"Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki. - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Vinylside
Temat ma 34 komentarzy i 32270 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 13-06-2017 (11:41).

Tags: , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


"Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.


zobacz także:

« Nie rób za darmowego informatyka lub Kabaret Moralnego Niepokoju Goście z Syrii »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-08-2015, 14:24   #11
Dubstep/Electro/House
  
 
graham14's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Sep 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 30
Postów: 1 788
Tematów: 134
Podziękowań: 8 721
THX'ów: 2 330
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 46
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 62
Plusów: 80 (+)
graham14 80
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Cytat:
Napisał PostScriptum Zobacz post
byłoby świetnie... od Skazanego na śmierć zaczęła się moja kariera z serialami
pamiętam, że w kilka tygodni pochłonąłem ze 2 sezony lub 3 jak zacząłem oglądać
Miałem dokładnie tak samo


Co do aktorów to też mnie ciekawi czy wszyscy powrócą. Zawsze lubiłem Sucre T-Bag
czy Abrizzi no i Sara.

Genialną role rozegrał w filmie oczywiście Wentworth Miller (Michael), Dominic Purcell (Lincoln) tez zrobił swoje, ale jak dla mnie wiecej dokonał William Fichtner (Mahone).


Juz od dawna miałem chec na ponowne obejrzenie całego serialu i chyba w koncu znajde troche czasu aby chociaz po odcinku dziennie poogladac - poprzypominac sobie jak to było

Niesamowity serial, który zapadnie mi w pamięci do końca zycia. Mam nadzieje, ze ten powrót nie zniszczy tego wszystkiego.
graham14 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali graham14 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 19-08-2015, 14:19   #12
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Kolejne ciekawe oraz świeże informacje na temat nadchodzącego, nowego sezonu serialu "Skazany na śmierć"

Cytat:
Sarah Wayne Callies, czyli odtwórczyni roli Sary w serialu "Skazany na śmierć", z chęcią dołączyłaby do obsady nowej serii. Jest jednak jedno "ale"...

Jak pisaliśmy wcześniej Sarah występuje obecnie w produkcji stacji NBC "Colony" (premiera już tej jesieni). Podczas konferencji prasowej w trakcie Television Critics Association press tour zapytana czy doktor Tancredi pojawi się w nowej produkcji odpowiedziała:

- Na razie nie złożono mi żadnej propozycji, więc nie jestem pewna. Jeżeli scenarzyści wymyślą dobrą historię, która rozwinęłaby i w pewien sposób uhonorowała związek Michaela i Sary, a moi szefowie z serialu "Colony" wyrażą zgodę na udział w "Skazanym..." to zdecydowanie wrócę. Na razie jest zbyt wiele niewiadomych, ale bardzo się cieszę z powrotu serialu. "Skazany na śmierć" był niesamowity. Jedną z najważniejszych i najwspanialszych rzeczy, jakie wydarzyły się w mojej karierze, było wsparcie fanów i awantura jaką wszczęli w trakcie 3. sezonu po tym, co spotkało moją bohaterkę. Dzięki nim wróciłam w 4. sezonie. Coś takiego się jeszcze nigdy wcześniej nie wydarzyło.

Na tegorocznym Comic-Conie aktorka wspominała, że osobą, która mogłaby pomóc jej wystąpić w produkcjach dwóch stacji jest Dawn Parouse Olmstead - producentka wykonawcza "Skazanego na śmierć" i "Colony".

Nowa, 10-odcinkowa, seria "Skazanego na śmierć" pojawi się na ekranach w 2016 roku. Swój udział potwierdzili już Wentworth Miller i Dominic Purcell. Według zapowiedzi nieszczęśliwe zakończenie 4. sezonu zostanie zignorowane.
Pierwsze pomysły wskrzeszenia hitu stacji FOX pojawiły się po ogromnym sukcesie 12-odcinkowej kontynuacji serialu "24 godziny" zatytułowanej "24: Jeszcze jeden dzień". Po decyzji stacji FOX o zamówieniu kolejnej serii "Skazany na śmierć" dołącza do sporej grupy "wskrzeszonych" seriali ("Miasteczko Twin Peaks", "Pełna chata", "Z Archiwum X").


źródło: swiatseriali.pl
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 20-08-2015, 15:11   #13
SCHULZ ARMY
  
 
ExploTRANCE's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Apr 2012
Miasto: Tczew
Wiek: 30
Postów: 3 548
Tematów: 71
Podziękowań: 6 965
THX'ów: 1 401
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 8
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 112
Plusów: 26 (+)
ExploTRANCE 26
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

świetna wiadomość!

Prison Break to mój ulubiony serial. Oglądałem z 3 razy
ExploTRANCE jest offline   Reply With Quote
Stary 07-09-2015, 00:35   #14
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Kolejna porcja świeżych informacji specjalnie dla osób, które śledzą temat oraz serial.

Cytat:
To będzie jeden z najgorętszych telewizyjnych powrotów. Po 10 latach znowu będziemy śledzili na małym ekranie Michaela Scolfielda i dobrze znaną ekipę.

Na pewno do ''Prison Breaka'' powróci para głównych bohaterów, którzy ostatnio pojawiali się w innym serialu - ''The Flash''. Mowa o braciach, granych przez Wentwortha Millera i Dominica Purcella. Twórcy na razie kombinują, jak do świata żywych przenieść jednego z nich, ale to tylko kwestia czasu jak wpadną na jakiś dobry pomysł. Już wiadomo, że nie będzie to dla nich jakaś przeszkoda nie do przejścia. Dana Walden z telewizji Fox powiedziała że znajdzie się ''logiczne i takie do uwierzenia wyjaśnienie dlaczego bohaterowie, którzy umarli, żyją i poruszają się po świecie''.

Będzie 10 nowych odcinków. Braci i resztę zobaczymy kilka lat po tym, jak się z nimi rozstaliśmy. Nowy ''Prison Break / Skazany na śmierć'' ma być czymś w rodzaju sequela. Na mały ekran powrócą również inni bohaterowie-ikony. Jest duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy najlepszego kumpla Michaela - Fernando Sucre.

Nowe przygody mają pojawić się w telewizji Fox w 2016 roku. Kręcenie serialu zacznie się wtedy kiedy Wentworth Miller i Dominic Purcell skończą kręcić pierwszy sezon ''Legends of tommorrow'', sequela serialu ''The Flash''.


źródło: planeta.fm
Cytat:
Kontynuacja serialu „Skazany na śmierć” jest coraz bardziej realna, a przynajmniej tak twierdzą: Wentworth Miller i Dominic Purcell, których obecnie można oglądać w „The Flash„, a niebawem również w „Legends of Tomorrow„.

- Rozmowy trwają i zakładają, że Michael Scolfield wciąż żyje. Znamy już koncept całego serialu i wiemy, w jaki sposób chcą do tego podejść twórcy. Jest znakomity i jesteśmy przekonani, że spodoba się fanom – powiedział Miller.

Stacja FOX chce, by „Skazany na śmierć” powrócił do ramówki w formie limitowanej serii, czyli jednego sezonu, który kontynuował będzie wydarzenia znane z oryginału. Twórcy chcą wzorować się na „24: Jeszcze jeden dzień„, który w udany sposób rozwijał historię z oryginalnej serii.

W wywiadzie udzielonym serwisowi E!online odtwórca roli Lincolna Burrowsa zapewnia fanów, że nowy sezon serialu będzie się sensownie łączył z końcem poprzedniego sezonu.

- Jestem podekscytowany. Wentworth i ja byliśmy świadomi powrotu serialu od około trzech miesięcy temu, a właściwie nawet wcześniej. Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi, że możemy wrócić do tego projektu. Wiem, że fani również na to czekają i my też.

W tym samym wywiadzie wspomina też o swojej współpracy z Wentworthem Millerem.

- Zawsze się nam ze sobą świetnie pracowało, dlatego to wspaniałe, że możemy znów zagrać ze sobą w serialu Prison Break. Oboje zawsze byliśmy dumni z bycia częścią tak kultowego serialu, a teraz jesteśmy bardzo szczęśliwi z jego powrotu.

Naciskany przez dziennikarzy serwisu o wyjawienie więcej szczegółów nowego sezonu serialu Prison Break odpowiedział:

- Mogę tylko powiedzieć, że będziemy startować z miejsca z którego zakończyliśmy serię. Znam zarys fabuły, ale nie mogę zdradzić nic więcej.


źródło: prison-break.com

Last edited by Vinylside; 07-09-2015 at 00:41.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 5 podziękowań za ten post.
Stary 07-09-2015, 13:29   #15
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Niby fajnie by było bo to serial kultowy chyba od niego w ogóle zatrzołem moją przygodę z serialmi gdzie do tej pory zaliczyłem ich mase i ogladam dalej. Z tym że kiedyś to było fajne i popularne nie bylo dużo konkurencji na poziomie a teraz serile sa tak mega popularne i tyle ich jest że taki prison break raczej byłby gdzieś w cieniu i dużego dochodu by nie przyniosł.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 07-09-2015, 20:19   #16
...
  
 
K/M/A's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Nov 2010
Miasto: .
Postów: 2 933
Tematów: 1360
Podziękowań: 3 469
THX'ów: 14 740
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 453
Imię: Kuba
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 200 (+)
K/M/A 200K/M/A 200K/M/A 200
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Lubie ten serial. Obejrzałem wszystkie sezony i fajnie, że wraca. Mam tylko nadzieję, że będzie warto oglądać nowy sezon.

Last edited by K/M/A; 07-09-2015 at 20:20.
K/M/A jest offline   Reply With Quote
Stary 07-09-2015, 21:24   #17
MODERATOR

  
 
BREXO's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2009
Miasto: Wolsztyn
Wiek: 36
Postów: 9 048
Tematów: 1526
Podziękowań: 14 876
THX'ów: 17 400
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 510
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 2400 (+)
BREXO 2400BREXO 2400
BREXO 2400BREXO 2400BREXO 2400BREXO 2400BREXO 2400BREXO 2400BREXO 2400

Nagrody Użytkownika

Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Świetna wiadomość, już nie mogę się doczekać
__________________
BREXO jest offline   Reply With Quote
Stary 07-09-2015, 23:41   #18
CLUBBERS

  
 
Major XD's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Podhale
Postów: 11 848
Tematów: 1217
Podziękowań: 8 270
THX'ów: 12 917
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Major
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 31
Plusów: 1300 (+)
Major XD 1300
Major XD 1300Major XD 1300Major XD 1300Major XD 1300

Nagrody Użytkownika

Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Cytat:
Napisał _Simon Zobacz post
...zatrzołem moją przygodę z serialmi.
coś zrobil ??

odnosnie tematu to na wieli + ten powrot
__________________
Major XD jest offline   Reply With Quote
Stary 16-03-2016, 13:00   #19
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Wielki serialowy powrót jest już w przygotowaniu. Do swoich ról sprzed 10 lat powrócą niemal wszyscy główni bohaterowie.

Cytat:
Właśnie teraz się okazało, że w kontynuacji ''Prison Break'' ponownie zobaczymy aktorkę Sarah Wayne Callies. Wcielała się w rolę pięknej pani doktor Sarah Tancredi. W nowych odcinkach wróci wraz z tą postacią. I można powiedzieć, że będzie w początkowych częściach serialu grała pierwsze skrzypce. To ona, jako ukochana głównego bohatera Michaela Scolfielda, wyrusza na jego poszukiwania.

Przez 10 lat wydawało się, że ten nie żyje. Sarah ułożyła sobie nowe życie i wyszła za mąż. Teraz jednak okazuje się, że Michael Scolfield jakimś cudem przeżył. Pani doktor, wraz z jego bratem - Lincolnem, łączy siły i razem organizują ucieczkę. Do swoich ról Lincolna i Michaela powracają starzy, dobrzy znajomi - Dominic Purcell oraz Wentworth Miller.

Nowe odcinki wielkiego hitu sprzed lat mają się pojawić na przełomie 2016 i 2017 roku. Będą one emitowane w telewizji Fox.

źródło: planeta.fm
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 7 podziękowań za ten post.
Stary 17-03-2016, 10:39   #20
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Wielki serialowy powrót jest już w przygotowaniu. Do swoich ról sprzed 10 lat powrócą niemal wszyscy główni bohaterowie.

Pierwsze odcinki zweryfikują, czy to dobry pomysł, czy może tylko żerowanie na genialnych, wcześniejszych sezonach celem "wyłudzenia" pieniędzy. Zapowiada się interesująco, szczególnie że chyba nikt nie spodziewał się, że piękna Pani doktor ułożyła sobie życie z kimś innym, a teraz wyrusza na poszukiwanie dawnej miłości.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Tomaszzz za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:28 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->