[ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz) - Strona 7 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Kluby & Dyskoteki


Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: FazZi85
Temat ma 71 komentarzy i 32603 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 23-02-2022 (14:20).

Tags: , , ,


Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz ten klub ?
5 - Bardzo dobrze 3 20.00%
4 - Dobrze 1 6.67%
3 - Przeciętnie 1 6.67%
2 - Tak sobie 4 26.67%
1 - Fatalnie 6 40.00%
Głosujących: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Lista oznaczonych użytkowników


[ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)


zobacz także:

« [ZAMKNIĘTY] Arena Club (Wysoka k. Elbląga) lub N51 Club (Sandomierz) »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-02-2017, 16:19   #61
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 204
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał Kevin Forbes Zobacz post
Oj tam, jak coś zapraszam kiedyś W ramach spotkania weteranów starego clubbers, haha
Naprawdę z miłą chęcią bym się złapał z Tobą, ale nie będzie takiej opcji chyba....
Kiedy myśmy się widzieli, chyba w Armagedonie w Krośnie, z 8 albo 9 lat temu
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 26-02-2017, 22:06   #62
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał Kevin Forbes Zobacz post
Ostatnio był Cypis, Prisoners Show teraz Rmf Maxx. Frekwencja full więc ktoś chyba słabo obserwuje Pozdro
Żeby nie było link do sklejki dwóch ostatnich imrpez
https://www.youtube.com/watch?v=lXW-LlL8HkM
Moze i ja jestem faktycznie starym, zgorzkniałym hejterem ale to nie sa gwiazdy... dla mnie impreza z tymi "Gwiazdami" to bardziej przypomina cyrk do ktorego chodza tylko nastolaki, dlatego tez takie gwiazdy Bajla bookuje na piatki kiedy to OFICJALNIE wymaganym wiekiem jest ukoncznie 16 roku zycia.

Oczywiscie ja tego nie neguje ze lecicie na komercji i utrzymujecie istnienie klubu z portfelów nastolatek. Oni napewno beda to doceniac do czasu, kiedy nie poszerza troche swoich horyzontow
__________________
1x2Buła jest offline   Reply With Quote
Stary 28-02-2017, 09:41   #63
..:: Klubowicz ::..
  
 
Kevin Forbes's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2007
Miasto: Krosno
Wiek: 43
Postów: 580
Tematów: 84
Podziękowań: 256
THX'ów: 458
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Kevin Forbes 1
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał 1x2Buła Zobacz post
Moze i ja jestem faktycznie starym, zgorzkniałym hejterem ale to nie sa gwiazdy... dla mnie impreza z tymi "Gwiazdami" to bardziej przypomina cyrk do ktorego chodza tylko nastolaki, dlatego tez takie gwiazdy Bajla bookuje na piatki kiedy to OFICJALNIE wymaganym wiekiem jest ukoncznie 16 roku zycia.

Oczywiscie ja tego nie neguje ze lecicie na komercji i utrzymujecie istnienie klubu z portfelów nastolatek. Oni napewno beda to doceniac do czasu, kiedy nie poszerza troche swoich horyzontow
Dla Ciebie być może jest to cyrk, dla innych miła forma spędzenia czasu. Nie każdy będzie słuchał trance'u, wyrafinowanego housu i jazzu. Temat rzeka. Poza tym weź pod uwagę, że klub jest czynny przez dwa dni, stąd takie a nie inne granice wiekowe - w każdy dzien inne. Widać słabo rozumiesz branżę, bo 30 latkami nie zapchasz lokalu na 1400 osob ... Wybacz. Najważniejsze są dobra atmosfera i dostosowanie się do wymagań danego targetu. "albo kasa albo klasa" jak powiedział klasyk
Kevin Forbes jest offline   Reply With Quote
Stary 28-02-2017, 17:05   #64
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał Kevin Forbes Zobacz post
Dla Ciebie być może jest to cyrk, dla innych miła forma spędzenia czasu. Nie każdy będzie słuchał trance'u, wyrafinowanego housu i jazzu. Temat rzeka. Poza tym weź pod uwagę, że klub jest czynny przez dwa dni, stąd takie a nie inne granice wiekowe - w każdy dzien inne. Widać słabo rozumiesz branżę, bo 30 latkami nie zapchasz lokalu na 1400 osob ... Wybacz. Najważniejsze są dobra atmosfera i dostosowanie się do wymagań danego targetu. "albo kasa albo klasa" jak powiedział klasyk
1. Kazdy slucha tego czego chce, tu masz jak najbardziej racje. Jednakze jezeli chodzi o Bajle to w pewnym sensie macie monopol w tutejszym terenie na imprezy, i to WY narzucacie trendy. Wiec ja bym tutaj nie uzyl slowa "mila forma spedzenia czasu" a bardziej bym uzyl ze dla wiekszosci nastolaktow z naszych terenów jest to jedyna forma spedzania czasu w piatek wieczorem.
2. Mozna znalezc wiele przykladow gdzie kluby w ktorych grana byla/jest muzyka trance maja lepsza frekwencje niz kluby które nie proponuja nic innego, tylko leca na tym na czym mozna zarobic kase w prosty sposob.
3. Wzialem to pod uwage ze klub jest czynny przez dwa dni, w piatek full nastolatek, w sobote wiecej obslugi niz ludzi "milo spedzajacych czas".
4.Nie rozumiem branzy? Moze i masz racje,bo nie pracuje w tej branzy dlatego tez nie musze jej rozumiec, ale lubie poimprezowac,
Wg mnie i wiekszosci moich znajomych Bajla nie ma zadnych plusów. Lepiej jechac zazwyczaj kilkaset kilometrow aby "milo spedzic czas" niz odwiedzic bajle.
I teraz nasuwa sie pytanie czy to ja sie nie znam na branzy czy Management Bajli?
5. 1400 osob ? To nawet zostawie bez komentarza.
__________________

Last edited by 1x2Buła; 28-02-2017 at 17:07.
1x2Buła jest offline   Reply With Quote
Stary 28-02-2017, 19:23   #65
..:: Klubowicz ::..
  
 
Kevin Forbes's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2007
Miasto: Krosno
Wiek: 43
Postów: 580
Tematów: 84
Podziękowań: 256
THX'ów: 458
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Kevin Forbes 1
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Dziś nie mam czasu, ale jutro odpiszę po kolei na Twoje wywody Po części masz rację, po części całkowicie nie. No i Bajla nie narzuca żadnych trendów - jest mocna konkurencja, dlatego obecna nowa ekipa przygotowuje plan na to, żeby być klubem nr 1 Łatwo nie będzie ale się uda
Kevin Forbes jest offline   Reply With Quote
Stary 04-05-2017, 21:48   #66
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

@yunivers i @1x2Buła dlatego zamiast narzekać, może zaczniemy działać, bo jest możliwość żeby zrobić jakąś imprezę. Tylko potrzeba jest więcej argumentów i konkretów, a przy pomocy jest szansa przekonać Bossa - jakieś Wasze pomysły macie?.

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Ciężko będzie przekonać ludzi do powrotu. Zresztą, nie widziałem, żeby zaprosili tam chociaż jedną gwiazdę...
@Kameleon mówisz moimi słowami

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
[...] ja tam nie byłem i na pewno nigdy tam się nie pojawię :D
@Frozen Nie mów hop za wcześnie, bo zawitasz i wtedy słowa stracą znaczenie
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Stary 19-06-2017, 21:30   #67
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Ktoś sie wybiera na Rocco i retro party?
__________________
1x2Buła jest offline   Reply With Quote
Stary 31-08-2017, 14:53   #68
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Widać, że coś się dzieje i zaczyna się poprawiać muzyka i imprezy w lokalu. Chociaż wiele ludzi nie rozumie co to jest impreza tematyczna. Także dj grający w lokalu który posiada jeden parkiet taneczny ma naprawdę ciężkie zadanie żeby zadowolić większość ludzi. To co zostało zepsute/zgnojone potrzebować będzie teraz drugie tyle czasu, żeby było naprawdę poprawnie i pozytywnie.
Mam nadzieję że Breyoo póki działa będzie ok. Chociaż ciężkie/gorsze czasy są teraz, ale to już raczej szerszy oraz gruby i całkiem inny temat.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Stary 28-04-2021, 12:25   #69
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Lokal aktualnie jest na sprzedaż już od początku PLANdemii, z tego co mi wiadomo Boss lokalu miał długi i przejął to syndyk. Możliwe że za rok lub dwa ktoś to kupi i zrobi coś z tego.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Stary 14-05-2021, 10:46   #70
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 204
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
Lokal aktualnie jest na sprzedaż już od początku PLANdemii, z tego co mi wiadomo Boss lokalu miał długi i przejął to syndyk. Możliwe że za rok lub dwa ktoś to kupi i zrobi coś z tego.
Dawny okrąglak w Sandomierzu to jest mega zajebiste miejsce na dyskotekę!
Nad Wisłą, z dala od mieszkań/domów no i sam budynek w środku jak i na zewnątrz sztos!
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->