Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Polski? - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Memciu
Temat ma 36 komentarzy i 4666 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 30-03-2013 (23:54).

Tags: , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Polski?


zobacz także:

« PlayStation 4 zaprezentowane! lub Start platformy nC+ 21 marca! Jakie zmiany w pakiecie Canal+? »
 
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 11-03-2013, 07:58   #11
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 33
Postów: 586
Tematów: 76
Podziękowań: 301
THX'ów: 536
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Cytat:
Cytat:
Napisał Jacol
Dodam jeszcze więcej, Hitler ich za mało spalił!

ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz
Zawsze uważałem tak jak ty, w szkole słuchałem o niewinnych żydach. Po jakimś czasie zrozumiałem, że to wszystko jest nieprawdą, prawda jest inna. Owszem nie każdy jest zły, ale zdecydowana większość taka jest.
Spójrz też z innej strony. Po co się martwić, bronić innych, którzy polegli? Czasu nie cofniesz. Dzisiaj żeby przetrwać trzeba myśleć tylko o sobie a nie wracać do nic nie znaczącej historii.

Cytat:
Byłeś może w Oświęcimiu, a jeżeli byłeś to wybierz się ponownie, ale tym razem ze ZROZUMIENIEM tego co tam się działo albo przeglądnij jakieś dokumenty bo sporo tego nakręcono o tym...
Nie byłem i nie mam zamiaru tracić czasu na coś co mnie nie interesuje i mam inne poglądy. Dokumenty o żydach i Oświęcimu są tak autentyczne jak ten niedawno powstały o Smoleńsku.

Last edited by Jacol; 11-03-2013 at 08:04.
Jacol jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Jacol za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 11-03-2013, 13:14   #12
..:: Klubowicz ::..
  
 
Peta's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2011
Miasto: Rakoniewice
Wiek: 32
Postów: 1 863
Tematów: 142
Podziękowań: 8 959
THX'ów: 2 574
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 230 (+)
Peta 230Peta 230Peta 230

Nagrody Użytkownika

Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Cytat:
Napisał Jacol Zobacz post
Zawsze uważałem tak jak ty, w szkole słuchałem o niewinnych żydach. Po jakimś czasie zrozumiałem, że to wszystko jest nieprawdą, prawda jest inna. Owszem nie każdy jest zły, ale zdecydowana większość taka jest.
Spójrz też z innej strony. Po co się martwić, bronić innych, którzy polegli? Czasu nie cofniesz. Dzisiaj żeby przetrwać trzeba myśleć tylko o sobie a nie wracać do nic nie znaczącej historii.


Nie byłem i nie mam zamiaru tracić czasu na coś co mnie nie interesuje i mam inne poglądy. Dokumenty o żydach i Oświęcimu są tak autentyczne jak ten niedawno powstały o Smoleńsku.


Ty chyba z kosmosu się urwałeś.

Nie wracać do historii? Mamy taką historię, że powinniśmy wręcz przeciwnie dbać o to aby KAŻDY ją bardzo dobrze znał, dbał o pamięć osób które walczyły za to, że dzisiaj sobie siedzisz właśnie na tym forum i piszesz.

To dzięki ludziom którzy polegli, którzy oddali życie mamy to co mamy. I na SZACUNEK dla ogólnie pojętej historii (że tak to ujmę) powinien być nacisk w szkołach, w mediach i w śród nas.

Aż normalnie się człowiekowi smutno robi czytając takie jak ta wypowiedzi...
Bo chyba, nie zdajesz sobie sprawy ze słów które wypowiedziałeś.


Co do Oświęcimia. Nawet i nie jedź jeżeli nie dorosłeś do tego.
A co do prawdy na temat holocaustu to odsyłam cię do chociażby Google... bo wiedza twa znikoma.
__________________
Peta jest offline  
Peta dostał 6 podziękowań za ten post.
Stary 11-03-2013, 15:57   #13
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 33
Postów: 586
Tematów: 76
Podziękowań: 301
THX'ów: 536
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Pisałem o historii na temat żydów do których nie mam zamiaru wracać i jest to temat zbędny MOIM ZDANIEM. A szkolna historia? Dla mnie to same bzdury. Powinniśmy żyć teraźniejszością, a nie wracać do odległej przeszłości.
Nie wiem dlaczego się tak napinasz. Każdy z nas ma własne zdanie na ten temat. Nie powinieneś mi ubliżać, że nie dorosłem. Dorosłem wystarczająco.
Jacol jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Jacol za ten post:
Stary 11-03-2013, 16:07   #14
..:: Klubowicz ::..
  
 
Peta's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2011
Miasto: Rakoniewice
Wiek: 32
Postów: 1 863
Tematów: 142
Podziękowań: 8 959
THX'ów: 2 574
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 230 (+)
Peta 230Peta 230Peta 230

Nagrody Użytkownika

Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Tylko szacunek do osób poległych mieć należy i nie powinna na to wpływać aktualna opinia o narodzie Żydowskim!

I Hitler zabił również tysiące Polaków większość cywili a złożyła się na to cała hitlerowska machina wojenna...

Sam jestem osobą mało tolerancyjną ale wszystko ma swoje granice.
Pozdrawiam
__________________
Peta jest offline  
Stary 11-03-2013, 17:59   #15
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Szkoda tylko, że cały świat zapomniał, że w Obozach Koncentracyjnych wymordowano nie tylko Żydów, ale także Romów, Polaków, Ukraińców, Czechów i parę innych narodów

Całe obecne pokolenie żyje w tym uroczym strachu, żeby przypadkiem nic złego nie powiedzieć na Izrael albo Żyda, bo będzie nietolerancyjnym antysemitą Na szczęście ta słynna polska zydofobia ma też dobre strony. Słyszeliście, jak się dostało Chevroletowi od jakieś niezliczonej organizacji z US raela do spraw 'zwalczania antysemityzmu' za to, że nazwał swój ostatni model Super Sport, a w skrócie SS (używanym notabene przez tę markę od ponad 50 lat)? To jeden, z wielu przykładów żałosnego poczucia wyższości nad innymi przez 'naród wybrany'. Nie będę wspominał o uznawaniu za antysemityzm wywieszania plakatów 'Free Palestina'. :D

Żaden naród nie jest wychowywany w poczuciu, że MY to nadludzie, a reszta to GOJE, BYDŁO, którymi trzeba gardzić. Przesadzam? Zapraszam do poczytania o Talmudzie! Oraz obejrzyjcie film 'Zniesławienie' Pozdro!

Last edited by MikePetersky; 11-03-2013 at 18:00.
MikePetersky jest offline  
MikePetersky dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 11-03-2013, 18:51   #16
..:: Klubowicz ::..
  
 
Czarny Lulek's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Nov 2008
Miasto: Manieczki
Postów: 5 727
Tematów: 500
Podziękowań: 9 811
THX'ów: 10 004
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 8
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 130 (+)
Czarny Lulek 130Czarny Lulek 130
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Pieprzona banda cwaniaków. Pchają się ze swoją chorą religią (każdą religię uważą za chorą, w razie gdyby jakiś obrońca żydów chciał mnie punktować) gdzie się da i czują się lepsi od wszystkich dookoła.
To durne i absolutnie niemoralne co powiem, ale czasem żałuję, że Adolf się z nimi nie rozprawił na amen
Czarny Lulek jest offline  
Czarny Lulek dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 11-03-2013, 19:24   #17
..:: Klubowicz ::..
  
 
Peta's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2011
Miasto: Rakoniewice
Wiek: 32
Postów: 1 863
Tematów: 142
Podziękowań: 8 959
THX'ów: 2 574
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 230 (+)
Peta 230Peta 230Peta 230

Nagrody Użytkownika

Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Rozumiem wasza flustracje tylko gdyby Adolf wykonał swój plan to zapewne za takie rozmowy już byśmy dawno byli rozstrzelani, a świat wyglądałby inaczej. Chociaż oczywiście takie gdybanie nie ma sensu gdyż co by było gdyby too jedna wielka fantazja.

Terroryzmu, ludobójstwa i innych tego typu rzeczy NIGDY nie wolno tolerować, chwalić ani propagować.

A wracając do tematu, od zawsze byłem przeciwny oddawaniu majątku Żydom gdyż na to poprostu nie zasługują. Po tylu latach i po tym wszystkim. Domagają się majątku a niekiedy powołują się tylko na ich organizacje która o to w ich imieniu walczy. Sam doświadczyłem w swojej rodzinie podobnego działania jednak ze strony Niemców i tylko same problemy z tego powodu i oczywiście jak w tym naszym pięknym Państwie jest utratę majątku co okazało się kompletną kompromitacją rządzących i odpowiedzialnych za to. Ale to już historia na inny wątek.
__________________
Peta jest offline  
Peta dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 11-03-2013, 21:04   #18
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 33
Postów: 586
Tematów: 76
Podziękowań: 301
THX'ów: 536
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Cytat:
Tylko szacunek do osób poległych mieć należy i nie powinna na to wpływać aktualna opinia o narodzie Żydowskim!

I Hitler zabił również tysiące Polaków większość cywili a złożyła się na to cała hitlerowska machina wojenna...

Sam jestem osobą mało tolerancyjną ale wszystko ma swoje granice.
Pozdrawiam
Mimo to, że moi dziadkowie mieli z drugą wojną światową nie przyjemności to mam gdzieś, że polegli na niej Polacy. Nie interesuje mnie to co było. Po co wracać do tego? Było minęło! Życie toczy się dalej.
Dlaczego bronicie Żydów? Nie rozumiem tego... Rabują naszą Polskę gorzej niż obecny premier, a wy patrzycie na to i mówicie ze spokojem?
Jacol jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Jacol za ten post:
Stary 11-03-2013, 21:12   #19
..:: Klubowicz ::..
  
 
Peta's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2011
Miasto: Rakoniewice
Wiek: 32
Postów: 1 863
Tematów: 142
Podziękowań: 8 959
THX'ów: 2 574
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 230 (+)
Peta 230Peta 230Peta 230

Nagrody Użytkownika

Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Wracać należy po to aby uczcić pamięć poległych. Aby to co osiągnęli nie poszło w niepamięć, aby pielęgnować piękno historii jaką mamy, aby po prostu dzieciaki widząc kombatanta nie śmiały się z niego i szydziły lecz miały do niego szacunek.
Wracamy aby wiedzieć chociaż podstawowe rzeczy aby wiedzieć chociaż podstawy swojego narodu, swojej rodziny.

Cały czas tworzymy historie i na pewno byś chciał aby ludzie Ciebie też pamiętali a tym bardziej dobrze.
Oczywiście nie można tylko oglądać się za siebie bo to nie jest dobry kierunek rozwoju, lecz po prostu to jest godna pamięć i walka nie kiedy o prawdę (Przykład sprawa Katynia) .
__________________
Peta jest offline  
Peta dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 11-03-2013, 21:49   #20
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Co jak co, ale świetnie ująłeś te słowa, brawo brawo! Będę w pełni zadowolony, jeśli będziemy więcej wspominać jeszcze o zbrodniach komunizmu
MikePetersky jest offline  
 

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kolaboranci z Polski podbijają „Talentpool” w Spinnin’ Records! Kameleon Newsy 30 04-12-2012 14:52

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->