4CLUBBERS.PL

Pau7 31-03-2015 07:08

W meczu w Turcji sędzia pokazał 15 czerwonych kartek

Spotkanie tureckich drużyn amatorskich Yagcilar i Hamzabeyli w miejscowości Manisa zostałoby niezauważone przez lokalne media, gdyby nie jeden fakt - przepychanki i bójka między piłkarzami w 89. minucie zmusiły sędziego do pokazania 15 czerwonych kartek.

Mecz zakończył się oczywiście przed upływem regulaminowego czasu, gdyż nie było wystarczającej liczby piłkarzy mogących wznowić i dokończyć spotkanie.

Arbiter był dość sprawiedliwy w rozdzielaniu kar: zawodnicy Yagcilar, którzy prowadzili do momentu przerwania pojedynku 1:0, otrzymali siedem czerwonych kartek, a ich rywale osiem.

graham14 31-03-2015 16:42

Odp: W meczu w Turcji sędzia pokazał 15 czerwonych kartek