Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk - Strona 11 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Imprezy Klubowe & Festiwale > Archiwum Imprez

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: orwell14
Temat ma 108 komentarzy i 21158 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 19-08-2015 (16:29).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk


zobacz także:

« Tomorrowland 2015 lub HARDFESTIVAL 2015 GramOFF/ON @ Warszawa: 08-08-2015 »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2015, 22:11   #101
..:: Klubowicz ::..
  
 
Cristoval Martin's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Nov 2010
Miasto: Toruń
Wiek: 38
Postów: 1 655
Tematów: 219
Podziękowań: 2 280
THX'ów: 3 262
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Krzysztof
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 21
Plusów: 100 (+)
Cristoval Martin 100Cristoval Martin 100
Odwiedź profil Cristoval Martin na Facebook Odwiedź profil Cristoval Martin na Youtube
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Cytat:
Napisał Mr.Greeen Zobacz post
Organizatorom życzę wyboru lepszego miejsca na FSOE 450
Preferował bym w formie open air'u czyli festiwal. Stocznia za mała na takie wydarzenie wiec jesli w wersji halowej to Arena Poznań lub Łuczniczka Bydgoszcz ewentualnie Arena Toruń.
__________________
Cristoval Martin jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Cristoval Martin za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 15-08-2015, 22:41   #102
..:: Mistrz ::..
  
 
Wszechstronny's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Aug 2013
Miasto: Giżycko/ Gdańsk
Wiek: 28
Postów: 3 346
Tematów: 274
Podziękowań: 7 473
THX'ów: 9 855
Nominated Tematy Tygodnia: 6
Nominacje T.T. : 762
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 224
Plusów: 48 (+)
Wszechstronny 48
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Było naprawdę dobrze, klimat był wspaniały, muzycznie też świetnie. Szkoda, że vje nawalili na całej linii, obiekt też słaby, po 3 godzinach ciągłego tańca byłem tak przylepiony do swojej koszulki jak nigdy. Najbardziej mi szkoda Fadiego, że podczas jego seta aż 4 razy nawalił system. Było też zdecydowanie za głośno, do teraz bębni mi w uszach. Na Sunrise też nie było za dobre nagłośnienie zresztą... Jak tu w Polsce myśleć o takich eventach jak ASOT czy Ultra? xD

Najlepiej zagrali chyba Sky Patrol (moim zdaniem), świetny, energiczny set, Bukovski też całkiem spoko, no i A&F. Sneijder średnio, na Will Reesa nie czekałem. Sean Tyas? Wszyscy go chwalą, ale nie miałem nawet sił na niego pójść...

Co do cen - porażka, jakby mnie było stać to bym wziął ten bon konsumpcyjny vip :D Na sunrise za 1,5l wody zapłaciłem 24 złote, tu tylko 0,5 wypiłem za 8..

Trance żyje i ma się dobrze
Wszechstronny jest offline   Reply With Quote
Wszechstronny dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 15-08-2015, 23:08   #103
..:: true Member ::..
  
 
greeNew's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Oct 2008
Miasto: Wrocław
Postów: 1 026
Tematów: 24
Podziękowań: 906
THX'ów: 854
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 11 (+)
greeNew 11
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Cytat:
Napisał FReeFonix Zobacz post
Co do cen - porażka, jakby mnie było stać to bym wziął ten bon konsumpcyjny vip :D Na sunrise za 1,5l wody zapłaciłem 24 złote, tu tylko 0,5 wypiłem za 8..
1,5 l = 24 zł
0,5 l x 3 = 24 zł

Yyyy?
greeNew jest offline   Reply With Quote
Stary 15-08-2015, 23:32   #104
..:: Mistrz ::..
  
 
Wszechstronny's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Aug 2013
Miasto: Giżycko/ Gdańsk
Wiek: 28
Postów: 3 346
Tematów: 274
Podziękowań: 7 473
THX'ów: 9 855
Nominated Tematy Tygodnia: 6
Nominacje T.T. : 762
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 224
Plusów: 48 (+)
Wszechstronny 48
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Cytat:
Napisał greeNew Zobacz post
1,5 l = 24 zł
0,5 l x 3 = 24 zł

Yyyy?
W złym kontekście mnie zrozumiałeś, niepotrzebnie dodalem te 8 zł, chodziło mi o to, że stać mnie było tylko na 0,5 xD
Wszechstronny jest offline   Reply With Quote
Stary 17-08-2015, 12:55   #105
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Eyris's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Feb 2014
Miasto: Poznań
Wiek: 30
Postów: 731
Tematów: 2
Podziękowań: 1 158
THX'ów: 162
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Izabela
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 15
Plusów: 1 (+)
Eyris 1
Odwiedź profil Eyris na Last.fm
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Ogólnie wrażenia pozytywne, ale było trochę mankamentów, przez które mimo wszystko bawiłam się nieco słabiej w niż w Lubiążu. Tak więc pozytywy:

- wiadomo, że muzyka. Jedyny taki dzień w roku, gdzie w Polsce fan trance zostaje skrajnie przesycony dobrym brzmieniem. Ten pozytyw ogólnie to najmocniejszy punkt tej imprezy, przy którym nawet najgorsze negatywy bledną i nie potrafią wpłynąć na to, jak cudowna była ta noc.
- cena za samo wejście :D
- towarzystwo (nie, nie te, które już od około trzeciej zaczynało zasiedlać białe kanapy i spać, słabeusze )
- jak prąd zgasł na Skypatrol to był ewidentnie najlepszy moment podczas całego festiwalu, zarówno fani jak i Standerwick z ReOrderem podeszli do zapełniania ciszy bardzo kreatywnie xD (Fadi już był mniej luźno nastawiony, widać było, że koszmarnie go te awarie stresują...)
- i jeden bardzo prywatny plus. Póki nie dowiedziałam się o FSOE w Gdańsku miałam jechać do Pragi. A tutaj się dowiadujemy, że impreza w Czechach odwołana. Jaka ja bym teraz była zawiedziona, gdyby nie było tej nocy w Gdańsku...

Negatywy:

- Tylko Lech i to jeszcze za 10 zł?! Nie dość, że piwo, którego ewidentnie nie znoszę, to jeszcze ta cena. Nie dziwić się, że bardziej chwytałam za rzeczy bezalkoholowe, chociaż były równie drogie (dobrze, że chociaż nie było wielkich kolejek po żetony...)
- dużo czasu spędziłam bezpośrednio pod sceną i szczerze powiem, że jak byłam na Airbeat One - openairze przy 30 stopniach w cieniu to było dużo przewiewniej nawet za dnia niż w tej stoczni. Nie ma wątpliwości, jeszcze nigdy nie byłam tak spocona jak wtedy (wyobraźcie sobie, że jeszcze byłam bez noclegu i wracałam pociągiem, dobrze, że istnieje coś takiego jak prysznic na dworcu pkp...)
- wiadomo, problemy techniczne. I jeszcze musiały w największym stopniu dotknąć akurat Fadiego... Naprawdę w pewnym momencie już zaczęłam myśleć, że trzeba będzie przerwać imprezę...
Eyris jest offline   Reply With Quote
Stary 18-08-2015, 09:18   #106
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 04 Sep 2009
Miasto: Gdańsk
Wiek: 41
Postów: 47
Tematów: 0
Podziękowań: 19
THX'ów: 8
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
patrykska 1
Odwiedź profil patrykska na Facebook
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Hej,
Zacznę od początku:
1. Organizacja - awaria zasilana zdarzyła się 6-krotnie, 4 razy u Fila. Ponadto potem podczas jego setu wysiadały światła. Tragicznie duszno - w Gdańsku mamy Ambex Expo. http://amberexpo.pl/ - wielka hala spokojnie nadaje się ta taki Event - duże parkingi kolo PGE Areny - aż dziwię się dlaczego nikt nie zrobił tam takiej imprezy - Może ASOT ??

2. Muza - od Arisen Flame zaczeło się mocnym łupnięciem - ludzi było mało ludzi można było się wyskakać. Dalej było Mega. Szacun dla Fila, który po awariach, po prostu zagrał cały set od początku
Gdyby nie problem z prądem i światłami byłoby na 10/10, a tak 7/10.

3. Ludzie - przyszli ci, który wiedzieli po co chodzą na takie imprezy. Jednakże pojawiło się wielu ludzi z przypadku. Był koleś z Warsaw Shore, czy jakoś tak (nie oglądam - bo jest poziomem poniżej rowu Mariańskiego) - koleś ewidentnie do refrenu "CO JA ROBIĘ TU UUUU ?".

Ogólnie fajnie było być na mega dobrej muzycznie imprezie.
patrykska jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali patrykska za ten post:
Stary 18-08-2015, 14:01   #107
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
dankino's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Apr 2013
Miasto: DaLeKo
Postów: 368
Tematów: 7
Podziękowań: 186
THX'ów: 24
Imię: Daniel
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 22 (+)
dankino 22
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Polonia nie jest gotowa na takie imprezy i nawet nie dziwię się, że Armin omija Polskę szerokim łukiem, co nie trudno zauważyć.

Obserwuję od kilku dni profil Aly & Fila i i widać generalnie, że tak jakoś cicho na ich profilu na temat imprezy w Polsce, jedno zdjęcie, krótki opis, ale co tu się dziwić, tyle awarii, miejsce też nieciekawe, a zobaczcie sobie np. relacje z Argentyny.... Myślę, że jak na razie, z imprez, które się odbyły, impreza w Polsce dla nich była najgorsza i nie zdziwiłbym się jakby w przyszłym roku "zabłądzili" i nici było z FSOE 450. Ale to jest tylko moje zdanie.
dankino jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali dankino za ten post:
Stary 18-08-2015, 23:09   #108
..:: Klubowicz ::..
  
 
Kamillo13's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Nov 2010
Miasto: Phoenix
Wiek: 32
Postów: 2 919
Tematów: 178
Podziękowań: 5 894
THX'ów: 2 327
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 110 (+)
Kamillo13 110Kamillo13 110
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Cytat:
Napisał dankino Zobacz post
Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Polonia nie jest gotowa na takie imprezy i nawet nie dziwię się, że Armin omija Polskę szerokim łukiem, co nie trudno zauważyć.

Obserwuję od kilku dni profil Aly & Fila i i widać generalnie, że tak jakoś cicho na ich profilu na temat imprezy w Polsce, jedno zdjęcie, krótki opis, ale co tu się dziwić, tyle awarii, miejsce też nieciekawe, a zobaczcie sobie np. relacje z Argentyny.... Myślę, że jak na razie, z imprez, które się odbyły, impreza w Polsce dla nich była najgorsza i nie zdziwiłbym się jakby w przyszłym roku "zabłądzili" i nici było z FSOE 450. Ale to jest tylko moje zdanie.
paradoksalnie to nawet bym się ucieszył gdyby FSOE 450 nie było w Polsce. Dlaczego? Stracilibyśmy ten klimat oczekiwania i zaskoczenia wyborem nas na FSOE. Tak więc mam nadzieję że w przyszłym roku przerwa a FSOE 500 wielkie pieydolnięcie

Last edited by Kamillo13; 19-08-2015 at 00:00.
Kamillo13 jest offline   Reply With Quote
Kamillo13 dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 19-08-2015, 16:29   #109
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Mr.Greeen's Avatar
 
Dołączył/a: 28 May 2012
Miasto: Golub-Dobrzyń
Wiek: 32
Postów: 755
Tematów: 63
Podziękowań: 1 047
THX'ów: 685
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 16
Plusów: 12 (+)
Mr.Greeen 12
Odp: Future Sound Of Egypt 400 - Stocznia, Gdańsk

Cytat:
Napisał FReeFonix Zobacz post
Na Sunrise też nie było za dobre nagłośnienie zresztą... Jak tu w Polsce myśleć o takich eventach jak ASOT czy Ultra?
To trza było uderzać na Audioriver - tam zawsze jest kozackie nagłośnienie
Mr.Greeen jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Future Sound Of Egypt (Egypt) Kameleon Archiwum Imprez 22 19-09-2011 17:47

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->