Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: MKL.
Temat ma 27 komentarzy i 9958 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 15-11-2015 (18:24).

Tags: , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem


zobacz także:

« Wspólny utwór Martina Garrixa i Blinders lub Tom Swoon z gościnnym setem i wywiadem u Tiesto! »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-10-2015, 22:11   #21
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Pierwsza, zasadnicza sprawa: nie jestem po dziennikarstwie i chciałbym nadmienić, że nie każdy musi po nim być.
To widać po Twoich felietonach. Pocieszę Cię, ja też nie jestem.

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Z racji, że - jak widzisz - newsy, felietony bądź artykuły nie są publikacjami naukowymi,
W Twoim przypadku, czytając te wypociny da się to dostrzec aż nagminnie.

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
O ile zaprezentowanie siedmiu utworów DJ-a, którego występ będzie miał miejsce tej samej nocy jest niedopuszczalne, tak odwiedzenie tematu tylko po to, by skrytykować użycie określenia, które użyte być mogło i mieć czelność wysłać obcą osobę z powrotem do szkoły jest prawdziwym przykładem faux pas - jeśli ktoś jakimś cudem nie zetknął się z tym określeniem,
Mnie człowieku nie interesuje, że ten grając jako "rezerwowy" zagrał tyle i tyle jego utworów. Mam to w dupie. Jak znajdziesz mi informację, w której choć RAZ skrytykowałem Twój artykuł (w poprzedniej wypowiedzi) to będziesz mistrzem. Wypomnienie jednego wyrazu nie jest jednoznaczne z krytyką.

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Tomasz był tak miły, że na przykładzie przedstawił nam jego znaczenie. Dziękujemy!
Uwierz mi, że są takie bezmózgi na tym forum, że nawet nie masz pojęcia. Od jednego nawet otrzymałeś podziękowanie, tylko zaznaczę, że gościu jest w barwie czerwonej.

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Dziękujemy! Prof. Miodek byłby z Ciebie dumny, bo (jeśli dobrze pamiętam) podczas jednego z odcinków "Słownika polsko@polskiego" był wyjątkowo uradowany i z aprobatą kiwał głową, gdy zapytani o faux pas przechodnie prawidłowo tłumaczyli jego znaczenie. Być może dzięki Tobie kilka kolejnych osób właśnie zapoznaje się z faux pas (teoria i praktyka w jednym!), a Jan Miodek przybija Ci wirtualną "piąteczkę".
Patrz wyżej.

Cytat:
Napisał MKL. Zobacz post
Jeśli masz coś do dodania bardzo chętnie przedyskutuję z Tobą ten temat na PW, bowiem news dotyczy Erica Prydza - tak w ramach przypomnienia. Skoro jesteś po dziennikarstwie i szanujesz język polski na pewno zetknąłeś się też z netykietą, której jednym z głównych naruszeń jest spamowanie.
To się lepiej zapoznaj lepiej ze znaczeniem tego słowa. Wikipedia Ci to na pytanie chyba odpowie, nie musisz daleko szukać. Również nie zamierzam robić tu off topu i nie jestem po dziennikarstwie, jak zaznaczyłem na górze, zupełnie inny kierunek, ale jak coś robie to staram się zapoznać nawet z podstawami. Pozdrów ode mnie szanownego moderatora DJ Digi i siebie również.


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


*Prowokacja, wypowiedź nie na temat. Kolejne wypociny nie mające sensu. Brak jakichkolwiek argumentów. Wyjątkowy Troll charakteryzujący się brakiem kultury w dodatku bezmózgi.

Wpierw to się zapoznaj Trollu ze słownikiem i regulaminem Forum, Pozdrów ode mnie swojego Trolla.


_______________________________________________

*Troll

No proszę, jednak dał o sobie znać.


Last edited by Tomaszzz; 29-10-2015 at 22:59.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Tomaszzz dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 30-10-2015, 20:47   #22
..:: Klubowicz ::..
  
 
Fake_ID's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Feb 2012
Miasto: Poznań
Wiek: 41
Postów: 2 380
Tematów: 49
Podziękowań: 17 155
THX'ów: 1 036
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 17
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 80
Plusów: 120 (+)
Fake_ID 120Fake_ID 120
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Ja bym sie nie odważył takiemu szanującemu się DJ jak Eric Prydz popsuć występ. Można zgadywać dlaczego tak zrobił.. może nie wiedział kto zagra po nim, a może nie wiedział kto to jest Eric Prydz (w co wątpię) .. to był na pewno ciężki wieczór dla Eryc'a

Last edited by Fake_ID; 30-10-2015 at 20:47.
Fake_ID jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Fake_ID za ten post:
Stary 01-11-2015, 07:50   #23
..:: Klubowicz ::..
  
 
conrad_owl's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2007
Miasto: SCO
Wiek: 36
Postów: 6 059
Tematów: 680
Podziękowań: 7 596
THX'ów: 15 143
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 200 (+)
conrad_owl 200conrad_owl 200conrad_owl 200
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Cytat:
Napisał DJ Roofi Zobacz post
jak la mnie jest to paranoja żeby nie móc zgrać jednego z nagrań headlinera który być może jest twoim ulubieńcem.Dla mnie to Eric źle sie zachował.Ja bym się cieszył na jego miejscu
Nie jedno, a 7. Zresztą... nie rozumiem jak można grać utwory kogoś kto wystąpi po tobie? On już czeka za sceną, może słucha seta, może ciekaw jest kto rozgrzewa, patrzy na reakcję ludzi bo widząc, że grasz coś charakterystycznego sam pod ciebie seta ustawi. I co? Ty grasz jego utwory? A on ma zagrać czyje, twoje? A może Guetty? Przecież Guette wszyscy znają
__________________
conrad_owl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali conrad_owl za ten post:
Stary 03-11-2015, 07:48   #24
..:: Stały Bywalec ::..
  
 
Dołączył/a: 28 May 2009
Miasto: ...
Wiek: 32
Postów: 76
Tematów: 6
Podziękowań: 2
THX'ów: 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Dedamu5 1
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Ja się nie dziwie Prydzowi, mógłby mu spuścić niezły łomot, ale znając życie uszło mu to pewnie płazem. Gość mi się wydaje na nieźle porąbanego, pewnie chciał się przypodobać E.Prydzowi grając jego utwory, ale nie znał też takiej zasady.
Dedamu5 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dedamu5 za ten post:
Stary 03-11-2015, 08:11   #25
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dawid92's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jan 2010
Miasto: ....
Postów: 2 753
Tematów: 222
Podziękowań: 5 252
THX'ów: 4 495
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 53 (+)
Dawid92 53
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Eric zjedz snickersa
Zagrania utworu przez byle kogo a zagranie utworu przez mistrza to dwie róźnice
Dawid92 jest offline   Reply With Quote
Dawid92 dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 11-11-2015, 11:38   #26
..:: Aktywny ::..
  
 
Sałkoś97's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2011
Miasto: Płock
Wiek: 27
Postów: 36
Tematów: 12
Podziękowań: 5
THX'ów: 9
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Sałkoś97 1
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Tak się kończy wpuszczanie laików do klubu, którzy to nie mają pojęcia o otaczającej rzeczywistości. Widać tak się chłopina zachłysnął faktem support'owania Prydy, że aż zapomniał, że z nim gra.
Sałkoś97 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Sałkoś97 za ten post:
Stary 15-11-2015, 09:36   #27
..:: true Member ::..
  
 
Grrucha8's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Jun 2009
Miasto: Dobiegniew
Wiek: 32
Postów: 593
Tematów: 0
Podziękowań: 293
THX'ów: 235
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 1 (+)
Grrucha8 1
Odwiedź profil Grrucha8 na Facebook
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Widać Eric się po prostu wku.....ił a jak nerwy puszczą to wychodzi z nas bestia,nie wiem jak bym postąpił na jego miejscu ale faktem jest to,że nie powininien grać jego twórczości tuż przed występem
Grrucha8 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Grrucha8 za ten post:
Stary 15-11-2015, 18:24   #28
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
zipZloty's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Feb 2011
Miasto: Radom
Postów: 386
Tematów: 89
Podziękowań: 306
THX'ów: 567
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 18 (+)
zipZloty 18
Odwiedź profil zipZloty na Soundcloud.com Odwiedź profil zipZloty na Mixcloud
Odp: Eric Prydz wścieka się na DJ-a, który gra jego utwory tuż przed jego setem

Pal sześć, że zagrał to przed Prydą, przecież to jest powszechna wiedza, że tak się nie robi.. ale czy to jest normalne żeby grać 7 kawałków jednego artysty w jednym secie? To wygląda strasznie niepoważnie.. Jeśli nie jest autorem tych kawałków to powinien jakoś urozmaicić seta innymi producentami.. to tak samo jakby grał kawałki jednego labela.. no śmiechu warte.. gość jakiś obłąkany i bardzo dobrze, że nigdzie nie ma wzmianki o jego pseudo, bo pewnie po takim występie kolejni pseudo promotorzy wzięliby go do lineupu..

Pozdrawiam
__________________

Last edited by zipZloty; 15-11-2015 at 18:25.
zipZloty jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali zipZloty za ten post:
Odpowiedz

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->