DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Imprezy Klubowe & Festiwale > Archiwum Imprez

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: FazZi85
Temat ma 33 komentarzy i 9861 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 24-10-2011 (18:45).

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa


zobacz także:

« Artento Divini @Club 139 lub HALLO WEEN PARTY @ Dos Gringos - Oleksów »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-10-2011, 01:49   #21
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

ha ha brawo za przykłady z tym napisałem wcześniej że rozumiem że nie lubisz discopolo, a ty dalej pier....sz swoje, weź ogarnij to że wiedza na temat gatunków/stylów muzycznych u ludzi jest bardzo uboga, a w necie większość ludzi klasyfikuje muzyke do 2óch worków z napisem "techno" i "disco polo" (zapytaj jakiś przypadkowych osób, jakiej muzy słucha, gwarantuje że większość odpisze ci techno lub hiphop czy tam discopolo) więc osoba prowadząca daną stronę internetową liczy na ruch i zainteresowanie, dlatego raczej dodawane jest tam wszystko to co z tym związane, np jesteś w barze to znajdziesz tam piwo oraz wódke,a wszystko jest podpisane alkohol, tak samo z muzyką dance/disco która jest błędnie klasyfikowana do do worka discopolo, ogólnie bardzo mało jest informacji pomiędzy różnicami muzyki disco, dance, a disco polo.
po 2gie osoba która prowadzi portal odnośnie muzyki raczej będzie pozycjonowała stronę pod pewne hasła, a że ludzie nie są dostatecznie oświeceni w tym kierunku to szufladki/worki z napisami są tylko dwa czyli takie jakie używają ludzie.

Szukając zespołu Power Play znalazłeś go w w jakim worku? pewnie z napisem "disco polo" i go tak samo klasyfikujesz, bo tak pisało w necie, a to może być BŁĄD.
Z tego co ja wiem np: zespół D-Bomb jest zespołem Dance, a każdy klasyfikuje to do discopolo, a dance dla mnie niema nic wspólnego z disco polo.

Skoro po 2óch h rozmowy z dziewczyną sądzisz/stwierdzasz że panna nie jest dla Ciebie (bo dialog z nią prowadzony nie poszedł po twojej myśli) i rezygnujesz to znaczy ze słaby jesteś, każdy facet może mieć każdą kobietę na ziemi kwestia prowadzenia odpowiedniego dialogu, używania klucza odpowiedniej gry słownej, weź pod uwagę to że czasem panna może mieć zły dzień, więc może pociskać każdemu napotkanemu facetowi który ją podrywa/gada/rozmawia.

I nie żyj internetem tylko, bo 70% rzeczy w necie to śmiecie i głupoty są np: durne aplikacje/gry na facebooku które jednak tak bardzo ciekawią ludzi, że grają w nie i klikają.

Nie bez powodu napisałem wcześniej metalike w cudzysłowiu.
Bardzo dobrze że wiesz i znasz różnice pomiędzy disco, a Italo disco, (za to szacun) ale sporo ludzi nie rozróżnia tego wcale, czyli jak to określasz sam, prości ludzie.

Więc na sali dance w IGU. czyli potocznie zwanej salą "disco" nie leci tylko "disco polo" ale też i muzyka "dance" nawet "rock and roll" czy tam weselne klimaty, a na sali main floor czyli dużej zwanej potocznie "techno" leci wszystko inne.

To że pisze w internecie coś nie musi być konieczne z prawdą. Widzisz fotkę auto bmw i podpis BMW, a w środku jest ślinik "malucha", ale przekonasz się dopiero jak otworzysz maskę tego auta.
Tak samo to że znalazłeś daną informację w necie o zespole nie znaczy że w klubie leci ciągle ten zespół, bo jest ich wiele, sala dance wcale nie oznacza że tam non stop leci "discopolo"

Amen

Ps. Jak mnie uważasz dalej za głupka to znaczy że nie rozumiesz mojego przesłania.
__________________

Last edited by FazZi85; 11-10-2011 at 02:02.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
FazZi85 dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 11-10-2011, 18:55   #22
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Jan 2006
Miasto: Bochnia
Wiek: 36
Postów: 301
Tematów: 24
Podziękowań: 67
THX'ów: 89
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
djpumba 3
Odwiedź profil djpumba na Facebook
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

ogarnijcie sie to jest temat o artiego urodinach i teraz to mozecie wrazenia po imprezie napisac
__________________
djpumba jest offline   Reply With Quote
djpumba dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 11-10-2011, 19:00   #23
..:: true Member ::..
  
 
Wesley's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Apr 2010
Miasto: Kraśnik
Wiek: 36
Postów: 150
Tematów: 8
Podziękowań: 117
THX'ów: 162
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Wesley 2
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Dziwne Fazzi ale chyba pierwszy raz musze sie z Toba zgodzic wogole taka kłótnia mogla by w zasadzie nie miec konca, bo kazdy z was ma swoje racje...

Buła uważasz ze muzyka prezentowana na duzej sali jest beznadziejna... To teraz podam ci mały przyklad. Jakies dwa tygodnie temu w okolicach godziny 3 w nocy, kiedy na parkiecie bawilo sie jeszcze jakies 100 osob postanowilem grac bardziej ambitnie. Polecialy 2 kawałki minimalne i kilka tech-house'ow. Efekt byl taki ze na parkiecie zostalo jakies 15 osób... Czemu?? Bo to wy, klubowicze tak naprawde decydujecie o tym przy czym sie bawic.

Mozna by powiedziec : "to wina Dj'i bo takiej muzyki ich nauczyli" albo "to jest wiejska potupajka wiec ambitne dzwieki nie sa dla nich" ... I z tym tez sie nie zgodze. Przyklad to ostatni Freak w Graffiti w Lublinie na ktorym bylem. Z calym szacunkiem dla dj'i grajacych mniej wiecej do 23, Many czy Alan White genialny set, rewelacyjna muzyka !! Ludzie sie zaczeli bawic jak skonczyli grac... Brawo dla Ziutka ktory ta impreze uratowal wlasnie komercja... Podsumowania zadnego nie bede pisal bo cokolwiek bym nie napisal to i tak kazdy racje bedzie mial swoje

A impreza urodzinowa Artiego byla naprawde meeeeeeeeeeeeeega :D dzis mnie dopiero puscilo ;p normalnie, party roku :D ;*
Wesley jest offline   Reply With Quote
Wesley dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 11-10-2011, 19:14   #24
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 89
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Wesley, ja mam tylko nadzieję, że nie spoczniecie na laurach i niedługo znów będę mógł odwiedzić Iguanę, od tej strony, która mi się bardzo podoba ;D
nie mówię o tych drinkach etc. tylko dla samego klimatu, bo akurat ja alkoholu nie piję więc wiecie xD

co do Frozena i Fazziego... Panowie, nie chcę Was karać, ale jeśli będę zmuszony to tak zrobię, dlatego skończcie Waszą dyskusję w tym temacie

Last edited by Kameleon; 11-10-2011 at 19:16.
Kameleon jest offline   Reply With Quote
Kameleon dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 11-10-2011, 19:42   #25
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Ja się nie kłócę z Frozen'em tylko uświadamiam mu w jakim jest błędzie, bo ocenia coś po tym co pisało/znalazł w internecie. Poza tym w żadnym moim wpisie nie kieruję do niego żadnego obelżywego słowa, a w jego wpisach skierowanych do mnie jednak są... widocznie taki jest jego poziom.

Jak uświadamia się mu to i tak wykręca się ze nie dla muzyki tylko dla znajomych jest w klubie. OK ja to rozumiem, bo jestem tolerancyjny oraz umiem przyjmować krytykę, wcale przecież nie flugam na niego nic ani, bo szanuję każdego człowieka.

Wpis Wesley'a jest bardzo trafny, w klubie gra się dla ludzi po prostu.

Poza tym Frozi dam Tobie jeszcze przykład:
Masz 2kieliszki w jednym z nich jest wódka w drugim woda. Jak rozróżnisz optycznie (wzrokowo) w którym co jest co? (wąchać, smakować, konsumować, dotykać - nie możesz)
_______
Moja relacja z tej imprezy jest bardzo pozytywna, pomimo tego że nie zrealizowało się to co oczekiwałem i mam pewien żal co do obietnicy Arti'ego.

Konsumowałem % przywitałem się z Pumba, Q-Bass, porozmawiałem z ADJ, Wuju Adam, poznałem przy okazji naszego Kamelka z K-Tronic, a poza tym to sporo chodziłem po sali i rozmawiałem z z znajomymi choc nie ze wszystkim sie udało. A i dłuuugo czekałem na drinki, które jednak mógł sobie każdy wziąć bez problemu.
Barman też co jakiś czas jakiś triczek wykonywał

Z 4clubbersów wiem że byli
01. Erise
02. Wesley
03. _Kameleon_
04. djpumba
05. czokler92
06. xEmcia94Xx
07. kajeczkaxxx
08. djadrriano
09. D-LINE
10. K-TRONIC
11. Klimazz88
12. Baniczek
13. E-Gain
14. Camo
15. djmateusz90
16. kamilsgsp
__________________

Last edited by FazZi85; 11-10-2011 at 20:06.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali FazZi85 za ten post:
Stary 11-10-2011, 21:06   #26
..:: Klubowicz ::..
  
 
K-Tronic's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Feb 2006
Postów: 993
Tematów: 41
Podziękowań: 184
THX'ów: 3 969
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 4 (+)
K-Tronic 4
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa



działo się działo ...
__________________
K-Tronic jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali K-Tronic za ten post:
Stary 12-10-2011, 17:58   #27
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Jan 2006
Miasto: Bochnia
Wiek: 36
Postów: 301
Tematów: 24
Podziękowań: 67
THX'ów: 89
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
djpumba 3
Odwiedź profil djpumba na Facebook
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

bylo fest dobrze wodka sie lała strumieniami i nie tylko
__________________
djpumba jest offline   Reply With Quote
djpumba dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 12-10-2011, 18:11   #28
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Cytat:
Napisał Wesley;4619382[B

Buła uważasz ze muzyka prezentowana na duzej sali jest beznadziejna... To teraz podam ci mały przyklad. Jakies dwa tygodnie temu w okolicach godziny 3 w nocy, kiedy na parkiecie bawilo sie jeszcze jakies 100 osob postanowilem grac bardziej ambitnie. Polecialy 2 kawałki minimalne i kilka tech-house'ow. Efekt byl taki ze na parkiecie zostalo jakies 15 osób... Czemu?? Bo to wy, klubowicze tak naprawde decydujecie o tym przy czym sie bawic.
[/B]

to ma byc argument? my decydujemy?:X tak jasne:D media kreują gusta w dzisiejszym świeci a Wy im przytakujecie grajac to samo badziewie w kazda sobote, przez co wiekszosc klubowiczow nie ma zielonego pojecia o innej muzyce, a co za tym idzie nie potrafia sie przy niej bawic:< tak jak ja nie potrafie sie bawic przy pompkach:<
po 2. jak widzialem pare razy przy hardstylu ludzie sie bawia na Igu tak samo jak przy tych nieszczesnych komercyjnych pseudo dzwiekach a i tak jest grany 30min na imprezie? wiec ja sie pytam czemu?:X
__________________
1x2Buła jest offline   Reply With Quote
1x2Buła dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 12-10-2011, 22:10   #29
..:: true Member ::..
  
 
Wesley's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Apr 2010
Miasto: Kraśnik
Wiek: 36
Postów: 150
Tematów: 8
Podziękowań: 117
THX'ów: 162
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Wesley 2
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

A czy muzyka niszowa gdyby byla grana w kazdym klubie dalej byla by niszowa?? Tak samo jak mial byc cykl imprez Hard Bass i czemu ich nie ma?? Bo nie sprawdzilo sie calonocne napierdzielanie hardstylem...

Nie chce robic off'a... Przyjdz do mnie jak bede w Igu a pogadamy przy barze na ten temat

A wódaaaa doslownie lała sie strumieniami pzdr
Wesley jest offline   Reply With Quote
Wesley dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 12-10-2011, 22:48   #30
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

nie sprawdzilo sie bo bylo w piatek a wiadomo ze w tych terenach ludzie w sobote pracuja i raczej nikt nie przywykł do imprezowania w piątek. ok koniec offtopa.
__________________
1x2Buła jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->