4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Newsy (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/)
-   -   Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja) (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/853201-sunrise-festival-2012-sobota-21-07-relacja.html)

Press-4clubbers 23-07-2012 12:03

Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
1 Załącznik(i)
21 lipca to pierwsza klubowa Sobota SF2012. Bramy festiwalu zostały otwarte około godziny 17. Od 18 na scenie w amfiteatrze grał Westbam, który niezawodnie zagrał w typowym dla siebie stylu, New World Order rozgrzał do czerwoności stale powiększajacy się tłum imprezowiczów. Zaraz po nim na scenie pojawił się Moguai, który również zagrał świetnie.http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27897_Beznazwy3.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27898_Beznazwy3.jpg

W trakcie setu Moguai`a na dużej scenie na parkingu, po secie Erwina Spitsbaarda pojawili się 4strings, którzy pomimo problemów technicznych (o których możecie się dowiedzieć z wywiadu dla 4clubbers ;)) poradzili sobie bezbłędnie i przygotowali świetny set. Po nich na dużej scenie pojawił się Kris , który przywitał wszystkich Sunrisowców i oficjalnie jeszcze raz rozpoczął SF2012. Zagrał set podobny do zeszłorocznego z SMA, w typowym stylu przywołującym wspomnienia Amsterdamu 2004, mnóstwo starych dobrych klasyków.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27899_Beznazwy3.jpg

W międzyczasie na scenie w Amfiteatrze zagrał między innymi Toxic Noise. O 23 na parkingu pojawił się Ferry Corsten, jego set wraz z oprawą świetlną i pirotechniczną udowodnił, że polskie eventy mogą reprezentować najwyższy światowy poziom.
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27900_Beznazwy3.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27901_Beznazwy3.jpg

Po jego występie pojawił się na scenie Paul van Dyk, zagrał mistrzowskiego seta na żywo co jak wiadomo nie należy do łatwych zadań. Zgromadzeni na parkingu klubowicze bawili się do upadłego. (Udało nam się jako jednej z trzech ekip przeprowadzić z Paulem wywiad).

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27902_Beznazwy3.jpg

O 1.30 po secie Tomcrafta w amfiteatrze zagrano tradycyjny dla Sunrise MegaMix, po czym wszedł Robbie Rivera. Na dużej scenie zagrali po sobie Rank 1 (live act) i Giuseppe Ottaviani (również live act)(wywiady z nimi również udało nam się przeprowadzić). Piątkowa impreza zakońzyła się o godzinie 6 rano w sobotę, ostatni zagrali Gregory w amfiteatrze i Tommy (Breakbeat Propaganda) na parkingu.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27903_Beznazwy3.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27904_Beznazwy3.jpg


Przybyło mnóstwo klubowiczow aczkolwiek ludzi było mniej niż poprzedniego dnia na Eska Music Awards, spodziewamy się jednak że w przyszły weekend frekwencja będzie jeszcze lepsza. Pogoda dopisała, mimo przelotnego deszczu w piątek. Sceny prezentują się rewelacyjnie a nagłośnienie i oprawa są jak zwykle na Sunrise na najwyższym poziomie. Czekamy z niecierpliwością na następny klubowy weekend!


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27905_Beznazwy3.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27906_Beznazwy3.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27907_Beznazwy3.jpgWywiad z Paulem Van Dyk:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27908_Beznazwy3.jpg

4C: Jak się czujesz bedąc z powrotem w Polsce?
P: Jest zawsze swietnie, zawsze kiedy tu jestem świetnie się bawię, publiczność jest zawsze fantastyczna, naprawdę nie mogę się doczekać.
4C: Co myślisz o SF, w porównaniu do innych festiwali w Europie?
P: W tym momencie jest to jeden z najwazniejszych festiwali w europie, jestem bardzo szczęśliwy że jestem tutaj, wszystko wygląda świetnie.
4C: Czy przygotowałeś coś specjalnego na dzisiejszy wieczór? Coś specjalnie dla nas tutaj w polsce?
P: Zobaczymy, to tajemnica :)
4C: Przekonamy sie. A jak idzie współpraca z "ARMADA", bo o niej słyszeliśmy.
P: Bardzo dobrze, to znaczy połączyliśmy siły w studiu by dostarczać wam wszystkim dobrej muzyki.
4C: Dobrze w takim razie będziemy oczekiwać najlepszych efektów tego połączenia.
P: Mam nadzieję.
4C: Baw się dzisiaj dobrze, dziekuje za wywiad.
P: Dziękuje.


Ekipa 4clubbers:

Ula Domagała
Dawid Lorek
Konrad Zieliński

MikePetersky 23-07-2012 12:11

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
Wywiad generalnie równie dobrze mógł nie być, bo jak zawsze słyszymy to samo lizodupstwo od jakichkolwiek DJ-ów: było świetnie, najlepsza publiczność na świecie, najlepszy festiwal, najlepsza scena, najlepszy sprzęt, najlepsze wszystko, kocham kraj X, zawsze tu będę przyjezdżać bla bla bla'.

Dlatego jakbyście nie zazdrościli deadmau5owi jego szczerości wciskając mu próbę zaistnienia to ja to będę to u niego cholernie cenić. A takie powtarzanie znanych fraz, żeby kogoś nie urazic już nudzi. Posłuchajcie sobie wywiadów z Hardwellem. To samo - najlepsze to, najlepsze tamto, the best crowd in the world, the biggest festival in my life etc etc...

Sanbit 23-07-2012 12:26

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
Jak na początek to mi się podoba.. Z czasem na pewno będzie to wszystko dograne jak należy. Dzięki osobom odpowiedzialnym za relację

Konr@do 23-07-2012 12:46

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
Cytat:

Napisał Press-4clubbers (Post 5146551)

i już mi się podoba xd
Wywiad wiadomo jak już kolega wyżej napisał zalatuje "lizodupstwem", ale też i nie napisał nieprawdy, w końcu nie mamy się czego wstydzić, Sunrise to znany festiwal w całej Europie :P
Szkoda że nie da się posłuchać setów, ale z relacji widać że było dobrze : )

Kamillo13 23-07-2012 13:02

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
przeczytałem ten wywiad tak pokrótce bo tych odpowiedzi mogłem się po prostu spodziewać.

hanio999 23-07-2012 14:15

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
dlczego nikt nie napisze o robbim riviera ktory moim zdaniem pozamiatał wszystkich...a zaraz po nim tez swietnie sie spisał DJ W wprowadzajac calkiem inny klimat:)co z tego ze PvD zagrał live angel?reszta mu srednio wyszla...kris wiadomo klasykami na parkingu i swoim legendarnym głosem tazke zniszczyl system. Ogolnie wszystko bardzo wyszło i nie moge sie doczekac piątku i soboty:)

krzychooo 23-07-2012 15:48

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
no fakt, wywiad z Paulem to sztampa taka, że aż mdli :)

Syndicate. 23-07-2012 17:19

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
"...Narzekacie na Sunrise ale Tommorowland to jeszcze bardziej rozkomercjalizowana impreza.. Jeden wielki jarmark , gdzie można kupić wate cukrową i pojezdzić na kucykach . A propo Sunrise , z oficjalnych zrodel wiem , ze to ostania edycja tego wielkiego festiwalu w Polsce, Organizatorzy nie są zadowoleni z wyniku finansowego jaki udalo sie wykonać w tym roku ... Eska ,ktora podobno wykupila prawa do festiwalu ma sprzedac go na Ukraine i polaczyć z inną wielką impreza. Miedzynarodowym Zlotem Miłośników Gołebi Pocztowych. Kris ma dostać w schedzie prawa do organizacji festiwalu w Kolobrzegu pod polską nazwą , a Eska cieszyc sie hajsem za patronat nad impreza w Ukrainie. Hajsem ,który jak wiemy nie jest mały. Dla zainteresowanych.. "Gołebi Sunrise" (analogia do Sensation White nasuwa sie sama) ma sie odbyć w obwodzie kijowskim , miescie Prypeć , oddalonym 6 kilometrow od Reaktora nr 4 Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej , gdzie jak wiemy w kwietniu 86 doszlo do wybuchu i wyrzucenia w niebo dziesiątek ton materii radioaktywnej. Wycieczka do Czarnobyla - bedzie to niewatpliwie atut przyszlorocznego Sunrise, biorąc jednak pod uwage nadal wysokie napromieniowanie tego terenu , siegajace miejscami 10 rentgenow mozemy liczyc na przyjazd jedynie prawdziwych fanatykow. Osoby tworzące festiwal nie wspominały nic o szczegołach organizacji eventu , ale z tego co udalo mi sie dowiedziec z ukrainskiej agnecji Interfax , na uczestnikow eventu czekac bedzie miasteczko namiotowe w Limańsku ,gdzie kazdy przejdzie kontrole w bramce napromieniowania i zostanie zaopatrzony w skafander, maskę przeciwgazową i niezbędna na tym terenie jodowe tabletki. Obszar festiwalu ma byc podzielony na 3 okregi , w zaleznosci od czestotliwosci radiacji. W miejscu gdzie jest ono najmniejsze stanie pierwsza scena. Jednak to pod betonowym sarkofagiem Reaktora nr 4 stanie scena glowna na ktorej zagrają gwiazdy festiwalu : Armin Van Buuren , Tiesto ,Hardwell ,Avicii , Alesso , Carl Cox , Mark Knight , Fedde La Grand i wielu innych.. Szykuje sie swietna impreza, miejmy tylko nadzieje ze potezna fala bassów nie zbudzi duchow stu tysiecy czarnobylskich rezerwistow powolanych w 1986 roku do zwalczania skutkow awarii ,ktorzy zostali napromieniowani i pochowani w czarnobylskich łegach. . . Na uczestnikow przygotowane takze mase innych atrakcji : wycieczka po elektrowni , zbieranie artefaktow i polowanie na zmutowane dziki . Ruszyła juz budowa potęznej sceny glownej . Szczegoly na filmiku (03:00 i dalej). Nad budową czuwa francuskie konsorcjum Novarka. Scena będzie stalową konstrukcją o wysokości 110 metrów, szerokości 164 metrów i długości 257 metrów ! ..."
źrodlo : ftb.plSzypeć 23-07-2012 18:55

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
Van Dyk jest genialny. Mógł na końcu jeszcze się popłakać ze wzruszenia i powiedzieć, że składa papiery o polskie obywatelstwo ;)

Lechu 23-07-2012 19:58

Odp: Sunrise Festival 2012 - Sobota 21.07 (Relacja)
 
Cytat:

Napisał Syndicate. (Post 5147095)
"...Narzekacie na Sunrise ale Tommorowland to jeszcze bardziej rozkomercjalizowana impreza.. Jeden wielki jarmark , gdzie można kupić wate cukrową i pojezdzić na kucykach . A propo Sunrise , z oficjalnych zrodel wiem , ze to ostania edycja tego wielkiego festiwalu w Polsce, Organizatorzy nie są zadowoleni z wyniku finansowego jaki udalo sie wykonać w tym roku ... Eska ,ktora podobno wykupila prawa do festiwalu ma sprzedac go na Ukraine i polaczyć z inną wielką impreza. Miedzynarodowym Zlotem Miłośników Gołebi Pocztowych. Kris ma dostać w schedzie prawa do organizacji festiwalu w Kolobrzegu pod polską nazwą , a Eska cieszyc sie hajsem za patronat nad impreza w Ukrainie. Hajsem ,który jak wiemy nie jest mały. Dla zainteresowanych.. "Gołebi Sunrise" (analogia do Sensation White nasuwa sie sama) ma sie odbyć w obwodzie kijowskim , miescie Prypeć , oddalonym 6 kilometrow od Reaktora nr 4 Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej , gdzie jak wiemy w kwietniu 86 doszlo do wybuchu i wyrzucenia w niebo dziesiątek ton materii radioaktywnej. Wycieczka do Czarnobyla - bedzie to niewatpliwie atut przyszlorocznego Sunrise, biorąc jednak pod uwage nadal wysokie napromieniowanie tego terenu , siegajace miejscami 10 rentgenow mozemy liczyc na przyjazd jedynie prawdziwych fanatykow. Osoby tworzące festiwal nie wspominały nic o szczegołach organizacji eventu , ale z tego co udalo mi sie dowiedziec z ukrainskiej agnecji Interfax , na uczestnikow eventu czekac bedzie miasteczko namiotowe w Limańsku ,gdzie kazdy przejdzie kontrole w bramce napromieniowania i zostanie zaopatrzony w skafander, maskę przeciwgazową i niezbędna na tym terenie jodowe tabletki. Obszar festiwalu ma byc podzielony na 3 okregi , w zaleznosci od czestotliwosci radiacji. W miejscu gdzie jest ono najmniejsze stanie pierwsza scena. Jednak to pod betonowym sarkofagiem Reaktora nr 4 stanie scena glowna na ktorej zagrają gwiazdy festiwalu : Armin Van Buuren , Tiesto ,Hardwell ,Avicii , Alesso , Carl Cox , Mark Knight , Fedde La Grand i wielu innych.. Szykuje sie swietna impreza, miejmy tylko nadzieje ze potezna fala bassów nie zbudzi duchow stu tysiecy czarnobylskich rezerwistow powolanych w 1986 roku do zwalczania skutkow awarii ,ktorzy zostali napromieniowani i pochowani w czarnobylskich łegach. . . Na uczestnikow przygotowane takze mase innych atrakcji : wycieczka po elektrowni , zbieranie artefaktow i polowanie na zmutowane dziki . Ruszyła juz budowa potęznej sceny glownej . Szczegoly na filmiku (03:00 i dalej). Nad budową czuwa francuskie konsorcjum Novarka. Scena będzie stalową konstrukcją o wysokości 110 metrów, szerokości 164 metrów i długości 257 metrów ! ..."
źrodlo : ftb.plWyszuwam tutaj ironię.
A pozatym, gdzie na ukrainie by mieli z tego większą kase?
Mało kto chciałby tam jechać, jak już na Euro były problemy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:26 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.