Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie) - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Newsy

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Kameleon
Temat ma 8 komentarzy i 3046 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 26-01-2014 (01:18).

Tags: , ,


Lista oznaczonych użytkowników


Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)


zobacz także:

« Rusza East Pump Records! lub DJ Orkidea - Krótka historia muzyki dance'owej »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-01-2014, 13:52   #1
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 89
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Nie możesz głosować!
33
Nie możesz głosować!

Exclamation Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

18 grudnia informowaliśmy o śmierci Paula Bäumera, współproducenta oraz DJa duetu Bingo Players. Po tym wydarzeniu rozpoczęły się spekulacje, czy marka BP będzie istnieć, a jeżeli tak to w jaki sposób będzie wyglądać. Do dnia wczorajszego nie mieliśmy żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Wiedzieliśmy jedynie, że Maarten (pozostały członek BP) nie produkował, ani nie brał udziału w eventach. Natomiast wczoraj pojawiło się konkretne oświadczenie, w którym wszystko dokładnie zostaje przedstawione. Sam nie wiem czy możemy mówić o "powrocie", ale tak to nazwijmy.



Tutaj przetłumaczone oświadczenie:

"Drodzy,

Po pierwsze chciałbym podziękować każdemu z osoba za ogromną ilość wsparcia i uprzejmości okazywanej przez ostatnie kilka miesięcy. Jestem pozytywnie zaskoczony ilością wiadomości i historii prosto z serca, którymi dzieliliście się.. dziękuję, ma to ogromną wartość zarówno dla mnie jak i Paula i jego rodziny.

Wiele osób pytało o możliwość wsparcia akcji charytatywnej w imieniu Paula. Tych którzy są skłonni pomóc prosił o zgłoszenie się do KWF (Home).

Zrozumiałe jest więc, że macie setki pytań na temat tego co będzie kolejne. Po pierwsze chciałbym poinformować wszystkich, że mam zamiar kontynuować projekt Bingo Players. Zaszliśmy za daleko, żeby się teraz zatrzymać, a dusza Paula będzie zawsze częścią tego co będę robił jako Bingo Players.

Zanim odszedł, ja i Paul rozmawialiśmy i powiedział mi jasno, że chce abym kontynuował projekt Bingo Players. Ja i on pracowaliśmy bardzo ciężko, żeby być tu gdzie jesteśmy obecnie jednak wydaje mi się, że jest to dopiero początek naszej przygody. Jest jeszcze wiele przed nami.

Chcę to kontynuować, ponieważ robię to co kocham i chcę to robić dla nas obydwu. Jest wiele produkcji nad którymi pracowaliśmy razem z Paulem zanim odszedł, która ukaże się w przeciągu kilku następnych miesięcy i lat, więcej wkrótce.

Bingo Players zawsze będzie duetem.

- Maarten

http://bingoplayersmusic.com/2014update/"
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)-bingooo.jpg  
Kameleon jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 21-01-2014, 14:58   #2
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 14 Feb 2012
Miasto: .
Postów: 5 000
Tematów: 94
Podziękowań: 39 512
THX'ów: 2 367
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 26
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 65
Plusów: 40 (+)
Cride 40
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Moim zdaniem Maarten ma rację, że będzie kontynuował ten projekt, już dosyć daleko zaszli, mają swoją wytwórnię, po oświadczeniu można się dowiedzieć, że również Paul chciał w razie jego śmierci aby Bingo Players istniało.I tak wszyscy będą pamiętać o drugim członku Bingo Players i zawsze się będzie się kojarzyć, że Bingo Players to dwie osoby, więc reasumując zgadzam się z decyzją Maartena
Cride jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Cride za ten post:
Stary 21-01-2014, 15:01   #3
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Mr.Greeen's Avatar
 
Dołączył/a: 28 May 2012
Miasto: Golub-Dobrzyń
Wiek: 32
Postów: 755
Tematów: 63
Podziękowań: 1 047
THX'ów: 685
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 16
Plusów: 12 (+)
Mr.Greeen 12
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Zabrzmi to trochę brutalnie,ale można powiedzieć,że mamy pierwszego Dj'a i producenta,który gra pomimo tego,że jest martwy.

Oczywiście,życzę Marteenowi powodzenia w dalszej karierze,i sądzę że Bingo Players jeszcze nie raz pokażą na co ich stać
Mr.Greeen jest offline   Reply With Quote
Mr.Greeen dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 21-01-2014, 15:33   #4
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Brawo za odważną decyzję, chociaż jestem zdania, że sam nie wniesie tego, czego byli w stanie w duecie skomponować. Oczywiście czasu się nie cofnie, a jemu życia nie zwróci, więc twierdzę, że decyzja jak najbardziej słuszna.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Tomaszzz za ten post:
Stary 21-01-2014, 19:38   #5
..:: senior Member ::..
  
 
AlocH94's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Aug 2011
Miasto: Żyrardów
Wiek: 29
Postów: 136
Tematów: 5
Podziękowań: 158
THX'ów: 16
Imię: Aleksy
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
AlocH94 1
Odwiedź profil AlocH94 na Facebook
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Świetna postawa , skoro Paul był poważnie chory obaj wiedzieli ,że ten dzień nastąpi...
__________________
AlocH94 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali AlocH94 za ten post:
Stary 21-01-2014, 19:56   #6
EDM 4 Life.
  
 
adas483's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2011
Miasto: Białystok
Wiek: 33
Postów: 5 462
Tematów: 359
Podziękowań: 31 104
THX'ów: 10 374
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 124
Imię: Adam
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 193
Plusów: 26 (+)
adas483 26
Odwiedź profil adas483 na Facebook Odwiedź profil adas483 na Soundcloud.com
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

myślę, że Maarten podjął słuszną decyzję, iż będzie kontynuował projekt Bingo Players. Podziwiam go i czekam z niecierpliwością na nowe produkcje.
adas483 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali adas483 za ten post:
Stary 21-01-2014, 21:48   #7
..:: Bywalec ::..
  
 
Kamilos809's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Apr 2010
Miasto: Jabłonna
Postów: 59
Tematów: 2
Podziękowań: 27
THX'ów: 44
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Kamilos809 1
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Popieram Maarten'a ale sądzę, że może nie od razu ale mógłby pomyśleć o tym, żeby wprowadzić kogoś nowego do tego projektu.
__________________
Kamilos809 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Kamilos809 za ten post:
Stary 22-01-2014, 06:00   #8
..:: Bywalec ::..
  
 
cyklonS's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Mar 2011
Miasto: Rybnik
Postów: 58
Tematów: 3
Podziękowań: 40
THX'ów: 74
Imię: Paweu
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
cyklonS 2
Odwiedź profil cyklonS na Facebook Odwiedź profil cyklonS na Twitter Odwiedź profil cyklonS na Youtube Odwiedź profil cyklonS na Soundcloud.com
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Cytat:
Napisał Kamilos809 Zobacz post
Popieram Maarten'a ale sądzę, że może nie od razu ale mógłby pomyśleć o tym, żeby wprowadzić kogoś nowego do tego projektu.

NIGDY! Jeżeli ma kontynuować projekt to tylko z duszą Paul'a u boku. Wprowadzenie kogoś innego do projektu byłoby po pierwsze, brakiem szacunku dla Paul'a i dla nas (w każdym bądź razie dla mnie), po drugie, możliwą ewolucją w złą stronę. Nowy producent/DJ, nowe wizje, nowy, inny styl.
cyklonS jest offline   Reply With Quote
cyklonS dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 26-01-2014, 01:18   #9
..:: true Member ::..
  
 
B3X!O's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jul 2010
Miasto: Chorzów
Wiek: 28
Postów: 261
Tematów: 14
Podziękowań: 198
THX'ów: 54
Imię: Seweryn
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
B3X!O 2
Odwiedź profil B3X!O na Facebook Odwiedź profil B3X!O na Soundcloud.com
Odp: Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

Cytat:
Napisał cyklonS Zobacz post
NIGDY! Jeżeli ma kontynuować projekt to tylko z duszą Paul'a u boku. Wprowadzenie kogoś innego do projektu byłoby po pierwsze, brakiem szacunku dla Paul'a i dla nas (w każdym bądź razie dla mnie), po drugie, możliwą ewolucją w złą stronę. Nowy producent/DJ, nowe wizje, nowy, inny styl.
Patrz, mistrzu, co tutaj jest napisane:
Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Zanim odszedł, ja i Paul rozmawialiśmy i powiedział mi jasno, że chce abym kontynuował projekt Bingo Players.
Więc, skąd Ty możesz wiedzieć, jak dokładnie wyglądała ich rozmowa? Skoro Marteen stwierdził, że będzie to duet, to nie oszukujmy się, że dusza za Paula nie zagra... więc jestem na 99% pewien, że wkręci kogoś do BP, a pamięć po nim tak, czy siak pozostanie. Nie ma tutaj mowy o żadnym braku szacunku.
B3X!O jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali B3X!O za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->