4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017) - Strona 5 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Muzyki >


Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Vinylside
Temat ma 45 komentarzy i 18796 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 09-06-2020 (16:21).

Tags: , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)


zobacz także:

« 4Clubbers Hit Mix vol. 4 (2020) lub 4Clubbers Hit Mix vol. 5 (2020) »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 03-11-2018, 12:35   #41
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 204
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Miks powinien nazywać się "Italo Disco Hits Mix" :D
Ponieważ większość utworów jest z tego gatunku.
Fajne odkurzenie, czasy dzieciństwa się przypominają i pierwszych imprez w życiu.
Strasznie męczące jest słuchanie twojego stylu mówienia, prowadzenia audycji/miksu...
Już nie będę czepiał się totalnie nie radiowego głosu, bo nie wszyscy go mają, ale na Boga!
Mówisz jak jakiś prezenter z HiperMegaStacji, grający dla 5 osób.
Też tak prowadziłem audycje!
Tylko to był rok 2004/2005 a ja miałem 12/13 lat.
Nie odbieraj tego jako atak, może zbyt dosadnie piszę, ale prowadziłem jakieś 6-12 lat temu audycje w najbardziej popularnych stacjach internetowych czy też miałem swoją autorską audycje w normalny radiu na falach UKF FM, itd.
Więc nie pisze tego jako ktoś kto nie ma zielonego pojęcia, żebyś nie pomyślał, że tu jakiś trollek chce ci dawać lekcje, ale jako osoba która wiele lat siedziała w tym, w czym ty
Popraw dykcje, nie zmieniaj tonu głosu (falujesz nim bardzo), mów spokojniej i czyściej.
Osłuchaj się Essential Selection, cotygodniowej audycji Pete Tong'a.
W naszym polskim eterze Neevald (Piotr Niwald) jest również warty osłuchania.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
__________________

Last edited by Frozen; 03-11-2018 at 12:43.
Frozen jest offline   Reply With Quote
Frozen dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 03-11-2018, 14:13   #42
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
grający dla 5 osób.
Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.

Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da. Jednym się podoba, drugim nie dlatego promocyjne składanki zawsze daję w dwóch wersjach bo sam nie jestem zwolennikiem zagłuszania nut. Patrząc z innej strony, nie jestem po kursie / szkole, gdzie uczą szczegółów takich jak szybkość mowy, dykcja czy odpowiednia i regularna tonacja, więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy. Rzecz zupełnie normalna. Aczkolwiek, nie wszystko co drogie lub wyuczone zawsze jest lepsze. Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię. Patrząc na to logicznie; zawsze też znajdą się Ci, którym może to nie odpowiadać. W tym przypadku mają do dyspozycji czyste brzmienie, bez głosu. W nagraniach z audycji takiej możliwości nie ma, a nawet gdyby istniała to myślę, że sam bym z niej nie skorzystał, wrzucając coś, bez wokalu. Bo nie ukrywam, że od czasu do czasu lubię coś tam powiedzieć. W tej produkcji, przyznaję się bez bicia, jest za dużo niskich tonów, przez co, jak napisali koledzy wyżej, wokal wydaje się zbyt tłusty i może lekko drażnić. Na audycjach jednak, ustawienia od jakiegoś czasu są nieco inne, więc brzmi to lepiej i wyraźniej. A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.
__________________

Last edited by Vinylside; 03-11-2018 at 14:18.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Stary 04-11-2018, 01:16   #43
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 204
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Cytat:
Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.
Super!
Tyle, że nie zrozumiałeś tego zdania, przeczytaj jeszcze raz.
Albo już Ci wytłumaczę.
Nie napisałem, że grasz dla 5 osób.
Napisałem, że brzmisz jak byś grał dla 5-ciu osób.
Btw. Jak grywałem w pewnym radiu internetowym lat temu X (pewnie mówimy o tym samym...), to grało się dla 2000 czy 3000 osób a i tak wielu z ówczesnych wtedy "prezenterów" miało bardzo niski poziom prowadzenia audycji, więc to raczej nie wyznacznik "bycia dobrym"


LOL.
Widać jak zerowe pojęcie masz pisząc:
Cytat:
Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da.
Da się. Bez syntezatora da się.
Zmienić dykcje, podrasować styl mówienia, przecinki i całą resztę.
Jasne, głos ma się swój własny, jeden jedyny, ale da się go ulepszyć

Cytat:
więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy.
Ja prowadziłem na mikrofonie za 100 zł, więc przy audycjach radiowych nie ma większego znaczenia cena mikrofonu, a właśnie to w jaki sposób to robisz.

Cytat:
Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię.
Ale ja też jestem nastawiony ciepło do tego co mówisz.
Jestem nastawiony zimno do tego JAK TO MÓWISZ.
A nie uwierzę w to, że prezenter radiowy pochwali Twój sposób prowadzenia audycji.

Cytat:
A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.
Masz całkowitą racje!
I dla przykładu, Siostry Godlewskie śpiewają i też wychodzą z założenia, że jednym się to może podobać a drugim nie. Faktem jest jednak, że nie potrafią śpiewać i nie są piosenkarkami.
Nie są osobami pokroju Dawid Podsiadło czy Adele.

I Ty widzę, wychodzisz z podobnego założenia.
Ale to od Ciebie zależy czy bliżej Ci do wspomnianej Godlewskiej czy do Podsiadło, bo z tego co na razie widzę, to jednak do tej pierwszej...
Albo zostajesz na poziomie jakim jesteś albo stajesz się co raz lepszy. Wybór zawsze zostaje na tobie.
Ja po prostu zawsze mierzyłem wysoko, bo... Niebo Nie Jest Limitem.
I podrzucam Ci radę mistrzu, that's all. Zrobisz z tym co uważasz.
Pozdro 600V!
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote
Stary 04-11-2018, 07:12   #44
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
Ja prowadziłem na mikrofonie za 100 zł, więc przy audycjach radiowych nie ma większego znaczenia cena mikrofonu, a właśnie to w jaki sposób to robisz.
Pamiętaj jedną rzecz; to, że Ty kiedyś grałeś i robiłeś to co w tej chwili robię ja, nie oznacza, że też robiłeś to dobrze. Nie lubię trochę, gdy ktoś przy dzieleniu się cenną wiedzą ma też na celu wywyższanie się bo, nie zrozum mnie źle, ale gdyby serio Twoje prowadzone programy były "wyższe niż niebo" to dziś Twoja kariera byłaby z pewnością kontynuowana a nagrania miło wspominane, zwłaszcza, że w tamtych czasach konkurencja czy komercja była na zupełnie innym poziomie i ten, kto prezentował odpowiedni dostawał szansę gry wyżej. Dzięki temu bardzo dużo osób utrzymało się do dnia dzisiejszego na scenie lub w pamięci słuchaczy. Oczywiście, nie mówię, że tak nie jest w Twoim przypadku bo nie znam Cię pod tym względem ani prywatnie, ani publicznie. Dlatego w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie napiszę, że nie masz o czymś pojęcia.

Ogólnie zawsze jestem i byłem zdania, że ocena końcowa powinna zostać wystawiona przede wszystkim przez odbiorców, którzy Cię słuchają. A osoby będące ze mną od lat, często niedowierzają jak bardzo zmienił się mój tok prowadzenia audycji - muzycznie jak i głosowo. I nie mówię tutaj o mixie promocyjnym, który jest głównym tematem wątku. Sam odpalając nagrania z 2010 czy 2014 roku widzę różnicę. Czy pozytywną, to zostawiam już każdemu, kto ma ochotę porównywać. U mnie uderza to tylko i wyłącznie w gust. Oczywiście, staram się nie skupiać na nim bo przecież nie gram dla siebie tylko dla słuchaczy dlatego szczerze mówiąc bardzo często zadaję pytania tym, którzy są po drugiej stronie. I skoro na 1000 osób 980 mówi, że jest dobrze, porównując mnie wielokrotnie do lektorów czy innych cenionych stonowisk, to wychodzę z założenia, że niektóre rzeczy nie muszą zostać gwałtownie zmienione. Owszem, staram się dopracować je w każdym calu, ale też nie do przesady. I w żadnym wypadku nie mam podstaw by obrażać się za to, że komuś to co robię nie przypada do gustu. Każdy ma inny tok myślenia i ma prawo powiedzieć, że zrobiłby niektóre rzeczy inaczej. Niekoniecznie lepiej.
__________________

Last edited by Vinylside; 04-11-2018 at 07:14.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post:
Stary 30-11-2018, 20:10   #45
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 18 Sep 2006
Miasto: limanowa
Postów: 5
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
soltys34 1
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Rewelacja! Polceam.
soltys34 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali soltys34 za ten post:
Stary 09-06-2020, 16:21   #46
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 14 Aug 2017
Miasto: china
Wiek: 35
Postów: 5
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Millet921 1
Re: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Dobra robota lecz za gruby/tłusty głos masz. Zabieram wersję bez wokalu dzięki
Millet921 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
4Clubbers Classic Hit Mix Trance vol.1 (2017) Mike Fiddler
8 19-11-2017 02:11
4Clubbers Classic Hit Mix Hardstyle vol.1 (2017) Kill3r
4 13-08-2017 19:13
4Clubbers Classic Hit Mix House vol. 1 (2017) An.Dre
10 12-08-2017 12:58

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:57 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->