Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie? - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Sanbit
Temat ma 23 komentarzy i 8812 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 29-11-2023 (16:19).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?


zobacz także:

« Wyskakiwać z playlist! Czego aktualnie słuchasz patrząc na ten temat?! lub Stuff na sylwestra 2023/2024 »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2021, 22:23   #11
..:Music Maniac:..
  
 
Christoph'86's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2009
Miasto: Turek / Kalisz
Wiek: 37
Postów: 7 901
Tematów: 752
Podziękowań: 58 432
THX'ów: 10 996
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 135
Imię: Krzysztof
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 104
Plusów: 950 (+)
Christoph'86 950
Christoph'86 950
Odwiedź profil Christoph'86 na Youtube
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
ja tu w sprawie właśnie tej ciekawszej odsłony, bo właściwie wszystko to co nie zostało wydane w labelach idzie tam znaleźć, jestem też ciekaw czy sami sobie tworzycie playlisty, jak pisałem, zasiliłem spotifają kilka domówek i... jak dla mnie rewelka :D Proponowane playki, odkrywka. Jestem ciekaw kto z was tworzy swoje takzwane "picks" Jest kilka userów, których playlisty chętnie bym przejrzał :D
Ja tworzę sam. Na bieżąco z danego miesiąca. W wolnej chwili robię porządki i segreguję wszystko na poszczególne gatunki ( ze względu na brak czasu trochę wolno to idzie i jest mały bałagan mając na uwadze, że mam zrobionych kilkadziesiąt playlist gdzie łącznie jest około 7000 utworów ). Z proponowanych playlist raczej rzadko korzystam ale z odkrywki na bieżąco - swoją drogą super opcja, masę kawałków tam znalazłem, których pewnie bez tej opcji bym nie odkrył. Kolejna super opcja - Importowanie swoich kawałków. Np masz na kompie jakieś dobre kawałki, które nigdy nie były oficjalnie wydane lub np. są dość wiekowe i z różnych względów nie ma ich w bibliotece to jest możliwość zrobienia playlisty na soptify i importu tych utworów.z kompa itd. Mega opcja
Christoph'86 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Christoph'86 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 11-02-2021, 23:34   #12
..:: Member ::..
  
 
didikg's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2020
Miasto: KG
Wiek: 29
Postów: 109
Tematów: 1
Podziękowań: 28
THX'ów: 44
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 1 (+)
didikg 1
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Od kilku lat korzystam ze Spotify i jestem bardzo zadowolona, za Tidalem nie przepadam
didikg jest offline   Reply With Quote
Stary 20-02-2021, 21:52   #13
..:: Bywalec ::..
  
 
Pulsar33's Avatar
 
Dołączył/a: 02 May 2020
Miasto: Wrocław
Wiek: 37
Postów: 59
Tematów: 1
Podziękowań: 0
THX'ów: 44
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 16
Plusów: 3 (+)
Pulsar33 3
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Coraz bardziej się przekonuje do spotify
Pulsar33 jest offline   Reply With Quote
Stary 25-02-2021, 22:45   #14
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 372
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Prowadzicie jakieś swoje kolekcje? Chcielibyście się pochwalić?
Osobiście, uwielbiałem słuchać chronologicznie danego artysty, by wiedzieć, jakim torem szła jego technika oraz droga muzyczna. Wydaje mi się to ciekawym doświadczeniem, przerobiłem tym schematem kiedyś większość artystów techno słuchając ich świadomie a nie na "odwalsie"
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Sanbit za ten post:
Stary 26-02-2021, 21:39   #15
..:Music Maniac:..
  
 
Christoph'86's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2009
Miasto: Turek / Kalisz
Wiek: 37
Postów: 7 901
Tematów: 752
Podziękowań: 58 432
THX'ów: 10 996
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 135
Imię: Krzysztof
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 104
Plusów: 950 (+)
Christoph'86 950
Christoph'86 950
Odwiedź profil Christoph'86 na Youtube
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
Prowadzicie jakieś swoje kolekcje? Chcielibyście się pochwalić?
Osobiście, uwielbiałem słuchać chronologicznie danego artysty, by wiedzieć, jakim torem szła jego technika oraz droga muzyczna. Wydaje mi się to ciekawym doświadczeniem, przerobiłem tym schematem kiedyś większość artystów techno słuchając ich świadomie a nie na "odwalsie"
Ze względu na brak czasu nie prowadzę kolekcji na zasadzie dyskografii danego artysty. Po prostu robię folder w danym miesiącu np. teraz LUTY 2021 a w wolnej chwili segreguje na poszczególne gatunki.
Christoph'86 jest offline   Reply With Quote
Stary 30-04-2021, 14:29   #16
..:: Adept ::..
  
 
Dj Amigo's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Apr 2010
Miasto: Staszó
Wiek: 38
Postów: 21
Tematów: 0
Podziękowań: 4
THX'ów: 6
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Dj Amigo 1
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Spotify i tidal
__________________
Dj Amigo jest offline   Reply With Quote
Stary 28-09-2021, 15:13   #17
Stary pierdziel i majonez
  
 
Miczki's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2011
Miasto: Brama Świętego Piotra
Postów: 1 013
Tematów: 42
Podziękowań: 2 394
THX'ów: 1 314
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 35
Imię: Fifonż
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 38
Plusów: 50 (+)
Miczki 50
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

A, odkopię, co mi tam. Miałem się udzielić, ale zapomniałem

U mnie jest trochę dziwny podział. Uważam, że streamingi są dobre, ale pamiętajmy, że te utwory nie są na własność i mogą w każdej chwili zniknąć jak pieniądze z konta albo gry na Steamie. Traktuję je jako zapasowe źródło muzyki, jako taką wypożyczalnię. Pamiętajmy też, że nie ma tam wszystkich tracków, co dla koneserów muzyki klubowej stanowi dużą wadę. Z tego powodu elektronikę mam w mp3, a inne gatunki (pop, rock etc.) na Spotku. Plusem Spotify są pełne dyskografie większych artystów na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nie muszę się męczyć z wpisywaniem nazw albumów i piosenek na youtubowym pasku. Jest to bardzo męczące. A tak – dwa-trzy kliki i gotowe.
__________________

Last edited by Miczki; 28-09-2021 at 15:13.
Miczki jest offline   Reply With Quote
Stary 15-10-2021, 10:25   #18
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 08 Sep 2021
Miasto: Warszawa
Wiek: 54
Postów: 100
Tematów: 5
Podziękowań: 83
THX'ów: 41
Imię: Darek
Wzmianek w postach: 8
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Dżon 1
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Cytat:
Napisał Chris Antoua Zobacz post
Od kilku dobrych lat Spotify Premium. Jak do tej pory, same plusy praktycznie widzę ( Jest mały minus ale to jest temat na dłuższą pogawędkę i nie przeszkadza on tak bardzo ). Ogólnie muza na dysk cały czas leci jakaś ale spotify to jest to czego potrzebowałem. Nie muszę mieć przy sobie żadnego dysku, pendrive"a, CD etc. Wystarczy, że mam telefon i wszędzie gdzie mam dostępny jakiś głośnik to mogę puścić ulubiona muzykę. Podpinam Jack'a, wybieram playlistę ( a biblioteka moim zdaniem jest całkiem przyzwoita ) i gra muzyka. Czy to na słuchawki , radio w aucie przez bluetooth"a czy na zestaw logitech Z2300 w moim przypadku poprzez Jack'a właśnie - Bajka jednym słowem. Nie wyobrażam sobie w tej chwili życia bez spotify. Masa ulubionych kawałków, posegregowanych na dany gatunek i to wszystko pod ręką, bez szukania gdzieś po dyskach itp.


@Chris Antoua Czy ten "mały minus ale to jest temat na dłuższą pogawędkę" ma lub miał (bo coś tam z lekka ulepszyli kilka miechów temu) coś wspólnego z alfabetycznym przyporządkowaniem?
Dżon jest offline   Reply With Quote
Stary 17-10-2021, 20:31   #19
..:Music Maniac:..
  
 
Christoph'86's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2009
Miasto: Turek / Kalisz
Wiek: 37
Postów: 7 901
Tematów: 752
Podziękowań: 58 432
THX'ów: 10 996
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 135
Imię: Krzysztof
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 104
Plusów: 950 (+)
Christoph'86 950
Christoph'86 950
Odwiedź profil Christoph'86 na Youtube
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Cytat:
Napisał Dżon Zobacz post
@Chris Antoua Czy ten "mały minus ale to jest temat na dłuższą pogawędkę" ma lub miał (bo coś tam z lekka ulepszyli kilka miechów temu) coś wspólnego z alfabetycznym przyporządkowaniem?
Ten minus tyczy się wyszukiwania utworów. Jakoś dziwnie jest ta wyszukiwarka skonstruowana z tego względu, że wielokrotnie szukając jakiegoś utworu nie mogłem go znaleźć wpisując cały tytuł : ,, ARTYSTA - TYTUŁ UTWORU (EWENTUALNA NAZWA REMIXU ). Czyli np. wpisując w wyszukiwarkę utwór Airbase - Escape (Sunny Lax Extended Remix) wyszukiwarka go nie znajduje. Skracam więc tytuł do formy Airbase - Escape (Sunny Lax Remix), wyszukiwarka nadal go nie znajduje. ale wpisując Airbase lub Sunny Lax i wchodząc na dany profil artysty utwór tam widnieje. Taki mały szczegół ale bardzo mnie irytuje
Christoph'86 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Christoph'86 za ten post:
Stary 17-10-2021, 22:46   #20
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Greg_Blade's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Jan 2012
Miasto: Skierniewice
Postów: 6 259
Tematów: 577
Podziękowań: 2 800
THX'ów: 16 094
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 644
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 54
Plusów: max. (+)
Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.
Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.Greg_Blade max.
Odp: Spotify, Deezer, Play Music, etc. - Korzystacie?

Nie korzystałem i nie słucham z tych platform muzyki. Bazuje głównie na forum i innych stronach z muzyką. Jak coś mi wpada w gust, lubię mieć to na dysku.
Może kiedyś się przekonam do "nowinek" ale obecnie nie potrzebuje

Last edited by Greg_Blade; 17-10-2021 at 23:44.
Greg_Blade jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Greg_Blade za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Dance/Club] New Music Friday UK From Spotify 18-05 (2018) djromeo Albums / Compilations / VA 0 03-06-2018 20:55
[Dyskusja] Spotify oficjalnie w Polsce... Korzystacie? SERVVA Przy piwie ... 8 12-07-2013 11:32

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->