Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Forum Producentów muzycznych / Strefa dja > DJ Zone - Dyskusje > DJ Zone - Pomoc
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Dj Bunsen
Temat ma 3 komentarzy i 1830 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 16-04-2017 (00:30).

Tags: ,


Lista oznaczonych użytkowników


Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500


zobacz także:

« Mikrofon / 250 - 300 zł / DJ lub Mikrofon nagłowny bezprzewodowy (2szt do 1000 zł) »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-04-2017, 13:52   #1
EDM Maniac
  
 
Dj Bunsen's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2009
Miasto: Zabrze
Wiek: 32
Postów: 3 202
Tematów: 814
Podziękowań: 107 527
THX'ów: 23 041
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 347
Imię: Dariusz
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 69
Plusów: 38 (+)
Dj Bunsen 38
Odwiedź profil Dj Bunsen na Facebook Odwiedź profil Dj Bunsen na Twitter Odwiedź profil Dj Bunsen na Youtube
Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500

Witajcie 😃

Przybywam dzisiaj do Was z pytaniem (zapewne dziwnym) ktore z tych wiekowych juz odtwarzaczy sa lepsze i czy w dzisiejszych czasach oplaca sie je jeszcze kupowac ? Oczywiscie sprzet tylko do zabawy, tworzenie secikow, jakies mixowanie przy grillu, piwku i takie tam. Po prosta relax. Dlaczego akurat te dwa modele? Bo sa najtansze i najlepiej mi pasuja 👍 Pionkiem mialem okazje sie pobawic i calkiem przyjemny w uzytkowaniu aczkolwiek Denon jakos bardziej mnie przekonuje swoim wygladem, krecacym sie jogiem i wygladem tzn dla mnie wyglada na solidny i duzo drozszy od CDJ-200. Jesli ktos pyta o cene to za 2 pionki +/- 800-900zl a 2 denonki - 700zl. I teraz pytanie co lepiej sie sprawdzi i bedzie dawalo wieksza frajde i nie bedzie sprawialo problemow bo tego bym nie chcial hehe Jest cos na co trzeba uwazac ? Psuje sie cos w tych denonkach tak jak np w mixerze od behringera djx 700 ? Mysle ze ktos poratuje i cos doradzi. Oczywiscie sa jeszcze reloopy, numarki ale je odrzucilem bo albo mi sie nie podobaja albo za drogie troche 😛
__________________
Dj Bunsen jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 12-04-2017, 21:30   #2
..:: true Member ::..
  
 
nowluka's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Apr 2007
Miasto: Varsovie
Postów: 584
Tematów: 33
Podziękowań: 1 831
THX'ów: 239
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 8 (+)
nowluka 8
Odwiedź profil nowluka na Soundcloud.com
Odp: Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500

Hej,

miałem Denona, średnio przypadł mi do gustu, finalnie zmienił swoje zastosowanie, ale o tym na końcu.
Odtwarzacz jest spory, na pokładzie mamy trochę poukrywanych funkcji efekty i możliwość klejenia ręcznie sampli - takie hot cue w sumie.

Talerz obraca się w magiczny sposób, efekt odtwarzania do tyłu i zatrzymywania płyty jest na wysokim poziomie. Czasem się zastanawiam, czy mój odtwarzacz nie miał uszkodzonego joga, dziwnie mi się dogrywało, nie szło mi na tym zupełnie. Na pewno można skreczować jak ktoś lubi.

Osobiście po przebojach z dns 1000 i 3500 mam uprzedzenia do denona - fajny sprzęt pod względem możliwości musisz tylko pokonać jog...

Za takie pieniądze jak teraz można to znaleźć to się na pewno opłaca, tylko że trzeba wypalać płyty i trudno potem ze sprzedażą leciwej elektroniki.

Napisz do mnie czy i co wybrałeś

Player po jakimś czasie służył za odtwarzacz audio zamiast wieży hifi.

---------- Post added 12-04-2017 at 22:41 ----------

Chciałem jeszcze dodać, że byłem chyba 3 posiadaczem i poza dziwną pracą joga nie było z tym sprzętem kłopotów. Prawdopodobnie czasem nie wczytywał wszystkich utworów kiedy płyty były nagrywane na pełnej prędkości, chyba specjalnie kupowałem jakieś omegi czy verbatim, nie wiem czy też nie wywalało jakiegoś komunikatu o błędnym bitrate - czy po prostu w niektórych utworach hardware nie radził sobie z liczeniem bpm. Trochę czasu minęło

Komentarz autora tematu:
Dj Bunsen przyznał plusa: by Dj Bunsen
__________________

Last edited by nowluka; 12-04-2017 at 21:43.
nowluka jest offline   Reply With Quote
nowluka dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 15-04-2017, 23:51   #3
EDM Maniac
  
 
Dj Bunsen's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2009
Miasto: Zabrze
Wiek: 32
Postów: 3 202
Tematów: 814
Podziękowań: 107 527
THX'ów: 23 041
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 347
Imię: Dariusz
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 69
Plusów: 38 (+)
Dj Bunsen 38
Odwiedź profil Dj Bunsen na Facebook Odwiedź profil Dj Bunsen na Twitter Odwiedź profil Dj Bunsen na Youtube
Odp: Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500

Udalo mi sie znalezc te denony za 700zl. Popisalem z wlascicielem i napisal ze jest drugim posiadaczem ale wszystko dziala, laser czyta wszystkie plyty, nie ma zadnych bledow ani klopotow z odtwarzaczami. Wiadomo ze jak ktos chce cos sprzedac to bedzie zachwalac. Po zdjeciach musze przyznac ze playery wygladaja jak nowe, nie ma rysek od mixera, przyciski niepowycierane, rzadko sie zdarza taki stan za takie male pieniadze. Wszystkie inne ogloszenia z tymi denonami wygladaja o wiele gorzej i sa drozsze. A cena taka niska bo gosciu juz sie w to nie bawi a zajmuje mu to miejsce a szkoda zeby sie marnowalo jak jest sprawne i zadbane. Poltora roku temu kupil je za 900zl wiec dlatego chce tylko 700. Zastanawiam sie czy tylko przypadkiem cos z nimi nie jest, czy nie bylo w nich grzebane, nie byly zalane bo z zewnatrz moze wygladaja bardzo fajnie, prawie jak nowki ale srodka nie widze. Jechac ich obejrzec nie moge bo to prawie 600km. Jakby wszystko bylo z nimi okey i wygladaly na zywo tak jak na zdjeciu to bym sie bardzo ucieszyl jednak mam pewne obawy co do tego bo ta cena jest troche podejrzana jak na stan sprzetu. Moze jestem przewrazliwiony i nie wierze ze ktos chce sie czegos pozbyc bo mu przeszkadza i spuszcza z ceny nie chcac na tym zarobic. Niewiem co mam zrobic bo to jednak 700zl plus koszty wysylki. Niby to nie duzo ale jakbym tak wtopil to nie bylbym zadowolony.

@nowluka ��
__________________

Last edited by Dj Bunsen; 16-04-2017 at 00:15.
Dj Bunsen jest offline   Reply With Quote
Stary 16-04-2017, 00:30   #4
..:: true Member ::..
  
 
nowluka's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Apr 2007
Miasto: Varsovie
Postów: 584
Tematów: 33
Podziękowań: 1 831
THX'ów: 239
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 8 (+)
nowluka 8
Odwiedź profil nowluka na Soundcloud.com
Odp: Pioneer CDJ-200 vs Denon DN-S3500

Cytat:
Napisał Dj Bunsen Zobacz post
Udalo mi sie znalezc te denony za 700zl. Popisalem z wlascicielem i napisal ze jest drugim posiadaczem ale wszystko dziala, laser czyta wszystkie plyty, nie ma zadnych bledow ani klopotow z odtwarzaczami. Wiadomo ze jak ktos chce cos sprzedac to bedzie zachwalac. Po zdjeciach musze przyznac ze playery wygladaja jak nowe, nie ma rysek od mixera, przyciski niepowycierane, rzadko sie zdarza taki stan za takie male pieniadze. Wszystkie inne ogloszenia z tymi denonami wygladaja o wiele gorzej i sa drozsze. A cena taka niska bo gosciu juz sie w to nie bawi a zajmuje mu to miejsce a szkoda zeby sie marnowalo jak jest sprawne i zadbane. Poltora roku temu kupil je za 900zl wiec dlatego chce tylko 700. Zastanawiam sie czy tylko przypadkiem cos z nimi nie jest, czy nie bylo w nich grzebane, nie byly zalane bo z zewnatrz moze wygladaja bardzo fajnie, prawie jak nowki ale srodka nie widze. Jechac ich obejrzec nie moge bo to prawie 600km. Jakby wszystko bylo z nimi okey i wygladaly na zywo tak jak na zdjeciu to bym sie bardzo ucieszyl jednak mam pewne obawy co do tego bo ta cena jest troche podejrzana jak na stan sprzetu. Moze jestem przewrazliwiony i nie wierze ze ktos chce sie czegos pozbyc bo mu przeszkadza i spuszcza z ceny nie chcac na tym zarobic. Niewiem co mam zrobic bo to jednak 700zl plus koszty wysylki. Niby to nie duzo ale jakbym tak wtopil to nie bylbym zadowolony.

@nowluka ��
Wiesz, możesz poczekać i za chwilę wpadnie podobna okazja lub kupić co jest. Niech gość nagra filmik od uruchomienia odtwarzacza po zagranie trackow i wyjęcie płyty.
__________________
nowluka jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali nowluka za ten post:
Odpowiedz

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:02 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->