4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Newsy (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/)
-   -   Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go! (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/951528-sunrise-festival-2013-zamyka-line-up-sprawdz-go.html)

Kameleon 11-05-2013 14:47

Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
1 Załącznik(i)
Przez kilka miesięcy organizatorzy Sunrise Festival 2013 potęgowali emocje ujawniając nazwiska artystów, którzy staną na konsolecie amfiteatru i parkingu przy ulicy Fredry w Kołobrzegu. Doczekaliśmy się wielkich nazwisk muzyki klubowej. Ostatnimi dj’ami, którzy wystąpią obok Axwella, Sebastiana Ingrosso i innych będą: Chuckie, Nervo, Skytech, Fafaq, Roko, Jay Bee, Blinders, Bream, Dirty Rush & Gregor Es, Junkie Punks, Thomas Cloud i Diabllo.
<link rel="http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36580_17f0ed1561c206b542df808727c2932c.jpg">
Zapraszamy również do dyskusji w naszym obszernym temacie dotyczącym Sunrise Festival 2013. Znajdziecie go tutaj: Sunrise Festival 2013!

Chuckie

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i...8727c2932c.jpg

Chuckie to jeden z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Jest międzynarodową gwiazdą electro house, a jego wizytówką jest wielki przebój klubowy „Let The Bass Kick“. W holenderskim przemyśle muzycznym stworzył własną markę „Dirty Dutch“, która na stałe zapisała się w muzyce klubowej. Jego pasja do muzyki oraz pomysł na świetne sety doprowadza ludzi do maksymalnego szaleństwa na dancefloorze. Jako producent, znany jest przede wszystkim z wspomianego utworu, oraz „Make Some Noise“, „What Happens In Vegas“ czy „Breaking Up“. Po znakomitym występie w ubiegłym roku, Chuckie ponownie wystąpi na deskach kołobrzeskiego amfiteatru w piątek 26 lipca.


Jay Bae

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36569_jaybee.jpg

Jay Bae i jego muzyczne sety to istna terapia zawierająca najbardziej zakręcone dźwięki serwowana z odpowiednią mocą, która objawia się wysoką skutecznością a jego pacjenci nierzadko miewają nawrót choroby jakim jest potrzeba przyswojenia kolejnej dawki pokręconych rytmów. Energia i moc dawkowana umiejętnie zza konsolety, często podawana wstrząśnięta czasami zmieszana w najróżniejsze wariacje muzyczne pozostawia trwałe znamiona w gustach muzycznych. Niebanalny, nieprzewidywalny, zawsze dobrze przyswajalny... Jay Bae wystąpi na scenie na parkingu.

Blinders

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36570_blinders.jpg

Blinders pomimo młodego wieku i stażu w przemyśle muzycznym zdążył osiągnąć sukces na scenie międzynarodowej. Swoje utwory wydawał w wielu zaskakujących wytwórniach jak Phazing, Zouk, Flamingo czy Strictly Rhythm. Nic więc dziwnego, że po jego utwory sięgają tacy artyści jak Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Dirty South, Alesso, Thomas Gold i inni. Największą popularność dotychczas przyniósł mu remiks utworu Thomasa Golda i Dirty South “Alive”. Ponadto, warto wspomnieć też o bardziej kwaśnym rozwiązaniu jakim jest “Minoga” i radiowym przeboju “So High”. Mateusz zadebiutuje na Sunrise Festival w piątek 26 lipca 2013.


Bream

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36571_bream.jpg

Bream to producent i DJ, który współpracuje z takimi i wytwórniami jak: Vicious Records (Australia), Flamingo Records (Holandia), Strickly Rhythm Group (USA), Paradise Records i DJ Center Records. Jego single ‘I am Jacob’, ‘New Life’, ‘Understand’ oraz ‘So High’ znalazły swoje miejsce na prestiżowych składankach takich jak: Amnesia Ibiza Essentials 2011, Pacha Ibiza Hits 2011 mixed by John Dahlback, Amnesia Ibiza Dancefloor Hits 2011 mixed by David Vendetta, Pacha Ibiza – DJ Selection vol.2. Produkcje Bream’a są grane przez DJ-ów na całym świecie i cieszą się pozytywnymi opiniami takich postaci na scenie klubowej jak: Tiesto, Hardwell, Thomas Gold, Fedde Le Grand, Tommy Trash, Roger Sanchez, John Dahlback, Abel Ramos, Antonie Clamaran, Sebastien Drums, DJ DLG, Moto Blanco, RLP, Matthias Menck, Kryder, Johan Wedel i wielu innych. Na Sunrise Festival wystąpi po raz drugi, w sobotę 27 lipca


NERVO

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36572_nervo.jpg


NERVO to siostry bliźniaczki pochodzące z Australii. Miriam i Olivia to prawdopodobnie najbardziej aktywne kobiety w przemyśle muzyki elektronicznej. Są fotomodelkami, kompozytorkami, producentkami i dj-kami. W swojej karierze muzycznej pisały i komponowały utwory dla gwiazd muzyki pop, tj. Kesha, Sophie Ellis-Bextor, Ashley Tisdale a nawet Pussycat Dolls. Ponadto, mają na swoim koncie kilka wielkich klubowych przebojów, takich jak kooperacja z duetem Dimitri Vegas & Like Mike i Afrojackiem do utworu „The Way We See The World“ oraz single „Like Home“, „Reason“, „You’re Gonna Love Again“, „We’re All No One“ i najnowsze „Hold On“ oraz „Army“. W swojej karierze dj-skiej zwiedzyły niemalże cały świat. Grały na wielkich festiwalach i w najpopularniejszych klubach. Na Sunrise Festival wystąpią po raz pierwszy w sobotę 27 lipca.


Skytech

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36573_skytech.jpg

Skytech pochodzi ze Stolicy Warmii i Mazur – Mateusz Dziewulski poprzez swoją muzykę pokazują całemu światu, że trance i progressive dobrze się trzyma także w Kraju nad Wisłą. Ma na swoim koncie liczne sukcesy, dziesiątki wydanych numerów, EPek i remiksów w najlepszych labelach na świecie. Ściśle współpracuje z Markusem Schulzem i jego wytwórnią Coldharbour Recordings, gdzie ukazały się największe hity Skytech, takie jak “Floating Clouds”, “Cardboard Box”, “Comet”, “Sirens” czy “What’s Wrong”. Kariera zapowiada się obficie dla tego młodego i zdolnego artysty. Rok 2013 będzie dla niego bardzo wielki. Na Sunrise Festival wystąpi w sobotę na scenie na parkingu


Fafaq

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36574_fafaq.jpg

Fafaq w swoich setach gra przegląd muzyki remontowo-budowlanej z lekką nutką piły mechanicznej i dobrego uderzenia młotkiem. Jest wesoło, wokalnie, progresywnie i kolorowo - wszystko to co dobre, przy czym ludzie dostają emocjonalnych dreszczy. W swojej dotychczasowej karierze Fafaq występował na wielkich i mniejszych imprezach, tj. SUNRISE FESTIVAL. Usłyszeć go mogliśmy również w kilkuset klubach na terenie Polski. W roli producenta znamy go z głośnych wydawnictw tj.: "Opus Magnum", "International Language" (z Skytech), "Rocket Fuel", "21st Century" i mocniejszych “Saturday Chant” i “The Drill” oraz najnowszego “Overload”. Fafaq’a usłyszeć można również w poznańskim radiu PLANETA.FM w każdy piątek o północy w autorskiej audycji INTERNATIONAL LANGUAGE. Z drugiej strony, usłyszeć i zobaczyć można filmy z imprez na których występuje Fafaq na dedykowanym kanale fafaqtv's channel - YouTube

Roko

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36575_roko.jpg

Roko za konsolą wyróżnia niesamowity temperament, którym maksymalnie zaraża klubową publikę, angażując się w 100% w to co robi. Muzyka jest jego życiową pasją i czymś czemu oddaje sie bez reszty, m.in własnie to sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na klubowej scenie Łodzi, a w wakacje swoje muzyczne szaleństwo przenosi do Klubu Fresh w Mielnie. Jest pasjonatem szeroko pojętej muzyki House i pochodnych - Ibiza House, Latino House, Progressive czy Electro to tylko niektóre odmiany, ktore usłyszymy w jego setach. Występ na Sunrise Festival 2013 będzie jego debiutem.


Junkie Punks

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i...unkiepunks.jpg

Junkie Punks to trójka didżejów, promotorów i producentów z południowej części Polski. W przeciągu krótkiego okresu działalności mają na swoim koncie występy na takich festiwalach jak: Heineken Opener Festival, No Border Music Festival, Electric Nights Festival, Connection Festival oraz Plener Festival, goszcząc w najróżniejszych zakamarkach naszego kraju oraz dzieląc scenę z takimi artystami jak Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Tristan Garner, The Bloody Beetroots DC77, Modestep, A-Trak, Redlight, Atari Teenage Riot, Busy P, Krazy Baldhead, Borgore, Cyberpunkers, A1 Bassline, Blatta & Inesha, Pelussje, CCC, Gooral, Novika, Kamp!, Rebeka, Rubber Dots, CKOD i innymi. Kochają każdy gatunek muzyczny jednak najbliższe są im świeże uderzenia w okolicach 130 BPM w stylistyce Electro, Electro House, czasami schodząc na brzmienia o wiele niższej częstotliwości.


Dirty Rush & Gregor Es

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36577_dirtyrush.jpg

Dirty Rush & Gregor Es to przede wszystkim doświadczeni dj-e i producenci. Pochodzą ze Śląska i Małopolski. Na scenie klubowej prężnie działają od 10 lat. Przez cały ten okres zdążyli znaleźć swój kierunek, którym aktualnie podążają. Mówi się, że ich utwory koszą lepiej niż Husqvarna. Mówi się, że ich utwory opanowały zamęt w ostatniej części Dragon Ball’a. Mówi się również, że przed nimi stoi wielka kariera. Ich utwory takie jak: „Plunk“, „Fireball“ czy „Drakula“ to pozycje obowiązkowe w setach wielu dj-ów mniej i bardziej znanych. Podpisali kontrakt z australijską wytwórnią Vicious. Spodziewajcie się niespodziewanego – zarówno w ich dyskografii jak i secie na Sunrise Festival 2013


Diabllo

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36578_diabblo.jpg

Diabllo jest wierny muzyce Trance, jednak nie gardzi brzmieniami z innych gatunków elektronicznej muzyki tanecznej. Były rezydent klubu Arena w Izbicy Kujawskiej, laureat wielu konkursów dj-skich. Znany słuchaczom radia Club Sound jako prezenter audycji “Face to Face with Music”. W swojej 20 letniej karierze kilkakrotnie pojawiał się na imprezach agencji MDT – Independance, Welcome To…, enTrance czy Sunrise Festival. Supportował wiele znanych postaci z międzynarodowej sceny klubowej, takich jak Ferry Corsten, Marcel Woods, Antoine Clamaran, Rank 1, Randy Katana i wielu innych. W szeregi MDT Agency wstąpił po Sunset Music Awards 2011.


Thomas Cloud

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i...homascloud.jpg

Thomas Cloud to miłośnik muzyki elektronicznej, dj, producent i promotor. Zaczynał od hip hopu i turntablismu. Przeszedł metamorfozę i dzisiaj odnajduje swoje brzmienia najchętniej w gatunkach Bigroom House i Electro. Jest pomysłodawcą i organizatorem cyklu imprez „We Love Swedish House“ w Warszawie. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele znaczących osiągnięć, m.in Polish DJ Championship ITF (International DJ Federation) i zwycięstwo na Bruk DJ Battle w roku 2008 i 2009. Na Sunrise Festival 2013 zadebiutuje w piątek 26 lipca.


Lineup:

Piątek, 26 lipca:
Axwell
Chuckie
Tom Swoon
Alesso
Mark Knight
Dada Life
W&W
Crazibiza
Danny Avila
Federico Scavo
Prok & Fitch
Blinders
Jay Bae

Sobota, 27 lipca:
Sebastian Ingrosso
Fedde Le Grand
NERVO
Ummet Ozcan
Jochen Miller
Hard Rock Sofa
Showtek
Gregor Salto
Franky Rizardo
Marcus Schossow
Alex
Fafaq
Skytech
Bream
Roko

After Party 28 lipca

Miqro
...

Niedziela, 28 lipca:
Dj Kris
...


BILETY / TICKETS - Sunrise - RoboTicket


II PULA w sprzedaży

Piątek - 109zł / VIP 310zł
Sobota - 129zł / VIP 410zł
Niedziela (amfiteatr) - 55zł
Afterparty - FREE

Wstęp na imprezę od 18 lat. (ukończone 18 lat w dniu imprezy)

Komaro 11-05-2013 14:55

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up!
 
Brak Trance nikt nie przyjdzie beeeeee! xD A tak btw. świetny line up :D Już nie mogę się doczekać :D jestem najbardziej zaskoczony NERVO :D

_Maciek 11-05-2013 15:02

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
moim zdaniem również wysmienity line up, juz sie nie moge doczekać.
Jest big roomowo, housowo, tech housowo i elektrycznie :)
Mainstage na UMF w Miami nie powstydzilby sie takich gwiazd jak: Axwell, Ingrosso, Alesso, Dada Life, W&W, Showtek, Fedde, Hard Rock Sofa itd. ;)

Kam Grosson 11-05-2013 15:03

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
Tom Swoon jeszcze chyba no Nie ???

Dervis 11-05-2013 15:04

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
a gdzie Tom Swoon ?

DiscoVision. 11-05-2013 15:15

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
Piąteczek :wub:
Masakra,już wyobrażam sobie jakiego secika zagra Crazibiza !
będzie bujająco !
Trzeba tam być !

Arie Le Funk 11-05-2013 15:16

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
co się stało z blindersami, że teraz jeden z braci jest tylko ?

snnop99 11-05-2013 15:19

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
Balaton Sound
ceny jak na SF

11 July


Akkezdet Phiai
Andro
Avicii (S)
Baskerville (NL)
Belzebass (I)
Brodinski (F)
Crystal Castles (CAN)
Ganxsta Zolee és a Kartel
Irie Maffia
Justice dj set (F)
Naga & Beta
Scuba (UK)
Solomun (D)
The Bloody Beetroots live (I)
Todd Terje (N)
Wu-Tang Clan (USA)


12 July

Armin van Buuren (NL)
Budai
CeeLo Green (USA)
Coyote
Dada Life (S)
Dixon (D)
Doctor P (UK)
FuntCase & MC Skydro (UK)
Hardwell (NL)
Henrik Schwarz (D)
Jan Blomqvist live (S)
Modestep (UK)
Nas (USA)
Nervo (AUS)
Palotai & MC Fedora
Seth Troxler (USA)
Sterbinszky
Vad Fruttik


13 July

Alesso (S)
Axwell (S)
Brains
Bruno From Ibiza (F)
Chriss Ronson
Dandy
Dimitri Vegas & Like Mike (B)
Fairmont (CAN)
Hernán Cattáneo (RA)
Iggy Azalea (AUS)
Jamie Jones (UK)
Jay Lumen
Muzzaik
Punnany Elektro
Sena
Steve Aoki (USA)
The Prodigy (UK)


14 July

Above & Beyond (UK)
Amon Tobin pres. Two Fingers (BR)
Calvin Harris (UK)
DJ Koze (D)
Fedde Le Grand (NL)
Four Tet live (UK)
Friction (UK)
Gary Back (UK)
Green Velvet (USA)
HOT X
Loco Dice (D)
Magda (PL)
MiniCoolBoyz (I)
Nora Naughty & Rocha
Poli & Polarize
Slam (UK)
The Advent (UK)
The Carbonfools
tINI (D)
Yvel & Tristan

Dj.DropHouse 11-05-2013 15:20

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
NERVO to będzie masakra! :D Bardzo soczysta ekipa :D i nie ma Guetty! :D

Hawiros 11-05-2013 15:21

Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
 
Chu^owy line-up. Sunrise sie sprzedał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:17 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.