5 252
THX'ów: 4 495
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 53 (+)
Dawid92 53
Odp: Ekstraklasa 2013/2014



Wisła testuje dalej :D
Dawid92 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dawid92 za ten post:
Stary 30-06-2013, 15:33   #13
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2008
Miasto: Łódź
Wiek: 34
Postów: 893
Tematów: 21
Podziękowań: 191
THX'ów: 849
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
brzooskaa 3
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Cytat:
Napisał Kali1992 Zobacz post
Oj tam oj tam pewnie "wciągł" brzuch xD

Mamy takich trochę spaślaczków i to będąc u nas gwiazdami (Murawski, Radovic) za granicą nie są w stanie normalnie treningu przepracować:/

Z drugiej strony to zawsze trochę mu cieplej, a przy okazji tłuszczyk zamortyzuje zderzenie z jakimś piłkarzem :D
- - -
Cwany Rumun, naje się, napije, pobawi, pomieszka, i idzie dalej - byle do przodu :D

Ale Wiśle i tak nie przystoi, bo tamte kluby to piłkarskie zadupie nawet z pkt widzenia naszej ligi. Oby nauczyli się na tym błędzie i więcej podobnych nie popełniali.
Teraz to sie chlopie lekko skompromitowales. Kluby z tego zadupia regularnie graja w Lidze Mistrzow nie mowiac nawet o Lidze Europy. Polskie kluby nie graja w LM od kilkunastu lat. Natomiast Wisla jej nawet nie powachala.
__________________
brzooskaa jest offline   Reply With Quote
Stary 30-06-2013, 16:20   #14
.::.(L)o(L).::.WoW::.
  
 
Kali1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2007
Miasto: WWA - URS/ Mrozowa Wola
Postów: 1 484
Tematów: 136
Podziękowań: 2 607
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
Kali1992 65
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Cytat:
Napisał brzooskaa Zobacz post
Teraz to sie chlopie lekko skompromitowales. Kluby z tego zadupia regularnie graja w Lidze Mistrzow nie mowiac nawet o Lidze Europy. Polskie kluby nie graja w LM od kilkunastu lat. Natomiast Wisla jej nawet nie powachala.
Heh :D
Ja się skompromitowałem? W którym miejscu napisałem że chodzi mi o całą ligę, bo nie widzę? Zobacz gdzie są te kluby, a gdzie jest czołówka tych lig oraz weź pod uwagę jaka przepaść jest między tymi klubami, a taką Wisłą która co roku brana była za jednego z faworytów do mistrzostwa Polski, zaś pisząc nasza liga miałem na myśli że większość klubów naszej ligi (ekstraklasy) pod względem infrastruktury i organizacji są ponad te które wcześniej testowały Rumuna. I tyle (no może Viborg FF nie ma złego stadionu, ale potęgą nawet na nasze warunki nie jest)
- --

Tak przy okazji. Podobno Wisła Kraków kończy z testowaniem piłkarzy. Jak dla mnie słusznie, bo jeśli mają testować tylko leszczy to lepiej niech ich młodzież gra, albo kupią perspektywicznych młodych polskich graczy i wszyscy na tym skorzystają. Cholera szkdoa takiego klubu, myśle sobie że może Cupiał ten sezon da na straty, ale w następny albo nawet w zimę sypnie kasą. Może chodzi tylko o to aby zrobić czystkę i zespół całkowicie od nowa ułożyć.Duży problem to frekwencja na Wiśle bo z tego co czytałem to są to raczej kibice sukcesu - idzie gorzej sporego ułamka kibiców nie ma, jeszcze są problemy z tymi całymi kibolami-gangsterami aka maczeta co napewno skutecznie odstrasza kibiców. Pełny stadion lub jego większa część na każdym meczu dała by klubowi więcej kasy, a także większe możliwośći medialne - przyciągające potencjalnych sponsorów żeby klub wyszedł z dołka.

Holenderski zespół trenerski niestety dostał zbyt dużą swobodę i treraz klub za to odpokutowuje. Jedyne co mi się u nich podobało to Melikson - przy okazji wie ktoś co u niech słychać, strasznie podobało mi się jak prowadził piłkę, aż dziw że odszedł za grosze i to jeszcze gdzie! MASAKRA, wiele się po nim spodziewałem :/

Last edited by Kali1992; 30-06-2013 at 16:22.
Kali1992 jest offline   Reply With Quote
Stary 30-06-2013, 18:34   #15
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Co do frekwencji:
Cytat:
Mecze z najwyższą frekwencją w sezonie 2012/2013:

1. Lech Poznań - Legia Warszawa 40 632 widzów
2. Lech Poznań - Wisła Kraków 30 937
3. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 29 850


Średnia widzów na mecz w sezonie 2012/2013

1. Lech Poznań 22 460
2. Legia Warszawa 18 008
3. Śląsk Wrocław 14 877
4. Lechia Gdańsk 13 204
5. Wisła Kraków 12 912
Patrząc na to co dzieję się w naszym klubie(pomijając wyniki sportowe) czyli organizacyjna degrengolada myślę że nie ma tragedii, myślę że Lech czy Legia jeśli nie biłyby się o czołówkę i sytuacja w klubie wyglądała podobnie, też by miała podobną frekwencję ;p Nie oszukujmy się nie mając gwiazd, nie mając wyników, z coraz gorszymi sezonami, nie ma szans utrzymać dużej liczby na stadionie. Nie jest dobrze, ale najpierw trzeba naprawić wszystko od środka, i potem można oczekiwać że ludzie będą chcieli dokladac swoje ciezko zarobione pieniadze na klub(czyli tez pracowników) widząc że przynosi to efekt, a nie po to aby dokladac do pensji ludzi, którzy sprowadzają nasz klub na dno.

I jeszcze jedno:

Cytat:
Wisła Kraków pokonała Omonię Nikozja 3:0 (2:0) w sparingowym meczu piłkarskim rozegranym w Opalenicy. Jednego z goli dla krakowian zdobył testowany Brazylijczyk Alessandro Celin.

Zwycięstwo Wisły może zaskakiwać ze względu na fatalną sytuację kadrowo-organizacyjną krakowskiego klubu. Faworytem spotkania był trzeci zespół cypryjskiej ekstraklasy, przygotowujący się w Polsce do startu w Lidze Europy (wcześniej Omonia bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań).

Gole dla drużyny Franciszka Smudy zdobyli Patryk Małecki, Emmanuel Sarki i Alessandro Celin. Ostatni z tych piłkarzy grał ostatnio w lidze Hong Kongu, a w Krakowie jest testowany. W Opalenicy na boisku pojawił się w 60. minucie w miejsce Rafała Boguskiego, a już trzy minuty później zdobył gola głową.

Wisła Kraków - Omonia Nikozja 3:0 (2:0)
Bramki: Patryk Małecki (11), Emmanuel Sarki (18), Alessandro Celin (63).


Wisła Kraków: Bieszczad – Jovanović, Głowacki, Nalepa (64’ Burdenski), Bunoza – Sarki (64’ Kościelniak), Garguła (46’ Eduardo), Stolarski (79’ Lech), Chrapek (64’ Buras), Małecki –Boguski (46’ Celin)

Omonia Nikozja:
I połowa: Moreira –Alabi, Aguiar, Charalambous, Taylor – Assis, Adrande, Leandro, Schembri, Kyriakou – Gikiewicz
Dodam tylko że kilka dni wcześniej - Lech Poznań - Omonia Nikozja 0:0

Mellikson to też taka gwiazda sfoszona wiecznie, na początku grał, a potem mu się już nie bardzo chciało ;]
Aktualnie gra w FC Valenciennes http://www.lequipe.fr/Football/Footb...ueur25751.html
__________________

Last edited by Konr@do; 30-06-2013 at 18:44.
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 30-06-2013, 19:26   #16
.::.(L)o(L).::.WoW::.
  
 
Kali1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2007
Miasto: WWA - URS/ Mrozowa Wola
Postów: 1 484
Tematów: 136
Podziękowań: 2 607
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
Kali1992 65
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Miałem na myśli Konrado że Wisła powinna być w czołówce (w wielkiej trójce jeśli można to tak nazwać xD) bo na to zasługuje i nie rozumiem czemu tak nie jest.

Tych sparingów to bym nie traktował jakoś specjalnie za obraz jakości gry drużyny. Więcej może nam powiedzieć sparing obu tych drużyn oraz mecze o stawkę. Ale dobrze że wygrywa to na pewno podbuduje morale, co jest bardzo ważne gdy w klubie po przegranym sezonie (bo tak trzeba na to patrzeć) jest kiepska atmosfera.

Co do Meliksona to wiem gdzie gra, ale bardziej chodziło mi o to jak mu idzie i czy wiypowiadał sie o naszej lidze
Kali1992 jest offline   Reply With Quote
Stary 30-06-2013, 19:40   #17
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Mam nadzieję że jak w naszym klubie nastanie normalność to tak będzie Bo sam wiesz że fanatyków nigdy nie zabraknie, ale stadion zapełnia się też tzw piknikami, czyli kibicami którzy nie są aż tak mocno z klubem związani, ale chodzą na mecze by obejrzeć mecze ( o ile da sie je ogladac) ulubionej drużyny
Sparingi nie są wyznacznikiem, ale liga Cypryjska już nas chyba wyprzedziła, więc wygrana z nimi na pewno nie wróży źle Ale zobaczymy co pokaże liga
__________________
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 03-07-2013, 19:08   #18
.::.(L)o(L).::.WoW::.
  
 
Kali1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2007
Miasto: WWA - URS/ Mrozowa Wola
Postów: 1 484
Tematów: 136
Podziękowań: 2 607
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
Kali1992 65
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

A więc Lech 3 - Wisła 1. Pisałem już że sparingi nie są żadnym wyznacznikiem.

Legia też dziś przegrała ze Spartą Praga 0 do 1, z relacji wynika że przewaga duża po stronie Sparty.
Kali1992 jest offline   Reply With Quote
Stary 04-07-2013, 16:28   #19
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Nie są wyznacznikiem, aczkolwiek coś tam pokazują, Wisła dopóki nie wpuściła swej kapitalnej młodzieży wygrywała 1-0, a potem podobnie jak w meczu z Nielbą, dałą sobie wbić 3 gole ... Swoją drogą Miśkiewicz pokazuję że nie jest bramkarzem na miare Wisły ... To że kiedyś był w Milanie nic nie znaczy, niestety ale wypada bardzo słabo ...
__________________
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 04-07-2013, 16:58   #20
.::.(L)o(L).::.WoW::.
  
 
Kali1992's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2007
Miasto: WWA - URS/ Mrozowa Wola
Postów: 1 484
Tematów: 136
Podziękowań: 2 607
THX'ów: 548
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 65 (+)
Kali1992 65
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Nie widziałem meczu tylko jakąś notkę na wp czy innych onetach.
Swoją drogą jeśli nie ma już Parejki to ciekawe jak będzie wyglądała obsada bramki w Wiśle.

Nie znam młodzieży w Wiśle, ale trzeba dawać się ogrywać chłopakom, bo kto jak nie oni ma stanowić siłę tego zespołu skoro nie ma kasy na transfery?

Z tymi zawodnikami co byli w wielkich klubach to też pitolenie. Było już w naszej lidze kilku gości z pierwszoligowych zespołów hiszpańskich, dokładniej z ich rezerw albo szkółek i nic nadzwyczajnego nie pokazywali. Pamiętam jakie było gadanie jak chyba Król (lub inne "królewskie" nazwisko) ze szkółki Realu miał naszą ligę zwojować i szybko stać się podporą reprezentacji bo przecież trenował z piłkarzami którzy okazali się gwiazdami - niestety on gwiazdą chyba nie został lub mi umkneło xD

Sezon niedługo się zacznie, poczekamy zobaczymy, ale najpierw czołówka z poprzedniego sezonu zaprezentuje się w europejskich rozgrywkach, mega mnie ciekawi co z tego wyniknie. W weekend wybieram się na Deyna Cup więc będe mógł zobaczyć co prezentuje Legia i jej nowe nabytki na żywo, troszkę ta Sparta mi zepsuła humor, bo bramkę jaką straciła Legia puszcza się w okręgówkach lub na podwórku ale nie przystoi to zespołowi aspirującemu do gry na jakimś tam poziomie...czekamy
Kali1992 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Sport] Europejskie puchary 2013/2014 Peta Przy piwie ... 186 02-03-2014 15:10
Ekstraklasa na wesoło - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/2013 milek87 Przy piwie ... 3 14-12-2012 18:17

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->