4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Newsy (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/)
-   -   Soundedit`12 – Znamy już szczegóły imprezy! (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/874671-soundedit-12-znamy-juz-szczegoly-imprezy.html)

_Koras 26-09-2012 23:02

Soundedit`12 – Znamy już szczegóły imprezy!
 
Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych pt. "Soundedit`12" startuje już za miesiąc, bowiem będzie miał on miejsce w dniach 26-28 października. Wszystko odbywać się będzie w Łodzi. Nie zabraknie atrakcji, koncertów, sporej dawki muzyki. Organizatorzy również pomyśleli o warsztatach muzycznych i festiwalową kawiarnią.
Artyści, którzy wystąpią na Festiwalu to m.in.: The Eden House, Gavin Friday, Brygada Kryzys i David J. Wszystko zostanie uzupełnione setami takich osobowości jak: Youth, Tim Simenon czy Trevo Jackson.
Ostatni dzień Festiwalu – niedziela (28 październik) to nic innego jak pokaz wizualno-dźwiękowy dla fanów Deepeche Mode i Recoil. W kinie Bałtyk odbędzie specjalny pokaz filmu "A Strange Hour In Budapest", dokumentującego trasę Recoil. Ale to nie wszystko. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie na żywo z Alanem Widerem, czyli czwartą twarzą zespołu Deepeche Mode.
Wszystkich zainteresowanych Festiwalem zapraszamy do festiwalowej kawiarenki, która będzie czynna już od 10 października przy ulicy Piotrkowskiej 118. Mamy nadzieję, że przybędzie mnóstwo osób. Gwarantujemy niecodzienny klimat, masę atrakcji i pełno niezapomnianych wrażeń. Nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej informacji na: SoundEdit 2012


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:18 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.