Dubstep na emeryturze? - Strona 4 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Frozen
Temat ma 36 komentarzy i 10053 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 03-02-2014 (16:18).

Tags: , , , , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-11-2012, 16:39   #31
..:: Member ::..
  
 
atos1234's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Sieradz
Postów: 106
Tematów: 0
Podziękowań: 39
THX'ów: 11
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
atos1234 1
Odp: Dubstep na emeryturze?

Być może mnie zlinczujecie za to co napisze, ale to co teraz jest bardziej mi się podoba niż to co kiedyś było, stary (ale prawdziwy z tego co się dowiedziałem) dubstep mi nie podchodzi, wychodzi na to że lubię rycie bani i wiercenie wiertarką w podłodze. Racja (pseudo)dubstep poznałem dzięki Skrillex'owi, tyle że zanim on był modny ;P tak z 3-4 miesiące przed tym gdy stało się to popularne. Może powinni utworzyć oddzielny gatunek ? sam nie wiem, wiem jedynie że obecny dubstep mi się bardziej podoba. Mimo to Trance na wieki wieków... Jasne krytykujcie i linczujcie mnie za to, ale to jedynie moja osobista opinia, możecie się nie zgadzać.

@Edit
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią Creafect, również klasyfikuje muzyke na tą która mi się podoba a która nie. Co do ewolucji też ma racje, wszystko teraz się zmienia, tym bardziej muzyka.

Last edited by atos1234; 24-11-2012 at 16:42.
atos1234 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 24-11-2012, 20:05   #32
..:: Klubowicz ::..
  
 
Uciex's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Łódź
Wiek: 35
Postów: 6 521
Tematów: 486
Podziękowań: 11 032
THX'ów: 4 506
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 56
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 171
Plusów: 12 (+)
Uciex 12
Odwiedź profil Uciex na MySpace Odwiedź profil Uciex na Facebook Odwiedź profil Uciex na Youtube Odwiedź profil Uciex na Last.fm Odwiedź profil Uciex na Soundcloud.com Odwiedź profil Uciex na Mixcloud
Odp: Dubstep na emeryturze?

No właśnie mnie dzięki dubstepowi, znów zaczął się podobać drum'n'bass po kilku latach rozłąki wszyscy zaczęli się skupiać się na dubstepie, a dnb znów zaczął brzmieć jak powinien i poruszać zmysły
__________________
Uciex jest offline   Reply With Quote
Stary 25-11-2012, 01:20   #33
..:: Klubowicz ::..
  
 
kraki1357's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jan 2010
Miasto: Harkabuz
Postów: 720
Tematów: 61
Podziękowań: 3 591
THX'ów: 422
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 48 (+)
kraki1357 48

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil kraki1357 na Facebook Odwiedź profil kraki1357 na Youtube Odwiedź profil kraki1357 na Soundcloud.com
Odp: Dubstep na emeryturze?

krótko i całkiem nie na temat : byłem pompowiczem. obczajalem skream'a i benge ale gadajcie co chcecie ale to burial i clubroot w dużym stopniu się do tego przyczynili a nie wspomnę o dnb bo to już legenda i tak jestem młody ale wcześnie zaczynałem . dziękuje hi 5!
kraki1357 jest offline   Reply With Quote
kraki1357 dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 26-01-2014, 19:39   #34
..:: Świeżak ::..
  
 
Creepy Dreamer's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Sep 2013
Miasto: Polska
Postów: 3
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Creepy Dreamer 1
Odp: Dubstep na emeryturze?

Dubstepu zacząłem słuchać od Skrillexa, jego kawałki podobały mi się, jednak potem poznałem prawdziwy gatunek i Sonny przestał mi podchodzić. Poza utworami z Kornem i dawną, post hardcorową twórczością.

Last edited by Creepy Dreamer; 26-01-2014 at 19:44.
Creepy Dreamer jest offline   Reply With Quote
Stary 26-01-2014, 20:08   #35
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: :)
Postów: 4 251
Tematów: 694
Podziękowań: 3 655
THX'ów: 10 910
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 609
Wzmianek w postach: 7
Oznaczeń w tematach: 73
Plusów: 36 (+)
R3belz 36
Odp: Dubstep na emeryturze?

Ja tam lubie od czasu do czasu posłuchać dubstep-u.

Miło się czytało artykuł. Wiele się dowiedziałem i z pewnością wróce do starych czasów tej że muzyki
R3belz jest offline   Reply With Quote
Stary 28-01-2014, 00:34   #36
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Dubstep na emeryturze?

2 lata temu zacząłem słuchać dubstepu, a wszystko zaczęło się oczywiście od Skrillexa i jego Bangarang później zacząłem wgłębiać się w cała jego dyskografię, by następnie poznać kawałki innych przedstawicieli tego gatunku, Gemini, Modestep, Krewella, Borgore, Nero, Flux, Doctor P....
Co do samego Sonny'ego, ja uważam, że Skrillex nie "zeszmacił" dubstepu, tylko przeniósł go na "inny poziom". Czy na lepszy, czy na gorszy, na to pytanie każdy sobie może odpowiedzieć. Gdyby nie on to mało kto zapewne by słyszał teraz o dubie
Osobiście miałem sporą przerwę od słuchania dubstepu, ale ostatnio czasem zdarzy mi się posłuchać kilka utworów.
maverik jest offline   Reply With Quote
Stary 03-02-2014, 16:18   #37
..:: Fanatyk ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Jan 2014
Miasto: Mongolia
Postów: 82
Tematów: 0
Podziękowań: 134
'Thanks' : 3 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Quntex 1
Odp: Dubstep na emeryturze?

Co jest w pewien sposób zabawne, gdyby taki sam temat napisano o Hardstylu, w identyczny wręcz sposób, zleciałaby się masa ludzi jadąca "człowieku dorośnij, to ewolucja" "oo znowu ból dupy o tym jaki kiedys hardstyle był cudowny" a tutaj, ludzie umieją się wypowiedzieć na poziomie sam temat jest ciekawy, mimo że nie slucham dubstepu fajnie było porównać sobie klasyki i wytwory Stanisława Skrilexa, thx
Quntex jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->