UNDERGROUND (Wielgus) - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Kluby & Dyskoteki
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność


Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: FazZi85
Temat ma 6 komentarzy i 6607 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 09-03-2012 (12:43).

Tags: , , ,


Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz ten klub ?
5 - Bardzo dobrze 7 63.64%
4 - Dobrze 1 9.09%
3 - Przeciętnie 1 9.09%
2 - Tak sobie 0 0%
1 - Fatalnie 2 18.18%
Głosujących: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Lista oznaczonych użytkowników


UNDERGROUND (Wielgus)


zobacz także:

« Klub Bastylia (Nowy Wiśnicz) lub Bada Bing (Białystok) »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2011, 14:38   #1
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
UNDERGROUND (Wielgus)


UNDERGROUND
Wielgus

Opis klubu :
Nie ma sobie równych, ponieważ jako jedyny do dyspozycji Gości posiada 1000 m2 przestrzeni, w całości monitorowanych. Na dwóch poziomach umiejscowione są dwie sale taneczne. Pierwsza znajdująca sie pod ziemią, z najnowocześniejszym oświetleniem oraz nagłośnieniem, trzynastoma 10-cio osobowymi lożami oraz bogato wyposażonym barem gdzie rozbrzmiewa muzyka klubowa. Druga sala z klimatycznym wystrojem, z dużym parkietem tanecznym, na którym królują największy hity lat '80 oraz przeboje disco polo, przystosowana jest do organizowania koncertów.

Lokal posiada również strefę gastronomiczną z bogatą kartą menu.

Oferujemy dwa oświetlone i monitorowane, całkowicie bezpłatne parkingi z 350cioma miejscami.

Dzięki swojemu położeniu Klub UNDERGROUND przystosowany jest do organizowania imprez masowych, gdzie prócz pięknego krajobrazu można podziwiać plener z jaskiniami oraz licznymi oczkami wodnymi.

Bilety/Asortyment: 10pln


Galeria klubu:



Informacje kontaktowe/lokalizacja :

Wielgus
28-500 Kazimierza Wielka
Telefon: 788 538 816
Telefon: 790 306 108
FAX: +1 800 889 9898
E-mail: [email protected]
Strona www : http://www.klubunderground.pl/
----------
Jak oceniasz poziom danego klubu/dyskoteki ? Zagłosuj w ankiecie i wyraź swoją opinię!

Last edited by Trush; 15-06-2011 at 22:21.
FazZi85 jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 01-03-2012, 19:39   #2
..:: Świeżak ::..
  
 
DJ_Sebii's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jan 2012
Miasto: Cały Świat
Wiek: 33
Postów: 8
Tematów: 2
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
DJ_Sebii 1
Odwiedź profil DJ_Sebii na Facebook
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

Mój Najlepszy Klubik w którym miałem niezłą przygodę polecam ten klub jest fantastyczny klimat dwie sale taneczne parking bezpłatny bar oraz hotel itd Pozdrawiam
DJ_Sebii jest offline   Reply With Quote
Stary 08-03-2012, 18:44   #3
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Mar 2011
Miasto: Niedaleko
Postów: 14
Tematów: 1
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deejwid 1
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

Popieram kolegę wyżej

Bardzo fajny klub 2 sale.
Na pierwszej możemy usłyszeć muzykę taneczną DISCO POLO i hity lat '80.
Na drugiej możemy usłyszeć takie gatunki jak: HANDS UP, HOUSE, ELECTRO HOUSE, DANCE.

Muzyka naprawdę fajna dobry klimat co sobota sporo klubowiczów i klubowiczek. Jeden z lepszych klubów jakie odwiedziłem

PS. I cięgle go odwiedzam :D

EDIT: promo set z UNDER
http://www66.zippyshare.com/v/18677103/file.html

Last edited by deejwid; 08-03-2012 at 21:42. Powód: poprawione specjalnie dla kolegi z forum Konr@do
deejwid jest offline   Reply With Quote
Stary 08-03-2012, 19:10   #4
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

@up to chyba bardzo mało widziałeś :D
no cóż wiejska potupanka z średnią wieku 15 lat :D ale co kto lubi ! :D
techno
__________________
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 08-03-2012, 21:34   #5
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Mar 2011
Miasto: Niedaleko
Postów: 14
Tematów: 1
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deejwid 1
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post
@up to chyba bardzo mało widziałeś :D
no cóż wiejska potupanka z średnią wieku 15 lat :D ale co kto lubi ! :D
techno
Wiele nie widziałem - racja nie mam możliwości aby jechać gdzieś dalej i zobaczyć jak jest gdzie indziej. Myślę, że niedługo to się zmieni (kwestia transportu).

Tak, tak, tak potupanka. Rozumiem że Ty się urodziłeś w Energy 2000 a wychował Cię Dj Hubertuse i Thomas.
Od czegoś się zaczyna prawda ? Jak na okoliczne kluby ten oceniam najlepiej. Są dwa poziomy taneczne, obiekt monitorowany, dobra ochrona, muzyka spoko, 3 bary, dużo miejsca. Gdzie indziej tego nie ma więc uznaję to za zaletę i zaliczam do lepszych w których byłem (jak wspomniałem było ich mało).

"techno" napisałam to potocznie bo tak się mówi. Doskonale wiesz o co chodzi ale rżniesz głupa.

Druga sala to sala na której możemy usłyszeć: HANDS UP, HOUSE, ELECTRO HOUSE, DANCE.

Lepiej ?

Wcale się nie dziwię, że wybrzydzasz no cóż w końcu Krk. Jest gdzie się bawić. Jeśli znasz inny LEPSZY klub z okolic Kazimierzy Wielkiej to napisz
deejwid jest offline   Reply With Quote
Stary 08-03-2012, 21:54   #6
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

Tak masz rację, w tej okolicy nie ma NIC, przykre ale prawdziwe. Większosc oferuje to samo czyli wixę gdzie wpuszczają byle kogo i coż nie można mieć zbyt duzych wymagan, no ale nie masz się czym zachwycać bo nie widzę tam nic specjalnego, muzyka, ludzie ( małolaty i wiejskie cwaniaki) no więc ogólem klapa Ale lepszy rydz niż nic jak to mówia Jak ktoś idzie ze znajomymi to w zasadzie wszędzie można się bawić no ale trzeba też mieć wyższe wymagania
Jak tam słyszałeś house czy e-h w czystej postaci to gratuluję :D chyba że się nagle teraz coś zmieniło w co jednak wątpie ;d
Nie zniechęcam nikogo, tylko opisałem to z mej perspektywy pozdro !
Co do lepszych w tej okolicy to kieruj się w strone Buska tam masz Heaven czy Imperium to już wyższy level, niż tu :D
__________________

Last edited by Konr@do; 08-03-2012 at 22:06.
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Stary 09-03-2012, 12:43   #7
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Mar 2011
Miasto: Niedaleko
Postów: 14
Tematów: 1
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deejwid 1
Odp: UNDERGROUND (Wielgus)

House i Electro-House słyszałem jak był Dj Bolid (vicemistrz Europy czy coś takiego) no a obecny Dj Ryba (jak się nie mylę) też nie gra źle - co prawda komercja ale i tak lepiej niż pobliska konkurencja bo tam jest FATALNIE (miało się coś zmienić - zobaczymy po poście)

Co do Heaven fakt jest chyba najlepiej w okolicy - byłem parę razy. Jest to sieć klubów więc mają jakieś tam wymagania. Imperium jest bardzo porównywalne z Underground`em tyle że większe. Nic lepszego niż w Underground`zie w Imperium nie ma - taka prawda.
deejwid jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:21 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->