Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: P4SIO
Temat ma 30 komentarzy i 10637 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 16-02-2015 (23:57).

Tags: , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2014, 11:07   #11
..:: true Member ::..
  
 
slolm's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jan 2014
Miasto: Luboń
Wiek: 30
Postów: 981
Tematów: 1
Podziękowań: 1 306
THX'ów: 200
Imię: Szymon
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
slolm 1
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Cytat:
Napisał GeKi Zobacz post
Podbijam all, a utworek jego najlepszy? "DA DA DA DADADA DA DA DADA DADADADADA DADADADADA" Alesso, Seb. Ingrosso ft. Ryan Tedder - Calling <3
Od tego utworu zaczęła się moja miłość do twórczości Alesso :D A zaczęło się całkiem niewinnie po powrocie do domu z 2 tygodniowych wakacji włączyłem tv i zupełnie przypadkiem włączyła sie EskaTV no i właśnie tam leciał teledysk do " Lose my mind " pamiętam do dziś jak mi się ta nutka wkręciła , zresztą mam ją do dziś na swojej trackliscie . Ulubiony utwór : hmmmm właściwie wszystkie uwielbiam ale jest kilka szczególnych Starkillers & Alex Kenji feat. Nadia Ali "Pressure" (Alesso Remix) i One Republic "If I Lose Myself" (Alesso Remix) te dwa remixy robią na mnie najwieksze wrażenie nie licząc oczywiście Heroes bo to jest już torpeda totalna . Już się nie mogę doczekać jego nowego albumu
slolm jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali slolm za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 07-11-2014, 11:16   #12
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2009
Miasto: kielce
Postów: 5
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 2
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
kamil1991x1 1
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Ma bardzo dużo racji i też to widzę. Jeżeli chodzi o ulubiony kawałek Alesso to obie wersje "nillionare"

Last edited by kamil1991x1; 07-11-2014 at 11:16.
kamil1991x1 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali kamil1991x1 za ten post:
Stary 07-11-2014, 11:27   #13
..:: true Member ::..
  
 
D-Verso's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jan 2011
Miasto: Hejty
Wiek: 31
Postów: 180
Tematów: 20
Podziękowań: 91
THX'ów: 132
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
D-Verso 1
Odwiedź profil D-Verso na Facebook Odwiedź profil D-Verso na Soundcloud.com
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Czemu znów ludzie się kłócą o swoje przekonania muzyczne...to jest jak z kolorami "a bo mi się podoba zielony" albo "wolę chipsy od czekolady"...

Czasem mnie to śmieszy jak producenci przechwalają swoją muzykę...ale cóż, to taki zwykły marketing i chęć przekonania ludzi do siebie.

Pozdro.
__________________
D-Verso jest offline   Reply With Quote
D-Verso dostał 7 podziękowań za ten post.
Stary 07-11-2014, 11:42   #14
..:: true Member ::..
  
 
blaprz's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Aug 2008
Miasto: Płock
Wiek: 35
Postów: 195
Tematów: 35
Podziękowań: 460
THX'ów: 512
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1 (+)
blaprz 1
Odwiedź profil blaprz na Youtube Odwiedź profil blaprz na Last.fm
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

A ja twierdzę, że dla mnie muzyka musi być "taka" i "taka". Spójrzcie jakie odczucia ludzie mają po secie Kygo na Tommorowland'zie. Alesso fajnie stwierdził, że muzyka musi nieść ze sobą jakieś emocje. Ale nie oszukujmy się, taka typowa "rypanka" też musi być. Wtedy ludzie bawią się, szaleją, nie myślą o niczym tylko o zabawie. Jednak dobrze jest jednak gdy ktoś dalej tworzy muzykę, przekazuje ją dalej z jakimiś emocjami. Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie którzy tworzą to co kochają, muzykę.

Last edited by blaprz; 07-11-2014 at 11:43.
blaprz jest offline   Reply With Quote
blaprz dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 07-11-2014, 12:11   #15
..:: Adept ::..
  
 
Kuksaniec's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Aug 2013
Miasto: dupa
Postów: 23
Tematów: 4
Podziękowań: 18
THX'ów: 21
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Kuksaniec 1
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Każdy utwór/ gatunek ma określoną funkcję do spełnienia - jedne mają wzruszać i skłaniać do przemyśleń, a inne uwolnić od nich i dać porwać się zabawie. Na ten aspekt również należy zwrócić uwagę - muzyka DVBBS nie ma być wzniosła, tylko porywająca i energiczna. Nie bronię go, styl chociażby właśnie Alesso o wiele bardziej do mnie przemawia, emocje w muzyce elektronicznej i sposób ich przekazu jest właśnie tym co stanowi o jej pięknie - ale nie można zapominać, że proste emocje to również emocje Tak poza tym bardzo dobry post

Last edited by Kuksaniec; 07-11-2014 at 12:11.
Kuksaniec jest offline   Reply With Quote
Kuksaniec dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 07-11-2014, 12:24   #16
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 390
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Cytat:
Napisał D-Verso Zobacz post
Czemu znów ludzie się kłócą o swoje przekonania muzyczne...to jest jak z kolorami "a bo mi się podoba zielony" albo "wolę chipsy od czekolady"...

Czasem mnie to śmieszy jak producenci przechwalają swoją muzykę...ale cóż, to taki zwykły marketing i chęć przekonania ludzi do siebie.

Pozdro.
Chyba nie za bardzo zrozumiałeś o co chodzi On nie przekonuje do konkretnego gatunku tylko do poszukiwania wartościowej muzyki. Mówiąc wartościowej mam na myśli takiej, która zwiera emocje. Niezależnie czy jest to smutek, radość czy cokolwiek innego. Brak emocji świadczy o utworze stworzonym bez jakiegokolwiek zaangażowania. Najczęściej przez ghost producenta dla którego liczy się tylko hajs za kolejne zlecenie Jeśli odnajdujesz emocje w HS, DNB, Indie/Nu Disco czy czymkolwiek innym tzn. że ktoś wykonał swoją robotę tak jak należy. To tak w większym skrócie
P4SIO jest offline   Reply With Quote
P4SIO dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 07-11-2014, 13:09   #17
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 04 Mar 2012
Miasto: Ostrów WLKP
Postów: 962
Tematów: 29
Podziękowań: 3
THX'ów: 23
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 1 (+)
BARTXXXX 1
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Alesso ma racje wszystkim sie już przejadły te bigroomy ja osobiście uwielbiam If i loose myself ,Calling,Years no i oczywiście Heroes :D akurat przy tym najczęściej odpływam :D
BARTXXXX jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali BARTXXXX za ten post:
Stary 07-11-2014, 14:56   #18
R4V
..:: Klubowicz ::..
  
 
R4V's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Apr 2010
Miasto: Exeter
Postów: 4 631
Tematów: 395
Podziękowań: 10 772
THX'ów: 11 568
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 569
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 48 (+)
R4V 48
Odwiedź profil R4V na Youtube
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Lubię twórczość Alesso, ale jakoś nie uważam, żeby jego cukierkowe melodie były specjalnie emocjonalne, w większości jego utworów panuje taki sam "klimat" lekkiego uniesienia, to wszystko.
Polecam się zapoznać z nowym albumem Dirty South lub twórczością Eyedress, jeśli mamy szerzej porozmawiać o emocjach w muzyce.
__________________
R4V jest offline   Reply With Quote
R4V dostał 7 podziękowań za ten post.
Stary 08-11-2014, 19:36   #19
/ DYRO / ARTY /
  
 
Dervis's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Aug 2009
Miasto: Potok Górny
Postów: 4 600
Tematów: 404
Podziękowań: 11 107
THX'ów: 6 752
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 23
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 525 (+)
Dervis 525Dervis 525Dervis 525Dervis 525Dervis 525Dervis 525
Odwiedź profil Dervis na Twitter
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

wydaje mi sie ze Hardwell dosyc podobnie sie wypowiadal o sytuacji obecnej sceny EDM, ale sluchajac wczoraj HOA stwierdzilem, ze nijak maja sie jego slowa do czynow, nadal promowana jest zwykla, schematyczna łupanka.wracajac, Alesso nic akurat nowego nie odkryl mowiac te slowa bo to jest odczuwalne od dosyc dawna, mimo wszystko, cenne slowa od tak cenionego i szanowanego producenta ; )
Dervis jest offline   Reply With Quote
Dervis dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 10-11-2014, 04:18   #20
..:: true Member ::..
  
 
d@ny's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Mar 2010
Miasto: Oświęcim
Wiek: 33
Postów: 501
Tematów: 41
Podziękowań: 66
THX'ów: 28
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
d@ny 4
Odp: Alesso o braku prawdziwych emocji w EDM

Alesso ma racje, ale mam nadzieje że w tym co mowił brał również siebie pod uwagę, edm już od kilku lat zaczęło schodzić na psy aż dotarło do pewnej bariery przy której już niżej zejść się nie da, to już jest praktycznie hands up, doszło do tego że łupanka + jakiś tam vox zapewnia sukces na liście przebojów w eska tv które osobiśce dla mnie już nie istnieje i to jest wyznacznikiem standardów muzycznych XXIw. do tego dochodzę te młode kiepy typu dvbbs czy garrix powtarzające się z trackami jakby igła w gramofonie sie zawiesiła, przykro sie robi, bo sluchając tej muzyki jeszcze kilka lat temu człowiek czuł przyjemność z jej słuchania a teraz uszy krwawią, ale cóż ewolucja nie zawsze zmierza w prawidłowym kierunku.
d@ny jest offline   Reply With Quote
d@ny dostał 2 podziękowań za ten post.
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->