Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami) - Strona 8 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Tutoriale

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Romanoo
Temat ma 79 komentarzy i 79193 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 26-12-2013 (14:00).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)


zobacz także:

« Official MP3 Releases Rules 4.0 - 2013 - RIAA2013 lub Jak Zostać DJ'em PL [DOC] »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-04-2012, 14:42   #71
..:: Klubowicz ::..
  
 
Shinu1's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Oct 2009
Miasto: Markuszowa
Wiek: 35
Postów: 4 777
Tematów: 339
Podziękowań: 1 119
THX'ów: 2 854
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 23
Imię: adrian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 29
Plusów: 11 (+)
Shinu1 11
Odwiedź profil Shinu1 na Facebook Odwiedź profil Shinu1 na Youtube
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

mam taki problem ze ok nagrywa sie ale zawsze jest tak ze dzwiek jest tzw siepany probka w linku. jak to ustawic bo juz sam nie wiem zeby bylo dobrze.

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Last edited by Shinu1; 24-04-2012 at 14:42.
Shinu1 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Shinu1 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 20-11-2012, 17:50   #72
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Nov 2012
Miasto: Kraków
Postów: 1
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
ziom10 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

nie mam wejścia rec, mam tylko ch1,ch2,cd,amp, co powinno być prawidłowe do nagrywania?
ziom10 jest offline   Reply With Quote
Stary 25-11-2012, 09:49   #73
..:: true Member ::..
  
 
Eleman's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2011
Miasto: Mazowsze
Postów: 624
Tematów: 34
Podziękowań: 962
THX'ów: 798
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 4 (+)
Eleman 4
Odwiedź profil Eleman na Facebook Odwiedź profil Eleman na Youtube Odwiedź profil Eleman na Soundcloud.com
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Jaki masz mikser jeśli można wiedzieć ? Nie wierzę że nie ma REC....
Eleman jest offline   Reply With Quote
Stary 18-12-2012, 19:07   #74
..:: Adept ::..
  
 
shredder's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Nov 2012
Miasto: zdzichy
Wiek: 27
Postów: 27
Tematów: 11
Podziękowań: 1
THX'ów: 14
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
shredder 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Siemanko mam taki problem ze w traktorze nie moge nagrywac i nie ma zadnych opcji do nagrywania , dlaczego ? Dodam że jak mialem wersje demo to byla opcja nagrywania ale nie moglem jej wlaczyc . POMOCY

Last edited by shredder; 18-12-2012 at 19:09.
shredder jest offline   Reply With Quote
Stary 26-07-2013, 12:33   #75
..:: Świeżak ::..
  
 
jakobo173's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jul 2013
Miasto: Kielce
Postów: 7
Tematów: 3
Podziękowań: 1
THX'ów: 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
jakobo173 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Cześć!

Mam mixtracka pro II + serato dj intro. Niestety żeby móc nagrywać swoje sety trzeba mieć wersje serato dj. Próbuje nagrać seta na Audacity ale mam problem.
Tak wyglądają gniazda z tyłu kontrolera:


Nagrywa okej jeżeli podłącze przejściówkę 2xrca - jack do gniazda line in w komputerze (PC). Ale tylko nagrywa... W głośnikach nic nie słyszę i tak się niestety nie da grać. Ten kabel 2xrca - jack wpinałem do wzmacniacza i wszystko grało elegancko. Teraz nie wiem kompletnie co zrobić żeby rozdzielić sygnał z kontrolera tak żeby grał i w głośnikach i żeby był nagrywany na PC. W Audacity preferencje mam ustawione tak:



Bardzo proszę o pomoc! W czym leży problem? Czy użyć jakiejś innej przejściówki, innego programu, ustawić inne preferencje, użyć innego gniazda?

Pozdrawiam!
jakobo173 jest offline   Reply With Quote
Stary 18-09-2013, 17:30   #76
..:: Klubowicz ::..
  
 
kamyk921's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Mar 2009
Miasto: .
Wiek: 32
Postów: 1 126
Tematów: 293
Podziękowań: 1 219
THX'ów: 11 818
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 262
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 59 (+)
kamyk921 59
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

A ja mam dziwny problem i nie wiem w czym tkwi szczegół otóż... Mikser Behringer DJX 700 ( 1 kanał kabel czincz - mini jack podpięty pod wejście słuchawkowe, 2 kanał od miksera do karty USB (Sweex 7.1) tym samym kablem, następnie TAPE też tym samym kabelkiem pod wejście mikrofonowe, master chicz-czincz pod wieżę). Kanał pierwszy śmiga elegancko a drugi ma jakieś dziwne przestery;/ które pozwoliłem sobie zarejestrować dla szybszego zdiagnozowania przyczyny, dodam że dzieje się to czasami... najlepiej słychać na 0:18s. Czy to może być po prostu brzydko mówiąc rozdupcony mikser czy ktoś ma jakieś inne pomysły - [Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.] Z góry dziękuję.

Last edited by kamyk921; 18-09-2013 at 17:32.
kamyk921 jest offline   Reply With Quote
Stary 19-09-2013, 12:56   #77
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

@jakobo173: Masz coś mało tych wyjść z tego urządzenia, powinno być wyjście na dźwięk i wyjście do nagrywania (tak jak w mixerach), masz same "OutPut" gdzie kablem typu czincz-jack podłączasz do kompa w line-in (niebieskie wejście, o ile masz, jak nie masz to pozostaje różowe mic-in), ewentualnie jak masz jeszcze jakieś inne urządzenie z wejściami in-out to można by pomyśleć, by połączyć tak jak chcesz

@kamyk921: sprawdź sobie kabelek może coś jest nie tak zbyt bardzo pozaginany lub dopnij dokładnie, żeby nie był luźny na połączeniach z urządzeniami.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Stary 10-11-2013, 19:39   #78
..:: Stały Bywalec ::..
  
 
Dołączył/a: 22 May 2011
Miasto: Borów
Wiek: 30
Postów: 73
Tematów: 16
Podziękowań: 106
THX'ów: 182
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
FreeS 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Mam pytanie co zrobić żeby podczas nagrywania tak nie trzeszczało. Gdy wezme na maksa EQ channel na maksa i channel fader podgłosze też na maksa to właśnie trzeszczy strasznie podczas nagrywania. Bardzie chodzi mi właśnie o to gdy podgłosze na maksa to trzeszczy a chciałem jakiegoś seta nagrać prosze o odpowiedz szybką
FreeS jest offline   Reply With Quote
Stary 25-12-2013, 01:58   #79
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Oct 2013
Miasto: leszno
Wiek: 34
Postów: 6
Tematów: 3
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
djdivis 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Witam mam problem z ustawieniem nagrywania seta mixer + VDJ
A wiec: wszystko gra dobrze muzyka na kanalach sie scisza i zglasnia.ale tylko jak gram bez nagrywania a jak juz chce nagrac seta i wcisne w VDJ nagrywanie to wogole nie reaguje na mixer tylko reaguje na program.
napisze rowniez ze mam laptopa i dwie karty dzwiekowe i tylko jack + chinche wychodza do wejscia sluchawkowego zadnego kabla do nagrywania nie mam.
mixer mam behringer 700.pozdrawiam
djdivis jest offline   Reply With Quote
Stary 26-12-2013, 14:00   #80
..:: Bywalec ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Dec 2009
Miasto: Wroclove
Postów: 67
Tematów: 1
Podziękowań: 625
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Diagnose 1
Odp: Jak nagrać seta? (poradnik ze zdjęciami)

Witam.Nagrałem seta w Traktor 2.Przerobiłem go na różne pliki mp3, WMA itd ale po odpaleniu go w winampie cisza, widać że czas leci ale głosu zero.Problemem mogą być codecki??
Diagnose jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->