PiS chce przywrócenia kary śmierci - Strona 4 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: kozawpns
Temat ma 39 komentarzy i 6981 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 28-11-2011 (22:10).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


PiS chce przywrócenia kary śmierci


zobacz także:

« Dezomorfina lub 32 pytania na prawo jazdy »
 
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 28-11-2011, 19:16   #31
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
Zaprzestań oglądania W-11 i zacznij oglądać porządne filmy a nie niskobudżetówki TVN-u
Skoro byłby winny to by poszedł proste Gdyby wiedział, że coś takiego może go czekać to psychika by mu na to nie pozwoliła, a jeśli by mu pozwoliła to chyba dobrze, że taką karę dostał Ofiarą mogłaby być czyjaś dziewczyna A wtedy życzyłbyś takiemu jak najgorzej.
Jeśli napisałeś post i chciałeś zobrazować "rzekomy" gwałt to zapewniam Cię, nikt pochopnie nie skazałby drugiego człowieka na śmierć
Jeszcze raz, mniej filmów
Nie oglądam TVN. W ogóle TV. Wystarczy że poczytam posty niektórych jednostek, wystarczające by się rozpłakać.

A Ty wyjdź spoza 4clubbers i pooglądaj filmy ludzi, którzy kręcili zachowanie policji podczas Marszu Niepodległości, tak dla przykładu. Jak niewinny przechodzień dostał gazem po oczach, kilkanaście kopniaków od bezczelnego policjanta i 3 msc aresztu.

Albo w ogóle wyjdź na ulicę w nocy i natknij się na patrol policji. Zobaczymy jak będą z Tobą rozmawiać i czy na dołka Cię nie wezmą dla "wykazywalności".
Gordon_FreeMaN jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 28-11-2011, 19:23   #32
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 35
Postów: 4 494
Tematów: 327
Podziękowań: 15 734
THX'ów: 3 538
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 79
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

ja jestem za dobry pomysł
__________________
Dave al Mine jest offline  
Stary 28-11-2011, 19:31   #33
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 372
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
A Ty wyjdź spoza 4clubbers i pooglądaj filmy ludzi, którzy kręcili zachowanie policji podczas Marszu Niepodległości, tak dla przykładu. Jak niewinny przechodzień dostał gazem po oczach, kilkanaście kopniaków od bezczelnego policjanta i 3 msc aresztu.
Wychodzę, każdego dnia, ale takich bredni nie jestem w stanie sobie wpoić Filmy ludzi oglądałem i za pewne uważam podobnie jak Ty, że była to ostra prowokacja służb i zakłamanie mediów w Polsce Bywa Nie jestem jednak w stanie wyobrazić sobie sytuacji, gdzie laska idzie na policję i wmawia na komisariacie, że koleś ją zgwałcił w nocy. Niebiescy pakują tyłki w swoje równie niebieskie pojazdy, jadą do siedziby gościa (laska pewnie go znała, skoro zna jego adres, imie i nazwisko) i zabierają go. 24H -> wyrok -> krzesło Gdzie badania DNA, prokuratura, sąd, sprawa? Przecież wszystko da się udowodnić i to nie policja decyduje o tym, czy jesteś winny czy nie

Druga sprawa, tego typu wyroki dotyczyć mogą jedynie najgorszych degeneratów społeczeństwa, recydywistów, morderców seryjnych, etc Po co komu oni? Jakie mają prawo do życia, skoro sami to prawo do życia odbierali innym?

Cytat:
Albo w ogóle wyjdź na ulicę w nocy i natknij się na patrol policji. Zobaczymy jak będą z Tobą rozmawiać i czy na dołka Cię nie wezmą dla "wykazywalności".
Nie wyglądam ani na ćpuna, ani nie jestem dresem, a tymbardziej już nie jestem chamem w rozmowie, więc ani razu nie dałem panom mundurowym powodu, by zostać zawiniętym na dołek.
A nie, przepraszam, raz przeszukiwany po kieszeniach byłem
__________________
Sanbit jest offline  
Stary 28-11-2011, 19:43   #34
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Może... nie wiem. Obozy pracy a nie śmierć.

Dać robotę więźniom by budowali, dać robotę bezrobotnym by ich pilnowali. dwie pieczenie na jednym ogniu by się spiekło.
Gordon_FreeMaN jest offline  
Stary 28-11-2011, 19:46   #35
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 372
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Może... nie wiem. Obozy pracy a nie śmierć.

Dać robotę więźniom by budowali, dać robotę bezrobotnym by ich pilnowali. dwie pieczenie na jednym ogniu by się spiekło.
Od ilu wieków mówi się o tym by wysyłać ich do kamieniołomów? Jakoś do tej pory mało kto porządek z tym zrobił. Odpracowywać karę to rzekomo niehumanitarne -,- A już w ogóle zmuszać kogokolwiek do pracy to "Broń Cię panie Boże" według Kościoła Lepiej niech siedzą na dupach całe życie i spacerują 15 minut raz dziennie za nasze pieniądze
__________________
Sanbit jest offline  
Stary 28-11-2011, 20:30   #36
..:: Member ::..
  
 
Oranje307's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Nov 2011
Miasto: wielkopolska
Wiek: 29
Postów: 106
Tematów: 6
Podziękowań: 17
THX'ów: 47
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Oranje307 1
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Ahh ten Kaczyński . Próbuje zaimponować, ciekawe czym ... Teraz jak zbłaźnił się na maksa to szuka jeszcze większej dziury. Jestem na nie. Pan Bóg życie daje i Pan Bóg życie zabiera.
Oranje307 jest offline  
Stary 28-11-2011, 20:42   #37
..:: Elite VIP ::..
  
 
Nobody's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Nowhere
Postów: 2 847
Tematów: 449
Moja Galeria: 1017
Podziękowań: 231
THX'ów: 14 312
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 35 (+)
Nobody 35
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał ..:::NTP:::.. Zobacz post
ciekawe czy tak samo cwanie byś mówił gdybyś wrócił na mega bombie do domu przy braku pamięci a następnego dnia na kacu przyjechałby radiowóz po Ciebie ponieważ jakaś laska oskarża Cię o gwałt HA HA HA ale byłby niefart gdybyś był niewinny a by Ci to przygwoździli co? i wtedy... bye bye monotonio
o chłopie haha :D nikt bez powodu by nikogo nie skazał na stołek.. zwykłe słowo dziewczyny że ten a ten zgwałcił nie wystarczy. Tak jak sanbit napisal.. przestan oglądac w-11 :x

btw.. ciekawe ile jeszcze raz przeczytam "sanbit wyjdz z domu". Ulubiona obrona anty-adminów :D Za kazdym razem śmieszy tak samo ^_^
__________________

Last edited by Nobody; 28-11-2011 at 20:45.
Nobody jest offline  
Stary 28-11-2011, 20:52   #38
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał Nobody Zobacz post

btw.. ciekawe ile jeszcze raz przeczytam "sanbit wyjdz z domu". Ulubiona obrona anty-adminów :D Za kazdym razem śmieszy tak samo ^_^
Pare razy z Waszych ust też takie słowa czytałem
co do tematu, ja jestem za, jednak to już by była ostateczność, w przypadku najgorszych zbrodni etc, ale jednak nie ma szans na wprowadzenie tego, więc i nie uważam by było nad czym dyskutować
__________________
Konr@do jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Konr@do za ten post:
Stary 28-11-2011, 21:17   #39
..:: Elite VIP ::..
  
 
Nobody's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Nowhere
Postów: 2 847
Tematów: 449
Moja Galeria: 1017
Podziękowań: 231
THX'ów: 14 312
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 35 (+)
Nobody 35
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post
Pare razy z Waszych ust też takie słowa czytałem
co do tematu, ja jestem za, jednak to już by była ostateczność, w przypadku najgorszych zbrodni etc, ale jednak nie ma szans na wprowadzenie tego, więc i nie uważam by było nad czym dyskutować
nikt w tym temacie nie napisał że chciałby śmierci za kradzież cukierków.. już kilka razy było napisane że za najokrutniejsze zbronie. To nie.. oczywiście hejterzy tylko przeczytają "... jestem za ..." nie zwracając uwagi na pozostałą cześć posta.
__________________
Nobody jest offline  
Stary 28-11-2011, 22:10   #40
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

No i co z tego że wcześniej pisali? ja pisze co ja uważam, nie musze się odnosić do zdanie innych he? Chłopie ostatnie Twoje posty są wręcz żenujące, ale nie chce znowu się z Tobą bić na słowa, jak nie umiesz czytać nie moja wina. Jak Ci nie pasuje moje zdanie to go nie czytaj i tyle, i nie zachowuj się jak urażona dziewczynka, bo później znowu mi wmówisz że Cię obrażam -,-
__________________
Konr@do jest offline  
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->