Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjologa - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: zipZloty
Temat ma 37 komentarzy i 4803 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 03-10-2012 (11:47).

Tags: , , , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjologa


zobacz także:

« Zmiany klimatu mogą zabić 100 mln ludzi lub Masz komputer z internetem? Musisz płacić abonament RTV »
 
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 30-09-2012, 15:56   #21
..:: true Member ::..
  
 
Eleman's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2011
Miasto: Mazowsze
Postów: 624
Tematów: 34
Podziękowań: 962
THX'ów: 798
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 4 (+)
Eleman 4
Odwiedź profil Eleman na Facebook Odwiedź profil Eleman na Youtube Odwiedź profil Eleman na Soundcloud.com
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

przez niszczenie podstawowej komórki społecznej - rodziny, wyścig szczurów zwycięży, a potem "" świecie...

PS: A oto Efekt "normalnych" dewiacji: http://www.4clubbers.com.pl/ciekawe/...ml#post5239204

Za to powinni wsadzać do więzienia !
Eleman jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 30-09-2012, 16:49   #22
Experimental freak.
  
 
Freak_'s Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2009
Miasto: abroad
Postów: 915
Tematów: 138
Podziękowań: 788
THX'ów: 2 384
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 68
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 75 (+)
Freak_ 75
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Wg mnie życie homoseksualisty dusząc się w związku hetero jest jeszcze większym zniszczeniem typowego przykładu 'rodziny' Na dodatek idąc tym tropem powinniście również katować tych, którzy się rozwodzą, BO PRZECIEŻ NISZCZĄ RODZINĘ, jak i tych, którzy w ogóle nie chcą mieć dzieci. Czy to nie jest łamanie jeszcze bardziej boskiego lub naturalnego przykazania, aby kontynuować rasę ludzką?

Eleman brak mi słów. Co ma koza do gender człowieka!? Tonący brzytwy się chwyta?

Co do samych LGBT. Znam dużo takich osób lub z nimi rozmawiałam oraz par z krótkim czy długim (kilkuletnim) stażem, z różnych środowisk, w różnych wieku, żyjących na różnym poziomie i nikt nigdy nie powiedział, że ROBI ŹLE. Bo skoro tego się nie da zmienić to należy to wreszcie zaakceptować. Owszem, problem może mieć otoczenie, rodzina. Ale również jest to efekt waszego 'anty', iż ludzie stają się wyłączeni, głównie z zacofanego środowiska.

Kończę już, bo i tak dalej nikt czegoś ciekawego nie powiedział, powielane stereotypy i wymysły oraz wypowiedzi 'nie wiem, nie znam, ale się wypowiem'.

Zawsze najbardziej mnie ciekawi sytuacja, gdy to właśnie wasze dziecko do Was przyjdzie i powie 'mamo/tato jestem gejem/lesbijką'
__________________
Freak_ jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Freak_ za ten post:
Stary 30-09-2012, 17:20   #23
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

A niech sobie będą lezbijki (bo o pedałach nie będe wspominał, jak dla mnie to wynaturzenie) ale w życiu bym takim nie dał dziecka pod opiekę, nikt mi nie powie że homoseksualiści są w 100 % zdrowi na psychice, naturalną rzeczą jest że facet potrzebuje kobiety, a kobieta faceta, wszelkie inne połączenia, nie są normalne. Nawet nie chce myśleć jak takie dziecko miałoby zrytą psychikę gdyby zaczęto go wytykać palcami, ktoś kto dąży do tego jest po prostu nieodpowiedzialny, w zwiazkach hetero tez zdarza się patologia, ale taka "rodzina" to juz jest patologia sama w sobie.
__________________

Last edited by Konr@do; 30-09-2012 at 17:26.
Konr@do jest offline  
Konr@do dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 30-09-2012, 17:27   #24
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 627
Tematów: 160
Podziękowań: 3 913
THX'ów: 3 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Cytat:
Napisał Freak_ Zobacz post
Kończę już, bo i tak dalej nikt czegoś ciekawego nie powiedział, powielane stereotypy i wymysły oraz wypowiedzi 'nie wiem, nie znam, ale się wypowiem'.

Zawsze najbardziej mnie ciekawi sytuacja, gdy to właśnie wasze dziecko do Was przyjdzie i powie 'mamo/tato jestem gejem/lesbijką'
Napisałaś 4 posty w tym temacie i nie podałaś ani jednego rzeczowego argumentu, ciągle zasypujesz nas tylko argumentum ad hominem. Non stop odwracasz kota ogonem i zamiast podac swoje argumenty - próbujesz podważyc nasze. Bardzo wygodne, kiedy nie ma się nic do powiedzenia.

I jeszcze ostatnie zdanie... Ja powiem to samo: zawsze mnie ciekawi, jak młodzi ludzie opowiadający się za przyzwoleniem na posiadanie dzieci przez homoseksualistów czuliby się, gdyby mieli dwóch ojców.
__________________
Matan Zajcev jest offline  
Matan Zajcev dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 30-09-2012, 20:46   #25
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Freak_

Fajnie, patrzysz w jedną stronę- a raczej na jedną stronę.
Dokładniej chodzi mi, że patrzysz na parę homoseksualistów, że tych co ty znasz [również znam i nie mam do nich zastrzeżeń] to nadają się na rodziców, są spokojni i poukładani.

A zapytałaś jakieś dziecko w przedszkolu co sądziłoby jakby miało dwóch tatusiów a mamusi nie, lub na odwrót?
Sądzę że nie, więc domyśl się jak ty byś się czuła budząc się pewnego dnia i mając dwóch tatusiów lub mamusie

Kolejna sprawa jest taka, znasz wiele par homo, ok ja też znam parę, ale wiesz dobrze jakie są ich relacje wewnętrzne?
Może tylko dla "publiki" pokazują że jest super, może dlatego jest im super bo nigdy nie mieli WSPÓLNYCH poważnych problemów, które musieliby rozwiązać?

Żyć niech sobie żyją, ale uważam że dzieci nie są zabawkami które można rozdawać.


Cytat:
A oficjalnie homoseksualizm chorobą nie jest już od 1973 wg DSM (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) oraz od 1990 wg ICD (International Classification of Diseases) prowadzone przez WHO
Jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich badań..
__________________
Memciu jest offline  
Stary 30-09-2012, 22:49   #26
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
zipZloty's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Feb 2011
Miasto: Radom
Postów: 386
Tematów: 89
Podziękowań: 306
THX'ów: 567
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 18 (+)
zipZloty 18
Odwiedź profil zipZloty na Soundcloud.com Odwiedź profil zipZloty na Mixcloud
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Cytat:
Napisał Freak_ Zobacz post
Owszem, problem może mieć otoczenie, rodzina. Ale również jest to efekt waszego 'anty', iż ludzie stają się wyłączeni, głównie z zacofanego środowiska.
Czyli sądzisz, że ludzie mający jakieś 'ale' i nie akceptujący homoseksualizmu i tego by mieli dzieci są zacofani? Aleś Ty postępowa :D

@Memciu, wystarczy sprawdzić kto finansuje WHO, a potem poczytać co nieco o tej rodzinie.. wszystko się wyjaśni w trymiga :D

Pozdrawiam
__________________
zipZloty jest offline  
zipZloty dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 01-10-2012, 10:43   #27
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 374
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

"WHO jak NWO" freak, nie bądź faszystka. Taka trendy jesteś przecież :p nie każdy musi mieć takie samo zdanie (wielce nowoczesne) jak Ty. Dla mnie ludzie są albo normalni albo nienormalni. Jeśli ktoś "zdrowy na duchu" wybiera pedalstwo to znaczy że jest nienormalny. Nawet zwierzęta instynktownie wybierają przeciwna płeć więc o czym tu mowa? Książki... W Twilight i w wampira edwarda też wierzysz? Większość pseudonaukowych książek to swego rodzaju sensację dla takich odmiencow którzy szukają usprawiedliwienia dla swojej choroby umysłowej książka ma się podobać wydawcy i ma przede wszystkim zarabiać. Nie masz zarobku? Znajdź target gdzie panuje nisza.
__________________
Sanbit jest offline  
Sanbit dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 01-10-2012, 15:33   #28
..:: true Member ::..
  
 
Anoren's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Mar 2011
Miasto: Tak.
Wiek: 25
Postów: 259
Tematów: 17
Podziękowań: 588
THX'ów: 191
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Anoren 3
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Ja powiem tak. Nie mam nic do osób homoseksualnych, pod warunkiem że:
a) Nie paradują z tym wszędzie, próbując na siłę wcisnąć ludziom swoje racje
b) Nie mają dzieci - takie dziecko jest już na starcie psychicznie zniszczone, może jeszcze przedszkole/podstawówkę jakoś przetrwa, ale wszyscy znamy realia gimnazjum. Nie wykluczałbym nawet zabójstwa z tegoż powodu.
Tak ogólnie promowanie homoseksualistów to atak na rodzinę i przyrost naturalny ludzkości. Warto jeszcze wspomnieć, że za 10-15 lat heteroseksualiści też będą walczyć o swoje prawa.
Anoren jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Anoren za ten post:
Stary 01-10-2012, 17:40   #29
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kraik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2010
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 312
Tematów: 14
Podziękowań: 148
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
kraik 30
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Ja tam do homo też nic nie mam do półki nie chcą nic ode mnie ( i nie chodzi tu o rozmowę )no i trochę śmieszne jest tworzenie jakiś parad równości bo to tak jak b y hetero robili parady że są hetero są hom o to niech będą ale niech nie zamyka się miasta bo oni muszą się przejść w grupie. Co do dzieci nie wydaje mi się zeby to jaki kol wiek wpływ miało na to czy dziecko później będzie homo czy hetero bo skoro z rodzin hetero powstają homo to jakoś nie widzę w tym związku więc nie widzę przeciwwskazań. A jeżeli chodzi o psychikę dziecka (przejścia w szkole itd) to logiczne że w kraju takim jak np Polska takie dziecko będzie miało ciężko bo u nas nie ma tolerancji dla osób "innych" i nie chodzi tylko o samą orientacje seksualną ale również wyznanie czy kolor skóry więc bardziej wina w przypadku zniszczenia psychiki dziecka leży po stronie społeczeństwa niż po stronie samych rodziców. A czy dziecko będzie miało gorzej u rodziny homoseksualnej niż w domu dziecka to bym się kłucił bo jednak dom dziecka skreśla takie osoby i tam w cale nie mają lżej... A co do tego czy są zdrowi na umyśle nie jest to normalne więc jakieś odchylenie jest ale czy znowu wszystkie rodziny hetero są takie normalnie i zdrowe na psychice kłócił bym się...

Last edited by kraik; 01-10-2012 at 17:41.
kraik jest offline  
Użytk. którzy podziękowali kraik za ten post:
Stary 01-10-2012, 17:54   #30
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
technops's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Apr 2007
Miasto: Kłodzko
Wiek: 39
Postów: 382
Tematów: 10
Podziękowań: 915
THX'ów: 393
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 18 (+)
technops 18
Odwiedź profil technops na Facebook Odwiedź profil technops na Last.fm
Odp: Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Raport amerykańskiego socjo

Oczywiście, że dzieciakom będzie lepiej w normalnych rodzinach... patalogicznych, rozbitych, z problemami alkoholowymi itp czemu tego nikt się nie czepia. Jakby dziecko miało być wychowane przez pare homo to już zło o jezu masakra, koniec świata. A jak jest normalna rodzinka, w zgodzie z normami etycznymi to wszystko jest cacy a za drzwiami rozgrywa się dramat. No ale co z tego przecież to typowa rodzina kobieta i mężczyzna nie
__________________

Last edited by technops; 01-10-2012 at 17:59.
technops jest offline  
Użytk. którzy podziękowali technops za ten post:
 

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:44 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->