Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami - Strona 2 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: P4SIO
Temat ma 16 komentarzy i 3682 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 10-09-2015 (15:30).

Tags: , , , , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami


zobacz także:

« Dash Berlin, to… zespół lub Czy będziemy płacić za słuchanie muzyki na YouTube? »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-09-2015, 17:07   #11
..:: true Member ::..
  
 
Pixik's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Dec 2007
Miasto: Rybnik
Postów: 274
Tematów: 3
Podziękowań: 74
THX'ów: 182
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 11
Plusów: 1 (+)
Pixik 1
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Zrobił sobie dokument na pamiątkę i pewnie dla pieniędzy. Faktycznie mógł z tym poczekać, ale przecież jutro może go przejechać np. metro w Krakowie(dla przypomnienia metro w Krakowie ma tylko dwie linie mniej niż metro Warszawskie). Niesamowicie bawi mnie, ten ból wiadomej części ciała niektórych ludzi. Czują się lepsi, bo słuchają czegoś, co jest mniej popularne. Powiem wam misie pysie, że 15 lat temu to techno było "modne" i jako dzieciak, sobie słuchałem planety czy setów z love parade. Później słuchałem nieco hands upów, trace, electro a dziś dzień zaczynam np. z Paulem Kalkbrennerem a kończę z "marcinem" garrixem
Wracając do bohatera tematu:ma kilka utworów, które już zawsze będą mi się dobrze kojarzyły i całkiem możliwe, że jeszcze trochę takich zrobi.
Pixik jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 09-09-2015, 08:46   #12
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Mar 2014
Miasto: Opole lubelskie
Wiek: 29
Postów: 717
Tematów: 102
Podziękowań: 289
THX'ów: 1 348
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 2 (+)
stoprocentmix 2
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

On sam dobrze wie ze jego czas sie kończy. Nagrywa film a raczej ostatnie momenty jako numer jeden djmag. Chyba kazdy wie ze w tym roku to Garrix zajmie jego miejsce. A poworot hardwella na szczyt? Nie realny nie z obecnymi produkcjami nie z tak nudnawym i oklepanym show.
stoprocentmix jest offline   Reply With Quote
Stary 09-09-2015, 09:33   #13
..:: true Member ::..
  
 
raanst's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Sep 2015
Miasto: Kraków
Wiek: 33
Postów: 1 031
Tematów: 19
Podziękowań: 948
THX'ów: 144
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 2 (+)
raanst 2
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Kolejny film o kolejnej gwiazdce z kolejną opowieścią o tym że dzięki ciężkiej pracy można odnieść kolejny sukces... a dlaczego nikt nie nakręcił filmu o Chrisie Liebingu, Tiesto (?), Ericu Prydz czy chłopakach z Above & Beyond? Ciekawsze historie, o wiele lepsza muzyka a niestety, z Hardwella jest taki król jak z Aokiego dobry DJ. Generalnie nie wiem czy jest sens ogólnie śledzić te notowania. Niby w tym roku zagłosowałem, ale wiem że wygra większa gwiazdeczka wylansowana przez show biznes. Przykłady? Aly & Fila. Zrobili naprawdę dwie dobre kompilacje, dwa naprawdę dobre albumy i prezentują świetne sety a są tak nisko w rankingu, niżej pod "dejotami", którzy grają nagrane wcześniej sety, mają nie podłączony/włączony sprzęt lub po prostu ładnie wyglądają na Facebooku. Szkoda tylko że ten ranking jest wybierany według sławy nazwiska a nie według umiejętności. Bez urazy, ale dla mnie pan Garrix nigdy nie stworzył niczego naprawdę dobrego, co kawałek to ten sam patent (kompleks Pakito?).
raanst jest offline   Reply With Quote
Stary 09-09-2015, 10:46   #14
..:: Klubowicz ::..
  
 
Jacker's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jul 2010
Miasto: Smallville
Wiek: 33
Postów: 1 904
Tematów: 947
Podziękowań: 973
THX'ów: 14 952
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 386
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 270 (+)
Jacker 270Jacker 270Jacker 270
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Cytat:
Napisał Pixik Zobacz post
Powiem wam misie pysie, że 15 lat temu to techno było "modne" i jako dzieciak, sobie słuchałem planety czy setów z love parade. Później słuchałem nieco hands upów, trace, electro a dziś dzień zaczynam np. z Paulem Kalkbrennerem a kończę z "marcinem" garrixem
Możesz nawet słuchać disco polo i jazzu, ale disco polo nie stanie się dzięki temu lepszą muzyką. Trzeba jakoś oddzielić gówno od wartościowej muzyki, a krytyka jest najlepszym sposobem na to. Gdyby Hardwell robił naprawdę dobrą muzykę to raczej nikt by się nie czepiał jego twórczości.
Jacker jest offline   Reply With Quote
Jacker dostał 6 podziękowań za ten post.
Stary 09-09-2015, 10:48   #15
R4V
..:: Klubowicz ::..
  
 
R4V's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Apr 2010
Miasto: Exeter
Postów: 4 631
Tematów: 395
Podziękowań: 10 772
THX'ów: 11 568
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 569
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 48 (+)
R4V 48
Odwiedź profil R4V na Youtube
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Odjeżdżając od toczącej się tutaj dyskusji, a wracając do tematu, to jestem ciekaw kto będzie remixował
__________________
R4V jest offline   Reply With Quote
R4V dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 09-09-2015, 19:17   #16
(@_@)
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2012
Miasto: Ostrołęka
Wiek: 28
Postów: 4 548
Tematów: 278
Podziękowań: 21 339
THX'ów: 4 729
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 29
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 121
Plusów: 44 (+)
.marcin 44
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Cytat:
Napisał R4V Zobacz post
Odjeżdżając od toczącej się tutaj dyskusji, a wracając do tematu, to jestem ciekaw kto będzie remixował
Pieprząc ten temat i całego MocnegoBardzo, bardziej interesuje się remiksami (po to zresztą założyłem temat w NR, przed tym jak P4510 założył tu temat)
może Julian Calor, może Dyro (oby!)
.marcin jest offline   Reply With Quote
Stary 10-09-2015, 15:30   #17
..:: Świeżak ::..
  
 
blodaczek121's Avatar
 
Dołączył/a: 20 May 2015
Miasto: Turek
Postów: 4
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
blodaczek121 1
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Witam , posiada ktoś link do strony na której można obejrzeć pierwszy film "I am Hardwell" ? Byłbym bardzo wdzięczny
blodaczek121 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
'Can U Feel It' - zapowiedź filmu z UMF Miami ! Kameleon Newsy 22 07-03-2012 19:53

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->