Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji. - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport
> Kulturystyka & Fitness

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: David Grits
Temat ma 3 komentarzy i 1549 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 06-12-2012 (17:56).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji.


zobacz także:

« trening na masę lub Ćwiczenia bez sprzętu »
 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-12-2012, 12:09   #1
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
David Grits's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2008
Miasto: Inowrocław
Postów: 415
Tematów: 43
Podziękowań: 121
THX'ów: 799
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 33 (+)
David Grits 33
Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, aby nie odsyłać mnie na różnego rodzaju fora kulturystyczne, ponieważ przechodziłem przez to kilka razy bez rezultatów, dlatego piszę tutaj. Prosiłbym,aby podejść do tego tematu profesjonalnie. A więc do rzeczy. Chciałbym, abyście pomogli mi w ułożeniu diety na masę, treningu, oraz dobrali dobre suple. Jestem w tym kompletnie zielony, czytam fora, ale osoby początkującej to nie lada problem.

Typ budowy ciała : ektomorfik z lekkim brzuszkiem. Jestem chudy, delikatna budowa ciała, płaska klatka piersiowa. Jeśli chodzi o kończyny dolne, to są one w miarę rozwinięte, ponieważ od kilkunastu lat gram w piłkę nożną. Niestety od kwietnia tr przestałem grać, ponieważ doznałem kontuzji prawego kolana :/ mamy grudzień, dlatego myślałem tez nad tym, aby zacząć biegać chociaż 30 minut dziennie. Najbardziej doskwiera mi twarz. Jestem na niej strasznie szczupły, wręcz pozapadany, z odstającymi kośćmi jarzmowymi, co jest dla mnie mankamentem, który chciałbym poprawić.Wiem, że jak rozpocznę dietę, trening itd to z czasem "wejdzie" to w całe ciało. Ogólnie do poprawy jest całe ciało, ponieważ tak jak wspominałem na początku typ mojej budowy to ektomorfik. Wzrost 175 cm, waga 73 kg. Niby na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się w porządku, ale jednak tak nie jest i widać to gołym okiem. Aby przybrać na masie wiem, że niezbędne są ćwiczenia z obciążeniem. Nie mam żadnej siłowni, ale w najbliższym czasie wraz z kuzynem wybieramy się do pobliskiego złomiarza, aby wybrać elementy, które można by było ze sobą pospawać i dzięki temu " złożyć " jakąś ławeczkę, podłokietnik, czy mini atlas. Rolki do linek można zamówić za grosze na allegro. Prosiłbym o ułożenie diety na masę, treningu oraz suplementacji. Jeśli chodzi o trzecią opcję myślałem o Jabłczanie Kreatyny ( który byłby najlepszy? ). Dodatkowo białko, węgle i aminokwasy + oczywiście dieta. Jeśli chodzi o dietę, to chciałbym, aby to nie był wielki wydatek. Pewnie zapytacie - jak ja chcę zbudować masę mięśniową nie mając pieniędzy na zdrową żywność. A więc dla studenta, który opłata szkołę, musi do niej dojechać, odrobić praktykę studencką w ilości 920 godzin ( ponad 6 miesięcy ) nie dostając za to nic w zamian ma to wielkie znaczenie. A zalać auto za coś trzeba.
Czytałem o zamiennikach ( serca kurzęce, żołądki czy wątróbka, twaróg półtłusty, chleb razowy ) Jeśli zna ktoś więcej zamienników bardzo bym prosił.
Jest jeszcze jedna sprawa, ale o niej wspomnę na samym końcu. Pozdrawiam i licze na wsparcie.

Last edited by David Grits; 06-12-2012 at 12:09.
David Grits jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 06-12-2012, 13:08   #2
..:: Member ::..
  
 
Lynu's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Oct 2006
Miasto: Dom:)
Postów: 109
Tematów: 6
Podziękowań: 277
THX'ów: 18
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 2 (+)
Lynu 2
Odp: Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji.

Skoro nie masz siłowni to w jakims miejscu zrob sobie stacje w ktorych robisz pompki przysiady itp. Im wiecej takich stacji tym lepiej zacznij od 2 obiegniec stacji potem zwiekszaj. 3x w tyg to Ci na poczatek wystarczy. Odzywki? to jest uzupelnienie diety ktora musisz sobie rozpisac wyliczyc zapotrzebowanie.Jesz wiecej niz potrzebujesz rosniesz.Moim skromnym zdaniem kreatyne zacznij brac po jakis 6 miesiacach cwiczen z obciazeniem. NIE rob bledow innych ktorzy ogladaja filmiki kulturystow ktorych staz treningowy jest wiekszy niz polowa zycia. Musisz poznac cialo i wiedziec co na Ciebie dziala.
Lynu jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Lynu za ten post:
Stary 06-12-2012, 13:22   #3
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
David Grits's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2008
Miasto: Inowrocław
Postów: 415
Tematów: 43
Podziękowań: 121
THX'ów: 799
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 33 (+)
David Grits 33
Odp: Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji.

Dieta, chodzi mi o dietę, czyli rozpiskę śniadanie, obiad, kolacja, co przed treningiem, co po treningu, a na wieczór żarcie typowo białkowe dla wzrostu 175 cm, 73 kg wagi, typ ektomorfik. Obliczyć zapotrzebowanie itd. O to mi chodzi w diecie, i z takim pytaniem się zwracam.
David Grits jest offline  
Stary 06-12-2012, 17:56   #4
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Mion's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Mar 2009
Miasto: Wrocław
Postów: 1 329
Tematów: 73
Podziękowań: 11 236
THX'ów: 1 354
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 21
Plusów: 130 (+)
Mion 130Mion 130
Odp: Pomoc w ułożeniu treningu, diety oraz suplementacji.

Nikt normalny, zajmujący się tym profesjonalnie nie rozpisze Ci tego za darmo
Jeśli masz fundusze, to chętnie pomogę - zapraszam na PW.
__________________
Mion jest offline  
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:19 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->