Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce” - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: MKL.
Temat ma 11 komentarzy i 2426 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 30-10-2015 (10:15).

Tags: , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”


zobacz także:

« Spinnin' otwiera Spinnin' Premium - oparty na subskrypcji sublabel z darmową muzyką lub Major Lazer wydadzą kolejny album jeszcze w tym roku! »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-10-2015, 14:13   #1
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Nie możesz głosować!
11
Nie możesz głosować!

Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Rok 2015 - poza najzabawniejszym wyborem najlepszego DJ-a sezonu w historii muzyki klubowej, ale o tym wypada głośniej milczeć niż mówić - odznaczył się również m.in. powrotem starej gwardii w postaci choćby The Prodigy czy The Chemical Brothers. Kolejną legendarną grupą, która zapowiedziała nadchodzące wydanie jest angielski Massive Attack.



Zespół wyjawił, że 19 stycznia rozpocznie swoje tournée po Wyspach Brytyjskich i Europie, a wśród podanych dat tą najbardziej interesującą dla Polaków jest niewątpliwie 17 lutego - właśnie wtedy duet (wraz z Young Fathers) wystąpi w Tempodrom, znajdującym się w Berlinie, czyli zaledwie 520 kilometrów od stolicy naszego kraju.

Od wydania ostatniego albumu Massive Attack, "Heligoland", minęło już 5 lat, jednak wraz z ogłoszeniem trasy koncertowej artyści uchylili także rąbka tajemnicy odnośnie nowych produkcji. Był to dosłownie rąbek, bowiem padło zaledwie jedno słowo: "soon". Wiemy więc tylko (i aż) tyle, że wkrótce pojawi się szósty studyjny longplay od producentów odpowiedzialnych m.in za "Blue Lines", uznawany za jeden z najlepszych albumów w historii muzyki elektronicznej i dający początek gatunkowi trip hop. Pozostaje nam czekać na większą porcję informacji od Massive Attack.






Śledź mnie na DanceMusicAristocracy.blogspot.com oraz na portalach społecznościowych aby być na bieżąco m.in. z newsami, wywiadami, artykułami i recenzjami ze świata muzyki elektronicznej:


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”-massive-2battack.jpg  

Last edited by Kameleon; 22-10-2015 at 06:43.
MKL. jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 21-10-2015, 18:13   #2
..:: Elite VIP ::..
  
 
Anjunadave's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2008
Miasto: Wrocław / Kilkenny (IE)
Postów: 17 353
Tematów: 5801
Podziękowań: 34 302
THX'ów: 63 754
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1 257
Wzmianek w postach: 23
Oznaczeń w tematach: 220
Plusów: 340 (+)
Anjunadave 340Anjunadave 340Anjunadave 340Anjunadave 340

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Anjunadave na Twitter Odwiedź profil Anjunadave na Last.fm Odwiedź profil Anjunadave na Soundcloud.com Odwiedź profil Anjunadave na Mixcloud
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

czytałem, słyszałem, zamieścili bodajże nawet kawałek zapowiedzi nowego singla, ale jakoś zniknął z sieci. Czekam na ten powrót bardziej niż na Daft'ów i Deep Dish razem wziętych
Anjunadave jest offline   Reply With Quote
Anjunadave dostał 5 podziękowań za ten post.
Stary 21-10-2015, 20:59   #3
loveoldschool&newmusic
  
 
Dołączył/a: 22 Sep 2010
Miasto: Kraków
Wiek: 28
Postów: 3 836
Tematów: 2076
Podziękowań: 9 073
THX'ów: 11 340
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 98
Plusów: 100 (+)
jau_ 100jau_ 100
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

i to jest panie news , a nie to , że Martin Syffix ma problemy z prawem autorskim , mam nadzieję , że ich nowy materiał , będzie na miarę klasycznych albumów z lat 90tych , szczególnie dwóch pierwszych <3

*btw kocham dubowy klimat krązką protection*

Last edited by jau_; 21-10-2015 at 21:00.
jau_ jest offline   Reply With Quote
jau_ dostał 6 podziękowań za ten post.
Stary 21-10-2015, 23:19   #4
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Nie lada gratka dla koneserów dawnych klimatów muzyki elektronicznej Szkoda, że nie zawitają bezpośrednio do Polski; Berlin co prawda nie tak daleko ale to zawsze wyższy koszt. "Blue Lines", "Protection", "Mezzanine", "100th Window", "Heligoland" to są płyty o złotym nakładzie, jestem w pełni spokojny o to co mają w planach przygotować dla Nas Grant Marshall & Robert Del Naja

Ciekawe jakie są Wasze ulubione utwory Massive Attack (jest ich naprawdę wiele), moim faworytem jest "Unfinished Sympathy" - nieśmiertelna produkcja z pięknym wokalem Sharon Nelson Taka mała ciekawostka EP została wydana w 1991 roku i na niej znalazły się remiksy wówczas raczej mało znanego jeszcze Paula Oakenfolda, niemniej ich wykonanie w porównaniu z tymi dzisiejszymi Paula jest dla mnie naprawdę w porządku



News pierwsza klasa, dzięki Michał : )
D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 21-10-2015, 23:37   #5
..:: true Member ::..
  
 
Sportwell's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Feb 2014
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 218
Tematów: 20
Podziękowań: 115
THX'ów: 414
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Sportwell 1
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Na VH1 to puścili jakiś czas temu, zwróciłem uwagę na ten kawałek. Zawsze będę powtarzał, że lata 90 to były fantastyczne czasy dla muzyki elektronicznej. Wtedy wszystko się już na dobre rozkręcało, apogeum szeroko pojętej elektroniki.
Sportwell jest offline   Reply With Quote
Sportwell dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 21-10-2015, 23:51   #6
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Cytat:
Napisał Sportwell Zobacz post
Na VH1 to puścili jakiś czas temu, zwróciłem uwagę na ten kawałek. Zawsze będę powtarzał, że lata 90 to były fantastyczne czasy dla muzyki elektronicznej. Wtedy wszystko się już na dobre rozkręcało, apogeum szeroko pojętej elektroniki.
W ogóle na VH1 lubią puszczać wiele dobrej muzyki, pamiętam jak jeszcze przed erą komputerów w 1999 roku często załączałem ten program, wtedy raczej preferowali lata 60, 70, 80-te - nie wiem jak to teraz wygląda : ) Na pewno nie dziwi mnie fakt, że akurat ten utwór był transmitowany, to naprawdę monster choon w wykonaniu Massive Attack i na tamten okres musiał dobrze rozkręcać rozgłośnie radiowe/programy telewizyjne/listy muzyczne

Nie mam pewności w której dekadzie elektronika osiągnęła apogeum, ale też skłaniałbym się bardziej na lata 90-te, tak się akurat składa że news dotyczy właśnie wykonawców którzy mięli tę okazję/przyjemność wydawać swoje produkcje w tamtych latach i tym samym odnosić spore sukcesy na scenie międzynarodowej

Last edited by D!G!; 21-10-2015 at 23:52.
D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 22-10-2015, 00:25   #7
..:: true Member ::..
  
 
Sportwell's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Feb 2014
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 218
Tematów: 20
Podziękowań: 115
THX'ów: 414
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Sportwell 1
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Generalnie o ile The Prodigy czy Chemical Brothers jeszcze kojarzę z więcej niż paroma przyzwoitymi utworami, o tyle Massive Attack rozpoznaję niestety tylko z tego jednego utworu - po prostu jakoś zawsze byli poza zasięgiem mojego wzroku czy słuchu. Na VH1 jest różnie, lata 60 i 70 grają czasami, ale każda godzina w programie jest poświęcona danej tematyce, masz rap, rock, pop, elektronikę lub 10 najlepszych utworów wybranego artysty. I gdzieś tam kiedyś przypadkiem trafiłem na ten kawałek. Generalnie bardzo odświeżający pamięć kanał.

Apogeum muzyki elektronicznej - mówię o jakości wykonania, nie popularności - to były lata 90. Rave, drum&bass, Miałeś The Prodigy, miałeś Chemical Brothers, Crystal Method, większość klasyków muzyki house to są lata 90, techno z każdym rokiem rosło w siłę u Niemców, gdzieś tam przewijały się też porządne - nie to co dzisiaj - kawałki trance'owe. Moim zdaniem lata 90 i początek lat dwutysięcznych to było mistrzostwo świata.

Last edited by Sportwell; 22-10-2015 at 00:26.
Sportwell jest offline   Reply With Quote
Sportwell dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 22-10-2015, 03:12   #8
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Cytat:
Napisał Sportwell Zobacz post
(...) Moim zdaniem lata 90 i początek lat dwutysięcznych to było mistrzostwo świata.
Pełna zgoda. Przy okazji tematu lat 90. pozwolę sobie już teraz zapowiedzieć, że 3 listopada w ramach serii mixów "Dance Music Aristocracy" wrzucę godzinnego seta, zawierającego część z moich ulubionych kawałków lat 1990-2000. Będą m.in. Daft Punk, Armand van Helden, The Chemical Brothers, Basement Jaxx czy Fatboy Slim. Aż mi się łezka w oku zakręciła jak po sklejeniu tego usiadłem i najzwyczajniej w świecie odpłynąłem - mam nadzieję, że nie tylko ja podejdę do tego z takim sentymentem. Wiem poza tym, że nie wszyscy (m.in. z racji wieku) "załapali się" na te czasy, dlatego chociaż raz w roku będę robił takiego seta retro.
MKL. jest offline   Reply With Quote
MKL. dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 22-10-2015, 08:40   #9
(@_@)
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2012
Miasto: Ostrołęka
Wiek: 28
Postów: 4 548
Tematów: 278
Podziękowań: 21 339
THX'ów: 4 729
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 29
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 121
Plusów: 44 (+)
.marcin 44
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Wszyscy wracają lol
chociaż bardziej czekam na Justice, to jednak na wieść powrotu MA też się cieszę :D
btw. na 4fun.tv po 23 codziennie leciala kiedyś muzyka elektroniczna i nie mówię tu o Cunami :D
.marcin jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali .marcin za ten post:
Stary 22-10-2015, 13:04   #10
..:: Klubowicz ::..
  
 
Arthur K.'s Avatar
 
Dołączył/a: 03 Mar 2008
Miasto: Grybow
Wiek: 31
Postów: 4 423
Tematów: 254
Podziękowań: 7 352
THX'ów: 13 454
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 22
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 78 (+)
Arthur K. 78
Odwiedź profil Arthur K. na Facebook Odwiedź profil Arthur K. na Youtube Odwiedź profil Arthur K. na Soundcloud.com
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Świetny News, nie mogę się doczekać.

,,Mezzanine'' dla mnie jeden z najlepszych albumów jakie moje uszy słyszały.

Panowie tworzą niepowtarzalny klimat w swoich utworach i wierzę, że kolejny album będzie równie wyjątkowy jak poprzednie.

Dzięki.

__________________

Last edited by Arthur K.; 22-10-2015 at 13:06.
Arthur K. jest offline   Reply With Quote
Arthur K. dostał 4 podziękowań za ten post.
Odpowiedz

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[News] Tom Swoon – Występ przed „Cafe TVN” i wywiad w „Dzień Dobry TVN” P4SIO Newsy 18 11-10-2015 17:51

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:44 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->