Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Sauron
Temat ma 17 komentarzy i 3354 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 14-03-2013 (16:53).

Tags: ,


Lista oznaczonych użytkowników


Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP


zobacz także:

« Mają obozy koncentracyjne i legalną trawkę lub Paweł Kukiz spotkanie Platforma Oburzonych »
 
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 12-03-2013, 09:02   #11
..:: Klubowicz ::..
  
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 32
Postów: 6 308
Tematów: 368
Podziękowań: 1 086
THX'ów: 13 506
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Pytanie brzmi:
Czy jest na świecie rzecz która nie oburza posłów PiS oraz nie obraża pana Jarosława K. ?
__________________
benek2411 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali benek2411 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 13-03-2013, 13:41   #12
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Cytat:
Napisał kwapol Zobacz post
Przeczytałeś w ogóle co ja napisałem? To że ja nie pozwoliłbym sobie na takie żarty z Papieża z tego czy innego powodu nie oznacza że karałbym innych, czy uważał za gorszych, tych którzy na takie żarty sobie pozwolą.

Chodziło mi o to że teraz głośno krzyczą Ci przeciwni PiS. Krzyczą o to że PiS robi zamach na wolność słowa bo nie pozwalają żartować z Papieża. Więc pytam gdzie byli gdy skazywali człowieka za antykomora czy kibiców.
Pisałem - jestem przeciwny bezczelnemu szydzeniu z religii, który nasze postępowe cwaniaczki wjeżdżające na wszystko co 'staroświeckie' i 'prawiczkowe' traktują jako 'dystans' do religii, a każdy głos sprzeciwu obrzucają wcześniej wymienionymi epitetami. Nigdzie tego nie popieram. Nienawidzę również hipokryzji lemingów, w której można bezkarnie szydzić z wszystkiego co związane z religią i prawicą (choć PiS to nie prawica), natomiast gdy ktoś wjedzie na Tuska i Bronka, to nagle nasz kwiat narodu okazuje się ekspertami od dobrego smaku i paragrafów i twierdzi, że 'przecież to prezydent, minimalny szacunek się należy'. Najczęściej mówią to ludzie, którzy przed 2010 rokiem obrażali Kaczyńskiego w najbardziej prostacki i buracki sposób zapomianjąc wtedy, że to prezydent, bo inna opcja polityczna. Już, zrozumiałeś bardziej moje stanowisko?

Nie uważam natomiast, żeby płakać nad takim skeczem. Powtarzam to któryś raz - to podchodzi do dystans do religii, spinanie dupska w takiej kwestii przez naszych specjalistów od zniechęcania do ważnych tematów (zaraz wyjaśnię o co mi chodzi) to tylko populistyczna zagrywka, aby pokazać, że PiS zawsze stoi na straży 'konserwatywnych' wartości. Przy okazji jeszcze nasza komisja uważa, że obrażono też 'starsze osoby'. Dobrze wiemy, jaką grupę starszych osób obrażono i dobrze wiemy, że ta grupa ma poglądy na rękę naszemu PiSowi, więc trzeba ich bronić, może nam się odpłacą dalszym popieraniem
Cytat:
Napisał kwapol Zobacz post
Teraz to Ty pokazałeś ze myślisz w sposób ograniczony i Kaczyńskiego z tabletem widzisz tak jak Ci serwuje telewizja.
Nie łap mnie za słówka i nie próbuj usilnie zabłysnąć jako wielki przeciwnik telewizji. Ja też mam antysystemowe poglądy, ale nie widzę powodu, aby je na siłe pokazywać, chcesz mi pokazać swoją wyższość? Piszę co mi leży na wątrobie kiedy jest okazja, teraz chcesz na siłe mi udowodnić, że popieram PO i cud, że jeszcze nie nazwałeś mnie lemingiem Ironia losu, ja, który najchętniej by odstrzelił cały rząd
Cytat:
Napisał kwapol Zobacz post
Dlaczego nie odniesiesz się do tego co Gliński z tego tabletu powiedział? Pewnie nawet nie wiesz bo w TVN nie pokazali.
Po cholerę się mam odnosić do sprawy, która nie ma nic wspólnego z tym tematem? :D Wiem, że nasz Jareczek znowu profesjonalnie ośmiesza sprawę odwołania tego najgorszego rządu w historii postkomunistycznej Polski, pajacuje z tabletem ośmieszając również samego siebie, bo obniżył powagę sytuacji o połowę i chyba zapomniał, że media skupią się na jego tablecie i strojeniu cynicznych minek podczas odtwarzania nagrania z Glińskim. Gliński to równy człowiek, dobrze mu z oczu patrzy, ale ma utopijne wizje i startuje z ramienia złej partii. Jaruś go podsunął, aby pokazac, że wcale nie ma autokratycznych zapędów (czytaj - tylko ja mogą rządzić, i w partii, i jako płemieł), ale gdyby było już blisko wyborów - Gliński przestałby być potrzebny. Ten chłop potrzebuje oddzielnej partii, bo wizję ze składem rządu ma dobrą - lepsi ludzie z doświadczeniem, niż Ministra Mucha trzymająca się przy stanowisku dlatego, że cały czas dobrze robi lachę Tuskowi
Cytat:
Napisał kwapol Zobacz post
Ale beke z kaczora z tabletem ciągniesz równo razem z nimi. Przybij sobie piątkę z Sikorskim
Ano mam bekę z Kaczora, bo to niepoważny cyniczny prostak. Dlaczego mam przybijać piątkę z Sikorskim? Chcesz mi udowodnić 'Twoje ave PO', ale ja raczej widzę u Ciebie problem 'ave PiS, popieram ich więc jestem antysytemowy i ultraprawicowy!!!111'.

Jak obiecałem - wyjaśnię na koniec dlaczego uważam, że to co robi PiS to największe świństwo, jakie można wyrządzać wielu ważnym sprawom ośmieszając je i umyślnie powodują, że w końcu lemingi i wszyscy albo żartują sobie z nich, albo nimi rzygają. Przykłady? Lustracja. Macierewicz, eks lewak, zlustrował tylko tych, co mu byli niewygodni, jednak z tej bardzo ważnej sprawy (czerwone ścierwo trzeba rozliczać) zrobił szopkę, z której wszyscy zaczęli żartować i w efekcie gdyby nie fakt, że było to już dawno temu to wszyscy by sobie dzisiaj żartowali z lustracji. Kolejny przykład? Zamach w Smoleńsku. To fakt, że sprawa ta jest pełna niejasności i przekłamań, jednak Pisiory musiały o niej mówić w taki sposób, że obrzydzono to każdemu, nawet niektórym PRAWDZIWYM prawicowcom i w efekcie każdy sobie cynicznie żartuje z tragedii smoleńskiej i z teorii zamachu. Nie wspominając, że wszystkim ten temat wychodzi bokiem. Więcej? Odwołanie rządu i krytykowanie go. Nie można w każdym przemówieniu tych samych formułek, bo skoro PiS jest taki antysystemowy, to powinien wiedzieć, że bydło z mediów lubi sobie wycinać zdania z kontekstu aby z ośmieszyć, natomiast oni ciągle akcetnują to samo 'rząd jest zły' itd. Już mamy efekty - gimbaza na każdym kroku rzuca nieśmieszne i żałosne lemignowe żarciki pt. 'wina tuska XDDD beka heheheh'.

Pozdrawiam
MikePetersky jest offline  
Użytk. którzy podziękowali MikePetersky za ten post:
Stary 13-03-2013, 14:32   #13
..:: Klubowicz ::..
  
 
kwapol's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jul 2011
Miasto: wlkp
Wiek: 35
Postów: 471
Tematów: 55
Podziękowań: 52
THX'ów: 1 058
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 40 (+)
kwapol 40

Nagrody Użytkownika

Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Wydaje mi się że początkowo Ty źle odebrałeś to co ja napisałem a później ja to co Ty napisałeś. Na wiele spraw myślę że mamy podobne spojrzenie.
Zapewniam Cię że nie jestem wyznawcą religii PiS. Jest wiele spraw w których się nie zgadzam z ich patrzeniem.
Mam jednak świadomość tego co z Polska zrobiła PO a co próbował PiS za swoich rządów.


Cytat:
Napisał MikePetersky Zobacz post
Jak obiecałem - wyjaśnię na koniec dlaczego uważam, że to co robi PiS to największe świństwo, jakie można wyrządzać wielu ważnym sprawom ośmieszając je i umyślnie powodują, że w końcu lemingi i wszyscy albo żartują sobie z nich, albo nimi rzygają. Przykłady? Lustracja. Macierewicz, eks lewak, zlustrował tylko tych, co mu byli niewygodni, jednak z tej bardzo ważnej sprawy (czerwone ścierwo trzeba rozliczać) zrobił szopkę, z której wszyscy zaczęli żartować i w efekcie gdyby nie fakt, że było to już dawno temu to wszyscy by sobie dzisiaj żartowali z lustracji. Kolejny przykład? Zamach w Smoleńsku. To fakt, że sprawa ta jest pełna niejasności i przekłamań, jednak Pisiory musiały o niej mówić w taki sposób, że obrzydzono to każdemu, nawet niektórym PRAWDZIWYM prawicowcom i w efekcie każdy sobie cynicznie żartuje z tragedii smoleńskiej i z teorii zamachu. Nie wspominając, że wszystkim ten temat wychodzi bokiem. Więcej? Odwołanie rządu i krytykowanie go. Nie można w każdym przemówieniu tych samych formułek, bo skoro PiS jest taki antysystemowy, to powinien wiedzieć, że bydło z mediów lubi sobie wycinać zdania z kontekstu aby z ośmieszyć, natomiast oni ciągle akcetnują to samo 'rząd jest zły' itd. Już mamy efekty - gimbaza na każdym kroku rzuca nieśmieszne i żałosne lemignowe żarciki pt. 'wina tuska XDDD beka heheheh'.
A zastanowiłeś się może nad tym że teraz tak tylko można uprawiać politykę? Też nie jestem za takimi sposobami, ale może inaczej się nie da. Polską rządzi banda hipokrytów którzy zajmować się naprawą państwa zajmują się wytykaniem błędów opozycji. Media tylko temu przyklaskują. Więc skoro normalne działania nie przyniosły dla PiS pożytku to próbują robić to samo co PO.
Brzydzi mnie to i czasami nawet nie chce mi się komentować tego co się w naszej polityce dzieje.
I nie wiem ile jeszcze musi się wydarzyć zeby ludzie się obudzili i dostrzegli co PO zrobiła z Polską!?
kwapol jest offline  
Stary 13-03-2013, 17:48   #14
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Malpeczka's Avatar
 
Dołączył/a: 10 May 2010
Miasto: TN
Wiek: 32
Postów: 837
Tematów: 11
Podziękowań: 2 319
THX'ów: 622
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 155 (+)
Malpeczka 155Malpeczka 155
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Na temat tego skeczu sporo słyszałem, oczywiście większość opinii przedstawiała go w świetle negatywnym. Po obejrzeniu stwierdzam jedno; Skecz udany (W szczególności o bombach)
Nie było nie smacznych żartów przynajmniej w mojej ocenie.

Jeżeli chodzi o zespół parlamentarny do spraw ateizacji to wyraźnie widzę nadinterpretacje skeczu powtarzam tylko SKECZU! Wychodzę z założenia, że muszą się czymś zająć, aby nikt ich dodatkowo nie posądził o nic nie robienie...
Szukają dziury w całym.
Malpeczka jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Malpeczka za ten post:
Stary 13-03-2013, 20:24   #15
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Cytat:
Napisał kwapol Zobacz post
Wydaje mi się że początkowo Ty źle odebrałeś to co ja napisałem a później ja to co Ty napisałeś. Na wiele spraw myślę że mamy podobne spojrzenie.
Tak, to właśnie w moim wywodzie próbowałem Ci uświadomić
MikePetersky jest offline  
Użytk. którzy podziękowali MikePetersky za ten post:
Stary 14-03-2013, 13:52   #16
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
The Whisper's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jun 2008
Miasto: Tegucigalpa
Wiek: 35
Postów: 306
Tematów: 102
Podziękowań: 280
THX'ów: 2 843
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 20 (+)
The Whisper 20
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Cytat:
Napisał MikePetersky
Jaruś go podsunął, aby pokazac, że wcale nie ma autokratycznych zapędów...
Mam poczucie, że całe to oburzenie PiSu tym kabaretem jest wpisane w całościowy plan polityczny pt. "Budapeszt w Warszawie", który wiąże się m.in z kontrolowaniem treści pojawiających się w mediach. Nie bez kozery PiS sukcesywnie od dymisji K. Marcinkiewicza brnął w oburzenie tym, co dzieje się w mediach, czego przejawem był bojkot TVN24 i Superstacjii.
Dlatego, że te stacje nie były wiernopoddańcze i ośmielały się pokazywać to, co dzieje się w rządzie J. Kaczyńskiego (np. niesubordynacje i wyjście z rządu Leppera, dziwną aparycję minister Fotygi, czy "das neue Kartofeln").

Nie mam dzisiaj poczucia, że media zaniechały docinek pod adresem obecnie rządzącej ekipy, a jest nią dzisiaj PO (np. niekompetencja w dziedzinie sportu i pełnienie funkcji paprotki przez ministrę Muchę, peruwiańska czapeczka Donia, czy wykręty Pawlaka, Serafina po Elewar-gate). Powiem więcej - dziś możliwość atakowania rządu jest znacznie większa, z uwagi na erę facebooka czy wszechobecnych memów, które często są bardziej opiniotwórcze i dotykają sedna tematu, niż papka serwowana z płaskiego, ledowego odbiornika.

Nie słyszałem żeby Ruch Palikota czy SLD bojkotowały publiczne media, z uwagi na przesycenie programów katolickich czy śladowej obecności programów dotyczących etyki/eutanazji.
The Whisper jest offline  
Użytk. którzy podziękowali The Whisper za ten post:
Stary 14-03-2013, 16:11   #17
..:: Klubowicz ::..
  
 
ayash's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Dec 2011
Miasto: Leicester
Postów: 1 969
Tematów: 706
Podziękowań: 3 226
THX'ów: 8 799
Wzmianek w postach: 7
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 67 (+)
ayash 67
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Nie interesuje się polityką i mam ją szczerze mówiąc gdzieś lecz robienie z Polski Budapeszt to nienajlepsza droga jeśli ktoś się poczuł dotkniety żartem są sądy inne instytuję, choć uczestnictwo w życiu publicznym jest jakie jest i trzeba liczyć się z konsekwencjami ( opinie wyśmiewanie itd ).Niedawno Pis urządził taka śmieszna kpinę pod hasłem Polska krajem niedemokratycznym a to jest niby demokratyczne postępowanie? Żeby nie było mam gdzieś kto z kim i gdzie to tylko moje obserwacje
ayash jest offline  
Stary 14-03-2013, 16:53   #18
..:: Elite VIP ::..
  
 
mangmar's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Jun 2012
Miasto: D-9
Postów: 2 181
Tematów: 714
Podziękowań: 3 963
THX'ów: 50 946
Nominated Tematy Tygodnia: 7
Nominacje T.T. : 1 791
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 62
Plusów: 80 (+)
mangmar 80
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Szczerze powiem, że już sam nie wiem co lepsze: sam kabaret (występ), czy ten kabaret jaki urządzili posłowie. Jak dla mnie zwykła próba zaistnienia medialnego, a są osoby które takie coś pamiętają i "ptaszek" przy nazwisku w następnych wyborach załatwiony. Jeżeli chodzi o LIMO to świetny kabaret, a jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to polecam Mojżesz: Kozak w sandałach.


mangmar jest offline  
 

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oburzeni kibice po odwołanym meczu Polska-Anglia Kamillo13 Przy piwie ... 3 19-10-2012 08:12

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->